Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Свободна зона

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ПОЛИТИЧЕСКИ СТРАСТИ 3: еВало си е майката!
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 16, 2018 15:29 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Spike написа:
Какви съмишленици, бре? Аз не те познавам, какъв съмишленик си ми ти?
Не говорих за себе си, а за човека, с когото преди да се скарате все пак сте били някакви познати. Съмишленици, в смисъл цесекари.

Както и да е, ти си знаеш. Жив и здрав.

Стойчо Младенов

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 25, 2018 14:54 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Обаче Плевню го гласят за заместник на Борисов... май-май.
Гледам у форума се коментира рицарското му звание, та като не мога там да коментирам, ще си поразсъждавам тук, пък ако някой иска, да ме цитира там.
Тази награда се случва на фона на една критика на Държавния департамент на САЩ за корупцията и интеграцията на циганите... На Ващингтон му дреме за циганите като цяло. Този доклад дойде в контекста на отказа ББ да изгони руски дипломати, и на практика си му набиват чемберите. От друга, Цв. Цв. се активизира и се вживя като атлантически ястреб, та си мисля, че пред Борисов стои партиен преврат.
А Роско е на прага на ново превъплащение, чрез което да се завърне в политиката като феникс, явно ще влиза в ролята на св.Георги и ще убива ламята, в този случай руският двуглав орел.
https://www.dnevnik.bg/analizi/2018/04/ ... na_rusiia/
Апологетите на евроатлантизма у нас, ако бяха по-интелигентни, щяха да знаят, че връщане към руската орбита в близките десетина години е невъзможно. Самата Русия се намира в големи вътрешни противоречия, които ако не успее да реши най-вероятно ще се разпадне на съставните си части (републики).

http://www.memoriabg.com/2018/01/21/rus ... vurshvane/
Цитат:
Олигарсите и правителството, което всъщност изразява техните интереси, не се вълнуват от стагнацията – тя е тяхното средство за решаване на проблемите за сметка на населението. Колкото повече стагнира руската икономиката, толкова по-големи са техните печалби, защото, за да не стагнира икономиката, е необходимо да се приложи нещо, най-просто наречено – съветизация на икономиката.

Така, Русия днес е изправена пред дилемата- да се съветизира или не; да оцелее или да загине- при това в кратки срокове. Подобно решение няма да се случи при Путин, а в след путинова Русия, когато културно-историческото време на сегашната власт е приключило. И най-вероятно след него (решението) ще започне да се осъществява и Голямата Война. "Войната е майка на всичко" Платон. За да достигнем свят, в който важат други норми, нови правила, трябва да се премине през Световна война. Войната конституира света.
Мое мнение е, че след тази Трета голяма война, демокрацията ще отече като режим на управление, и ще се завърна на бял кон Аполоновото начало, с монархизма, сакралното и патриархалния ред. Аполоновият ред ще възвести естетическата воля към красивото, но и с чувство към мяра и себепознание. Краят на времето за либерализма... или обратното, в зависимост кой ще победи.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Май 18, 2018 17:09 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Понеже виждам, че кръга ОФ, във другия форум коментира ББ и външната му политика, ще си пусна тук моето мнение, та дано някой коментиращ там го види...
Геополитическите напъни на ББ са смешни и не мисля да ги коментирам.
Но, няколко неща за Борисов трябва да се отбележат. Първо- много време сме нямали политик с такова международно признание. Второ- води много адекватна, балансирана и точна външна политика. Няма грешен ход. Не знам кой го съветва, но ББ изнася лекция на сервилната БСП, на тема международни отношения.
Трето, това което се случва по отношение на Македония е в наш интерес. Да, прави се по НАТО-ска линия, но в случая интереса на НАТО в Западните Балкани съвпада с нашия. Интеграцията на Западните Балкани в ЕС отново е в наш интерес, защото означава проектът "Велика Албания" да замине в небитието. Излишно е да споменавам, че най-близката столица до България е Прищина, само на едни 40-на км от границата ни. Надали е добро за България, до задния ни двор да се вихри сепаратизъм.
До тук, Борисов според условията и обстоятелствата прави каквото може. Ако имахме изградена голяма и силна средна класа, не бяхме разбили войската си, а я бяхме модернизирали и осъвременили, можеше да се месим във процесите на близките нам държави, т.е. да сме регионална сила... Но за това, не е виновен ББ.
БСП да погледне собствените си грехове и да се разкае. Основната причина да нямаме средна класа, или това което минава за такава, да е много тънка и слаба прослойка, пряка отговорност носи именно БСП с хиперинфлациите, чрез които докара българския народ до просешка тояга, пречупи и уби ентусиазма му, че е творец на собственото си битие.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 09, 2018 03:54 

https://frognews.bg/novini/holivudskata ... putin.html

:nomer1:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 07, 2020 11:45 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Пълни смешници. Админчето громи антиганчевисти, някакъв малоумник заплашва с бой потребители, те мен пак банват. Жалкари долни.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 08, 2020 00:45 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Отвратен съм.
Няколко самовлюбени тъпанари, фенове само и единствено на себе си, ********* майката на целия форум, а Админа е доволен.
Да си го ползват форума, да си се кефят.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 08, 2020 18:12 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

На онова изнежено педалче, гопето, ако му набия два шамара, ще му текнат сополите, ама иначе много важни. Дееба и солташаците.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Яну 09, 2020 22:38 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Кажи бе пиле шарено...
За кое съм ти виновен аз?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Яну 09, 2020 22:40 
гледа мача
гледа мача
Аватар

m.kaludov написа:
Отвратен съм.
Няколко самовлюбени тъпанари, фенове само и единствено на себе си, ********* майката на целия форум, а Админа е доволен.
Да си го ползват форума, да си се кефят.

