Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 25, 2005 22:45 

A някъде дали има рип да се изтегли , че не можах да го ггледам ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 01:36 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Ше го повтарят в четвъртък от 23.20... но тогава едва ли на някой ше му е до мачове с говедата.
:drunk:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 05:25 

Eто ви го на торент от Арената
http://www.arenabg.com/details.php?id=18044&rated=1

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 06:08 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Мача на 1 октомври 89-та беше култов , просто ги пожалихме , Витоша , забелязахте ли публиката , какво пееше , И преди и сега шампион е ЦСКА , никой не казваше ЦФКА Средец , а Ицо ги разпори този мач , Здравко Здравков , Гибона , Ламята , Донков играеха при тях , и това беше 3 дена след като паднаха от Антверп 3-4 , прословутия мач а ние бяхме били Рух Хожув с 5-1 , и Любо беше заминал за Валенсия , бях в Г сектор от към А и после ходихме пеша до Окръжна болница , тогава в Младост живеехме по бул. Ленин и пеехме ЦСКА , ЦСКА !!!!!!!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 08:34 
Аватар

Някак си измамно инициативата беше тяхна. Но наще контри бяха убийственни. Той и мичмана си го каза няма кой да спре Стойчков и Костадинов. Емо като дръпна Вангелов ( мисля) за дузпата и ми напълни душата. А иначе видяхте ли Ицака каква деснячка извади?!?!
А за песните най-много ме изкефи още-още-още. ( може би защото отдавна не сме го викали на мач с говедата). И позабравеното и вече не употребяваното Аливе-аливе-аливе-Ливерпул! ( Май само наще Пловдивски Ювентинци продължават да викат за друг отбор, на мачовете на собствения)...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 09:42 
Аватар

http://free.data.bg/didoriginal/Movies/ ... sha(5.na.0).1989.g.TVRiP.didoriginal.avi

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 11:36 
Аватар

По-хубаво е качеството на мача от Арена.бг, тъй че го вземете от там 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 11:57 

cskaveteran написа:
Мача на 1 октомври 89-та беше култов , просто ги пожалихме , Витоша , забелязахте ли публиката , какво пееше , И преди и сега шампион е ЦСКА , никой не казваше ЦФКА Средец , а Ицо ги разпори този мач , Здравко Здравков , Гибона , Ламята , Донков играеха при тях , и това беше 3 дена след като паднаха от Антверп 3-4 , прословутия мач а ние бяхме били Рух Хожув с 5-1 , и Любо беше заминал за Валенсия , бях в Г сектор от към А и после ходихме пеша до Окръжна болница , тогава в Младост живеехме по бул. Ленин и пеехме ЦСКА , ЦСКА !!!!!!!!!

Да ама ония са като коне с капаци. Иди и им обяснявай, че ги бием с целия им състав, докато тяхното 7:1 е когато нашите звезди играят големи мачове в Европа, а техните некадърници никой не ги иска и са останали тук.
1. Аз не мога да си представя 7:1 при отбора на Стоичков или дори и при някакъв що годе сносен отбор, а не такъв в който имахме кьораво и сакато след масовите тренсфери в чужбина (довели между другото и до 4 място на световно-трябва да си наивник да си мислиш, че местните звезди са го направили).
2. А не мога да си представя и друго. Ако техните играчи бяха навън, а нашите тук колко можеха Ицо, Емо (ние дори при това 5:0 сме без Любо!) и другите да обърнат Левски. 10:0 при Ицо и компания тук, а те с някакъв сакат отбор ми се струва съвсем реално.

Затова и тук всички са недоволни от уговорката тази есен, защото много сме изстрадали докато давахме на българския (национален) и европейски футбол звезди (не че ни липсват победите, но са по-малко, защото тук в ЦСКА играха малко), а ония нещастници грачат и се радват. То и в бъдеще ще е така. Ако направим някакъв дрийм тим сега и той пробие в турнирите след 2-3 години няма да го има. Сините лекета не можещи никъде да се реализират ще са си тук, а нашите ще се прехвърлят и в Западна Европа да творят и тук като едното нищо пак може да падаме доста (докато след години пак направим силен отбор) и когато имаме пак шанс да ги размажем и ако пак се предава мача много боли!

