Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Дек 17, 2005 23:43 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

ии това което се случи оня ден мога да го прибавя към кофти моментите :(

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 18, 2005 18:46 

Определено този мач с "Монако" и най-вече отпадането ми е един от най-гадните моменти :( В петък бях толкова зле, че всички лефскари от класа само като ме видеха и почваха да ме *********. Не ми е гадно просто от отпадането, ясно ми е, че едва ли щяхме да вземем Купата. Гадното е, че нашите играчи не толкова са по-слаби от тези на "Хамбург" или "Монако", за "Славия" да не говорим. Гадното е, че не играха с това желание, с което ние, привържениците, искахме да играят и с което очаквахме тоя мач. Гаден е и шибания формат на групите :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 18, 2005 23:17 

Абе за ХАмбургер бих поспорил с теб!Видя се,че са класа над нас,а с тея защитници по 2 метра не виждам кой ще ги спре към купата на УЕФА!Иначе за мен един от най-болезнените моменти беше на 13 Май 1999,когато Гонзалина ни вкара в 95та минута!А най-щастливия за мен бе на 29 Септември тази година,след като станахме първия българиски отбор,класирал се за групите на УЕФА!Иначе знам,че е имало далеч по-върховни моменти,но за съжаление не съм ги видял,тъй като съм набор 88...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Дек 19, 2005 23:26 

най-велик - ЦСКА-левски преди неколко години с оная маймуната Мукаси дето набута 2 гола - ей как умрех от кеф тогава лелеее сладки спомени и съм дразнил едни рога цела вечер. Друг най-велик Man utd - Bayern 2-1 - изкарах нещо от сорта на полу-инфаркт, ако има такъм термин и последното нещо, което си спомням е, че целувах необуздано кучето ми и му обещавах безкрайни разходки, храна в изобилие, кокали, жени, тоест кучки :) и кой знае още кво :wink: ! Най-кофти - И двата мача със Стяуа в БГ и с резаните два пъти по 0-3 и е са срещу Монако - много бех нервен!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Яну 25, 2006 16:36 
гледа мача
гледа мача
Аватар

най-незабравимия момент за мен ще остане победата над Левски с 1:0 на националния стадион миналата година,когато станахме шампиони.Това беше първият ми мач на обновения Васил Левски и имаше много емоции,всичко беше върха :grin:.А и победите над великия Ливърпул и Леверкузен са първите велики победи на моето поколение (85),така че и тях няма да забравя.
най-тежко ми е когато след която и да е загуба се започне една полемика между фенове и ръководство,оплюването на медиите и т.н. не толкова самата загуба

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 03, 2006 00:14 

Не може да не се отбележа и в тази тема и да кажа пак че съм 100% антилевски!!

най-великия мач на цска на който аз съм ходил е цска-леверкузен, има и мноооого други, като например 99 година като поиграхме 37 секунди (Д. Иванов - голям талант който нелепо приключи с кариерата си; не се возете при жена!) и после разходихме говедорес да разгледат хубаво армията. баааси разходката, час и полвина с малко почивка...
Друг велик мач на армията е цска - литекс 2:3 - тогава за 1/2 час ги направихме абсолютно забавни, и после културно взехме титлата от говеждите ръце и я дадохме на нашите приятели от ловеч.
лоши: цска-лесни 2-4 за купата преди 10-на години. тогава мафията в лицето на съдията помогна на лесни да се измъкне, а след 20 минути вече падаха с 2-0...
друг лош: литекс като ни би 8-0, не искам да си помислям колко гола ни вкараха през зоната на емил дървенлиев - доскорошно отявлено говедо

ПИШИ ЦСКА С ГЛАВНИ БУКВИ !!!
tony-master
Watchers.........

