Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История

Автор Съобщение
 Заглавие: ДИМИТЪР ПЕНЕВ
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 12, 2007 16:50 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Цитат:
ПРЕЗИДЕНТЪТ ПЪРВАНОВ ПОЗДРАВИ ДИМИТЪР ПЕНЕВ

По повод 62-та си годишнина, която Димитър Пенев празнува днес, треньор №1 на България получи личен Поздравителен адрес от Президента на Република България Георги Първанов.

В поздравлението се изтъкват големите заслуги на Димитър Пенев като футболист за издигане авторитета на националния и клубния футбол в България, както и огромните заслуги в блестящата му треньорска кариера, издигнала българския национален футболен тим до световни върхове.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 13, 2007 10:23 

Пената напълно го заслужава, много се чудя дали Стоичков го е поздравил :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юли 14, 2007 15:17 

поздрави за Стратега жив и здрав и да помага на ЦСКА за да е шампион

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Окт 16, 2008 22:05 
разпява агитката
разпява агитката

Що никой не пише в тая тема :o
ФОРЦА Пената от мен и да си остане все същия :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 13, 2008 11:51 

Изображение

Днес награждават Димитър Пенев

Стратегът ще получи отличието си за треньор на месец октомври
Днес на пресконференция в пресклуб „България“ наставникът на ЦСКА Димитър Пенев ще получи приз за най-добър треньор за месец октомври.

Компания ще му правят Здравко Лазаров и Виктор Мороз, които ще бъдат наградени съответно за играч на 9-и и на 11-и кръг.
Източник:партенка.ком

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 13, 2008 21:23 

http://sportal.bg/sportal_tv.php?catego ... eo_id=9707 Най-големия Чичо Митко :worship: :worship: :worship:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 26, 2009 15:57 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Посвещавам мнение номер 100 на най-големия български треньор за всички времена!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 26, 2009 16:30 

8) :cska01: :cska01: :champ: :n013:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юни 18, 2009 07:42 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Много добро интервю на Жоро Банов. Разговорът на двама армейци - Пената и Жоро разкрива колко хора са пречили, колко е влачил Великият Чичо Митко. За говеждините прочетете сами!
Цитат:
Димитър Пенев: Искаха да върнат Стоичков обратно

Преди 15 години България и не подозира, че я очаква най-незабравимото лято в историята. До първия мач на световното първенство в САЩ остават броени часове, но никой не вярва, че ще се случи чудото. Българският национален отбор няма записана победа от всичките си участия до момента, като само веднъж се е класирал за втория етап в Мексико през 1986 година, и то заради равен срещу Република Корея и Италия.
Групата ни в Америка изглежда доста сериозна. Първо играем с Нигерия, която е шампион на Африка. След това е мачът с Гърция, а накрая е един от най-големите отбори в историята - Аржентина с Диего Армандо Марадона.
Само след месец България вече ще е на картата на световния футбол, а цялата страна ще очаква завръщането на невероятния отбор от Щатите. Защото те станаха четвърти в света, като елиминираха Германия и паднаха незаслужено от Италия. Тимът, воден от Димитър Пенев, влиза през парадния вход на историята като най-добрия за всички времена.
Самият Пенев е определен за треньор на ХХ век в България заради успеха на световното, но по принцип доста трудно се съгласява да започнем разговора за невероятните събития преди 15 години.

Правим го в треньорската стая на стадион "Българска армия". Там, където Пената е прекарал последните над 30 години от живота си. В момента той е член на управителния съвет на ЦСКА, след като преди началото на пролетния полусезон бе сменен като старши треньор от племенника си Любослав. Предварително прави уговорката, че не иска да коментира положението в клуба, който му е на сърцето. След това доста трудно започва да се връща към събитията в САЩ.

- Четвъртото място в света не донесе ли повече негативи за футбола ни? В него влязоха всякакви хора, някои без дори да имат понятие за какво става въпрос.

- Напротив. Това са най-радостните мигове от живота ми. Няма да забравя лицата на хората, когато се върнахме. Колкото до футбола, те проблемите не са оттогава. Те са от 30 години. Всеки опитва да си играе някаква игричка на дребно. Вижте само например кои ходят делегати на мачовете. Хора, които през живота си не са ритали топката. Или пък работата в школите. Трима работят , а останалите се чудят как да приберат някой лев от родителите. Едни отбори са се впили дълбоко във футбола и не дават на другите да припарят до първото място. Действа се задкулисно, направо мафиотски. Това няма нищо общо с успеха ни в САЩ. Боби Михайлов е прекрасно момче, но прекалено много се доверява на хората около себе си и оттам идват проблемите. Но за тази тема ми трябва може би една година. Четвъртото място остава нещо прекрасно за българския футбол. Можеше да го използваме по по-добър начин. Но за това, че не го направихме сме си виновни само ние. И не трябва да търсим вината w този или онзи.