Абсолютно наясно съм, че всеки син фен не може да проумее тук написаното от мен сега и реве като обезумял "ние си ви бием" и си мисли за някакъв комплекс при нас. Да не говорим, че дори и при тези неща пак стоим мнооооооооооооого отгоре. Шампионат, ЕКТ, голмайстори, обувки са пак при нас, а в преките двубои отстъпваме малко, но е приблизително равенство, а не някаква огромна разлика.
Аз даже не виждам база за сравнение между двата ни гранда. Гранда е един. Тук разликата е по-голяма отколкото примерно между Реал и Барса с 9 към 1 КЕШ. Между двата испански отбора намирам повече сходства и база за сравнение отколкото тук в България.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 12:04 

А при 7-2? :wink:
А при 5-0? :wink:
8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 12:14 

7:2 да. Това е стойностна победа ама вие като съм ви слушал не я отчитате и броите 7:1 за по-силна.
При 7:2 си ни биете силен дори мога да кажа много силен състав.

За 5:0 не знам какво имаш предвид. Ако е купата 98 година не виждам кой знае какво и е подобна работа на 7:1.

Разбира се фактите не са за мен, но нашите две 5:0 са срещу силен ваш отбор и срещу натиск от ваша страна върху отбора ни.

Та това е. 7:2 си е стойностна и голяма победа от вас над нас. На черното бяло не мога да кажа. Лошото е обаче, че вие не гледате така реално на нещата, а той май за всичко друго би трябвало да признаете превъзходството.

Аз не отричам голямата победа 7:2, признавам и другите резултати без значение с какъв отбор сме били и приемам статистиката от преките двубои, защото така се е получило, че нашите ги нямаше тук в България (но пък това доведе до другата радост покрай националния).

Бъди спокоен можеш да водиш с мен разговор при който да призная превъзходството на другия. Не съм лумпен, който да изравняава ЦСКА и Левски в турнирите, нито пък обезличавам един от най-добрите футболисти в историята на световния футбол до унижението да не е номер 1 в страната си, нито пък ще кажа като теб (в друг форум), че ЦСКА и Левски направили едно и също преди 2 седмици, поведоха с по 1:0, а после са ги били сгънали, като единствената разлика е че Левски допуснали 2 гола, а ЦСКа не защото има по-добра защита, но дори и там ти се е изплъзнало от устата "ама може и да е късмет". Че то Мичо при 0:1 на полувремето и в двата мача и нашия ако си беше завършил пак така, но вашия 5:1 можеше да използваш същите думи, че е "едно и също" само дето вие сте нямали късмет и са ви вкарали малко повече голове. Сигурно някой страничен фен би ти си смял. Победа навън срещу по-силен съперник да се приравнява със загуба навън от по-слаб съперник. Ама ти си знаеш най-добре. Аз вече знам и каква ще е реакцията ви след четвъртък при различните развития.
Учуди ме и в друго. Говориш за малшанс за Левски в последното десетилетие. Мичо, рецидиви и странни отпадания на всеки се случват, но толкова много години на срамни загуби при вас едва ли е малшанс, а по-скоро би трябвало да приемеш, че това са реалностите за Левски и сблъсъците му в Европа.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 12:22 

Повечето Левскари ценят 7-2 повече от 7-1......това е по въпроса.
Относно моето мнеие в един "друг" форум.така мисля и си стоя зад мнението.Гледах двата мача един след друг,така съм преценил.
Да,говоря за малшанс в последното десетилетие.На базата на мачовете,които съм гледал в европа.
Прави разлика между "последното десетилетие" и многото години.....Аз не отричам,че левски има много слаби мачове.А ЦСКА има ли?Или няма. :roll: Все са грандиозни победи над еврошампиони?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 12:29 

