Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 02, 2006 21:02 

VachiOtGerena, а вие сте гепили гордата история на Витоша, как Боби Михайлов се пускаше да души съдията, а Гибона се спъваше сам за дузпа и пак ви биехме! И името сте си сменяли 5 пъти, а ние 3, и това 12:4 си е е.ане, което не се връща! :crazy:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 02, 2006 21:11 

cskaveteran написа:
Вачи от Герена
Само Стяуа , Динамо Букурещ, Цървена Звезда , Партизан, Динамо Загреб са създадени след 1945 година а това са най силните балкански отбори !!!

аха.........Галата,ПАОК,Бешикташ,АЕК са много по слаби, защото там е нямало комунизъм!!??

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 02, 2006 21:15 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Оф. ти още ли си тука бе? Няма ли кой да го изгони това говедо недно? Дразни!

Едит: Ако някой от нас влезе в техния форум и пише както той пише тук дали щеше да изкара дълго? Или само при ника ЕдисикойОтБългарскаАрмия и ще е баннат?
Всички говеда - вън! Да останат само заслужилите..Всички знаем кои са..

Последна промяна kicker на Пет Юни 02, 2006 21:17, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 02, 2006 21:17 

Ха-ха- така си е! :crazy:
Бой 12:4 и е.ане назад не се връщат! :crazy:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 02, 2006 21:19 
Образцов съфорумец
Аватар

Че вие сте най комунистическия отбор в Бг бе братле!!!Я си вижте комсомолския секретар дето ви се пише собственик!!Бай-Ганьо Батков,този имам статия дето приветствува решенията на ЦК на БКП за преименуване на ЦСКА и Левски!!За какво говорим,кви пет лева???

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 02, 2006 21:45 

"Левски оле нищо общо с МВР"-отбора може и да не е имал избор , но ние като публика сме я направили отдавна.А вие ако казвате че сте против комунизма е все едно да кажете че ате против родната си майка!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 02, 2006 22:12 

Тия твойте писания са просто дребно заяждане от пишлеме, кибер олигофренче!

За разните си там смешни скандирания си пиши във вашето си форумче!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 03, 2006 18:21 

menager написа:
И името сте си сменяли 5 пъти, а ние 3, и това 12:4 си е е.ане, което не се връща! :crazy:

Я сподели кои са тези имена :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 03, 2006 18:25 
Образцов съфорумец
Аватар

VachiOtGerena написа:
"Левски оле нищо общо с МВР"-отбора може и да не е имал избор , но ние като публика сме я направили отдавна.А вие ако казвате че сте против комунизма е все едно да кажете че ате против родната си майка!

Говедо,ако комунистите са ни майки,на вас са ви бащи!!!При вас обаче има добруване при всички,все сте на власт,говеда!!!С цената на всичко сте готови да се пребоядисате!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 03, 2006 18:32 

Геровитус написа:
menager написа:
И името сте си сменяли 5 пъти, а ние 3, и това 12:4 си е е.ане, което не се връща! :crazy:

Я сподели кои са тези имена :oops:

Май не знае . :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 03, 2006 18:40 
Образцов съфорумец
Аватар

Абе не е длъжен да ви знае никовете човека!!Да Ви ги кажа аз,ако не си ги знаете!!!!50-57 Динамо,69-85 Левски -Спартак,Витоша85-89!!!Сега сте Говедоспор :lol: :lol: !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 03, 2006 18:43 

Не тази част е интересна, а другата.... че вие сте сменили 3 имена :boo:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 03, 2006 19:22 

menager написа:

треньорче, това с е.ането си много прав!само че бой 12:4 от отбор който го няма(за съжаление) вече близо 60г. нещо не ме впряга особенно.Пак ти казвам това е царски отбор и е заличен от комунистите, нямате нищо общо с него!На 23.02.1928 г. с указ на Министерството на отбраната се създава спортно дружество ЦДКА ( Центральний Дом Красной Армии) , какво съвпадение!На мене ми се струва по-скоро че корените са ви някъде в брадска Русия.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 03, 2006 19:39 
Образцов съфорумец
Аватар

БраДска Русия не е имало ЦДКА,имало е в Съветския съюз!!!Освен това,както тебе не те интересува резултат от преди 50-60 год,така и мен не ме интересува ,как и на кого прилича ЦСКА при създаването си!!!Теб интересува ли те ,че след 50 год сте ведомствен отбор на полицията и ДС!!!А корените ни са Бг,нали сме отбора с най-много фенове в Бг!!!По тази логика вашите корени са в СФ!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 03, 2006 20:14 

VachiOtGerena написа:
menager написа:

треньорче, това с е.ането си много прав!само че бой 12:4 от отбор който го няма(за съжаление) вече близо 60г. нещо не ме впряга особенно.Пак ти казвам това е царски отбор ....

