Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2006 05:54 
Образцов съфорумец
Аватар

Точно така ,наборе.....тука беше първия мач!!!При 3-0 Брайтнер тръгна да се съблича фланелката...искаше смяна ,направо се беше отказъл...дори трибуните за момент замлъкнаха..бяхме толкова близо до финала и Астон вила!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2006 08:03 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Бяхме толкова близо и същевременно и толкова далеч от финала колкото националите бяха близо до Световната титла през 94 , сами не си вярвахме и в двата случая , а със спомените не трябва да се живее защото който живее с спомените умира по малко всеки ден , а и спомените топлят но само по някога !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2006 08:44 

Нищо, сега говедата могат да стигнат до финал в ШЛ да постигнат не-постигнатото :) :) Ехх ако имахме европейска титла, та дори и на КНК друго щеше да е, но се надявам българският футбол да тръгне и да стигнем поне до финал в близките 10 години.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2006 08:53 
Образцов съфорумец
Аватар

В ШЛ ....Бг отбор няма да стигне напред скоро Емо....паричките са различни там!!!Да....говедата влязоха в ШЛ...това ще им е върха ,повече няма да постигнат!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2006 10:16 
Пазител на славата
Аватар

На възрастните , но чак толкова паметливи фенове ще припомня , че при 3:0 за ЦСКА срещу Байерн Паул Брайтнер при изпълнението на удара от центъра така се беше ошашавил , че пусна към Румениге по-дълъг пас и топката се окоза в краката на г.д. тогава наш капитан , който от центъра я върна на Джони Велинов и ясно им показа , че могат и да се спасят на В.Левски. Това е най-голямата издънка на отбора според мен а джеки крисин е най-голямия помияр в историята на клуба...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 09, 2006 13:27 
Образцов съфорумец
Аватар

Това за Георги Димитров са абсолютни глупости!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 10, 2006 13:11 
легенда
Аватар

Най-великият момент въпреки всичко си е детронирането на великият АЯКС, та почти 3 години те бяха непобедими, и лично аз не съм гледал по-силен футбол откакто го наблюдавам...и приказките че били в криза се оказаха глупости след като само 2 седмици по-късно размазаха Милан със 6-0...Бях на стадиона, както и при победите и елиминиранията на Ливърпул и нотингам, както и при победите над Байерн, Юве-2 пъти, Валенсия и т.н. , но мача с АЯКС си остава номер1 за всички времена...поне за мен.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 10, 2006 18:45 

redmaniac, според баща ми също мача с Аякс е бил най - добрият който е гледал.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 11, 2006 12:54 

Най-великият беше при победата над Ливърпул(мисля че бях на 6 тогава)Не по-малко се кефих като бихме Шахтьор.Най-болезнения беше,срещу Галатасарай имачовете срещу МАрек и Беласица миналата година :evil: Но още дин щастлив момен ще имаме утре :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 16, 2006 18:16 

redmaniac написа:
Най-великият момент въпреки всичко си е детронирането на великият АЯКС, та почти 3 години те бяха непобедими, и лично аз не съм гледал по-силен футбол откакто го наблюдавам...и приказките че били в криза се оказаха глупости след като само 2 седмици по-късно размазаха Милан със 6-0...

Каква криза бе (мани ги сините медии)!? Същия отбор гази наред по същото време и с националния отбор и пада чак на финала на световното и то от Германия и то във Германия.

Няма такъв непобедим отбор като онази единайсеторка, който е биел всичко живо наред и на клубно ниво като Аякс и същата почти единайсеторка на национално ниво.

За справка тоталния футбол и днес се практикува за разлика от други модни течения през годините от други футболни сили.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 16, 2006 21:27 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Тоя мач с Рода го има в един от дисковете с "Вечните български мачове"! След като го прегледах разбрах защо си се вълнувал толкова. Особено гола на Емо Костадинов, нямам думи просто! Наистина настръхваш като гледаш такива кадри!
redmaniac написа:
Най-великият момент въпреки всичко си е детронирането на великият АЯКС, та почти 3 години те бяха непобедими, и лично аз не съм гледал по-силен футбол откакто го наблюдавам...и приказките че били в криза се оказаха глупости след като само 2 седмици по-късно размазаха Милан със 6-0...Бях на стадиона, както и при победите и елиминиранията на Ливърпул и нотингам, както и при победите над Байерн, Юве-2 пъти, Валенсия и т.н. , но мача с АЯКС си остава номер1 за всички времена...поне за мен.