Предлагам ти да станеш МОД във форума.
Най-сериозно го пиша.Съгласен ли си?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Яну 09, 2020 23:48 
вдига купата
вдига купата
Аватар

За какво да ставам Мод?
За да раздавам "банове" ли?
И,това ли е решението?
Една групичка се изживява на "форумна полиция", обижда, иронизира и подиграва всяко различно мнение, опошлява всеки разговор.
Не ви ли прави впечатление, че изчезнаха разговорите за играта, тактиките или качествата на играчите и треньорите.Всичко вече е само подигравки и заяждане.
Друг си позволява да определя кой какъв дебил е, кой колко е умен и как всички са му под нивото, а ако решиш да му опонираш му лъсва целия Ентелект в пълния си блясък.
Ако направите равносметка на последните 100 мнения на определени потребители, ще видите, че над 90% от тези мнения нямат нищо общо нито с футбола, нито с ЦСКА, а са само заяждане и ирония към други потребители.
Да не говорим, че ти лично, не един път си си позволявал и обиди и "натриване на носове" на мрънкачите.
Дори спокоен и уравновесен потребител като Шефилда почна да не издържа на простотиите, а много други просто спряха да пишат, та един повече или по-малко е без значение.
Вместо съмишленици станахме врагове, а това е грозно.
Докато не се промени цялостната атмосфера, аз лично оставам само читател.

САМО ЦСКА.

П.С.
Не се притеснявай, повече нямам намерение да се "упражнявам" на ничии гръб, още по-малко на твоя.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Яну 10, 2020 16:35 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Точно заради това ти мислене ти предлагам да станеш МОД.
За да се убедиш сам че не си прав за някой неща.
Ето ти си критик и на ръководството (както сме повечето напоследък) и на мен... Стани МОД във форума за да вдигнем нивото.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Яну 11, 2020 10:19 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

gopetogopeto написа:
Кажи бе пиле шарено...
За кое съм ти виновен аз?

Пиле шарено, ще викаш на някой твой приятел.
Я, си вижте активността на форума и си помислете що е тъй.
Зададох един прост въпрос, през друг мой аканут, защо съм баннат? Последва изтриване на поста и бан. Даже не ви достигна и йота мъжество, да дадете кратък отговор- 1.2.3. за това и това.
Нито съм обиждал, нито нищо. Ако е за спам (?), поставя въпроса- що аджеба Пецата си пише едно и също всеки ден, без да е наказан. О, извинявайте, беше баннат веднъж за 1 седмица, а на мен последния ми бан, без да съм нарушил което и да е правило- месец.
Казвайте си, че това е форум на Ганчев, и които са на "правилното мнение" ще се толерират, поне да я няма грешката да си мислим, че всичко е за ЦСКА.
С покемони не ми се разправя, или ме банвайте за постоянно, или като се завърна ще ви захвана целия екип!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 15, 2020 20:41 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Пълен смях. Админчето 4 дена не може да ми даде разумна, аргументирана причина, защо аджеба съм баннат.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Яну 17, 2020 20:56 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Цитат:
Наставникът на ЦСКА-София говори на летище “София” при завръщането на тима от подготвителния лагер в Турция. Треньорът на червените за пореден път сподели, че чака двама нови офанзивни футболисти, но дори преговорите с тях да се провалят, това няма да е фатално за отбора.

“Доволен съм от лагера. Пръвата част бе насочена към подобряване на функционалните способности на футболиситтие Доволен съм. Отработихме всичко, което сме планирали.

Ръководството води преговори с футболисти. Но засега не е ясно кога ще завършат. Не съм искал десен бек, защото имам Турицов. Казах, че той трябва да е национал. Искам футболисти в офанзивен план, но не централен нападател. Имам достатъчно.

Ахмедов се вписа в отбора. Работи професионално. Работи добре. Но му трябва време.

Тонислав Йорданов? Има голям талант, има бъдеще, но трябва да се работи с него. Трябва да промени някои неща. Може да стане добър футболист. Дали ще го преотстъпим? Този въпрос е открит все още.

Ако не дойдат двамата нови, нищо страшно няма да се случи. Тези футболисти, които имам сега, съм доволен от тях. Ако дойде нов, то той трябва да усили тима.

Успяхме да работим в тактически план и по модела, който искаме. Работихме 7 дни, в които се получиха някои неща.

Али Соу? Мисля, че ръководството на клуба даде изявление и повече няма какво да се коментира. Няма нищо за Али Соу и той трябва да се съсредоточи в работата за клуба.

Играчите правят един треньор добър. Без играчи добър треньор не се става. Имам добри играчи”, разясни Крушчич.

:frusty: :frusty: :frusty:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 21, 2020 19:46 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

0-5 от изпадащ във Втора Бундеслига. ********* за Ловешките боклуци!!!
Обигравайте си селските несретници другаде, лайна миризливи!!

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 379 от 379 [ 11355 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 375, 376, 377, 378, 379

Начало форум » Общи » Свободна зона