Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Дек 16, 2004 00:07 

Ще я слави разбира се 4е кой да я слави. Утре ще слави и България на пук на тези които се опитаха да унищожат ЦСКА през средата на 90те. а снимките красноре4иво говорят 4е Лефски е отбора НА ВСИЧКИ ВЛАСТИ. как да ви оби4ат хората бе Ми4ооо?
И добре 4е някой се е сетил да създаде ЦСКА :wink: Ина4е и до сега щяха Испанците да ни бият с по 13:0

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Дек 21, 2004 23:53 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

mi4o написа:
Че защо?Аз в отличие от теб,Спууки не съм кон с капаци.Това си е история.Ама да ти постна ли статийка,в която пише ЗАЩО е създаден цска?-ЗА ДА СЛАВИ ПАРТИЯТА.Това са факти.

ЦСКА е създаден да побеждава, уефски да бъде втори! Тъй като не си кон с капаци, ще признаеш тогава, че титлите ни не са ни подарени, те са си заслужени, точно както са успехите в Европа!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 10:01 

За успехите в Европа не споря.Естествено,че са заслужени.Виж за титлите,не съм бил очевидец,но това,което съм чувал от очевидци-бая титли сте взели с бодбутване,подкрепа и т.н.
Като,примерно знам,че за една от поредните ви титли,нареждат в средата на първенството националния да отиде на 3-месечен лагер.В него са фигурирали 7 левскари и 2 цесекари...Левски са водели,но с резервите изпускат титлата.... :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 11:05 
CSKASOFIA.com
Аватар

dobra taktika e towa....jalko, 4e ne se wazpolzwahte ot neia i wie, ama ne mojehte zashtoto natsionalite ot CSKA we4e igraeha w 4ujbina ;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 11:12 

Радвам се,че ти харесва и дефакто признаваш за произхода на титлите ви. :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 11:19 
CSKASOFIA.com
Аватар

аре сега....ха ха ха :lol:
не знам за такова нещо, нито съм бил свидетел...ако е имало, ок, зна4и е имало....но толкова много титли не се взимат само така...една две може, но те се уравновесяват с една две ваши след промените....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 11:23 

Да бе,една-две... :? Отпусни още малко!
А коя наша след промените ти е съмнителна?Даже напротив,всички знаят,че ако Славия и Литекс не си бяха купили титлите-щяхме да имаме още поне 2. :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 11:37 
CSKASOFIA.com
Аватар

мен ако питаш вси4ките са ми съмнителни......някакси не бях свикнал да виждам левски шампион, камо ли пък толкова 4есто...отвсякъде си намирисваше в моие о4и

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 11:41 

Даже и когато бихме вас 7-1,локото 8-0 и ботев 6-1 ли?Данте,свали червените очила.А на мен ми се гади когато станете шампиони(слава богу много рядко ми се е случвало да го виждам 8) ),но когато сте били по-добри винаги съм го признавал...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 11:58 
Маниак
Маниак
Аватар

Били ги изгонили, горките. Чак да се разплаче човек от умиление.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 12:14 

Знам че според вас Левски не спечелил и точка без да я е уговрил но не се ли замисляте колко тъпо и не логично звучи това цялото.Аре малко усещане.Какво точно трябва да стане за да схванете че каквото са направили едните това и другите(важи в пълна сила от 10.11.1989 г. насам) :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 12:32 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Не при синьо правителство и лоби на Мобилтел в него или малко усещане за Евгени Бакърджиев, за конституционни съдии и аре да не изреждам пове УСЕЩАНИЯ за жена :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 13:42 

Доказването на вашата "Теория на конспирацията"(С Мел Гибсън мноо як филм и Усещане за жена с Ал Пачино ме кефи).Е почти толкова възможно колкото доказването на нашата правота за вашите измислени титли и купи(според нас) до 1989.Така че не е ли време да спрем да се джавкаме за глупости.Не веднъж съм казвал че на всичките ни водещи клубове работата не е чиста и как да е иначе когато нищо в държавата не е чисто.Все едно аз ще продължавам да съм Левскар(защото един период от 10-15 години е нищо на фона на 90 годишната ни история).Както впрочем и вие(поне тези дето не са постоянно с кървясало червени очила)ще продължите да сте ЦЕСЕКАРИ(този път го написах както вие искате)въпреки цялата помия на последните 10-15 години.От моя гледна точка темата е приключена отдавана(дори нямам желание да споря защото са ми ясни към 90% от мненията които биха могли да се кажат).