За този Аякс, за който ти говориш баща ми доста ми е разказвал. За тоталния футбол, за Кройф(въпреки, че срещу нас не е играл)! Това се нарича победа! Както и мачовете с Ливъпул и Байерн!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 16, 2006 21:51 

:off07: Аре четете тия правила , не е трудно ! Кво цитирате некви постове дет са над вас и са по 12098381923 реда :x мислете малко...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 18, 2006 18:44 

Най-великите мачове който съм гледал са когато отстранихме Ливърпул , а ме е срам от мача с Летекс 8-0

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 21, 2006 13:40 
ще си купи билет
ще си купи билет

Най великите моменти които съм изживял са:гола на Керимов срещу Нотингам в Англия беше лудост голяма-3:0 срещуБайерн в 18 мин.вече виждах финала за КЕШ.Нападението на отбора с Ицо,Любо,Емо,Гетов които се надпреварваха да вкарват и не можеха да се разберат кой да бие дузпа и фаул и др.За лоши моменти не искам да си спомням.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 08, 2006 11:22 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Най-великите ми моменти с ЦСКА
1.ЦСКА-Блекбърн 3-3
2.ЦСКА-Леверкузен с Митко 1-0
За жалост не съм имал възможността да гледам невероятните моменти от 1982 с Ливърпул и Байерн М,НО като гледам архивите от тези ма4ове направо ме побиват тръпки от гордост 4е съм привърженик на този отбор :cska01: :cska01: :cska01: :cska01: :cska01: :cska01: :cska01: :cska01: :cska01:
Ина4е най ме боли от това 4е в последните ма4ове с говедата не играем с желание и отговорност

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 06, 2007 17:10 

ГАДНИ:
1.загубата от Уецки с 2:1 ,която видях на живо
2.загубата от Славия в Прага
3.Литекс-ЦСКА 8:0 срам и позор

ЯКИ:
1.ЦСКА 3:0 Левски - и тогава бях на Армията
2.ЦСКА 3:3 Блекбърн - незабравим мач !
3.двата мача с Леверкузен - особено втория , с един приятел в нас бяхме и помна че при гола и в края на мача бях на терасат с шала и виках като луд "И ПРЕДИ И СЕГА ШАМПИОН Е ЦСКА !"
4.Ливърпул 0:1 ЦСКА !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 08, 2007 14:24 

наи-болезнения момент е когато се разбра 4е титлата е продадена, а най-хубавия сре6ту леверкузен.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 14, 2007 10:02 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Tака е! Радост и болка! Някои пропускат великите мачове с "Монако" - само звезди, национали. А ние ги смачкахме. Срамното е в последните години - лош баланс с най-омразните. Футболът е бизнес за много богати. Скоро ще станем страшилище. Сигурен съм!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 14, 2007 12:55 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

най-лошите
1.кървавитя гол на гонзито за победат с 1:0
2.загубата на 7 точки
3.отпадането от МТК
4.отпадането от Торпедо
5.загубата от Спарта
6.8:0 от Литекс
7.7:1 от левски

най-добрите
1.победата над Леверкузен нв Германия
2.победата над Леверкузен на Армията
3.равенството с Блякбъран
4.Победата с 1:0 над Поол
5.Победата с 3:0 над левски
6.Победата с 1:0 над левски с гол още в 37 секунда
7.Победата на Юве
8.отстраняването на Парма

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 14, 2007 13:39 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Аз ако трябва да говоря лично за себе си най-великите моменти които съм имал с ЦСКА са били: (карам по хронологичен ред)победата над Лефски с 1-0 с гола на Дракона в 36-тата секунда,победата над Шахтьор с 3-0,3-0 над говедата,както и шампион на говеждия стадион със Стойчо,1-0 при Йешич с гола на Янев,реванша с Ливърпул на Анфийлд,двата мача с Леверкузен