А сега се сетих и друго. Ние дори пак имаме един минус през 89. Когато бием с това 5:0 и поне не можем да се оплачем, че нашите силни играчи са навън, това не е достатъчно. Да тук са, но Ицо е на 23 години, а Емо на 22 (съответно 66 и 67 набор са). Значи не само да са си тук искам, но и в най-силния им период, а той по принцип за един футболист е между 26 и 28 години. Хич не си мисля, че това през 89 година е върхът на Ицо! Та я си представи червената част от онзи отбор, който стана четвърти в света по него време да играеше в ЦСКА и съответно сините да ги нямаше. Аз не мога да си представя един такъв мач как би завършил. Благодарим на Ицо и останалите момчета, че дори и на по 22-23 години и като младежи оставиха нещо паметно тук с това 5:0. Ако искаш да се опиташ да го оцениш задай си въпроса какво правиха Ицо и Емо тогава и какво правят Копи и Домовчийски сега на подобна възраст. Затова и казах, че от Домовчийски няма да стане играч (освен ако не броиш изяви в Турция за някаква класа). Видях пролетта едно талантливо момче да пускате, но го развалихте набързо и въобще не се учудвам, защото очаквах, че така ще стане. За мен той е вече на 99% бита карта. Това не пречи да стане някакъв ваш любимец от типа на Гонзо, но това ще му е. повече не виждам какво може да направи. След време вие като искайте си го оприличавайте на легенда, но нормалния българин няма да вижда нищо значимо от негова страна.
То и Георги Бачев беше голям талант като дойде от Славия при вас, но питай Наско как се затриват футболисти, защото той ги разбира тия неща, а сигурно е така, защото преди години и той е минал по този път.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 12:36 

Домовчийски е на 19,твърде рано е да се дават генерални оценки,според мен...Бъдещето ще покаже по въпроса.пък аз като левскар мога само да си пожелая в Левски да играят играчи "от типа на Гонзо"...А ти не би трябвало да го искаш...май.... :wink:
Относно налагания от теб въпрос.ми не знам какво би станало,аз доколкото знам и при 7-2 сте били пак с класа над нас... :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 12:46 

Домовчийски:
Е не му знам точните години (че е 19). За Ицо помня, че на 21 години донесе шампионската титла в мач срещу един от вашите най-добри отбори в историята ви, а май и най-добрият (съдя от писанията ви затова 85 какво сте били, а през 87 е почти същия състав).

За 7:2:
Повтарям отново. Биете наш много силен отбор. Ако не се лъжа Жеков, Якимов и другите звезди са вътре в него.

За Домовчийски ако станел Гонзо и да съм се притеснявал:
Не. Нямам притеснения стига или нашите играчи да са си тук или да не ви лягаме, когато имаме силен отбор. Ако искаш събери 11-те най-добри в историта на Левски, а при нас само Ицо и неговия хъс ми стига и съм убеден, че ще ви победим. Просто при него е победата и не прощава.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 14:54 

8, ако случайно не си забелязал, основните доводи са два:
1.Левски е създал най-големите си футболисти, десетки - факт!!!
2.ЦСКА, благодарение на знаеш кой закон, е имал качествени футболисти за два отбора - факт!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 15:19 

Геро не съм запознат с тези "факти".

1. Какво Левски е създал не мога да го сравнявам с това на ЦСКА. Все едно ти да изградиш сам 1 етаж на къща, а аз с помощта на 5 приятели небостъргач. Тогава ако ти кажеш "аз направих сам 1 етаж" това по-голямо постижение ли е ако съм направил заедно с други 101 етажа?
2. Я ми обясни на кой закон ЦСКА е имал качествени футболисти. Обясни ми го примерно сега с Данчо Тодоров или в миналото със Стоичков?

Ако си мислиш, че това са утвърдени играчи и взети с правото на по-силния се лъжеш. Тези играчи сте можели да сте си ги вземете ивие. Не сте го направили обаче, защото те просто тогава не са били играчи. Когато ВЕЧЕ станат такива в ЦСКА ти обръщаш нещата и казваш, че те първо са стойностни играчи и после са дошли в ЦСКА. Ми то Геро ние тогава винаги ще сме крадци на играчи. Който и неизвестен да вземем го правим голям играч.
Точно при вас е обратното. Няма как да вземете Данчо или Ицо, защото те не са нищо преди да отидат в ЦСКА. Вие такива не търсите. Виж играч поразиграл се в Ботев (и между другото не му достигат качества за ЦСКА, защото не го вземаме) го взехте. Не ние, а именно вие се опитвате да вземате играчи вече някакви имена по клубовете си. Гонзо като го взехте беше вече най-добрият в Локо-то. Ние като вземаме вземаме нещо талантливо, но талантливо в смисъл не талант на България, а просто виждаме в него заложби, които може да доразвие АКО премине през ЦСКА. По-рядко вземаме утвърдени имена.

Извинявай ама говориш глупости. Сякаш всичките тези славни имена в нашата история са били преди това някакви силни футболисти в други клубове и сме ги взели.

