Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 26, 2007 18:54 

cskaveteran написа:
За какъв толеран и европейчене говориме тук в Бантустан просто нашите журналисти които уж са наши трябва да се вземат в ръце да не ги вземеме ние и да си вършат работата те не могат да стъпят на малкия пръст на говеждите медий а без такъв медиен комфорт трудно се прогресира тук в бантустан , това трябва да го разберете един път за винаги вие журналисти настоящи и бъдещи , просто като си се клел във вярност на ЦСКА няма да правиш така да плюваш отбора заради некъв си твой шеф другото му се вика гъзолиство и угодничество и подлога , това ако е съвременната журналистика да лавираш според това което ти е казал шефа , е....х я тази журналистика тогаво бахтън от такива журналисти !

Ех Ветеране...нали знаеш какво казва един от малкото кадърни журналист - Мартин Карбовски - "Истината струва много скъпо, в България няма пари за истината"

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 26, 2007 19:16 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Мартин рулира от всякъде! :D Ако всички журналисти бяха като него..ехее.. Но, не може без говедаа.. :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 26, 2007 21:09 

Журналисти говеда няма...има журналисти -кътили и подлоги :idea: Ако ЦСКА си плащаше, щяха да надават вой за нас, сега Леффски си плаща и така...нали знаеш - това което не става с пари, става с много пари :) А Сашко Томов го е закъсал здраво откъме кеш :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 27, 2007 00:31 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Добре, да кажем тогава.. не може без говежди подлоги :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 27, 2007 02:37 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Е това ли е съвременната журналистика да забравиш от кой отбор си заради парички КЕШ ами таковал съм ги тези журналисти недоклатени , то има видов ден това да запомнят !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 27, 2007 09:27 

Честно да ти кажа ветеране, ако един журналист живее само заради т'ва да пише за еди кой си отбор(пък бил той и ЦСКА), според мен е крайно елементарен, в смисъл, че този бранш изисква пълна безпристрастност, както е в историята например...но на практика е друго естествено

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 27, 2007 11:02 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Фенке в България няма такива журналисти да са безпристрастни то нали преди да станат журналисти са били фенове а това е кофти че има и деление на медий към едните и към другите но беезпорен факт е че те ни превъзхождат в работата с медийте говорих с човек който ми каза че ЦСКА не работи правилно с така наречените свой журналисти значи не им прави банкети и не има дават промоцийки както правят говедата за техните , аби ********* ти и безпристрастната журналистика щом това чакат да има кльопачка и пиячка за да правят конфорт на отбора , така е и с политическите журналисти и с всички други за това казват на Сашо Диков че е луд или на Михнева , Ахчиева че просто се стремят да не са зависими от силните поне се стремят !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 27, 2007 11:20 

Да де, аз т'ва казах :) Наще журналисати сички(почти) са казионни сервилни марионетки. Имаше един готин лаф "В теорията всичко се знае, но в практиката-то не работи, в практиката-всичко работи, но на теория не се знае защо. Тук ние съчетаваме теорията и практиката-нищо не работи и не знаем защо" :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 27, 2007 11:54 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ами те журналистите и те са хора искат далаверка ни е българите ако може всичко да ни е на далавера има и доста ФЕНОВЕ които и те на далавера влизат на стадиона от години а уж и те са фенове като тебе като мене ама те явно са по фенове от нас така и журналистите :wink: :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 27, 2007 12:45 
легенда
Аватар

Какви журналисти-тия са ПСЕВДАРИ отвсякъде. Та те не могат да артикулират правилно на български,бъркат елементарни факти от ма4ове и събития...единственият свестен беше Ми4мана,но той пък беше не журналист,а просто коментатор.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 27, 2007 12:53 
...Mr. sarcasm...

