Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 21, 2005 12:09 
Аватар

Mr.Enrich написа:
То кой да се оплаква от Славия?Гълабите ли или Върбите.А в Локо кой заебания(с извинение)стадион или релсите

ако това е намек, че нямат адекватно управление и достатъчно фенове, то тогава си в грешка. Особено за Локото.

Цитат:
Престанете да бъркате в аналите(във вашия случай май ще е по правилно да кажа ануса)на историята.

:lol: защо ли имам чувството че вие сте тези дето бъркат в аналите и все мрънкат ...тоя бил такъв, оня онакъв, това станало тогава, онова станало....

Цитат:
комунизмът е навредил на България МНОГО.

тука спор няма, мисля че сме единодушни. Но това е толкова обширна тема. А ние говорехме конкретно за стадиони, така че едва ли някой сериозно смята преместването на Левски в Подуене за огромна щета нанесена на България от социализма. Ми смешно е.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 21, 2005 13:17 

Ми като не е кой знае какво да те пратят в подуене.Айде ви да играете в горубляне примерно а?Хем сега транспорта е по лесен.Не е какъвто е бил в края на 60-те.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 21, 2005 13:28 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Аре стига рИва ве Саше :grin: Бачкал съм там до стадиона в подуЯне доста време и голема работа, какво му е сега, отива ви :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 21, 2005 13:39 

:x :x :x :x :x Тони не ти отива на интелекта и възрастта тоя флуд и тая заядливост.Много добре знаеш какво му е на стадиона :arrow: на ********* си майчина е забутан.не ме кефи от нас до там да се клатушкам 50 минути с трамвая.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 21, 2005 16:20 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Еййййй та ти от майтап явно не разбираш :lol: :lol: , ок няма да ти обръщам внимание повече,********* шпека дето си захапал ,честно :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие: :-)
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 24, 2005 11:04 

В интерес на истината там където работя има много Слависти и Локомотивци ... Цесекарите са колкото Славистите :-) Друг е въпроса , че не ходят на мачовете за съжаление ... Все пак от Слатина до Овча Купел е доста път ... Или от Хаджи Димитър до Свобода ... Просто трябва за всички клубове да е еднакво ... Щом ЦСКА има стадион в Центъра защо Славия , Локо и Левски да не се върнат там !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 14, 2005 18:38 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Mичо , ти на речите, които си постнал, на Олег Ковачев - на това ли викаш обективизъм? И после говориш за червени очила... :lol:

За мен последният силен клубен отбор в България е този на Левски от 93-95... Няма к'во да се оправдаваме със съдии. И аз съм ги гледал мачовете тогава. Бяха поне с класа над другите, включително и над нас. Въпреки победата над Ливърпул - сегашният ни състав има много, много...М-Н-О-Г-О- да доказва, че е класен наистина. И дано за времето, за което ще го докаже - да не го разпродадат... :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 14, 2005 19:26 
разпява агитката
разпява агитката

И как Левски "отговори" на тези "репресии":
1. Конституционен съдия в Търговско Дружество.
2. Вицепремиер w УС на Левски.
3. В края на 20 век наложен от правителството монопол в една от най-прогресиращите сфери на икономиката - телекомуникациите.
Всичко това в услуга и на Левски!
Няма да се впускам в подробности и да разказвам неща, които всички знаем - как бе "оползотвотворена" тази грижа на държавата за Левски, за покровителството на МВР и до днес...
Бих искал да завърша със следното:
Не знам дали Левски значи Свобода. Сигурен съм, обаче, че робът не иска да бъде свободен, а да си има роби...

Последна промяна tonick на Съб Сеп 17, 2005 10:36, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 14, 2005 19:31 

Да... и Левски така държеше правителството, че... изгониха собственика му(на Левски) :innocent:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 14, 2005 19:50 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Gerovitus: Знаеш идеално, че Чорни бе изгонен под давление на ЕС и САЩ и Бъки Валяка и Командира нямаха друг избор освен да го направят.
Аз пък си спомням също така ритуалното убийство, което Бъки направи на "Овергаз" и как сини баби го чакаха на летището като национален герой. Тема на друг разговор е кой ги беше закарал там и кой ги беше пуснал в правителствения ВИП. Спомням си и откровената война на същия този Бъки с ЦСКА. И то на всички фронтове. Това са неща от съвсем близкото минало.

А снимката с вдигнатите за поздрав ръце просто не се нуждае от коментар. Както и Цола Драгойчева. По-възрастните си спомнят идеално коя беше баба Цола.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 17, 2005 09:21 

мое и заради това да може и да не е ! но в момента ЦСКА слави не само армията ами и цяла България така че маи е време да си млъкнеш мичо !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 17, 2005 09:34 