Последна промяна 8 на Пон Сеп 26, 2005 15:22, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 15:20 

Това си го научил от някой филм през последните десет години, в който се говори за репресираните или от някое синьо издание...

И аз не знам какво е било преди години, но знам че последните години навсякъде се излива помия срещу нашия отбор, а вие винаги сте "Сами срещу всички" ; "Репресирани" ; "Тормозени"... Дори и да не бях се родил с червено сърце пак щях да бъда от ЦСКА...

ФАКТ !!!

EDIT: Забелязах мнението на колегата горе и не мога да не допълня неговото мнение с припомнянето на най-скъпия трансфер в БГ-футбола на местно ниво Георги Чиликов, който не стига че им спаси два-три сезона с головете си с глава след безбожно многото центрирания към противноковите врати ами го изпратиха в Португалия като "национален предател". По негово време си беше истинско изтезание да наблюдаваш мач на лефски от родното първенство - такъв футбол и в двора на къщата ми да играят дето се казва ще дръпна пердето да не ги гледам...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 15:49 

Тази година по сателитния канал си гледал два мача ЦСКА-Левски с участието на Стоичков.

Гледайки втория (89 година) и по твоята логика ние сме крадци, защото "ето пак най-силните сме привлекли".
А Геро гледайки първия мач къде сте били, че не сте го взели този никому неизвестен и не отличаващ се с нищо Христо Стоичков? Така е и с другите ни играчи. И понеже наистина сините фенове прекялавате и вместо да мълчите (ние няма да ви захапем, просто защото не предизвикват интерес вашите "подвизи" и нелепости във футбола) вие нападате ще продължа! Вашето основно си остава няккави неясни "комунизъм, репресии, крадци (ЦСКА), онеправдани (Левски) и други. Приличате ми на лигавите ни политици, които крещят "Тоя е ченге!" сякаш този който го казва е света вода ненапита и не е правил нищо преди 89 година.

Сега ще ти отговоря защо сте боклуци.

1. Повтарям се, но футболистите на Левски преди 89 година не са били на банички и трениращи на горски полянки. И при двата гранда получаваха по-специални социални привилегии. Ти ги изкара сините футболисти някакви апостоли играещи на безвъзмездни начала срещу комунистите на България грабещи футболисти!
2. Жалки сте и заради друго. Много мразя след 89 година, когато големи партийци и комсомолци се оприличиха на най-големите борци за демокрация и веднага станаха най-сините (СДС). Същото сте и вие. Преди 89 година двата отбора се ползват в една или друга степен от ведомствата си, но докато ние никога не отричаме връзката с армията и дори се гордеем с нея като официална институция, вие по абсолютно същия начин като измекярите ползващи се с привилегии преди 89 година и после псуващи по това искайки да крадат и от демокрацията, та вие отричате всичко с МВР ("...Нищо общо с МВР" пеете). Такива путки най-мразя! Къде беше това "нищо общо с МВР" ПРЕДИ 89 година? В политиката преди в БКП, после в СДС, във футбола като гадна ********* гледаща парите преди с държавна сигурност, после с политици и мафиоти! ЖАЛКИ НЕЩАСТНИЦИ! Отделно каквото и да е МВР, то е О-ФИ-ЦИ-АЛ-НА ИН-СТИ-ТУ-ЦИЯ! Та вие като плюете по тях плюете на държавността (на България), а нали вие сте българите, а не кюрдите и турците! Жалки цигани срамещи България сте! Измета на обществото!
3. Като говоря за Стоичков знаеш ли факта, че той като направи трансфера през 89 година в Барселона за 4 милиона имаше и предложение от Олимпиакос за 6 милиона! За да поясня за какви пари става дума тогава рекорда в света е 10 или 12 милиона беше за Марадона! Тоест разликата от 4 до 6 е огромна! Все едно сега между 40 и 60 милиона за трансфер! Да обаче в този най-велик български клуб не се разсъждава на парче и като ********* (да вземеш където са парите), а и Ицо се усети и се отдръпна от предложението на гръцкия милиардер (забравих му името-на Панатинайкос беше Вардиноянис, но на Олимпиакос в момента ми се губи). За сините ********* е ясно. Грабвай 6 милиона и бягай. Червеното достойнство обаче проговори, че в Олимпиакос Ицо нямаше да стане това което стана. Отиде в Барса и си извоюва с годините голяма заплата (между другото в един момент беше най-скъпият заедно с още 3-4-ма футболисти в света със заплата от 2 милиона...това в първата половина на 90-те!), но междувременно извоюва и слава такава, каквато български футболист трудно някога ще види. За да разбереш за какви пари говоря ще ти кажа, че по същото време Емо отиде в Порто за 700 000, но не като преотстъпен или за 3 години, а с договор за 5 години! Ей при тези пари тогава Ицо не отиде при 6-те милиона, а при 4-те! Не мислиш ли че той, а и клуба, са мислили отговорно, така както примерно правим и в ЕКТ! Правим дела с достойнство, а не да си въртим дупетата при различните власти и да псуваме предходната!
Аз мога да направя и една прогноза. Ако стане някакво чудо и по някакви неведоми пътища случайно се върне комунизма и лявото в България, то Левски ще има "много общо с МВР", както и отново ще си обърне дупето и ще заклейми предния строй в случая демокрацията и дори и може би ще са били репресирани при нея!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 16:07 