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 13:55 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Така,приятелю Айнрих пам ми се ще да те поздравя с Биг Гън ,ама ся ме мързи да търся УРЛ -то 8) ,нищо чуствай се поздравен !!!
:oops: ей ,нали имаме вече връзки в Пирогов :tooth:

Та по темата ,на мен ми е писнало отдавна да си гледане назад миналите успехи защото като гледаш назад погледа ти минава над дупето и старите неща започват да понамирисват,съгласен ли си ?
Мен ме интередруса какво представляваме в момента и ,че вие не можете едни ****** да биете ,а ние нямаме дух и смелост в евро турнирите, жалко е :(
Тове какво всеки е имал ,ще ти кажа ,че и аз бях на 19 и /да не ме чуе жената / бях с две гаджета и се справях перфектно, но сега какво да говорим :(
Написал съм нещо отдавна в раздел Нашенски работо -->за плагиатите ,там съм казал отдавна ,че ми е писнало кой какъв е бил ,СЕГА ме интересува какво сме ,това е и ако имаш респект от вашия "отбор",ще ми кажеш ,че не съм прав и аз ЩЕ се съглася немедленно ?МИ4О?
той знае за какво става вопрос :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 14:21 

tony-master написа:
Така,приятелю Айнрих пам ми се ще да те поздравя с Биг Гън ,ама ся ме мързи да търся УРЛ -то 8) ,нищо чуствай се поздравен !!!
:oops: ей ,нали имаме вече връзки в Пирогов :tooth:

Така и не схванах т'ва с Пирогов за какво е?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 14:24 
гледа мача
гледа мача
Аватар

:offtopic: нали бачкаш там ?
щото скоро ще ви карам един Футболен_маниак :boxed: :tooth:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 14:29 

:offtopic: Не в Пирогов :lol: :lol: :lol: Бая си далече от истината :lol: :lol: :lol:

Последна промяна Mr.Enrich на Чет Апр 21, 2005 07:07, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 14:39 
гледа мача
гледа мача
Аватар

ок айде по темата вече,но :offtopic: преведи ми тези букви дето работиш ????

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 15:00 

По темата разгледах страницата на маниака(не зле потрудило се е мочето).Вие(визирам цесекарите изобщо) нали имахте едни сайтове нещо от сорта на пфк подуенско говедо и резил подуене(леле как можах да го напиша т'ва).Само това ако е проблема с този сайт к'во толко се впечетлявате.

Последна промяна Mr.Enrich на Чет Апр 21, 2005 07:08, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 15:23 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Не той ме е убиждал жестоко на Майка ,като го предупредих да не го прави ,защото е починала и имам голяма болка от това ,но той продължи и по-жестоко "да съм ходел при нея и там да съм ,,,,,..."
ей нямам думи :cry:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 15:59 

Да подобно на HEROES(+добре известните му разновидности FACIS и LUD).

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Дек 22, 2004 21:12 
CSKASOFIA.com
Аватар

ааааа, за ЛУД още нямам доказателства...ама сега с новия сайт май вси4ко се е затрило. Сашо трябваше да ми прати скрийншотове....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Дек 23, 2004 05:19 
вдига купата
вдига купата
Аватар

mi4o написа:
А коя наша след промените ти е съмнителна?Даже напротив,всички знаят,че ако Славия и Литекс не си бяха купили титлите-щяхме да имаме още поне 2. :wink:
Da be da . Slavia i Litex bili si kupili titlite a vie pri Lavchis , vsichki sadii biaha vashi i biahte s nai banditskata firma na ekipite VIS-2 , TAKA CHE SLED 1992 GODINA EDNA ISTINSKA TITLA NIAMA V BALGARIA 90 godina biahme nie s mnogo silen otbor , s Stoichkov , Kostadinov , Penev , Tr Ivanov vas vi bihme 5-0 , 91 Etar stana shampion s Balakov , Boncho Genchev , Zvetanov , Kiriakov 92 nie stanahme s Lechkov , Dochev , I Andonov , Trifon , Parushev otstranihme Parma , i ot tam na tam titlite po vtoria nachin !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Дек 23, 2004 05:26 
вдига купата
вдига купата
Аватар

:swordfight: Ai nie popadahme vse na maloumni prezidenti , koito ni sasipvaha do dnes i ne laeha za shtialo i neshtialo kato Lavchis i Sirakov sega , i jurnalistite nashi fenove ne provejdaha propaganda kato vcashite jurnalisti , i ne laehme sreshtu sadii , koito ni koliaha i na Armiata chak sega sled kato doide Ormandjiev imame adekvatna saprotiva sreshtu sadiite !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Дек 23, 2004 09:14 

cskaveteran написа:
mi4o написа:
Da be da . Slavia i Litex bili si kupili titlite a vie pri Lavchis , vsichki sadii biaha vashi i biahte s nai banditskata firma na ekipite VIS-2 , TAKA CHE SLED 1992 GODINA EDNA ISTINSKA TITLA NIAMA V BALGARIA 90 godina biahme nie s mnogo silen otbor , s Stoichkov , Kostadinov , Penev , Tr Ivanov vas vi bihme 5-0 , 91 Etar stana shampion s Balakov , Boncho Genchev , Zvetanov , Kiriakov 92 nie stanahme s Lechkov , Dochev , I Andonov , Trifon , Parushev otstranihme Parma , i ot tam na tam titlite po vtoria nachin !!!