Най-кофтите моменти са ми били:8-0, там просто няма какво да кажа,1-4 от Нафтата,на Гейарена с отменения гол на Легендата,срещу МТК,2-1 в дъжда на Гейарена,и пак там 2-0 когато наште палиха стадиона,финала за купата на стадион Славия с Луиджи Симони начело,след мачовете с Галатасарай и Торпедо,2-1 на Армията срещу говедата с Феро начело,финала за купата загубен с дузпи от Ловеч,1-1 с говедата на Васил Левски миналат година когато на наште им бе дадена команда"Кръгом",цялата минала пролет,и мача с Черно море преди две седмици

Сега като направя сравнение осъзнавам че имам мазохистични способности :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 14, 2007 14:39 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Положитлните... Леверкузен , Шахтьор , Сервет , 3:0 срещу говедарица... 3:1 по времето на Мултигруп ... тогава имаше голямо мачкане на говеждото

Отрицателни: онова 0:5 на Васил Левски , кървавия гол , 8:0...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 19, 2007 13:50 

Гадните не ми трябва да ги помня но хубави има в изобилие

Ливърпул-ЦСКА 0:1
Двете победи над Леверкузен
3:0 в 18-та минута срещу Байерн Мюнхен
Отстраняването на Ливърпул
Победата над Юве Интер И РОма
4:2 с Ба*селона
5:0 с говедата
Тези мачове завинаги в моето сърце

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 18, 2008 10:47 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Най-великите: 1:0 над ливърпул/2005/,двете с по 1:0 над Леверкузен през същата година :grin: ,а най-лошия онова 0:5 от говедата за купата през 1998г. :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 18, 2008 20:07 
гледа мача
гледа мача

Отпаданията от МТК и Торпедо още не мога да ги проумея. Особено срещу МТК.В първия мач направо ги смазахме имаше и няколко неотсъдени дузпи. Те от две контраатаки ни вкараха два гола.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 18, 2008 20:55 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Положителни- победите над Шахтьор, Ливърпул, Леверкузен, 3-0 срещу говедата, 1-0 срещу говедата с Йешич

Отрицателни- всички загуби от говедата, 0-8 от Литекс, продадената титла през 2006-а, Тулуза, МТК, Торпедо...

за тия се сещам...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 25, 2008 19:31 
просто минава
Аватар

Най-хубави моменти:

победата над Донецк с 3:0 и успеха над Ливърпул, тогава наистина ми харесваше отбора. Да не забравя и равенството 3:3 като гост на Стяуа, като им поведохме с 3:1 бях супер щастлив.

Най-тъжни моменти:

Разгрома в Ловеч, мачовете с Литекс и Левски, когато имаше освирквания към Бербатов.

На национално ниво естествено съм се радвал най-много през 1994-та, а най-голям кошмар беше 0:6 срещу Чехия.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 29, 2008 15:24 

Аз съм от по-младото поколение и наистина съжалявам,че не съм бил роден по време на мачовете с Ливърпул или Байерн Мюнхен.
И все пак гледам ЦСКА някъде от 2001 година,затова ще посоча събитията които съм имал възможност да наблюдавам по ТВ или по радиото:
- Най-тъжните моменти:
5. Загубата от Локо Пловдив през 2002 година още в първия мач на плейофите. Голямо разочарование бе за мен,бях на 11 години и гледах как любимия ми отбор агонизира срещу пряк конкурент за 3тото място.
Тогава имаше реална опасност отборът ни да завърши на 4то място,което щеше да е пълен резил,след този мач ни водеха с 4 точки. За щастие наваксахме и останахме трети.
4. Мога да посоча още една загуба от Локо Пловдив през 2005 пролетта.
Тогава вече бяхме станали шампиони и нямахме загуба в шамионата до последния кръг. Оставаха 10тина минутки до края на мача и водехме с 3-2. Тогава омразните "смърфове" изравниха и се изви буря,в следствие на което спря токът. Останах без стъкло на холната тераса. Помня как събирах счупените парчета,а когато токът дойде и чух коментаторът да казва "ЦСКА записа първа загуба за сезона" се почувствах много гадно. Така бе сложен край на един прекрасен сезон.
3. Загубата от говедата с 1-2 на армията през 2004. Бях като гръмнат,когато Чиликов вкара победния гол с глава,а дядо ми изплака с глас "Много ги мразя тия говеда" - единствения път в който съм го виждал да реве,и то заради говедата :x
2. Загубата от Монако,мач след който самият аз съм плакал(вторият и последен такъв случай е отново срещу френски отбор по-късно).
Ако топката беше преминала голлинията щях да вдигна такъв нечуван купон,а и след това отидох на купон с наведена глава. И само защото вратарят улови топката в 94тата минута и любимия ми отбор пропусна шанса да прескочи групите :cry:
1. Естествено изравнителвия гол на Жиняк. Всичките надежди бяха попарени за един миг. 15 минути отказвах да говоря или да се движа, а след това заплаках. Имахме шанс да влезем в групите,но секунди преди края Тулуза се възползва паниката в нашия отбор и се случи най-нелепото отпадане на ЦСКА :cry:

