Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История

Автор Съобщение
 Заглавие: Великата история на ЦСКА
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 19, 2004 01:52 

Neka ne zabravjame vsichki onezi, koito veche gi njama. 56 koledi slavna istoria!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 19, 2004 10:10 

За 56 години 29 титли!
Вие за 90 колко имате?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 19, 2004 13:10 

Е нормално или не е така нали? Историята е факти.А тези факти говорят достатъчно.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 19, 2004 13:16 

Slipknot написа:
Е нормално или не е така нали? Историята е факти.А тези факти говорят достатъчно.

Saglasen sam s Slipknot, a vie govedza sprete da izbivate kompleksi.Kato ste nedagavi pone si traite. :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 19, 2004 13:43 

Абе няма значение как сме ги печелили.В историята ще останат титлите не играта ни. То не е много нормално от 30 мача да имаш 26 победи.В тая класация за най-много победи в един шампионат вие сте на първите две места.Интересното е че ги правите тия сезони след 90-та.Да не мислиш че толкова победи се постигат с добра игра.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 19, 2004 22:55 

Синьо момче,нямам нищо против теб,ама те чета в няколко форума и се изкушавам да те питам нещо.Ти баща нямаш ли си да ти разкаже нещо отпреди 90-та година.Щото за всички ни е ясно,че си роден горе-долу по това време.Пък и не четеш футболна статистика.Не е ненормално да имаш толкова титли.Сигурно си мислиш,че не е нормално и Шумахер да има толкова титли за толкова кратко време,ама това са фактите.
Давам ти го като математика-Шуми за 11 години има 7(другото състезание ще станат толкова)титли,което ще рече 63 процента успеваемост.
ЦСКА за 56 години има 29 титли-това прави 52 процента.Какво ще ми кажеш-че не мога да смятам или че не съм наред.Хайде,моля те,да си имаме уважението!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 19, 2004 23:20 

Страшно много си личи,че баща ти не разбира от футбол.
Не ти сравнявам двата спорта,а ти вадя статистика,защото ме дразниш поне от половин година.Седнах и с елементарна математика сметнах вероятнистта за съществуване на нашите 29 титли.Между другото,щяха да са 30,ако онова леке ЛЕКОВ не беше маркирал засада при автогол.
А,сега се сещам,че и на Бербатов трябва да целувате краченцата,дето от 6 чисти голови положения,ни едно не вкара.
:evil: Апропо, Наско пак не харесва съдията за мача с Литекс!Това ви е тактика-оревете орталъка как съдията ще ви пореже и го психясате,та да си има едно на ум как ще свири.
:shock: Литекс са ми адски противни,ама Стойчо ме кефи и ще ви разпитят насред Ловеч!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 09:30 

Абе човека ти говори че няма нищо странно в наще титли.Са на тъп ли се правиш или кво.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 10:01 

Направи едно просто сравнение с Рейнджърс и Селтик... От началото на шотландския шампионат тези два отбора печелят 99% от титлите. А нормално ли беше в началото на 90-те Рейнджърс да спечели шампионата в девет поредни години? И там ли е имало партия да подкрепя отбора?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 13:05 

Да че вие не сте били подпирани.До 44-та имате 3 титли.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 13:54 

Ние имаме една серийка когато имаме страшен отбор.През останалото време двата отбора се редуват горе долу.Такаче стига сте се оплаквали.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 14:36 

BLUEBOY написа:
И кво, вие отричате да имате всякаква връзка с БКП и отричате и за военните отбори които са играли за вас, така ли :?: Ае засрамете се малко :!:

Аз нищо не отричам, не търси под вола теле. Както нас, така и вас са ви подпирали. Това, което исках да покажа чрез това сравнение със Селтик и Рейнджърс е, че не е ненормално отбор да печели много титли. В почти всички по-слаби първенства има 2-3 отбора които си разпределят титлите помежду си. Ние не правим изключение, въпросът е, че преди 89-та година това е правено от партията, и то не винаги.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 16:39 

Не знам за теб(ти може би си роден след промените),но аз също съм продукт на комунизма и това по никакъв начин не ме прави втора ръка човек!И ми дреме за мнението на синия сектор за нашата история!
Аз обичам ЦСКА,както и ти обичаш твоя тим,въпреки че си виждал снимката на отбора с хитлеристкия поздрав!Какво ще ми кажеш-че времената са били такива?Да,били са,но ти си левскар!За мен ЦСКА не е продукт на времето,а нещо много по-голямо и ти не можеш да ми промениш позициите!Ако това те дразни,не идвай в нашия форум-аз не идвам във вашия,за да ти обяснявам вашата история!Нали така?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 17:12 
CSKASOFIA.com
Аватар

Irriducibili написа:
Момчета я седнете и прочетете малко история.цска е създаден от комунизма.Тва знаете ли го?ако сте истински фенове на цска би трябвало да знаете историята на отбора си.
Ние имаме за 83 години 23 титли,защото първия шампионат на България е бил проведен през 1921 година.А случайно да знаете,че любимия ви отбор е щял да изпадне и за това е бил обединен със Септември.Прочетете и тогава седнете да спорите.