Значи да разбирам че когато думнахме Рейнджърс и ви отнесохме със 7:1 всичко е било уредено а?И цялата защита на националния беше синя.Пак се завираме в Лайната с извинение.Ако ВИС-2 е бандитска СИК и Мултигруп какви са бе???Или Гриша Ганчев,Жоро Илиев,Чорни и Божков сигурен съм че само Божков е чист като момина сълза а останалите 3-ма са превъплащения на дявола.Кога ще престанете с глупавото спорче.Няма смисъл няма прав и крив всички заедно сме в лайната.Останаха ни 2 неща в българския футбол евромачовете и тези по между ни.Ни титла ни купа ме топли много отдавна.Вие ако продължавате да се радвате на картонените трофеи много ви здраве

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Дек 23, 2004 15:52 
CSKASOFIA.com
Аватар

защитата беше синя около 4ЕРВЕНИЯ Туньо...не забравяйте

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 20, 2005 17:00 

Извинявайте, ама айде да не мислим като кокошки, а?
С риск да си навлека гнева на модераторите ще кажа две неща:
1. Статията е вярна.
2. Дори да не е вярна, какво значение има географията на даден отбор? По тази логика великия Ливърпул е смешен отбор, от едно пристанище със западащи функции, мизерен град на безработни, който някога е бил пълен с впиянчени моряци, а сега и това нямат, ехехееееееей, друго си е столицата Лондон, само защото е столица, културун живот, ала-бала!
Фулъм е по-голям от Ливърпул, защото, чисто географски погледнато, е от Лондон, а не от някакъв провинциален град!
Айде стига бе! :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 20, 2005 17:08 

Относно снимките - това е било нормално за тези времена! Партията се натрапва в живота навсякъде, на всички!
1. Аз комунист ли съм, защото без никой да ме пита във втори клас ме направиха чавдарче?
2. Аз комунист ли съм, защото без никой да ме пита ми сложи червена връзка и ме обявиха за пионерче?
3. Аз с властта ли съм бил, защото в четвърти клас под строй и с униформи ходехме на отрядни съвети?
4. Аз погален от властта ли съм, защото на 9 септември ме изкарваха от училище на площада да марширувам и да вея знаменце?
А в годините, от които са тези статии, положението е било: "Сталин! Тито! Димитров!"
Шшшшт, малките да мълчите! Данте, Тони, тнт, вие поне ги помните тези щуротии! Извинявайте, че се пенява така, ама ако тези снимки са доказателства, че Левски е бил погален от комунистическата власт, то аз съм Христо Стоичков!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 20, 2005 17:42 
Аватар

не са снимките единствените улики, но това е друга тема....

сега по статията:
Статията съдържа в началото някои верни исторически факти около дебата с игрището на Левски, но като цяло е тенденциозна, което я прави не съвсем информативна.
Човекът, който се е изказал, явно се прави, че не знае, защо ЦСКА е на игрището на Чавдар (преди АС-23). А причината е елементарна, защото ЦДНА произлиза от този клуб при съединяването му със Септември.
Все едно някой да е недоволен защо Черно море играе на стадион Тича, след като Черно море произлиза от клубовете Тича и Владислав (обединени 1945 г), даже през 1947 г се присъединява и клуб Приморец.
Останалия текст на статията не представлява нищо друго освен традиционното и типично левскарско мрънкане по тоя или оня повод.
Авторът в пропуснал да отбележи, че например стадионът на Локомотив София също е преместен навремето от кв. "Триъгълника" по-надолу на булевард Рожен (бивш A.Толстой) в община Надежда. Но не съм чул някой да мрънка и да се оплаква от това нито в лагера на Локото, нито в този на Славия.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 21, 2005 07:23 

То кой да се оплаква от Славия?Гълабите ли или Върбите.А в Локо кой заебания(с извинение)стадион или релсите.Даже участта на Славия и Локо е била още по жалка.Безсмисленото им обединяване води само и единствено до това че сега в статистиката само ние и вие сме с пълен брой шампионати от създаването на А група.Престанете да бъркате в аналите(във вашия случай май ще е по правилно да кажа ануса)на историята.комунизмът е навредил на България МНОГО.Неоспоримо е както турското робство е навредило преди това.както в западна Европа Инквизицията.Както на Германия и света Нацизмът.Просто не знам как може да ви се занимава с глупави спорове.Или сте гузни че ви е създала червената власт и искате да прехвърлите и на нас част от този товар или обяснявате как комунизма аджаба не бил толко лош. :roll: Аре стига вече тъпо безпредметно и безсмислено е :!: :!: :!:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 2 от 4 [ 95 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История