Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 09, 2007 14:32 
легенда
Аватар

Абе наште го изгониха направо,не помниш ли...къде искаш да играе-във Гигант-Белене ли?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 09, 2007 19:42 
Аватар

Наще го изгониха в Черно море , а след това той дойде в Левски можеше и да не иска да дойде !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 09, 2007 20:28 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Букарев не е предател. Ние сме олигофрени. Той беше голям армеец със червено сърце!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 09, 2007 20:45 

Букарев е точно предател - спомням си как наперено говореше какъв е ЦСКАр и как скача на Левски - взехме го при нас налагахме до играе- кой му е виновен че нямаше качества - играеше център нападател ,дойде Бербата и се видя кой може и кой не може. Вярно беше интелигенто момче-добър ,ама по душа.И кво отиде при говедата само и само да кажат че ни взимат играчите - и какво направи там 2 силни мача ,като го сложиха в средата да руши играта на съперника и да се ръчка, след което заляза безславно , а веднъж при Крумчо разправяше как нищо хубаво неможел да каже за ЦСКА и се чувсвал левскар - ********* шушумигата.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 09, 2007 21:01 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

valerik написа:
Той беше голям армеец със червено сърце!

и още по-голяма цепеница! А и ако наистина му е било толкова червено сърцето, то по-скоро би си цъкал по дивизиите или направо да прекрати кариерата си, отколкото да ходи да търка скамейката при клошарите! И парите не са били проблем! Не е умрял от глад, всички знаем кой е татко му!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 09, 2007 22:05 
легенда
Аватар

Да се разкарат малките от темата-незабавно..и те видели и те знаят...кво знаете? Мукаси...3-0. Браво :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 09, 2007 22:32 
разпява агитката
разпява агитката

Никола Цанев - юноша на Левски, но все пак - легенда на ЦСКА.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 09, 2007 22:32 

redmaniac написа:
Да се разкарат малките от темата-незабавно..и те видели и те знаят...кво знаете? Мукаси...3-0. Браво :lol: :lol:

Е направо дай да се разкраме от всякъде ,че да може да си пишете мемоарите по-възрастните дето всичко са видели и всичко знаят...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 09, 2007 23:10 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

затап :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 11, 2007 06:59 
легенда
Аватар

Затап-топки...някой писа-взели сме го.Никой не сме вземали,а Букарев от дете си рита в ЦСКА...а и казах защо,без да ми е бил дори симпати4ен-няма да плюя Буки-никога не е у4аствал в говеждите лумпениади след ма4.Много по-противен е Пелето...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 11, 2007 08:49 

за сметка на Бурканев Пелето си ходеше до скоро на мачове на Армията.Не знам,може още да ходи ... Цесекарче си е Станиславчо ама паричките са по-важни за някои хора.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 11, 2007 09:40 

Въпреки че е наш юноша не беше ли играл някъде в Б преди да дойде при мъжете...
whatever както има една приказка. Може и да не е учасатвал в лумепниади но разправаше на ляво и на дясно ,че се чувства левскар и че от ЦСКА нищо не е видял. Реално беше и слаб футблоист.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 12, 2007 17:18 
Пазител на славата
Аватар

Секторе с най-голямо съжаление ще ти противореча ПАК ! Пелето е съсед на мои приятели с които ходим на мачовете на отбора ! Та - Станислав Ангелов , освен че стана наш юноша в 6-ти клас ( до тогава тренираше на нашия квартален стадион Раковски!) , тъй като Дойчин Добрев го изгони поради "некадърност" ( ?!?!?) , по никакъв друг начин не е свързан с нас ! Когато премина на герена през 2001 го питахме - що бе Пеленце , заради тия пусти пари ли , бе ? А той знаеш ли какво ни каза - първо Любо като не ме иска , аз що да се моля и второ - нали знаете аз откъде тръгнах ... :cry: :cry: :cry: Много ми беше тежко да го преглътна тогава , но и до днес не съм спрял да го защитавам от хулите на кого ли не сред нашата агитка - просто е много добър играч и не е виновен , че черепа не си е знаел интересите ! А и досега не се е поддавал на селските настроения на говедата !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 12, 2007 20:11 
легенда
Аватар