- Трудности имаше и тогава.

- Никога един успех не може да дойде лесно. Той идва трудно. Спомням си, бяхме се събрали на един мач в Сливен и след 15 минути в съблекалнята Бойко Борисов се обърна към мен и ми каза: Как си ги изтърпял тези толкова време? На мен за 15 минути ми се поду главата!

- Как наистина се прави толкова силен отбор от различни индивидуалности?

- С прямота. Към всеки. Никога не съм криел нещо от тях. Защото бяха много силни футболисти. Един Данчо Лечков постоянно ме молеше да се скатае на тренировките, а след това се раздаваше до последно на терена. Винаги съм имал проблем с левскарите например. Спомняте си, че осем от тях искаха да бойкотират, ако аз съм треньор. Още пазя декларацията им. След това ме уволниха зад гърба ми. След това левскарите се обявиха против Ники Илиев. А той бе готов и трябваше да играе с Трифон пред Боби. Вдясно Хубчев, а от другата страна - Цанко. Тогава си спомням, че ги викнах последователно в апартамента си. Първо тези, които бяха срещу него, а след това самия Ники. И на излизане се сблъскаха. И директно му казах кой не иска той да играе. Така приключи и тази криза. Иначе щяхме да сме още по-добър отбор от това, което показахме в САЩ.

- Как се стигна до уволнението ви?

- Всичко по този проблем вече е ясно. Но мен ме оставете. Те искаха да върнат Стоичков обратно в България заради обувките преди началото на първенството и договора ни с "Адидас". Вече Христо Йосифов бе прибрал паспорта му и го пратиха от първата седалка на четвъртата в автобуса. Едва го спряхме тогава да не ги набие. Пък и той не ги обичаше много, защото навремето точно Ботев го отхвърля и отива в "Хеброс".

- А с вас какво се получи?

- Георги Василев вече бе готов да поеме отбора. Всичко бе заради тези 400 000 марки, които Вальо Михов не успя да намери за премиите, и броженията на играчите заради това. Това го използваха брокерите от Пловдив и го купиха. След това купиха Боби, Наско и Искренов за Ботев. Всичко това стана преди световното. Тогава беше голяма драма. Ходихме при кого ли не. Чак до финансовия министър стигнахме. И ударихме на камък. И Васил Божков молихме, и Илия Павлов. Положението бе просто на ръба да се провали всичко. Вече бяха при мен в резиденцията, когато се появи генерал Владимиров от НСО и им каза, че аз съм държавен треньор и първо трябва да минат през държавата, за да ме сменят. И ми се размина. За няколко часа обаче бях сменен, пък и други играчи трябваше да се появят в състава. Нали освободих точно четирима от техните преди първенството - Попов, Видолов. Но на мен такава ми е била съдбата, да ме сменят преди голямо първенство. Преди европейското в Англия в Кипър Батето и Вуцов вече бяха подписали договора с Христо Бонев и го направиха треньор на Локо (Сф), за да изчака. Такива са рисковете на професията.

- Значи трудно сте се разбирали с ръководството в Щатите.

- Аз почти не им говорех. Пък и първоначално с нас бяха Атанас Пържелов, Тодор Колев и един професор от Велико Търново. Те дойдоха по-късно. Чак след мача с Германия си проговорихме и започнахме да работим. Резервите си изкараха доста добре около адвокат Радичев. Те изкараха повече пари от титулярите. Като дневни, разбира се. Плащаха им се купони. Доста ваши колеги също намазаха тогава. Аз бях разделил отбора на две - титулярите плюс още няколко човека като Ивайло Йорданов, Бончо Генчев, Дани Боримиров. Останалите с Мишо Бъчваров тренираха на друго място и пируваха с Радичев. Но в крайна сметка всичко приключи с успех. Имаше и хора, които много помогнаха за него.

- Кои?

- Един Шевкет Чападжиев например. С него ни свърза президентът Желю Желев. Брат му пък ни осигури лагер в Остин, където играхме и контроли срещу студентски отбори и след това срещу “Гуадалахара”. Спомням си, че всички получихме по една грамота от губернаторката на Тексас, че имаме право да си купим имот там. Май обаче забравих да си купя. Имаше един щангист от Пазарджик - Ангел, който бе приятел на Мишо Бъчваров. Той имаше фитнес с всички уреди и апаратура за изследване. И бе притеснен от физическата ни форма. А аз го успокоих, че с течение на времето ще се разгърнем. В България бе млада демокрация, всички ни дърпаха за помощ. Нямаше един спокоен момент за отбора. Заради това ходихме и до Германия. И така се получи. С всеки ден ставахме все по-добри.

- А защо толкова рано тръгнахме към световното?

- Заради германците. Тогава Мишо Касабов ни уреди среща с техния щаб покрай Егидиус Браун. Те бяха изчислили всичко. Най-важното нещо за аклиматизацията бе колкото часа си пътувал, толкова дни преди първия мач да си там. Говорих няколко пъти с Берти Фогтс. Без да знаем, че по-късно ще се изправим един срещу друг. Заради това и тръгнахме за Остин. Бяхме в един щат, защото мачовете ни почваха в Далас. Срещу “Гуадалахара” направихме страхотен мач. Показахме наистина, че сме отбор. Още тогава повярвах, че ако имаме малко късмет, можем да постигнем много на световното.

- След 15 години обаче сме далеч от световно.

- Всичко е заради занемарената работа с младите. Вие спомняте ли си какъв отбор имахме тогава? Всички играеха във водещи европейски отбори, а не такива от по-слабите страни. И бяхме без Любо, който се разболя точно преди световното. А защо се забравя точно този факт? С него бяхме една класа отгоре. Преди това обаче те бяха играли и на световно за младежи, което днес е химера.

Георги Банов, "24 часа"

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 20, 2009 11:51 
вдига купата
вдига купата
Аватар

И още малко:
Цитат:
последната част от интервюто на Димитър Пенев, в която той разказва за феновете на отбора ни.

- Имаше ли и забавни моменти по време на световното?

- Много бяха. Няма да забравя как изправихме на нокти ФИФА след първата победа над Гърция. Казаха ни, че ни чакат българи в църквата. И акостирахме директно с автобуса. А там всичко бе подредено. Кебапчета, бири.А организаторите се движеха по минута. Трябваше да вземаме самолет отбратно за Далас, но на кого му пукаше! По едно време идва един полицай да ме пита дали сме съгласували всичко с ФИФА и му потвърдих. Слязоха от моторите и се включиха в купона. Като се прибрахме в Тексас, пък се събрахме с германските фенове. Беше голям купон. Едва се прибрахме.

- Нямаше ли оферти към вас?

- Страшно беше. Този Ангел, щангистът, имаше някакви връзки с тяхната федерация. И се започна. Последно искаха да ни оставят три месеца след световното. За мен офертата бе 500 000 долара. Но ги замотахме. И през ум не ми минаваше, че няма да се върнем в България, но май беше по-добре да останем.

- Защо?

- Повече се уморих от празненствата в България. Бяхме като панаирджийски мечки. Кой ли не се снима с нас. След това ни забравиха.
Представяте ли си колко пенсия получава сега Краси Борисов? Защото не е олимпийски медалист. А ние взехме медал от световно. Държавата избяга като дявол от тамян. Всички ни забравиха. Виждате, че и момчетата имаха проблеми с бизнеса. Никой не е забогатял толкова много. А всякакви измислени герои пълниха страниците на вестниците през тези години. Някои от тях са доста по-богати от четвъртите в света. Които обаче по честен начин са си заработили всяка стотинка. Държавата дори подгони Ицо, а забрави за един куп бандити. Но това е друга тема.

- И все пак никой не е забравил това лято на 1994 година...

- Няма и да го забрави. Лошото е, че най-вероятно ще ни остане последното. Нещата просто буксуват и не виждам как ще се оправят. Работи се професионално на много малко места. Юношите и младежите са тъпан за биене на цяла Европа.

- Какво обаче няма да забравиш от онова лято?

- Лицата на хората. Тогава видях за първи път радост след идването на демокрацията. Нямаше умърлушени физиономии, нямаше ядосани хора. Имаше единствено българи. Радостни и щастливи. За мен това бе най-голямата награда. Защото, както казах, трябваше да се скрием в Германия, за да няма постоянно молби за помощ преди първенството.

- А медалът къде е?

- На едно специално място, което само аз знам. Защото мнозина забравиха, че и Димитър Пенев е един от четвъртите в света. И то от важните.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 26, 2009 18:13 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Пената е велик.Жалко че само заради една загуба от Пирин за купата беше отстранен,но пък да видим сега племенника му какво ще постигне. :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 12, 2009 12:34 

Честит празник
чичо Митко...!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 12, 2009 16:40 
легенда
Аватар

Пената-великан.И като игра4,и като тренер.Да е жив и здрав още дълги години.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 12, 2009 17:59 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Просто най-големия. 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 12, 2009 18:55 
вдига купата
вдига купата
Аватар

За него - наздраве!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 02, 2010 10:54 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Цитат:
Димитър Пенев: Помощниците на Андоне все пишат, значи се работи

След поредната среща със селекционния съвет на ЦСКА Димитър Пенев направи обширен анализ относно хода на
подготовката на червените до момента. Стратега отговори нестандартно и на нападките на Петър Жеков.

- Г-н Пенев, къде ви намирам в момента?
- Точно си тръгвам от „Народна армия" (б.а. -16:00 часа). Досега бяхме на съвещание с колегите от Селекционния съвет. Имахме много какво да коментираме. Работата си върви.

- Да не сте обсъждали привличането на още някой талант в ЦСКА?
- Ние си имаме достатъчно. С Ради Здравков, Методи Томанов и останалите членове наблюдавахме онзи ден контролата на Бдин (Видин). Знаете, че в този отбор пратихме много наши юноши, а треньор им е Малката Мара (б.а. - Христо Марашлиев). Това, което показаха момчетата, ни впечатли. Сега те получават реална възможност да се докажат и да растат в играта. Хареса ми и нивото на отбора. Ето тук е мястото да ви предложа едно решение - ако някой от чужденците в ЦСКА не се представя на ниво, ще го пратим при Баба Вида (б.а. -Видин). Там да се бори за хляба си. Ама днес е празник (Трифоновден). И затова ще говоря хубави неща. Даже преди малко търсих Туньо (б.а. - Трифон Иванов). Ама нещо не ми вдига телефона. Сигурно не се е наспал (смее се).

- Не смятате ли, че колкото е хубаво, толкова е и опасно ЦСКА да гази наред в контролите, при това с разгромни резултати?
- Как да ви кажа - от една страна, е добре това, от друга, много добре. Все си чешем езиците за конкуренция в отбора. Нали
има обява, че групата от наши футболисти се стеснява всеки ден. Този факт кара дубльорите в отбора да натискат здраво. Но това, че ЦСКА бие наред, не трябва да изненадва никого. Закономерност е. ЦСКА си е ЦСКА.

- Наскоро обаче Георги Илиев заяви пред „Тема Спорт", че ЦСКА в момента няма отбор...
- Как да няма? Ако според вас сега не разполагаме с един качествен състав, то излиза, че когато аз бях треньор, преди да ме сменят, не ни е имало на картата! Според мен сега ЦСКА е много по-силен отбор и от миналото първенство, а и не само. Иначе Георги Илиев обича да говори.

- Успяхте ли да проведете разговор с Йон Андоне?
- Все още не, в смисъл, че е нов човек в клуба и трябваше бързо да стартира работа. Пратих му поздрави по Атанас Караиванов. Пожелавам и на двамата да има яснота в дейността им. Те могат да помогнат на ЦСКА. Наблюдавам внимателно процеса тези дни и гледам, че около Андоне помощниците много пишат. Когато и да ги погледнеш, все с химикалката в ръка. Значи в ЦСКА се работи.

- Удачен ли е изборът на Йон Андоне за старши треньор?
- Човекът има визитка. А тя не се прави вкъщи на дивана. За мен Андоне е можещ треньор. И той ще го докаже. Виждате, че ЦСКА играе резултатно. Живот и здраве, ще дойде и първенството. Според мен и в него отборът ще продължи с добрите игри. Ще вкарва много голове. А това е и смисълът на футбола. Ако се получи така, няма да има кой да съди този румънец. Победителите не ги съдят. Още повече в ЦСКА! Щом си донесъл радост на този клуб, хората те обичат. Това предричам и за Йон Андоне. Хубави резултати.

- Петър Жеков каза, че Андоне казва на топката „таралеж", а нападна и вас в едно свое изказване вчера...
- Ами изненадах се от този му ход. Не знам какво цели. Отмъщение? На кого? Всички ние от онова време сме имали и разочарования покрай ЦСКА, но пак сме си на върха заради този отбор. Явно Жеката е прекалил с нещо. Слушах го, когато се свърза с една телевизия и наговори едни неща на Румен Трифонов... Не издържах и изключих предаването. Познавам си го. В този момент Петьо беше на 2 кутии вафли (смее се). В живота е така. Ако сега попитаме някой наш ветеран - Гошо ще поемеш ли ЦСКА? Той веднага ще каже - да. След ден-два обаче няма да можем да го открием, за да си каже програмата.

- Знам, че към вас имаше екзотични и добре подплатени оферти от чужбина да се върнете в треньорството. Защо ги отказахте?
- Вижте, аз имам здравословни проблеми в семейството ми. Моите родители са много възрастни - по на 86-87 години са. Нашите са ми грижа и искам да съм край тях. Напролет ще му мислим.