от бързане... изв! ще имам предвид!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Мар 05, 2006 00:37 
легенда
Аватар

Наи-великият е Цска-Аякс-бях на 14 години и в сектор в-невероятно и е трудно да се опише!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 17, 2006 13:22 

еми всъщност от съзнателния ми живот...тая есен бях в рая.обаче след мача с монако вече не вярвам,че има господ или поне е лефскар! :lol: преди даже и на черква ходех.обаче най-гадно се чувствам сега,когато отвсякъде се чуват похвали за говедата как играли добре срещу едни от най-добрите отбори в европа :blahblah: и говедцата вместо да се радват за тяхния о(т)бор те се кефят повече,че ЦСКА отпадна.а и като видях вчера големите фенове.лефски на 1/8 те висят във форума на датата. :lol: един ми вика,че искал да отиде направо на 1/4 финала.1 лев били много пари.абе общо взето заеби :grin: и да земат купата на уефа ме боли ташака :grin:

ПС/като се сетя най-много ме беше срам,когато бях малък и майка ми ме учеше да бъда българин и да викам за българските отбори.дори съм викал за някой в несъзнателния ми живот :oops: .добре че беше баща ми,лека му пръст :( ,да ми налее акъл в главата :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 18, 2006 19:40 

За мен най-болезнения момент беше,когато ни биха с 1:0 с кървавия гол на Гонзалина,а най-щастливия може би отстраняването на Байер и победата над Пуул! :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 22, 2006 11:31 

ЦСКА има само велики моменти всичко друго е КОРУПЦИЯ!! :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 22, 2006 14:43 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Дано не те чуят говедата! :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 22, 2006 14:45 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

за мен най-великият момента откакто ходя по мачове е мача със Стяуа тука 2-2 = направо полудях при гола на Салалиев за 1-2 а после и на Бадема за 2-2 ! Като ни вкараха 2 та гола си мислех , че нямаме шансове - но при 2-2 вече вярвах в чудото но учи то не стана но въпреки това за мен това беше най-великият момент във мач на стадиона :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 22, 2006 22:31 
CSKASOFIA.com
Аватар

Все се 4удя дали да пиша...4е имаше в синия форум подобна тема...

за мен моментите се сливат в един...и най-велик, и най-траги4ен....в едно...

в....

7:1...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 23, 2006 11:40 

Ясно защо е трагичен, но какво му е великото :-o (не съм гледал този мач)???

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 23, 2006 11:45 
Аватар

7:1 беше една уговорка на Мултигруп, ама айде да не влизаме в подробности. И това го знаят и старите лефскари, затова повечето от тях си споменават само това старото 7:2

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 23, 2006 12:01 
CSKASOFIA.com
Аватар

велико е да по4увстваш сърцето си в такъв момент и да изпиташ вярата си....да останеш до края, със сълзи на о4ите и цялата болка на света....и въпреки вси4ко да обичаш....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 23, 2006 12:12 
Аватар