За този по-горе,който се обади,4е било само за нас по-големите...да си разказваме миналото...ами раздела е ИСТОРИЯ...кой ще я разказва,ти ли?Затова е ИСТОРИЯ, за да осведомяваме малките,а за малки аз с4итам хората поне под 20 годишна възраст.Ако не и пове4е.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 12, 2007 20:32 

Маниак , минал съм 20 :) айде стига сме се карали с тебе вече ,че зе да става банално. А Буки си го спомням достатъчно добре и без да ми го преразкзаваш :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 12, 2007 21:46 
легенда
Аватар

Добре мом4е, а и аз нямам намерение да се карам,щото ако ти се скарам както трябва ке ти стане зле :lol: А нали това правя половин живот-карам се на малките...и сега ве4е като големи,женени,с деца,като дойдат да се видим викат-прав бяхте г-не,да ни бяхте спукали от бой навремето...по-добре :D Но тебе нема да те наказваме..надяваме се сам да си влезеш у 4ас... :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 12, 2007 22:10 

Ми мисля че е глупост дето четох назад че ние по-малките нямаме място в тази тема нали затова сме тук да четем и да се учим от вас по големите както каза redmaniac аз лично съм на 15 и много се интересувам от историята на ЦСКА баща ми също ми разказва много...

По темата:Станислав Ангелов е абсолютен предател помня колко продажно игра преди да иде при говедата в един мач с тях просто такива хора ме е срам да кажа че са играли в ЦСКА и сега станал големият играч просто е във форма този сезон иначе....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 12, 2007 23:03 
легенда
Аватар

Ами аз това и казах-пеле=предател,а Пух нека си го хвали,щом са от 1 маала.Ето аз съм комшия с Янко Кирилов,игра и при нас и при говедо,даже ни вкара гол при 2-7, но си остава на по4ит и уважение..гаража му отвътре немаше ни 1 снимка на говедо,а всьо беше за ЦСКА-ИНТЕР..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 12, 2007 23:56 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

red_Jolio написа:
.И кво отиде при говедата само и само да кажат че ни взимат играчите.

Ми той май първо отиде в Черно Море ако не се лъжа. Там Вили Вуцов започна да го налага като защитник.. :roll: В смисъл не е преминал най-нагло от ЦСКА при говедата, както направиха Ангелов и Тренчев..(ако не ме лъже паметта) :roll:
А защото някой твърдеше, че Станислав си бил армеец. Не знам какъв е бил, но помня че даваше интервю в 7 дни как много искал да стане шампион с говедата,как са щели да ни смачкат и т.н. После се разрових и намерих един много,много стар "Сектор Г",където репертоара му беше същия, но отборите сменени! :evil: Нещастник!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 12, 2007 23:59 

Ейй Станислав Ангелов къв е гнусляр :) Ще го изпапкам некъде.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 13, 2007 00:04 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Деца парите не миришат Станислав и Букарев ги имам снимани на брега на Дунава в Будапеща , на моята камера как ни се кълнат че ще изгинат за нас , но после си отидоха при говедата и си играят с Викторио и Иван Пасков съм учил в един клас ходехме заедно на мачове и носеха шалчета , но това не им пречеше при говедата и Левски Кюстендил да ни ушиият с някой гол, няма в съвремието нещо такова като клубна любов и аз съм ЦСКА-р ние сме и ще си останеме те са професионалисти , мога ако искате да ви запозная с Станислав ходеше с една мацка от квартала ни , и са идвали до 2-3 през ноща в кафето !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 13, 2007 00:08 