8 написа:
футболистите на Левски преди 89 година не са били на банички и трениращи на горски полянки. И при двата гранда получаваха по-специални социални привилегии.

Гунди катастрофира с Алфа Ромео....някой да обясни как в ония години на див комунизъм се е сдобил с такава "капиталистическа" придобивка???

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 16:28 

pentagram написа:
Дори и да не бях се родил с червено сърце пак щях да бъда от ЦСКА...
ФАКТ !!!

Геро. Виж това мнение. Вашата неприязън и опити за опропастяване дразнят. После питате защо тук мразили Левски и имало анти-Левски. Ами ще има. То е същата ситуация ако някой ти опропасти живота и ти някак си се справиш и отново стъпиш на крака без да търсиш отмъщение обаче злосторника в този момент започва да вика, че си крадец, престъпник (комунист), че бил репресиран от теб и тогава вече ти кипва и му отговаряш. Ей заради това и не боли, когато Левски се дъни в евротурнирите. При друг български отбор ти е тъжно, но при Левски, направил толкова много да опропасти в България, не ти е жал. НИКОГА НЯМА ДА ВИ ПРОСТЯ, ЧЕ ЗАРАДИ ВАШО КЕЛЕМЕ ПРЕЗ 67 ГОДИНА ИГРАЕМ МАЧ НА "НЕУТРАЛЕН ТЕРЕН" С ИТАЛИАНСКИ ОТБОР В ИТАЛИЯ И СЕ ИЗПУСКА ВЪЗМОЖНОСТТА ДА СЕ АТАКУВА КЕШ! Това е само първото от многото ви предателства. И смеете да се наричате българи!?
Замисли се над това през 67 година и обмисли хубаво ако има някой репресиран тук кой е (ако в тази ситуация беше Левски не знам сега сините медии какви неща щяха вече да са изписали) и дори и не се оплакваме, но при положение, че от вас получаваме само удари под кръстта и позорни загуби в Европа и мълчим, а вие излизате с лафове, че е обратното вече дразни.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 16:41 

gamberro написа:
Гунди катастрофира с Алфа Ромео....някой да обясни как в ония години на див комунизъм се е сдобил с такава "капиталистическа" придобивка???

Номера на колата пък са му го дали така "случайно". Това няма "нищо общо" с властите в държавата даващи тези номера.
Абе футболистите на Левски както казах са били на банички и боза, спели са по приятели и квартири и в неделя са се събирали на добровални начала, изпосталели от репресиите, да играят срещу отбора на ЦСКА. Отбор, който громи в Европа, където естествено всичко минава отново под диктата на БКП.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 16:47 