така е, разбирам те ДАНТЕ

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 25, 2006 21:45 

Най-хубавите ми спомени са

Цска-Сервет Женева 1:0 (1999)
Цска-Левски 1:0 (2000)-Гола на Димитър Иванов в 40 секунда ни донесе победата а дори пропуснахме дузпа чрез Милен Петков
Цска-Локо Пд 2:1 (октомври 2001)Този мач беше много интересн.Резултата беше 1:1 и в последните 10 минути влезе ТВЪРДАТА РЕЗЕРВА ХРИСТО ЯНЕВ и със шут от около 30 метра в центъра на врата донесе трите точки за Цска(ако някой го има този гол моля нека го качи на някой сървър)
Цска-Шахтьор Донецк 3:0-Невероятен мач в който напълно надиграхме прехваления украински гранд.Освен трите гола запомних един невероятно красив удар на Методи Деянов който замалко да счупи напречната греда.
Цска-Левски (2002) 3:0-единствения мач в който единия от двата отбора няма отправен нито един удар към вратата.
Цска-Нафтекс (2003) 5:2-в Този мач помня че всичко беше перфектно.Дори бразилеца Агналдо се разигра и имаше заслуга при всички голове.А след край получихме 29 шампионска титла.
Родопа-Цска 1:3-мача не беше нищо особено и беше точно седмица след мача с Левски на армията 1:2 но аз го помня идеално добре защото тогава за пръв път наблюдавах наживо победа на Цска.Защото аз съм от Смолян а целия ми род е ''син'' и няма как освен на стадион септември в Смолян да гледам мачовете на Цска.
Цска-Омония-В този мач в който нашите играха трагично и едва не отпаднахме,аз намерих поводи за радост защото никога не съм се радвал толкова много на някой мач,както тогава.Просто такава тръпка не съм усещал от много време.Защото такава победа е най-сладка след продължения и с такива красиви голове през пълния стадион на Армията.
Цска-Славия 4:0 (2005) В този мач нашите спечелиха напук на всички песнимисти които си помислиха че с 6 здрави играчи,и без контузените Велизар Димитров и Емил Гъргоров няма да спечелим титлата.Но точно тук изгря и звездата на Евгени Йорданов която вката много решителни голове при това цял полусезон игра на инжекции.
Левски-Цска 0:1-Много сладка победа при това с гол от дузпа.
Цска-Пирин 2:1-Един от мачовете които винаги ще помня е този.Това е един мач за който спокойно можем да дадем пример как да играят всички отбори ако искат футбола ни да върви нагоре.Наистина атмосферата на Стадиона беше невероятна и всичко беше готова за празнуване на 30 титла.Но победата дойде трудно.И се радвам че точно по този начин станахме шампиони.
Ливърпул-Цска 0:1-Нанесохме първа загуба на Ливърпул в евротурнирите за сезон 2005 при това на острова.
Цска-Леверкузен-Велик мач,благодарение на който вече не е нужно да пазим архивите от преди 20-30 години.Защото сега и нбие по-младите фенове видяхме как на армията сломихме фаворита за спечелване на трофея.

ТОВА СА НАЙ-ХУБАВИТЕ МИ СПОМНЕНИ СВЪРЗАНИ С ЦСКА!
ИМАМ И ХУБАВИ МОМЕНТИ СВЪРЗАНИ С ЛЕВСКИ:Ето ги и тях
Копенхаген-Левски 4:1 (1999)
Челси-Левски 3:0
Литекс-Левски 3:0 (2002)
Левски-Черно море 0:0 (2003)
Левски-Славия 1:2 (2003)
Левски-Спартак Варна 0:0 (2003)
Локо ПД-Левски (2004) 3:1
Локо ПД-Левски (2004-купа) 3:0
Родопа-Левски (2004) 2:1
Черно Море-Левски (2004 декември)0:0-Левски изпуска две дупзи
Левски-Литекс (2005) 0:1
И най-яркия ми спомен:
ПУБЛИКУМ-Левски 1:0