YNWA,
Да беше в Черно Море първо , но реално друга причина да го земат в Левски нямаше -освен Посерков да бучи не случайно го закотвиха да играе отзад и да се ръчка и после го изритаха. Той беше върха на посредствеността, а Тренчев и Пелето просто се продадоха за пари понеже ние нямахме един лев тогава а Чорни наливаше здраво. Даже и екипи неможехме да си намерим прилични и ритахме с некви ментаци май на Найки :lol:
Сега Борат пак говори ,че щели да ни взимат играчи и няма да се очудя наистина да са подписали предварително с Тояго каквато и да е тояга :), само и само да си чешат самочуствието.
п.с. Станислав Ангелов го уважавам ,понеже веднъж не издържа да го псуват говедата и той отиде им каза буквално "Че са най-смешната публика в света" :grin: разбира се после беше глобен и трябваше да се извинява. По времето на Катуци играеше доста добре реално, после вече го брейнуошнаха на Герена.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 13, 2007 00:41 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Станиславно и Иво не ги оправдавам с липсата на пари в ЦСКА. По тази логика щяха да си тръгнат и другите, но не би...
Както и да е.Колкото до Буки...момчето май има повече акъл в главата, отколкото футболни умения. :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 13, 2007 00:44 
вдига купата
вдига купата
Аватар

А това че Буки си е сбъркал професията съм го писал в първия брой на списание ЦСКА , просто момчето е за лекар - висшист баша му е шеф на Здравната каса виден доктор живял е и е учил Буки в Кардиф и Лондон , така че сбъркал си е професията но като юноша при нас играеше доста и голове вкарваше но после Бербатов го засенчи !?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 13, 2007 09:53 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

За Ангелов може да ми разправяте какъв пич бил ако искате до сутринта, но за мен е абсолютен боклук. В онзи пролетен полусезон това леке при едно гостуване (вече не помня къде) му казват да се готви да влиза като смяна. Простото леке Станислав не си бил взел бутонките...пълен парцал. За Иво Тренчев нямам претенции- мъжки си призна, че има договор с рогата и си доигра полусезона без да се пести!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 13, 2007 09:55 
вдига купата
вдига купата
Аватар

И точно те двамата сбъркаха Тренчев и Ангелов на един мач на Герена в един дъжд 2-1 за рогатите те сбъркаха двамата и говедата ни биха с 2-1 точно те двамата и Топузаков вкара , и за благодарност от лятото бяха в синьо !?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 06, 2007 16:41 

Петър Михтарски!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 06, 2007 17:25 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Браво, големо просветление! Айде чети темите преди да постваш! :x

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 06, 2007 17:44 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Кой каза че Букарев не бил участвал в говежди лумпениади след мач,а кой трошеше съблеканлните на Армията при 2-1 за Черно море,отвън седяха цесекари като Косьо Мирчев и Зафиров и не искаха да си влезат в съблеклнята като гледаха кжв става вътре!И Букарев дето много се кълнеше Сашо Диков го показа как блъска по вратата!Нека блъска като е прост като галош и като имаше шанс да се докаже кво направи,няма да забравя 2001=2001 най-гадния сезон за мене откакто сътм фен на ЦСКА,секи ни ********* майката тогава но особено много говедатс,Букарев звездата за цял сезон 2 гола вкара и след един мач на Армията 0-2 от Славия!!! седи и се репчи на феновете и един му вика:"Ти стана голема звезда бе,вкара 5 гола за 3 сезона и сега вече си голем мъжага!"
Да го духа Букарев и големия юноша Станислав Ангелов дето му предложиха нов договор и той от цигания избяга при говедата,за повече пари,а бе желан на Армията!Спомням си от Павлово тогава разправяха че сяка сутрин преди тренировка минавал през автомиквата да си измие колата че му я драскаха,а двама френда се хвалеха че му се изпикали на колата :grin: :grin: Да го духат продажниците!!!
И Иво Тренчев-гаден македонец,посран,лайнян за пари ше си даде гъза Наско да му го оножда,много съм щастлив че му се провали кариерата след като ни напусна!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 06, 2007 21:44 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Дреме им какво мислиме за тях и какво говориме на онзи мач дето го загубихме 1-2 на Армията не по малко Бий чорбата по главата викаха сегашните ни играчи Георги Илиев и Пифа така че ходете им търсете сметка и на тях а точно тогава Букарев не викаше и Мирчев и Зафето си траеха и озаптяваха останалите това го даваха кой най много вика Пифа , Илиев Гошо Гинчев Илиян Илиев и другите говеда !

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 3 от 6 [ 177 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История