Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Окт 06, 2004 11:12 

DANTE написа:
няма зна4ение дали вие искате да остане. Има си правила. То4ка.

Az go predupredih otdavna na li4no suob6tenie,da go mahne i izob6to da nqma kartinki v podpisa si!Pravilata sa suzdadeni za da se spazvat!Vlast na modovete! :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Окт 06, 2004 22:17 

SummerGirl___ написа:
koito kakvoto 6te da si govori, ama v balgariq samo CSKA znae futboll da igrae! 8)

:oops: :wink: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Окт 06, 2004 23:27 
CSKASOFIA.com
Аватар

е не е зле като за първо мнение.
Добре дошла, SummerGirl___ :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Окт 06, 2004 23:38 

DANTE написа:
е не е зле като за първо мнение.
Добре дошла, SummerGirl___ :)

Dammm dobre do6la!:)

добре дошла и от мен : tony-master :wink: :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 18, 2004 05:22 
вдига купата
вдига купата
Аватар

:roll: :roll: Nova cherna straniza v istoriata ni , koia li e veche pored :?: :?: :?:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 18, 2004 07:49 

Toi toq mach e cheren vyobshte za Bulgarskiqt Football.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Окт 21, 2004 00:30 

Za koe stava vupros brq?Puk citirajte,za da razbirame za kakvo se govori...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 23, 2004 16:44 

I CSKA i l-s sa bili podporani oshte ot komunistichesko vreme(ne che sam jivql togava..) no0prosto vsichkipo-vazrastni sa mi go kazvali. Taka che vie za 90 godini ne ste napravili nishto a nie za 56 MNOGO poveche ot vas SMART za l-s :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие: сладури
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 24, 2004 23:07 

НИКОГА НЯМА ДА РАЗБЕРЕТЕ,СИНИ МОМЧЕНЦА!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 12, 2005 15:34 

Ta sq az imam sriozno namerenie da kaja moeto mnenie za podareni ma4ove, titli i sekakvi takiva prostotii
Nqkoi ot vas ve4e spomena che pove4eto silni futbolisti otivali v CSKA zashtoto bili zadyljeni sled voenna slujba da igraqt tam ... tyi kato sym nabor 89 i ne sam svidetel na tova nqma da otricham, no ima kakvo da kaja, pyrvo zashto Gundi vypreki vsi4ko se e premestil v Levski?Emi taka e iskal i NIKOI NE GO E SPRQL... emi drugite qvno sa si predpo4itali CSKA i sa si ostanali... vijte sega ne mojete da kazvate 4e horata sa bili karani na sila da vikat za CSKA, no naistina, tyi kato otvorihte temata za krepeniq i drugi takiva prostotii ... ne e li o4evadno 4e sled 90-ta godina (stypvaneto na sinite na vlast) na levski bivat davani zasadi, duspi, bivat proshtavani kartoni ... dori se e slu4valo Gonzo da pokazva sreden pryst na sadiqta, za koeto dori ne polu4i i jylt karton ... mnogo interesno e syshto 4e naposledak mnogo otbori po4naha da puskat ma4ove na levski, lqgat i pravat oshte kakvi li ne motki ... moje da nqma bylgariski football v momenta no na vremeto e imalo silen CSKA ... kriterii za tova ne e na6to parvenstvo a evropa 2-ta polufinala na KESH govorat sami za sebe si e pravete si izvod :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Яну 13, 2005 09:18 

Till_TimSteR написа:
Ta sq az imam...

модерирано за голям цитат

Малчуган чети накяъде като не знаеш а не си вади някакви заключенийца.Като заговори за 90-те имаше предвид от 2000 натам.За Гунди нищо не знаеш.Следователно не отваряй темата.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 04, 2005 11:43 

Хм, ок него няма да го коментирам, просто се изказах тъй като някой вече отвори темата, но все пак ще се повторя : "Полуфиналите на КЕШ говорят сами за себе си"
е в Европа едвали някой български отбор просто така ще се възползва от парламента в България :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 03, 2005 18:09 
Dreammaker
Аватар

Ето - както бях обещал, поствам тук изрезката от в."Работническо дело". Поредният от многото ярки мигове в славната ни история...

http://img.photobucket.com/albums/v694/Cortejo/Skan.jpg

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 14, 2005 10:40 

Ето и моя подарък армейци с пожелание за победа над Монако в четвъртък...

Изображение

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Яну 14, 2006 12:46 

Irriducibili написа:
Момчета я седнете и прочетете малко история.цска е създаден от комунизма.Тва знаете ли го?ако сте истински фенове на цска би трябвало да знаете историята на отбора си.
Ние имаме за 83 години 23 титли,защото първия шампионат на България е бил проведен през 1921 година.А случайно да знаете,че любимия ви отбор е щял да изпадне и за това е бил обединен със Септември.Прочетете и тогава седнете да спорите.
а не мислиш ли,че по времето на комунизма всички отбори са били комунистически :?: или е трудно за телешкия ти мозък да го осмисли това?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 08, 2006 12:29 
гледа мача
гледа мача
Аватар

аре стига с тая глупост че 29 титли за 56 години не било нормално бе,като смие най-що да не сме ги спечелили кой ако не ние или Левски?нашето първенство е като шотландското с 2 отбора това е така е било винаги

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 08, 2006 16:15 

Наистина е така, с изключение само на няколко години. Не сме точно като Шотландия, защото там хегемонията на двата отбора е още по - голяма от 86 май не е ставал друг отбор шампион. А относно глупостите за създаването на отбора и безмислените дранкочи и клевети, без коментар.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 08, 2006 19:50 
гледа мача
гледа мача
Аватар