Ама не се разграничавате от всеобщата българщина:) Всички плюем това, което не разбираме:)

и щот сме си решили за нас си:)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 27, 2007 12:53 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ние говориме за пишещите братя , които пълнят вестниците с сензацийки и нищо вярно почти не пишат но защо все в полза на Подуене , и от това се възмущавам от нашите дето се вика журналисти !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 27, 2007 13:01 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Ами че има подлоги-има, но според мен не всички са такива. Има и наистина свестни журналисти, хора, които си изразяват своята позиция въпреки всичко, но те не винаги успяват да се преборят с пипалата на интересчиите.Карбовки е пример за безпристрастност, преплетена с фина вулгарност :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 27, 2007 13:06 
легенда
Аватар

Карбовски не е спортен журналист за да го обсъждаме... аз малко съм го гледал,но ми се нрави със някои от позициите си. Но от друга страна има яко мазна и противна мутра... :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 29, 2007 15:57 
гледа мача
гледа мача
Аватар

********* за Савов! :x Голяма отрепка, напълно съгласен съм със Стоичков по този въпрос - журналята са мощни боклуци. :x

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 29, 2007 16:04 

Плюнчо Савов има ли образование, че се пише журналист?
Дисциплината "плюене по Стоичков" не му стига, та се прехвърли и в процеса срещу медиците, уникален тъпак е. Цял свят приема научното изследване на Монтание и Колици, които ги оневиниха в специализирани медицински издания, но той е на друго мение. Боже, вземи си вересиите, или поне им вземи микрофона!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 29, 2007 20:30 

Еми браво на Крум Савов - има телевизионно предаване :arrow: гледал си го :arrow: вдигаш му рейтинга :arrow: върши си работата, за която му плащат :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 29, 2007 20:32 

********* за журналиста! и стадо ********* за медиите,че един нема да им стигне

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 29, 2007 21:23 
легенда
Аватар

Познавам ли4но въпросният простак-КУР САВОФФФ...гъз си беше като дете-гъз си и остана!НИСКА ИНТЕЛИГЕНТНОСТ,СЛАБО ПОЗНАВАНЕ НА БГ-ЕЗИКА,КАРА СЕ СЪС ЗРИТЕЛИТЕ=ГОВЕЖДА ПОДЛОГА. тоя Ще е следваЩият от пребитите-обзалагам се...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 29, 2007 21:34 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ники Александров е най-велик

а крумчо няма какво да го коментираме намерил къде да се изказва за медициите

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 29, 2007 21:44 
вдига купата
вдига купата
Аватар

ProstoAZ написа:
Ама не се разграничавате от всеобщата българщина:) Всички плюем това, което не разбираме:)

То пък има много какво да се разбира кой от вас журналистите има диплома за Споретн журналист май никой ти кога успя да я завършиш а ако тръгна да говоря на спортна и футболна тематика с вас много от вас прахта ще ми дишате на такава тематика елементарни познания нямате , а много е трудно да си направиш материялче като препишеш това от форума което аз или някой от гледалите футбола и ЦСКА сме споделили , това е журналистика съвременна не знам кой подържа сайта на ЦСКА но е пълен с малоумни фактологически грешки които ви предава изкукуригалия Манов който в всичките си издадени на последък книги са пълни с очеизваждащи грешки , които мен лично ме дразнят дзащото съм бил свидетел на 25 години назад от историята на футбола и ЦСКА и като знам че съм гледал нещо той да ме обеждава в противното направо ми иде да се гръмна !!!! Тези албуми може на Грую от Плевен да ги пуска и до му казва това е отбора Шампион за 97 но аз знам че снимката е от 96 :evil: :evil: :evil: :evil:
А за това ви плащат все пак журналисти , ха смешници трандафори би казал ИЦО :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 29, 2007 22:11 

Гледах Крумчо Савов в предаването на Ники Кънчев,Крумчо е кух като лейка,супер кретен,като го гледам се убеждавам че е мазно ГОВЕДО,неска също ме ядоса и неговия колега Гейо Даскалов,по-мръсно нещо от журналист говедо няма :!: :!: :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 29, 2007 22:22 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Жалкото е, че такива като тоя се крият зад рефрени като "свобода на словото". В това отношение България е изключително либерална държава - както те имат право да говорят каквото си искат, така и ние имаме право да отидем да им бием два шамара. :grin: Затова и ще ги бият.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 29, 2007 22:45 

Ветеране, тихо, по-добре да обсъждаме величия от ранга на Сашко и Петя :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 30, 2007 01:35 

ProstoAZ написа:

българщина та българщина...защо във всяка тема говориш за тая българщина?точно като бабите във 72 си...
за вас лъжливи журналя 90те минути се равняват на жалка статийка с която да изкараш 50тина лева,за нас 90те минути са много повече,така че ни ги оставете,а ти конкретно си махни журналистическите ръце от официалния форум на ЦСКА!