Bratle, i Liverpool e bil waw wtora diwizia i pak e NAI_WELIKIA i titulowan otbor w Anglia. NIama zna4enie koga kade si igral, broikata e wajna. Znaesh li kakwo mi dreme, 4e titlite moje da sa ni komunisti4eski? a? Hi4 ne mi puka. Kato se smeni rejima wie si mislehte, 4e e4 doshlo washto wreme? Ama ne, pristignaha i drugi otbori, koito mogat da dawat pari i wie uwisnahte.....sega ne triabwa da se borite s CSKA, a s oshte dwa tri otbora i wmesto da si dawate parite za selektsia, shte triabwa da kupuwate ma4owe....razbiram, 4e wi e tejko polojenieto, no ne mislia, 4e shte ni stignete s titlite

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 17:38 
CSKASOFIA.com
Аватар

faktite sa si fakti, taka e. NO towa, 4e sa ni podkrepiali za titli e samo washa dogatka i nikade ne go pishe nali?
Taka, 4e ne e fakt i zatowa nikoga niama da se saglasim :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 21:58 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

А бре сладури. Левски-Спартак стига сте го изкарвали някакъв едва ли не дисидентски клуб, че ме напушва смях. Народната милиция в опозиция. Леле-мале. Това ако Тато някога някои му го беше казал, сигурно щеше да почине от смях. Истината е, че по Татово време и Левски-Спартак и ЦСКА вземаха най-добрите играчи, а другите отбори оставаха в миманса. И никога не забравяйте, че и Наско Сираковци и Гибони и Боби Михайловци и всякакви други такива футболисти са били и вероятно продължават да бъдат офицери от народната милиция! С други думи - ченгета :) За славния Гунди, който е бил член на ЦК на ДКМС да не говорим. И тия ми били едва ли не дисиденти и не били комунисти. Не знам за вас, но поне аз за първи път чувам за член на ЦК на ДКМС, който е бил дисидент. За по-малките, които не знаят какво е ДКМС - Димитровски Комунистически Младежки Съюз или за по-кратко - Комсомол :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 22:24 
гледа мача
гледа мача
Аватар

BLueboy -чо ти на колко си годинки и какво знаеш ти за едно време?Бил ли си свитетел на тез факти ?Или четеш половинчати историики на такива индивиди дето споменават само това дето им изнася... :?:

Ришерльо е казал навремето, "Дайте ми един текст аз ще съкратя 10 думи в него и ще пратя тоз дето го е писал на гилотината" :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 22:27 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Честит 1-ви пост ,TheOnly1 :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 22:54 

Znaeh si, che shte stane "velika" tema...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 23:01 
гледа мача
гледа мача
Аватар

И аз също......

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 23:02 

Я дад видим тука кво става.Да ви питам някои неща за тъй наречената ви "славна история".Не искам да обиждам никой но това са все очевидни факти.Уважавам избора ви да подкрепяте определен отбор,само не прекалявайте с изхвърлянията Левски и ЦСКА са 2-та най-силни и най успешни български отбора(спора кой е по голям има верен отговор и за двете страни).Те са единствените които могат сериозно да представят България пред света.Отбори като Славия от 1996,Литекс и Локо Пловдив са временни явления.Но искам да уточня някои основни разлики м/у Левски и ЦСКА:
1-во Клуб не се създава с указ на държавата а от група хора с общи интереси и разбирания.Затова сте всичко друго но не и клуб.
2-ро убиването на конкуренцията в първенството е основно ваша заслуга(на създателите ви,впрочем ако наистина не сте отроче на БКП кои са хората които са ви създали).Разгледайте статистиката от сезоните преди 1948 не ви ли прави впечатление че е доста по шарена
3-то Разгледайте и статистиката в нормални държави(каквато е била и България до 1944-та и силно се надявам скоро пак да бъде)там няма такова чудо като вас.Там отбори с по над 120 години история нямат и 40 титли и са изпадали от елита.
4-то Налагането насила на един отбор в една държава в която всичко е подчинено на една партия(включително и футболното и първенство)не го прави велик.Велик е този отбор който оцелява въпреки усилята на някои хора да го заличат и въпреки всичко печели титли и има многобройна публика.
5-то къде са ви успехите сега когато няма кой да ви бута напред ако ви прави впечатление връзката м/у края на комунизма и спада на успехите ви.И обратното до 1989 Левски е постигал максимум 2 поредни титли сега за по-малко от 10 години 2 пъти по 3 поредни.да споменавам ли и 7:1 и 5:0(все юбилейни резултати)
6-то никой не избива комплекси т'ва си е чисто комунистически патент да се докажеш че разбираш от всичко и във всичко си най-добър ние обичаме отбора си не защото е по-добър или по-силен а защото сме Левскари(Нещо което вие нямате вашето име означава нещо което не съществува и няма и да го има вече)