СТига толкова сте се хвалели с историята си и победите си.Кой е ШАМПИОНА СЕГА?(2 титли за 3 г.,а както е тръгнало май ше стана 3 титли за 4 г.)КОЙ Е ЕДИНСТВЕНИЯ БЪЛГАРСКИ ОТБОР ПОБЕЖДАВАЛ ЛИВЪРПУЛ НА АНФИЙЛД?(макар че това влиза в ИСТОРИЯТА ,то се случи скоро).КОЙ Е ЕДИНСТВЕНИЯ БГ ОТБОР ПОБЕЖДАВАЛ НЕМСКИ В ГЕРМАНИЯ?(като изключим победата на Литекс над някви от 2-ра Бундеслига)И това е за ИСТОРИЯТА!
Просто в момента Левски са НИЩО(ако не вярвате питайте феновете на Пирин 1922 и Берое :twisted: ),а ЦСКА отново се връщат на мястото си-В ЕВРОПА!ТАМ КЪДЕТО В МИНАЛОТО СМЕ ВСЯВАЛИ СТРАХ И ТАМ КЪДЕТО СМЕ И ТАЗИ ГОДИНА!(няма Оксер да ни спре :grin: )
АЙДЕ СЕГА ГОВОРЕТЕ!МИНАЛОТО СИ Е МИНАЛО!МАКАР ЧЕ И ТАМ ЦСКА СА ПО СЛАВНИЯ И ВЕЛИК БГ ТИМ!ГЛЕДАЙТЕ НАСТОЯЩЕТО!-ТО е в ЧЕТВЪРТЪК 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 17:16 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Това с репресираните говеда винаги е било пълен смях. Всяко говедо, което реве срещу комунизма трябва първо да отиде при идолите Наско Сираков, Гибон, Ники Илиев, Боби Михайлов и останалите знайни и незнайни герои и да ги пита: "Вие момковци сте или не сте офицери от МВР?" Ако отговорят отрицателно значи лъжат нагло :)
Ако същото рогато след това продължи да говори за репресии трябва веднага да отговори и на следващия въпрос: "Репресирали ли са комунистите служителите на Народната милиция и особено офицерите от същата? ДС част ли е от МВР или да?"
Всички други приказки са губене на време :!:

Алфата на Шофьор Nr.1 на Републиката е съвсем друга работа. По-младите говеда могат да питат бащите и дядовците си как се е купувала западна кола по онова време и особено пък Алфа Ромео! Аз съм по-малък, но си спомням каква истерия беше като внесоха едни 20 Мазди през 80-те години, които отидоха само за хора от калибъра на Луканов.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 26, 2005 23:11 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

8 написа:
(забравих му името-на Панатинайкос беше Вардиноянис, но на Олимпиакос в момента ми се губи).

Онасис :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 27, 2005 02:00 

http://forum.cska.bg/viewtopic.php?t=3064
За тези които не са го гледали :) !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 27, 2005 05:54 

Sakis написа:
8 написа:
(забравих му името-на Панатинайкос беше Вардиноянис, но на Олимпиакос в момента ми се губи).

Онасис :P

Не е той. Върти ми се името Кокалис в главата, но не съм сигурен дали така беше точно.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 27, 2005 10:32 
разпява агитката
разпява агитката

Гледахме 2 мача между двата гранда. Този от 1985 и този от 1989.
У мен се затвърди едно впечателние за голяма част от двубоите между двата отбора, не казвам за всички, а за голяма част от тях. Левски привидно води играта и създава впечатление за превъзходство. Положенията са за ЦСКА, обаче. Така бе и през 1999 и в няколко мача в началото на този век.
Наслада бе да гледам и двата мача. В първия тотално надиграхме Левски и след тотално превъзходство през цялото време, дори и след дузпата за Левски. Сините, както винаги с хаотичен, безидеен натиск, който не дава резултати. Във втория мач Ицо сам ги повали.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 27, 2005 13:49 

Бих продължил, но виждам, че човека е баннат :-o

А на 8 сравнението е по-правилно така:
"5 твои приятели да си направят небостъргач, след това да си го присвояваш и да ги изхвърлиш"

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 27, 2005 15:44 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

8 написа:
Не е той. Върти ми се името Кокалис в главата, но не съм сигурен дали така беше точно.

В момента е Сократис Кокалис :)
Но тогава незнам дали е бил той. Ще поразпитам гръцките си приятели и ше ви кажа ;)

МОДЕРИРАН ЦИТАТ !!!
САКИС , МОДЕРИРАЙ СИ ЦИТАТИТЕ ДО МНЕНИЕТО НА КОЕТО ИСКАШ ДА ОТГОВОРИШ !!!
tony-master
Watchers....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Окт 09, 2005 11:03 
Образцов съфорумец
Аватар

Значи тоя месец на 25 ще има мач ЦСКА левски 5 0

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 2 от 3 [ 67 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История