ЕТО И ЛОШИТЕ:
Литекс -Цска (1999) 8:0
Металург-Цска (1999) 1:0
Цска-Металург (2000) 0:2
Нефтохимик-Цска(1999) 3:0
Литекс-Цска (2001) 4:1
Цска-Пирин (2000) 1:1
Цска-нефтохимик (2000) 1:4
Цска-Литекс (2002) 1:2-Тука пак делихме купа и титла обаче този път номера не мина защото на Финала с Левски-говедата бяха дали пари на Лукич за да пази като дърводелец.
Рилски Спортист-Цска (2003) 1:1-Един мач в който домакините постоянно се ритаха и лежаха по терена а за капак на всички главен съдия беше Димитър Димитров-Каубоя.Който не даде две дузпи за Цска,а даде чак след 20-тот спъване на Велизар Димитров в наказателното поле,А след изпълнението два играчи на домакините започнаха да бият Емил Гъргоров.А и най-интересното беше че когато попитаха Каубоя защо не е дал дузпа по-рано той каза:''ВИДЯХ ЧЕ ИМА ДУЗПА НО НЕ ЗНАМ КАКВО МИ СТАНА И НЕ Я СВИРИХ.
Цска-Левски (2003-купа) 0:1-Този мач беше невероятен спектакъл на отбора който беше с две класи над безщомощния си съпеник.Осен това ни отмениха гол на Гъргоров,а и имахме няколко уникални пропуски на празна врата.И в 99 минута говедата отново със своя луд късмет,който сигурно никой отбор на света няма-отбелязаха гол и спечелиха мача.Това за пореден мач показа че който няма футболни аргумени разчита единсвено на късмета!Аз след този мач още повече намразих Левски и оттогава не викам за тях и в евротурнирите
Нафтекс-Цска 3:3-Глас на ми остана от ядосване и псуване по Ферарио Спасов и по съдията.
Спартак В-Цска 0:0-След този мач една седмица не съм спал от яд.А да не забравям че Велизар изпусна решаваща дузпа в 80 минута.
Цска-Левски 1:2-С ужас си спомням за този мач.Още си спомням как наши фенове стояха пред съблеканята и викаха:''********* сте''.Имаше и едно уникално интервю на Дучето през медиите
Цска-Литекс 2:2 5:6 сл дузпи-На този мач за първи път съм плакал на мач.Това ни беше единсвения шанс да спасим сезона.Но и този път шанса работеше за нашия противник-Здравко Здравков спаси около 20 удара на нашите за целия мач и въпреки че успяхме да обънем до 2:1-пак уставихме да ни обърнат.А нашето нещастие-дузпите отново ни правалиха.Пред националния стадион са идвали линейки защото от притеснение няколко човека са били пред инфаркт!
Монако-Цска 2:1-за този мач се изговори толкова че нямам каво да добавя повече.

Това са моите спомени свързани с магията Цска.
И за край ще цитирам една песен,с която изразявам какво е за мен Цска:
''отбора във който заклех се, ми е слънце и хляб и вода

Върнете се в началото 
 Заглавие: ргн
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 05, 2006 21:36 

рнг

Последна промяна boris_peshev на Пон Яну 14, 2008 13:54, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 06, 2006 12:22 

Към графата "болезнение" влизат всички мачове от тази пролет в А-група :(

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 27, 2006 10:03 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Мда,тези загуби на точки в "А" Група определено са към гадните моменти.А срещу Монако изтръпнах!В последните секунди на мача-центриране на Янев,Юруков с глава,хубав удар и къде е топката?вратарят я хваща :cry: Това беше краят.Ако беше отбелязал този гол вече може би щяхме да играем срещу Стяуа на полуфинал :D

А между другото кога сме играли с Порто????Аз не се сещам.Изображение

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 27, 2006 10:55 
Образцов съфорумец
Аватар

За мачовете ни със Ливърпул и Нотингам,няма смисъл да говоря ,бях на около 13-14 год тогава! Всички са писали за тях и тези мачове си го заслужават!Бях на Армията и се радвах с всички!Обаче никъде не видях да пише за мачовете ни с холандския Рода!Бяха страшни мачове особено реванша в Холандия!Тука ги смачкахме,поведохме с два гола и изтървахме още толкова!Един пряк свободен удар на Буребах и 2-1!На реванша си мислехме ,че няма да имаме проблеми,но като ни насметоха ,поведоха с 2-0 ,добре че Стоичков вкара един гол и след продължение-дузпи!Никога няма да ги забравя,тогава Вълов направи велики спасявания!Бях студент по това време в Пловдив,гледахме го над 20 човека ,болни ЦСКари,атмосфера,радост и т.н.!След мача ,както се полага маси до зори!След това отпаднахме от Барса на КРойф и те си харесаха Стоичков,след феноменалния му гол ,който вкара на Субисарета!!Но това е друга история!! Забравих да напиша крайния резултат след дузпите 4-3 за нас!! :grin: :grin: :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 27, 2006 19:09 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

cska_fan_max написа:
А между другото кога сме играли с Порто????Аз не се сещам...