точно тяхното първенство е доказателство че нещата са си в ред! защо Германия, Италия или др. да кажем имат по 4-5 гранда?! Защото като държави са универсално уредени,всеки град има големи възможности а в България кой град да има средства да направи гранд??! Ловеч е максимума на възможностите си както и Локомотив Пд докато имаха президент! Възможностите на България са ЦСКА и Левски а те кво са виновни че за "конкуренция" им се води Рилски спортист,Македонски слави и прочие! Литекс също може до 4-5 години да стане шампион,но през този период сини и червени ще имат по-големи шансове!това е

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 08, 2006 21:39 

За Германия не бих казал, че има няколко гранда. Там Байерн е абсолютен хегемон и в близките няколко години не виждам кой може д им се опъне в първенството. Останалите имат моментни проблясъци, но само толкова. :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Мар 26, 2006 09:08 

stalker, много добре си подредил BLUEBOY ! Браво! Според мен историята на ЦСКА е страхотна. Кой друг български отбор е ставал 30 пъти шампион ? Дано успехите на отбора да продължават. :cska01:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 27, 2006 22:32 

ТОВА Е ЦСКА!

http://www.sportbg.com/forums/index.php?showtopic=27023

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 02, 2006 15:14 

alexandyr_yovchev написа:
stalker, много добре си подредил BLUEBOY ! Браво! Според мен историята на ЦСКА е страхотна. Кой друг български отбор е ставал 30 пъти шампион ? Дано успехите на отбора да продължават. :cska01:

Не трябва да забравяме АС-23!
Титлите са 31, нека не си кривим душите.

САМО ЦСКА!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 18:04 

Belloweb написа:
alexandyr_yovchev написа:

Не трябва да забравяме АС-23!
Титлите са 31, нека не си кривим душите.

1948 - голямата лъжа
Добавено от Анонимен (непроверено) на Сря, 24/05/2006 - 10:12

Няма какво да се чудим през 1948 г отборът е нищо обединяват го с нещо ( Септември ) и става първият шампион в историята на футбола, който не е играл и един мач. Така че преименувайте се на Септември, поне така ще кажете на света една истинска история за вашето отборче, това пак ще е нищо на фона на хилядите други лъжи. Че сте били наследници на ФК Атлетик и Слава 23, толкова колкото американците са наследници на индианците - завзели им земите и направили геноцид на населението. Казвам го защото Дядо ми е играл в Атлетик и Слава, този отбор няма нищо общо с ЦСКА, нищичко (и слава Богу).

това е от спорт1.бг

А от мен-ами вземете си тая 31 титла-дреме ми на****!НИЕ не живеем за титли и не умираме от болка(като вас), когато не я спечелим!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 18:12 
Образцов съфорумец
Аватар

Говедо,вие сте най злобния и мразен отбор в Бг!!!Факт е !!!А това ,че ми цитираш тука анонимни говеда ме кара още един път да се чудя на модовете,как те траят тука!!!Още повече ,че пишеш в история на ЦСКА,където трябва да пишеш внимателно и с респект към Великия отбор на ЦСКА!!!А това ,което е казал дядо му на това нещастно говедо ми е през х.я!!Моят дядо пък ми е разказвал друго,за смешното отборче на Левски!!!Преди пет минути призоваваше за толерантност към Гунди на друга тема,е къде ти е толерантността и уважението,а?????

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 18:23 

Аман от тия ваще факти и статистики.Вие сте най-измисления отбор(факт е поне за мен)!Ти виждаш историята така както ти харесва(но за тебе това е факт), а аз я гледам така както на мене ми изнася!!!Историята се пише от хората така както им ИЗНАСЯ-запомни го!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 18:27 
Образцов съфорумец
Аватар

Ами хайде да поразпитаме малко феновете на другите отбори говедо,а???Аз съм живял на 2-3 места в Бг и ти казвам ,че вие сте най-мразения отбор!!!Отбор на всички власти сте,какво се ослушваш??Като не ти оттърват фактите веднага прибягваш до отричане!!!То това и се очаква от измислен отбор като Вашия!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 18:34 

Искаш ли да ти дам една звезда да се оспокоиш малко, а? И аз познавам мнго хора от провинцията,дори гостуването на "детското отборче Udine" бях в Враца и нямаше кручка от която да не се вика за нас :idea: Ето ти един мой ФАКТ, че сме най-обичания отбор.Ходи ми докажи че не е така!ако продалжаваш да навиваш май още факти ще има!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 18:38 
Образцов съфорумец
Аватар

Хихихи,не ме познаваш ,спокоен съм абсолютно!!!Просто говедорес като тебе са ми смешни!!!Ти пък даде един пример с Враца,хахаха!!!Че то там няма левскари ,бе младежо!!! :lol: Смешно е ,поне помисли преди да пишеш!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 18:45 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Във Враца има едно говедо ама го е срам да си признае. Викат му Ванчо Армееца :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 18:58 

да знаеш хвана ме:)как се пос*ах:)аз дори не съм бил там никога!и забравих че имахте сателит там и че у ВрацО сите са комуняги-евала згащи ме!Даже ИСТИНАТА е че сме само два квартала от покрайнините на Сф!Много ни мразят!Отбор на всички власти сме!Даже и отбор несме!Трябва да се прекръстим на П.С.К.Л.(Периферен Спортен Клуб Левски) оти сме от периферията!Ами много е жалко такъв измислен,смешен,жалак,корумпиран,селски и бездарен отбор да ти вземе титилата(разбирасе тя бе подарък)!Догодина ако се смилите пак ни я дайте-НИЕ ПОДАЯНИЯ ОТ ВАС НЕ ОТКАЗВАМЕ!

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 3 от 5 [ 129 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История