Хахаха,евала,че прославяте България. :lol: Ама не виждам защо трябва да мълча. :lol:
tonick,знаем бре,всички сме чели ЦСКА НЕТ....Според които е редно да имате между 55 и 62 титли някъде....И пак според тях се оказва,че Левски е подкрепян от властта отбор и т.н........ :lol:
И че не ни е взет стадиона,просто с кеф сме се изместили от центъра на майната си.... :lol:
TheOnly1,както Енрих каза по.назад по темата,спора е тотално безмислен.че президента афишира навсякъде,че е цесекар в момента,какво.......да кажем,че той ви е дал титлата миналата година ли? :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 17, 2005 10:35 
разпява агитката
разпява агитката

mi4o,
никой от вас не ми пречи, говорете си, каквото ви сърце подскаже 8)
Не е въпроса до сайта на Даниел Беловарски. Това са факти. Твърде добре познавам и Георги Марков, и Евгени Бакърджиев, понеже съм проследил с голям интерес всичко след 10.11.1989. Политиката е много интересна материя за изледване...
Та тези двамата са абсолютни сталинисти като манталитет. Ако имаха властта, която навремето са имали комунистите, те със сигурност щяха да унищожат ЦСКА. По злоба и комплекси нямат равни. Бъкито реагира точно като роба, който свобода не иска, а мечтае за роби.
За миг забрави, че си левскар и се заслушай в Батков и Тепсиев. И със сигурност по държанието и по думите им няма да разбереш кой е шеф на вашия фенклуб, и кой собственик. Батков, Сираков, Стоилов, Марков, както и навремето Бакърджиев се държат, както лумпени.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 17, 2005 10:43 

Съгласен съм с теб.Че на Батков и Марков не им е мястото в Левски,това го знаят 90% от Левскарите.....Но както каза някой от вашите ръководители........Клубът е АД,ние право на глас нямаме.... :roll:
Че Бакърджиев мрази ЦСКА,ясно е....Че държанието му надхвърляше на моменти рамките,и това е ясно.Но не мисля,че той е "виновника" за титлите ни,както вие изкарвате....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 18, 2005 16:46 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

И аз поразгледах малко синия форум. Вярно че тук има някои свръх-инфантили, ама във форума на Левски - някои направо са все едно деца-дебилчета подбирани с кастинг... :cry: :oops: :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 19, 2005 20:26 
CSKASOFIA.com
Аватар

да...сега страдат от преврата..... :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Сеп 23, 2005 18:34 
Аватар

WTF??!?!? :rtfm: Какви са тия закъснели вопли, аз си спомням това - аз си спомням онова. Кой знае колко са му късали нервите на тоя дядка - автора от копи-пейста от говеждия форум, за това че не са Софийски отбор за да седне да си напише очерка! 2 Неща имам да кажа:
1. Това цялото е пълна глупост и си загубих цели 2 мин от живота да го изчета и
2. По тая логика ако се сещаме за стари парцели дай да ревнеме за Северна Добруджа и Македония например. Ае стига съживяване на трупове и приказки от хиляда и една нощ. Имаше и момент в който играехте всичките си домакински мачове на В.Левски и кво от това? Някаква полза видяхте ли. Вечно репресираните сами срещу кого?
Я ми обяснете друго : Как като сте отбора на народа едновременно сте и сами срещу всички? Кои са тези всички? Аз ще ви кажа: мразят ви и в Пловдив, така както и в Варна и в Бургас и в Южна България...Абе що ли се занимавам и аз.. Не съм отдавна в форума ама нали не се занимавахме с рогати и не пускаме теми какво си мучели в техния форум???

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Сеп 23, 2005 20:10 

Ми да беше погледнал, че основния спор се е водел преди почти една година.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 24, 2005 22:26 
Аватар

Gerovitus написа:
Ми да беше погледнал, че основния спор се е водел преди почти една година.

След като няма ключ темата явно се чакат още някакви отзвуци....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 24, 2005 22:41 

Тая тема е срам с лъжите и простотиите изръсени от говедата. И да присъства обидата "*орбар" това не мога да го приема! Пълни лъжи и клевети! И оставете дребнавите глупости дето ги пишат, но глобалното е, че от техните простотии България затъва. Е тва ме боли и като ставам свидетел на такива неща направо ми прекипява. Такива говежди простотии не трябва да бъдат търпяни, както и други подобни безчинства.
по-здрави

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 22, 2005 21:27 

mi4o написа:
... Съдийството изцяло е в наша вреда...

.... Иначе стадионите в провинцията се пълнят в мачовете с Левски, защото хората знаят, че ще има здрава битка. След това идва ЦСКА, трибуните са празни, армейците бият без проблем....
Ахахахаха!! :grin: :grin: :grin: бравос :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 25, 2005 19:34 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

мичо заслужава :idea: Нобелова награда за просветляване.Как може ние непросветените да му се бъркаме на Свети мичо първи. :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 25, 2005 19:42 

Пацка,хайде малко да попрегледаме,да попрочетеме преди да реагираме инстинктивно.... :? От какво точно е този цитат?
Мислех,че като човешки същества умеем да си сдържаме инстинктите,а,Паци? 8)
Иначе съм съгласен все още с тази битка,друго си е 0-3 с Пирин в лек и спокоен мач в отличие от други мачове.... 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 25, 2005 19:45 
CSKASOFIA.com
Аватар

тя темата нали е от миналата година и Пацо ве4е е забравил какви ги е творил тук....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Окт 26, 2005 08:26 
Аватар

Абе тая тема трябваше даси отиде заедно с миналата година мен ако ме питате... Нали уж разчиствахте, защо го оставихте това...??!!?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Окт 28, 2005 07:30 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Абе светлико,какви човешки същества сте вие бе? :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Ное 18, 2005 12:07 

Има един адекватен коментар: СМЪРТ НА ЦИГАНИТЕ ОТ ГЕРЕНА!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Ное 19, 2005 02:12 

Леле ако вярно е от миналата година за кво постваме изобщо тука :grin: :grin: :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 22, 2005 13:50 

Ясно е,че няма да ни хвалят във форума си, но поне да не изопачават истината!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 24, 2006 00:00 

абе селяните да си знаят мястото :arrow: на село :!:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 3 от 4 [ 95 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История