Подозирам че това е грешката, която направиха португалците като замениха емблемата на ЦСКА Москва с тази на ЦСКА София миналата година при мачовете в групите на ШЛ
EDIT:Така е да! Мачът е игран на 24 ноември 2004

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 27, 2006 19:24 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Как кога сме играли..на 24 ноември(там си пише) хехе..
Ами само като ппрочетете ШЛ отзад на фона на билета трябва да се сетите,че е станал някаква грешка! :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 27, 2006 19:56 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Най-велик (за мен) момент...
В България е оная тройка :grin: но и мачът от миналата година на 23.04., след който, освен невероятната радост и серии от ********* с говедата, всъщност започнах да чета сайта, а оттам и форума :Р
В Европа - Някъде към 85 минута на мача с Леверкузен в София, когато ги гъзехме и изтървахме положения, стадионът бълваше лава, ЦСКА играеше като гранд, с идея, желание и много, много рутина.... (а после как се разби този отбор...)

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Май 06, 2006 00:32 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Най- велики моменти:
1. ЦСКА- Юве 3:2(макар че тогава бях прекалено дребен за да си спомням нещо конкретно) важното в този мач е, че ги бихме с някакъв страшно мизерен състав, което още повече показва какво значи ЦСКА, как понякога дори самото име играе роля, когато надеждата е на път да отлети!
2.Ливърпул-ЦСКА 0:1!!!! Лелеее, бях като пиян 2 месеца! Посред нощ крещяхме с баща ми, с пълно гърло
3. Двата мача с Леверкузен
4. Двата мача с Блекбърн. Вторият мач беще невероятна емоция за мен. Първо плаках от мъка, после от радост, накрая бях като дрогиран! Макар че отпаднахме видях прословутия армейски дух и , както казва баща ми, само ние можем да правим такива мачове!

Най-гадните моменти са ми от 90-те години, преди две години на армията като ни обърнаха рогатите и сегашния пролетен полусезон! Но съм кален и вярата ми е твърда и армейска! Вярвам, че и вие сте така!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 09, 2006 22:36 

гадни
7 на 1 от левски
4 на 2 от славия прага
нАй любими
1 на 0 ливърпул
двата мача с байер леверкузен
2 на 0 нАд викинг

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 16, 2006 11:40 

Най-най-най ми е туптяло сърцето при реванша за 1/4 финала за КНК през 89 година с Рода. Ако има еквивалент на клубно ниво на мача на националния срещу Германия от 94 година, то това е Рода-ЦСКА. Мач в който 90 минути се молиш и би дал всичко "само сега Господ да не те забрави".
Първия мач пък беше наша класика откъм силна игра.
Като една добавка към мачовете с Рода и в следващите сблъсъци на полуфинала с Барса имаше един момент който никога няма да забравя. Това е първия гол на Стоичков там. Мач в който трябваше да бъдем "смазани", мач в който ни натиснаха...но в онази някъде около 20-та минута Ицо като им тресна гола Ноу Камп замлъкна, а аз не вярвах. Гол, който направи силно впечатление на не кой да е, а на Кройф, след като такъв гол води до репликата още по време на мача и на треньорската скамейка "този играч трябва да го имам!". Оставете глупостите с Нерео Роко, Гунди и "нападаттеля на мечтите". Кройф, Стоичков и "играча, който трябвало Барса да го има" (и се вижда после защо!) са истината, която не е някаква хипотеза, а реалност, при това с далеч по-силни имена и при треньора и при играча! Личности, които са разтърсили света!
Иначе 3 гола на Ицо и силни мачове на ЦСКА. На армията, когато изравнихме с греда и гол на Ицо в 65-тата минута съвсем сериозно си помислих, че работата е 50:50 да сме на финала. Ето това е тръпка, а не да ревеш от радост и да палиш факли, защото си падал с 1:3 от Шалке и намираш играта си за достойна. През 89 година наистина повярвах, че сме на път да отидем на финала. Трябваше ни 3:1, но онзи отбор беше невероятен, след нещастното 0:1 се скъса да играе на върха на възможностите си и натика силната Барса в тяхната половина и при гола на Ицо и изригването на целия стадион наистина вярвах (но не пристрастно като запалянко, защото е моя отбор), че можем да отидем на финала. Самият Кройф след мача отговори на въпрос, че единствения момент в който е изтръпнал е било при изравняването.