Последна промяна Mr.Enrich на Съб Авг 21, 2004 13:51, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 20, 2004 23:24 

naistina trogatelno...
:lol: :lol: :lol:

Predlagam obache veche da se spre s tiqa bezmisleni sporove, te otdavna se iztarkaha i nqama kakvo novo da si kajem :idea: :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 21, 2004 13:50 

Поздравления Бранник първи смислен пост

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 22, 2004 02:39 
вдига купата
вдига купата
Аватар

BLUEBOY написа:
Отричате и за другите военни отбори които са играли за вас :?:
Pak muchite , s vashite edni i sashti doznania , komunizma tova , komunizma onova , sled 90 god , vie kakvi izvrashtenia ste pravili s futbola , v sravnenie s predi togava e bilo kato chitalishna postanovka !!! Prez 90 te god vsichki sadii sa vi pomagali bezogledno , otmeniali avtogolove , davali izmisleni duzpi , daje si spomniam edin mach s loko sf vi dadoha edna duzpa da ia biete tri pati , a za sateliti e smeshno da se govori zashtoto priziva , sami sreshtu vsichki . e demagogia , po bi pothojdalo vsichki sreshtu CSKA s vsiakakvi sredstva SLAVIA , LOKO PD , LOKO SF , VELBAJD , RODEOPA , SPARTAK PLEVEN , SPARTAK VARNA , BELASIZA , CHERNO MORE , IA kajete kolko tochki sa vzeli te sreshtu vas , che neshto ne moga da se setia osobenno , slavia , lokopd, velbajd , i loko sf , kade sa sega neudobnite vam otbori na MINYOR I METALURG PERNIK , BOTEV PD , BOTEV VRAZA , ETAR , BEROE , MONTANA , SHUMEN niama gi zashtoto ne vi se gazeha !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 22, 2004 08:28 

********* как можеш да пишеш толкова :wink: Иначе има доста верн неща.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 22, 2004 09:11 

Estranged, защо говориш само за последните два сезона? Защо не покажеш същите факти за периода, когато имахте 3 поредни титли, които бащицата ви купи? И защо, след като всичките тия отбори са ни безпроблемни, а на вас ви правят толкова проблеми не сме шампиони всяка година с по 10 точки разлика от вас?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 24, 2004 01:36 
вдига купата
вдига купата
Аватар

To e iasno che chovek da spori s levskar e vse edno da spori s radiotochkata , provokira me s tvoite ot 1000 kladenzi voda i shte se opitam da ti otgovoria s fakti , koito pomnia !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 25, 2004 17:27 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Estranged,ако си тук в България моля те пиши на кирилица,искам да чета твойте постове ,но толкоз дълги на латиница ме отказват.....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 25, 2004 17:48 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Прочетох го все пак...... :?
Estranged,има някои неща дето не са на една плоскост или един кантар ...!!!!!
Виж само цитираните моменти от теб и какво те са направили от изхода на мача и акцентите ти за червени картони за играчи на ЦСКА ,който не са повлияли на резултата/ ако стигнеме до гадаене тогава ще отворя тема АКО..../ ,та какво реши играта на Гонзо с ръка-3 точки,неотсъдената дузпа на Иванков -3 точки и т.н и т.н......
Червените картони не решават мача и много добре го знаеш.......

Родопа ,тогава беше под друго управление с контролен пакет акции на Баждеков,и пълен с юноши на Левски ,които искаха да покажат на Боримиров как се подава топката !!!!
Стига с тия смешни сателити ,защото сега слабите клубове скачат спрямо премията ,която им е обещана.Видяхме Родопа и Ботев Пд. миналата година,а ако имаме лице пред себе си и искаме да сме горди от любимите ни клубове ,трябва да побеждаваме без волейболни приоми и с помоща на чернодрешковски "месии" дето на вън никой не ги бръсне за.....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 25, 2004 21:59 

блубой - син слепецо мой...
Това БКП го качихте на... ти знаеш къде. А знаеш, че не е така. Ама продължаваш да мучиш. Сигурно Ливерпул, Байерн, Аякс и пр. са прекланяли глави пред БКП? Вие само с един Гунди си останахте, ама и тая сме я срушали. Я зарежи тия работи и ела да ти разпиша малбата за членство!!!

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 1 от 5 [ 129 мнения ] Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История