Абей, Вачи- какъв царски отбор бе! Последно комунисти ли сме, царисти ли сме или познати на сестра ти?!:crazy:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 03, 2006 20:42 

5:0 :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 03, 2006 20:44 

kicker написа:
само при ника ЕдисикойОтБългарскаАрмия и ще е баннат?

хахахахах :lol: :lol: :lol:
Цитат:
"Евробоец"
Изображение

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 03, 2006 20:53 

Herr Flick, както винаги твоите мнения са много остроумни- ще започна да си ги колекционирам някъде...!:lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 00:25 

треньорче, много си схватлив :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 05:55 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Herr Flick,
е кажи ми , че не е вярно! Кажи ми, че тук ви се позволява повече от колкото трябва и говорите много по-свободно отколкото някой от нас би могъл да говори във вашия форум.Не съм влизал там, но съм сигурен, че толкова свободно няма да позволят да говори някои армеец, така тънко да се заяжда.Да не говорим пък, че вие го правите в раздел, където с големи букви пише, че нямате място в него.Правите се на тъпи, тъпи сте или .. моля, обясни ми!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 11:34 

Комплексарщина е писането им в нашият форум! Някакви деца идиотчета са всички, нямат спирка еййй!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 12:44 
Аватар

повечето рогати пишещи тук имат повече мнения натрупани в нашия форум, отколкото в техния. Всъщност интересува ги противопоставянето, а не толкова техния отбор.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 17:33 

Удоволствие е човек да ви погаделочка малко :D А ми вие като само си гледате отбора, защо постоянно пишете за нас???

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 18:12 
Аватар

вместо да се чудиш кво да кажеш погледни по-добре вашия форум първо...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 04, 2006 21:29 

... и се научи да пишеш малко по-правилно. В една дума имаш 2 грешки :-o "погаделочка" :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 05, 2006 22:34 

имай малко търпение.........

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 06, 2006 09:10 

VachiOtGerena написа:
Досега четох как ни наричате "фашисти" и отбор на властта.Ама както виждам фашист май си ти.Какво ти бъркат в очите циганите и турците или те незаслужават да живеят.Тапанари нато тебе с лопата да ги ринеш.И ще ми говориш че не знам историята ли?Ами научия ти!!! 140 000 бащи и синове са загинали благодарение на фашизма(нацизма) и вместо да почиташ паметта им,ти издигаш в култ техните убиици :bottom:
абе на теб какъв ти е проблема бе.ходи си в обора!тва е форум на ЦСКА,не на КЕНЕФСКИ!и кво бащи и синове ама сичко мангали и евреи.нека да измрат в кофите!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 06, 2006 09:20 

kicker написа:
Herr Flick,
е кажи ми , че не е вярно! Кажи ми, че тук ви се позволява повече от колкото трябва и говорите много по-свободно отколкото някой от нас би могъл да говори във вашия форум.Не съм влизал там, но съм сигурен, че толкова свободно няма да позволят да говори някои армеец, така тънко да се заяжда.Да не говорим пък, че вие го правите в раздел, където с големи букви пише, че нямате място в него.Правите се на тъпи, тъпи сте или .. моля, обясни ми!
тва си е обикновен форум.като форума на датата или някой друг.тука всеки си пише каквото му падне :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 06, 2006 14:28 

Аре някой да направи нещо сборно от разгромите над говедата на аватар и да почне да се разпространява , че ми писва да гледам как се хвалат с некви измислени резултати от 5 века...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 06, 2006 14:41 

kicker написа:
Herr Flick,

Питай вашите модератори какво правят в другия форум и по колко мнения имат , всъщност и сам можеш да провериш ако искаш .Второ ако няма откровени простотий към някого може да си пише колкото си иска . :wink:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 2 от 4 [ 116 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История