На ниво вътрешен шампионат мача от предпоследния 29 кръг през 87 година. Водихме с 1 точка пред Левски и играехме с тях. Бихме ги с гол на Ицо (на вратата им Боби Михайлов) в 80-та минута и с 3 точки аванс преди последния кръг станахме предсрочно шампиони. Нашия отбор тогава е все още без Пламен Гетов, Георги Георгиев, Трифон Иванов и други, които са 2 години по-късно в отбора. Тогава там са само знаменитото трио Стоичков, Пенев, Костадинов, но и те тогава са пълни анонимници и някакви 20 годишни келеши. На скамейката Чичо Митко, някакъв си бивш футболист, а не това което сега знаем за него. От друга страна Левски е почти напълно с онзи им според тях най-силен техен отбор в цялата им история от 85-та година, само че тук 2 години по-късно, но на практика няма разлика при Сираков, Михайлов, Кокали, Мокали и останалите, защото те през 84-85 година бяха млади като биеха, а през 87 изглеждаха като някакъв хищник, който ще си вземе каквото си поиска от бебетата и залязващите звезди в ЦСКА. Проливен дъжд по време на мача (май второто полувреме беше, но голям дъжд) и абсолютна драма. Сега ви звучи логично като чувате Стоичков, но тогава нещата бяха други.

Държа да уточня, че нямам спомени от мачовете с Нотингам, Ливърпул и Байерн в началото на 80-те. Поради тази, а не друга причина не ги споменавам. От баща ми знам, че срещу Байерн в 18-тата минута е било най-голямата еуфория. Независимо, че статистиките показват срещу Нотингам и Ливърпул уникални елиминирания на защитаващи титлите си еврошампиони, срещу Байерн в реванша за полуфинал за КЕШ, при половин отбор от тяхна страна станал вицесветовен шампион, а онази Германия (не днешната) беше непобедим отбор в света и при 4:0 за тях в първия мач, та след всички тези неща тук в 18 минута като сме повели с 3:0 е било нещо уникално. И за нас, и за немците!!! и за цяла Европа. Затова сме и голям отбор. Не са само победи и скалпирания на грандове, а са и такива големи мачове за мащабите на Европа, които сме правили, като този полуфинал реванш за КЕШ.

А ако се върнем и към Аякс, сигурно достигаме до най-великия момент на елиминиране в европейската клубна футболна история. Аякс 71-73 носител на КЕШ и елиминиран от нас през 74 година е вероятно най-силния европейски отбор в даден момент, който е съществувал.

Това е от моите спомени. Рода-ЦСКА 89 и Левски-ЦСКА 87 година са най-вълнуващите мачове, които съм изпитал съответно на международната и на вътрешната арена.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Сеп 08, 2006 21:00 

Най-великия момент е отстраняването на Европейския шампион Ливърпул и победата над Байрен с 4-3 на 1/2 финала за КЕШ.

Най-срамния е загубата от Литекс с 8-0 в Ловеч.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Сеп 08, 2006 22:41 
гледа мача
гледа мача
Аватар

8 написа:
[b].......... при 4:0 за тях в първия мач, та след всички тези неща тук в 18 минута като сме повели с 3:0 е било нещо уникално......

Да, но само да те поправя леко - първият мач 4-3 бе тук, а втория в Мюнхен. Спомням си, че там издържахме цяло първо полувреме 0-0 играейки прилично, като в самия край ни вкараха първия гол, като имаше съмнение за засада! Второто нашите не устояха на щурма на Брайтнер, Хьонес, Румениге и Ко и загубихме неприятно!!!

Oh When the REDS Go Marching In

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 2 от 4 [ 113 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История