- Най-щастливите моменти:
5. Октомври 2002. ЦСКА гостува на Блекбърн Роувърс,а естествето малоумниците не предават мача по ТВ. Естествено слушахме мача с дядо ми по хоризант. Изпитах силна емоция когато чух коментаторът да крещи: "Велизар Димитров открива резултата на Иууд Парк, 1-0 за армейците". После ни изравниха,но емоцията остава. Вторият мач беше паметният!
4. Победният гол на Чиликов срещу Омония - яко треперене цел мач и накрая истинско облекчение и купон до зори с приятели.
3. Всички титли и купи,спечелени от отбора,най-вече 2003,защото това бе първата шампионска титла която аз като фен на ЦСКА съм видял.
Мога да добавя 2006 суперкупата,когато братовчедите ми - левскарчета,ми натякваха цял ден как ще ни бият със 7,8 гола разлика. А накрая,като бихме с дузпи,друга песен запяха.
Към това прибавям и тазгодишната титла, спечелена без загуба! ГОРДОСТ И ПОКЛОН ЗА ВСИЧКИ ТИТЛИ!
2. Победите срещу Леверкузен и в двата мача,но най-вече реванша,когато целия квартал чу от мойта тераса,че"ЦСКА е номер 1!"
1. Август,23,2005, вторник вечер. Няма Българска телевизия,която да предава реванша с Ливърпул. Пускаме Гонг с дядо ми,а Ники Александров е в стихията си: "Пряк свободен удар за армейците. Къс пас към Вальо Илиев и това е ГОООООООООООООООООООООЛ! Трибуните на Анфийлд мълчат! Българският шампион повежда на европейския!"
После 20 човека ми се обадиха да ми кажат,че сме повели,и аз се обадих на още толкова. А в края беше неописуемо щастие!
Горд съм защото никой друг балкански отбор в близките години не е побеждавал европейски клубен шампион на собственият му стадион!

Мога да добавя още много,но това ще бъде друг път. Всички тези моменти ме карат да обичам ЦСКА повече и се надявам те да продължават!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 01, 2008 23:11 

Всички загуби от говедата, особенно тая с 7-1... бех болен тогава. Както и мача в Истанбул с Галата когато във 3-тата минута падахме с 2-0 нямаше по-голямо разочарование.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 22, 2010 21:32 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Загубата в днешната контрола с Олимпиакос/Никозия,Кипър/ с 2-5 също е един от тези моменти за мен - нищо,че мачът е само приятелски.
Конкретно в случая - това му е най-хубавото.Дано нашиет се поучат от грашките си и да не допускат такива в официалните срещи,защото тогава ужасът ще е пълен и ИСТНСКИ! :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Най-великите и най-болезнените моменти..
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 31, 2013 15:05 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Свидетел съм на изключителни мигове с любимия отбор. Върхът беше на 17 март 1982 година. Изумително беше!
На 25 септември 1976 година престъпникът Димитър Пармаков, да гори в ада, разстреля 11-те на терена, плюс пълен "Г" сектор. Датата отлично помня(приятелят ми, армеец - Петко Слона има тогава рожден ден и заедно бяхме в сектора). Говедата ни биха с 3:2 след като водехме с 2:0. Неописуеми съдийски тесли!

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 3 от 4 [ 113 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История