СЕКС СЪС ЖИВОТНИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ,ФУТБОЛЪТ Е ЗА НАС!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 30, 2007 09:08 

хитлер вестниците са за балъците. 99% лъжи. За кво мие да ги чета. Даже по-форумите има повече истина отлколкото в един вестник. Както ни баламосват за медиците така ни баламосват и за футбола. Ама все пак да гледаш томето гонен от деца как си зарязва детето и колегата със синия шал... безценно и после продължението в ефир как щял да ги намери тия и щял да ги смачка при положение че е избягал като супол :oops: има един двама които са малко по-луди ама останалите са като томето... живуркат зад някоя врата напишат някоя лъжа и после се насират като томето :D кзл

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 30, 2007 11:06 
вдига купата
вдига купата
Аватар

CsKa_FeNkA написа:
Ветеране, тихо, по-добре да обсъждаме величия от ранга на Сашко и Петя :lol:

Петя си пробива с Цици поне , то си се знае момето пробива с гръдна обиколка като таран е с тях , а Сашо е бил скьор аз лично го уважавам защото има по разчупено журналистическо мислене и едно време беше така в Националната телевизия и сега е така , стратегията на телевизията и предаванията му се крепят на скандала това си е негово право щом го гледат и обсъждат , той е от стара коза яре , аз говоря за новоизпечените журналя които нямат елементарни познания по Български футбол :roll: :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 30, 2007 11:41 
просто минава
Аватар

По повод вчерашнота позиция на Крум Савов одностно либийския проблем-мога само да го поздравя .Аз лично съм против да плащаме половин милярд долара за хора които далече не са толко невинни колкото ги изкарват някои.Неможе да се отнася държавата към много свои граждани като мащеха а към тия се отнасят все едно са национални героини.Само ще попитам защо като толко държи България на правата на своите граждани не правиме нищо за треньора по гимнастика дето гние в затвор в САЩ "даже и името не му помня-дето е приятел със Йордан Йовчев".Там някаква малка 16 годишна мръсница му се е пуснала а после пищи.Да ама това са САЩ нали?Там законите се спазват.Недейте да мислите че либйските авантюристки не са виновни за производството на дом.ракия и правенето на секс за злато а сега целия Бг народ ще им плаща масрафа.Не се ловете на тая че емира на Катар ще плати сметката,просто тия от правителството са на ясно че ако кажат в тоя труден за България момент трябва да се изръсиме и с тия кинти хората ще подивеят-при положение че още немогат да направят къщи за хората дето от наводненията останаха без дом,или няма пари за здравеопазване или пенсионерите взимат по 65лв.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 30, 2007 12:36 

defoto написа:
Недейте да мислите че либйските авантюристки не са виновни за производството на дом.ракия и правенето на секс за злато а сега целия Бг народ ще им плаща масрафа.

Пич затова може да си прав , ама аз ли се бъркам или те бяха съдени и осъдени за заразяването със СПИН , а не за злата,ракий и др.
Така че за това може и да са виновни ама за това което ги вкараха в затвора и имаха смъртни пресъди беше друго и то бе отхвърлено като възможно деяние от всички видни специалисти.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 30, 2007 12:54 
просто минава
Аватар

за тези им провинения също течаха дела и за тези провинения според либийските закони също доколкото знам присъдата е -смърт.Просто на наще не им беше удобно да разгласяват тази новина.А и за самия СПИН скандал нещата не са толко прости и обикновенни но не това е най-важното.Лошото е че от едно криминално дело се завъртяха в последствие политически игри от които основния губещ е Българския народ който ще ги плати тия половин милярд долара

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 64 от 69 [ 2056 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 69  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми