Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Световен футбол

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 15, 2007 19:55 
разпява агитката
разпява агитката

Днес е деня за реванш!

"Селесао" трябва да бъдат смачкани.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 15, 2007 19:57 
Образцов съфорумец
Аватар

Ха дано....и аз го искам...бой по бразилците!!! :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 15, 2007 23:55 
легенда
Аватар

Аржентинските мангали станаха за смех..всеки играе за себе си и за ли4на слава..особено говното Меси..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 15, 2007 23:57 

DiegoSimeone написа:
Аржентина трябва да се отърват от Рикелме, колкото и парадоксално да звучи. Верон също трябва да изчезне, ако искат да преминат плавно в следващия етап на развитие. Имат млади играчи, трябва да им се дава шанс- не може един Тевес да седи на резервната за сметка на пенсионерите. Никога не съм харесвал аржентинските тренери- прекалено са страхливи, поддават се на паника и са пръдльовци. А винаги разполагат с жестоки футболисти.
Аймар и Тевес винаги трябва да почват титуляри дееба...

щото, ок, сега Рикелме бележи, отбора мачка, обаче винаги идва един момент в който Рикелме дъни яко, сдухва се и почва да се мърдосва и пречи по терена. Така беше и на световното...

и разбира се, трябва им един капитан с ташаци, лайк Диего Симеонееееееееееееееееее

Цитат:
нищо чудно, бразилците пак да изработят аржентинците... нищо че гаучосите са по силни. То обикновенно така става. Гледам, дебила тренер на синьо белите е вдянал, че Тевес трябва да играе титуляр. Някак обаче имам чувство, че ще е резерва срещу Бразилия, щото ще се застрахова...
Ако добър чуждестранен специалист хване аржентинците, ще станат доминатори поне през следващите десет години...

към това което съм написал преди няколко дни, с оглед на резултата на полувремето, май няма какво да добавя...
Ху дъ фак е Камбиасо и защо играе? На световното същата дупка?!? Рикелме... като му видя физономията "прекопал съм десет ниви, че и ме карате футбол да играя"... тоя има най антифутболния вид. Все едно е дрогиран. В ключови мачове, не го търси... както на клубно, така и на национално ниво. Ма тъпите тренери продължават да въртят играта около тоя фъндък. А Базиле е мозък- Тевес и Меси напред, зад тях Рикелме... бухахахаха ... айде, Креспо контузен, ама все един център, да нямат аржентинците да изкарат, заеби... такава формация, може да мине на Мексико, ама къде центрираш, като оня дзвер Алекс е впелантерията?!?
Пълен балък, Базиле, Мазиле... тия никога нема случат на тренер... пълни малоумници...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 15, 2007 23:59 
вдига купата
вдига купата

Ако не беше Рикелме в това издание на Копата, аржентинците и финал нямаше да помиришат...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 00:13 

много съжалявам, ама Аржентина отдавна трябва да се научи да играе без тоя тип с измъчена физономия... на дребните могат да го дървят с Рикелме, ама като простите тренери въртят цялата игра през него, един грамотен отбор ги хваща и въпреки, че не ги превъзхожда като играчи, ги бъхти... и на световното и сега и винаги...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 00:17 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Red Pride написа:
Даам така се говореше и миналата година за Купата на Конфедерациите и да припомня само резултата 4:1......
Този мач беше събрал цялата красота на футбола и любезно предоставен на зрителите от Кариоките!

Аз съм си го казал още преди 17 дни! :lol: :lol: :lol:
Къде са феновете на тангото :wink: :wink:
Както винаги става между тези два отбора - много отворени и големи фаворити гаучосите и като дойде мача гризнат дръвцето :evil: :evil: :evil:

Дето се вика: Иху иху и после тихо!

Поздрави за КрасиЦСКА - само ЦСКА :grin: :grin: :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 00:33 

Алвеш , Алвеш , Алвеш :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 00:34 

айде... ********* за Базиле... дееба тъпия ти тъп малоумник... ходи да правиш компания на Пекерман... дееба простите ви шибани бастуни... продължавайте да държите фигуранта Рикелме, да връщате за 8283 път Верон, защитат със 100 годишния Аяла... буахахаха ... простаци

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 01:28 
легенда
Аватар

Споко..едните мангали победиха другите такива.Само БГ и ENGLAND.Прави ми впе4атление,4е и 1 милиард мангали да са на стадиона-пак не се 4уват. На тия им стигат неколкостотин кежуала от Англия,за да се насерат. Циганска му работа..Самба и кю4еци :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 02:08 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ами бях за Аржентина но Бразилия съвсем заслужено си би на финала така става губиш един мач но губиш най важния , сори за Аржентина но селесао си станаха заслужено а през последните години все си бият където ги хванат !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 03:02 
легенда
Аватар

Адски тъп ма4..мразим мангалите и то4ка,та ако ще Пеле да ми върти кю4еци у хола, а Марадона да е на тупаните. :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 03:16 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Аржентина са същите педали като Англия и Испания...тръгват като ужким големи фаворити и накрая се насират,както само те си знаят...Бразилия ги би с резерви 3-0 хахаха ,представям си ако Кака и Роналдиньо играеха кво щеше да се случи на тия смешници...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 03:25 
легенда
Аватар

Тогава щеше да е 3-0 за ..Аржентина :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 03:28 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

ма то го немаше Креспо бе,при липсата на футболисти на Интер ще падат ,така е :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 03:38 
легенда
Аватар

Да бе..Санети,и Камбиасо от кой са? Верно 4е имаше Майкон от другата страна :lol: Абе Форца Интер и да го духат педалите!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 03:40 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Е той Санети си игра добре,ама да вкарва голове требе Креспо :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 03:52 
легенда
Аватар

Дай мнение при ПУУЛ,бе гъз..за селекция и ала-бала :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 08:57 
разпява агитката
разпява агитката

Мангалите взеха още една "Копа"!
Заслужено.
Поредният треньор на Аржентина, който се провали тотално. Макар и само с една загуба... Целият отбор бе излязъл без ясната представа за какво е на терена.
Първият гол - престъпна грешка на Роберто Аяла! Не може да оставиш някого в пеналта да се разхожда и да стреля през теб! Това не е неможене, това е липса на психическа нагласа. Тотална неподготвеност. Те бяха излезли като срещу отбор, който сам ще се победи.
Единствено Хуан Роман Рикелме се опита поне да направи нещо. Само той заслужава похвала донякъде. Останалите, начело с оня изкуфял дъртак тренера - пълна пародия.
Ето затова е много важен психолога. Този който липсва в Аржентина - треньор, който да работи върху нагласата, подхода. Затова Пената, например е голяма работа.... Владее тънкостите на занаята в това отношение.
А мангалите /к*р за тях/ играят като Бундестима в най-бруталните години. Сиво, скучно, грубо, но ефективно и печелившо.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 09:21 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Хахааа

Германия и Бразилия са вечната класа на световния футбол....

Аз съм за Англия,но симпатиите са едно,реалните стойности съвсем друго !

Последна промяна MASTER_COOL на Пон Юли 16, 2007 10:52, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 09:30 
просто минава
Аватар

Както се казва-другите играят(в случая до известен период),Бразилия печели.Снощи "селесао" направо разцъфтяха!Явно са имали тактика да се пестят в мачовете до финала и тогава да избухнат на макс...Не съм фенка на аржентинците,но не очаквах да са толкова безпомощни, точно когато не трябва.Жал ме е само за Меси,момчето таеше надежди,че финала ще го ободри след трагичния сезон на Барса.
Изображение
:grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 10:41 
CSKASOFIA.com
Аватар

redmaniac написа:
Адски тъп ма4..мразим мангалите и то4ка,та ако ще Пеле да ми върти кю4еци у хола, а Марадона да е на тупаните. :lol:

е това е...
и двата отбора играха като пълни балъци....все едно гледах андора и словения примерно...
едните се опитват да атакуват, другите гледат да ги ритат.
За мен вратар4ето на аржентина е смешникът на първенството...два от трите гола са си негови отвсякъде....особено първия....
а Базиле се видя, 4е му трябва доста време да осъзнае, 4е всъщност отборът му губи. Баси селтака...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 11:47 
Образцов съфорумец
Аватар

Red Pride написа:
Red Pride написа:
Даам така се говореше и миналата година за Купата на Конфедерациите и да припомня само резултата 4:1......
Този мач беше събрал цялата красота на футбола и любезно предоставен на зрителите от Кариоките!

Аз съм си го казал още преди 17 дни! :lol: :lol: :lol:
Къде са феновете на тангото :wink: :wink:
Както винаги става между тези два отбора - много отворени и големи фаворити гаучосите и като дойде мача гризнат дръвцето :evil: :evil: :evil:

Дето се вика: Иху иху и после тихо!

Поздрави за КрасиЦСКА - само ЦСКА :grin: :grin: :grin:

тука сме феновете на гаучосите...ти къде беше преди два дни...?? :roll: :lol: :lol: Нещо се бяхте покрили .....аз обаче никога не се крия...да биха ни,да слабо играхме...и какво от това??Аз пак съм си от Арженатина и не понасям черните маймуняци от селесао....само ЦСКА....и като не върви играта не се крийте!!! :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 11:53 
CSKASOFIA.com
Аватар

от какво да се криете? Те мангал4Етата играха супер зле....ако не беше тоя късмет....
ако на оня изморения му беше влезла тупаклата в 9тата минута, щеше да има 1 5-1, я 8-1 за аржентина...
бразилците нямаха един 4итав игра4, който да може да направи нещо. Само се бутаха и ти4аха....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 11:58 
Образцов съфорумец
Аватар

Не аз по принцип говоря....примерно ,като загубим мач от говедата ,тогава най -съм нахъсен ...окачвам червеното знаме пред магазините ми и ходя целия в червено....да не каже някое говедо ,че се крия... :lol: :lol: ,абе май още не ми е дошъл акъла съвсем...или никога няма да ми дойде...!
А Аржентина бяха най-добрия отбор на Копа....но финала си го загубиха....съдба!!! :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 13:38 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Тук чета че не играли нищо че бил слаб мача , просто това е класиката футбол за самата карсота от играта скоростни атаки красиви отигравания не като англичаните да кюскат топката аз предпочитам този футбол с едно докосване да гледам с красиви атаки и контри , изсипването не е по вкуса ми в полето искам и ЦСКА да играе ако може такъв футбол дано с тези латиноси да заиграеме такъв !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 14:34 

Да, и аз подкрепям ветерана! Дай Боже все такива слаби мачове да гледаме на Армията. Бразилия показа на Аржентина кой е номер едно. Колкото до играта на Англия, по която се прехласват някои юзъри по-горе, не мога да изброя 5 големи мача на Англия, докато на Бразилия мога и 10...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 16:24 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Аз пък мисля, че цялото първенство беше супер тъпотия, нито един мач не изтърпях да го изгледам докрая, дори и снощи след 3-ия гол заспах и нищо не съм пропуснал...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 16:35 
гледа мача
гледа мача
Аватар

krasicska написа:

тука сме феновете на гаучосите...ти къде беше преди два дни...?? :roll: :lol: :lol: Нещо се бяхте покрили .....аз обаче никога не се крия...да биха ни,да слабо играхме...и какво от това??Аз пак съм си от Арженатина и не понасям черните маймуняци от селесао....само ЦСКА....и като не върви играта не се крийте!!! :twisted:

Бях на работа досред нощите и не съм влизал във форума въобще :oops: :oops:

Иначе какво да се крия като са шампиони моите хора на тоя турнир :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 16, 2007 16:50 

Яд ме е за Аржентина. Бях за тях ... Но нищо ... на световното ще ви го върнем ... :)

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 6 от 8 [ 215 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Начало форум » Общи » Световен футбол