- Винаги сте казвали, че имате още треньорски път пред себе си...
- Така е. Виждаме, че едни хора на моята възраст (б.а. - 64 години) си водят отборите по света. В големи първенства. Ето днес (б.а. - вчера) се засякох с Даниел Беконо. И той ме попита защо не съм треньор някъде. Поговорихме и той отиде на занимание с юношите.

- Докато бяхте треньор на ЦСКА, посъветвахте Беконо да си сложи вашите очила, че имал проблем с очите...
- (Смее се.) Да, така беше. Но направих това, за да повдигна духа на отбора след една тежка тренировка. Момчето не е никак лош вратар.

- Вие сте съветник на президента на ЦСКА Димитър Борисов. Често ли го консултирате?
-Да. Чуваме се, говорим... Преди няколко дни му осигурих един важен контакт, който ще е полезен на отбора. Връзките със западни клубове са от полза. Зарадвахме се с него на отличните условия за отбора в Анталия. Даже вчера (б.а. - онзи ден) научих, че в хотела на ЦСКА имало 400 рускини. Медицински сестри. Малко ме хвана яд, че в репортажите оттам не видях нито една. А ме наболява тук-там. Мислех да отскоча до Анталия за една тежка рехабилитационна програма (смее се).

- Радвате ли се на възродената треньорска кариера на Христо Стоичков?
- Разбира се. Аз предрекох неговите успехи още преди време. Ще ви издам една тайна - ще има нова книга за Ицо. Българин е авторът. В момента събира материалите. Търси ме за съдействие. Говорих със Стоичков и той потвърди за начинанието.

- Когато се чухте, не обсъдихте ли намеренията на шефовете на неговия отбор в ЮАР да назначат за пресаташе лице с името Путко Мафани?
- (Смее се.) Естествено. Казах му - Ицо вземи го в щаба. Този Путко ще те спасява от картони. Ти ще си седиш на пейката и ще си водиш мача, а ако дотича съдията и иска да те накаже за някои реплики, ще му кажеш: „Ама аз говоря на Путко Мафани" (смее се).

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 05, 2010 23:23 
ветеран
ветеран

http://football.sportal.bg/news.php?news=236059&c=4113 Пената за: един скандал в Атина, защо 3-ият мач с Интер се играе в Болоня и какво е знаел преди ЕП 96

Не се бойте, момчета! Турция ке падне! Продължавайте боя! Приберете ми пушката!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Май 06, 2010 10:06 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Беше идиотска неправда, защото ги надиграхме и в двата мача, но Господ реши да ги утрепим и трети мач. Гърците замалко не победиха Аякс в предходния финал.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 12, 2010 07:05 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Я-я-я-я, кой ще черпи днес!
ЧРД! Здраве и кеф, Пена!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 12, 2010 09:05 
ветеран
ветеран

ЧРД и още дълги години да ни радва ;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 12, 2010 19:34 

ЧРД! Пожелавам му още много титли да извоюва с отбора на ЦСКА и крепко здраве и щастие!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 12, 2010 20:47 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Най-големият :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
Жив и здрав!

ЦСКА София - убиеца на европейски шампиони!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 12, 2010 20:55 

Честит рожден ден на Димитър Пенев Велики! :worship: :worship: :worship:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 13, 2010 10:58 
гледа мача
гледа мача

Да е жив и здрав и да бъде същия рицар на червената идея. Той е едно от лицата на клуба и винаги ще бъде част от залата на славата на ЦСКА.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 13, 2010 11:52 
ще си купи билет
ще си купи билет

Честит рожден ден на патерици, чичо Митко!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 13, 2010 12:36 
ветеран
ветеран

http://vbox7.com/play:d49718db Поздрав за Чичо Митко :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 13, 2010 12:59 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Да е жив и здрав още дълги години...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 11, 2010 09:20 
ветеран
ветеран

Чичо Митко ще играе в Стани богат :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 11, 2010 10:07 

REDB0Y написа:
Чичо Митко ще играе в Стани богат :P
И ще победи!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 11, 2010 10:50 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Цитат:
Ние навремето играхме 1/2-финал за КЕШ срещу "Интер" за две премии по 40 лева! И след това Мишо Микулаш го начетоха, защото БСФС не давал пари за равен и едва го спасиха човека. Сега с една заплата взимат колкото ние за цяла кариера. Ама играехме. А сега портретите ни само подпират бетона.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 1 от 3 [ 76 мнения ] Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Начало форум » ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА » История