Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Световен футбол

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Celtic Football Club
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 04, 2015 12:03 
легенда
Аватар

тука си близо до истината. :D

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 05, 2015 10:28 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Изображение

Последна промяна O.K. на Нед Фев 15, 2015 10:08, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 05, 2015 13:09 
легенда
Аватар

бахти,ти верно си отка4Ил.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 05, 2015 13:38 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Глазгоу е червено-син, пък о.к. да си говори каквото иска.
Няма да забравя какъв брутален бой ядоха феновете на сеПтик след референдума. Биха ги из целия център като брашнян чувал

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 05, 2015 17:12 
гледа мача
гледа мача
Аватар

redmaniac написа:
бахти,ти верно си отка4Ил.

ДедАк, пиеш ли нещо срещу деменция? И един специален поздрав за теб от последното дерби на отбора на Глазгоу, цяла Шотландия и Ирландия срещу британските калтаци:

Изображение

@анонимен: С нетърпение ги очаквам в България твоите любимци да видят дали нашият град е удобен за разходки.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 05, 2015 17:25 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Не са ми любимци, любим ми е ЦСКА. Просто не мога да подкрепям изроди като септик, сбирщина от леви педали, пияници и розови ирландци.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 05, 2015 18:03 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Ирландците са най-големите мъжкари на островите. Нещо си в сериозна грашка. Англичаните са розови. Даже кметът на Лондон Борис Джонсън си призна, че е от левия бряг на реката. Имаха и министри преди време такива. За какви леви говориш , не те разбирам честно.

Само дано не си забравил , че в този велик клуб игра Стилиян Петров, а в момента играе като преотстъпен Александър Тонев. Толкова по връзката с ЦСКА.

Последна промяна O.K. на Нед Фев 15, 2015 10:09, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 05, 2015 18:51 
легенда
Аватар

абе,4вор,ти не разбра ли 4е там е Скотлънд,кви ирландски знамена те гонят,барабар с терористите от ира.Да си одат у ейре и там да си бъркат по дупките с ира и папистите.Няколко 4овека,и Леймър и Анонимния и аз ясно ти обяснихме-Шотландия е протестантска и в голямата си 4аст е от Джърс.Това е отбора на Шотландия.И цветовете са синьо-бело-ЧЕРВЕНО.Пак питам,къде е ЧЕРВЕНОТО у сеПтик.НЯМА.Има турско-ислямисткото зелено,нещо като лудогорец.От сеПтик са католи4еското незна4ително мнозинство,и айриш-емигрантите,дошли в Скотлънд в края на 19 и на4алото на 20 век за да се спасят от глада в ирландските торфени блата.Да не говорим,4е и 4аст от тях са не от сеПтик,а от автенти4ния айриш-отбор-Хибс.Разбит си и то4но като разбития добитък от известния клип пак спориш.Нема лошо да си поддържаш симпати4ен отбор,но забрави за сеПтик като за скотиш клуб.Създаден от ИРЛАНДЦИ,веещи ИРЛАНДСКИ знамена и поддържащи ултра терористи4ната ИРЛАНДСКА ира.Требват солидни познания по народопсихология,религия,история,дори икономика за да можеш да говориш по дадената тема,а не да му4иш нещо не4леноразделно.Аре у лево.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 05, 2015 19:11 
ветеран
ветеран
Аватар

Нещо май много "протестанти" са гласували за отделяне от Англия...
Що така тия заблудени овце се водят по акъла на "папистите" ???
:-o

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 05, 2015 22:21 
легенда
Аватар

Отместваш темата.Отговори на по-горните въпроси.Не можеш,щото съм ЖЕЛЕЗНО прав.ФАКТИ и пак ФАКТИ.Не виждам опровержение.Тия т.нар. овце не се водят по ни4ий акъл.Искали са отделяне-браво.А Каталуня като иска отделяне.А Галисия-Тоже.А Баския то е ясно. А ФландрияА Корсика?.Боби,дори и ти си зле в тематиката,кво да говориме за лапето оу кей,което по акъл е от около 4ти клас. по акъл е толко. ако по годинки е по-голем....жалко за ЦСКА!И прави ли ти впе4атление, що не плоя Италианеца, или Ми4о-събрат по ПУУЛ? Щото хората харесват селтик и не вкарват болни мисли като теб по темата.4е си зле е ясно-лекувай се.Не ми отговори-татко ти на гинкоболоба ли е 4е си толко запознат.Мене ме знае цела София и половин БГ,тебе кой те знае пубер жалък?Отговор-никой. А ина4е си праскай сним4ици....све тука много се впе4атляваме и не моем да спим от вълнение.А твоя любим стенли-путката е говедо и не спира да тренира на гей-арена :evil: Тоя ли е легенда,тоя ли е цесекар.Тоя ми каца на уя.Боклук.Играл у световнонеизвестния селтик. голем праз. и онова говно тонев-тоже. 5 ма4а за ЦСКА с половин гол.Легендите са играли по 100-200-300 ма4а за ЦСКА и са вкарали по 100-150-200 гола, и са взели по 5-6-8 титли и по 3-5-6 купи. това са легенди пубер жалък а не говедото със сини венци стилиан.Агейн си разбит добитък.Ве4е дори не ми е и интересно да те разбивам

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 06, 2015 00:13 
ветеран
ветеран
Аватар

:arrow_u:

За последните 5-6 реда съм съгласен...
Ама к'во са ти направили тия бедни Ирландци, та толко им се точиш ???...
Човек ше рече, че ИРА са те държали в плен 1-2 години... с екстрите му...
:lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 06, 2015 00:54 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Маниак, не ми се коментира, но да обиждаш Сашко Тонев без причина не е нормално. "Говно" е най-неподходящото определение за момчето, а и си ни е един от юношите, които бяха наложени от Пената.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 06, 2015 01:16 
ветеран
ветеран
Аватар

Oбаче не може да се отрече, че Манияка има един от най-колоритните и увлекателни изкази в чворума.

П.С. Шнур за Кралицата и короната, хой за протестантите и лоялистите, независимост за Шотландия, Северна Ирландия, Уелс, Мърсисайд.... :grin: Англия да се свие само до Ню Пакистан (т.е. Лондон) и Мангалчестър.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 06, 2015 02:14 
ветеран
ветеран
Аватар

И новата снаха на "кралицата" да забременее от член на ИРА...
Мъжа и тоже да се опита... /да забременее де.../

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 06, 2015 09:08 
легенда
Аватар

тука яко изтрещеняци :lol: апропо,хой за беззъбите айриш-капути,макар и да харесвам айриш-фолка.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 06, 2015 19:39 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Дядо Манияк, да поставяш „Селтик” в едно изречение с ИРА е топ безумието ти за днес. :huh: :frusty:

Мене ме знае който трябва, така че не бери грижа. Ти си уж дърт човек, трябва да си по-улегнал, пък ми звучиш като повтарЯч на класове от помощно училище. Доста жалко за библейската ти възраст, дядо Мойсей. Ти реален човек ли си или си бот, кАжи честно?

Последна промяна O.K. на Нед Фев 15, 2015 10:31, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 06, 2015 19:41 
ветеран
ветеран
Аватар

Оки-Доки, млъквай вече, че омръзна на всички!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 07, 2015 08:07 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Нема да е лошо, верно е :D

Sent from my Lumia 900 using Tapatalk

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 07, 2015 12:24 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Italiano написа:
Оки-Доки, млъквай вече, че омръзна на всички!

Ти ли си "всички", бе, г-н Никой? Нали е форум? Ще си пиша мнението свободно. Това че си маке, не те прави юнак, сеш' ли се ?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 07, 2015 12:31 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Факт е, че дразниш с непрестанните си опити да си натресеш мнението някому и ти липсва елементарно уважение към останалите. Това не е мнение само на Италианеца. Знам, че "хора, живеещи в чужбина" не могат да ти "дават наклон" :lol:, но се позамисли. Относително нов си в тоя форум, а влизаш с бутоните на всички. Аз, примерно, също имам симпатия към Селтик, но дори аз се дразня като почнеш да се дърляш с Маниака :lol: Самокритиката не е лошо нещо. А специално за мнението на италианеца и да не ти пука, той може да направи така, че да не си го изразяваш изобщо, ако продължаваш да наричаш Маниака "пенсия" и да се дърляш с всички, които нямат фетиш към сърбо-хърватската диаспора в ЦСКА. :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 07, 2015 19:00 
ветеран
ветеран
Аватар

Оки-Доки, да не кажеш после, че не съм те предупредил!
Скоро, скоро ...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 07, 2015 19:50 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Sunset написа:
Факт е, че ... ти липсва елементарно уважение към останалите ... Аз, примерно, също имам симпатия към Селтик, но дори аз се дразня като почнеш да се дърляш с Маниака :lol:

Уважението трябва да е взаимно. Тук не е казарма, за да има заслуги по пагон, а форум на равнопоставени хора. Когато Маниака ме нарича "пубер жалък", "насран" и т.н., без да знае на колко години съм, убеждава всички, че любимият ми отбор в Шотландия са "беззъби айриш помаци от торфените блата", аз трябва да го приемам , като си "мълча", както ме съветва Италиано? Това ли е форумът на ЦСКА, който с удоволствие четях, а от известно време пиша? Не си налагам мнението, а само го изказвам, но няма да позволя друг да ми налага своето мнение.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 07, 2015 20:33 
легенда
Аватар

марш бе 4рев... половината форум ти написа 4е си нежелан с подобни мнения.Оди у некой айриш-пъб и там крещи колко сте велики.Харесвал само отбори с 4ервени фланелки,да, ама не.У селтик нема НИЩО ЧЕРВЕНО.Тука харесваме и със сини и жълти и пембени даже.Това няма нищо общо с религията ЦСКА.4овек с 4ерно-бело мислене?Ако е така-много зле.Нау4и се 4е живота е необятен и МНОГОЦВЕТЕН.Евала на такива като Италианеца,Сънсет или Ми4о-харесват селтик,но не налагат мнение като тебе.Явно много си комплексиран от СВЕТОВНИЯ РЕКОРД по ВТОРИ места. :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 08, 2015 12:28 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Г-н Маниаков, чети внимателно сега, за да не повтарям. Любими отбори са ми ЦСКА София и Москва, "Борусия" Дортмунд, "Стяуа", "Партизан", "Рома", "Ливърпуул", "Уест Хем", "Селтик", "Барселона", "Атлетико" Мадрид, "Ривър плейт", националният отбор на Аржентина и на Германия. Направи статистика колко от тях са червени. Не говори от името на "половината форум", а от свое име само. Не може в свободна държава мнението да е нежелано, г-н Маниаков. Ти може да мислиш цветно, а аз- чернобяло, но и ти имаш право да мислиш така, и аз имам равно на твоето право да мисля така. "Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш." (Волтер)

:arrow: Това по-долу е личното ми мнение, което не налагам на никого :arrow_l:

p.s. От какво да съм комплексиран, като ирландците са най-гордите хора на света, имат най-мелодичната музика (U2, Cranberries, Therapy и т.н.), ирландското уиски е най-хубавото в света, а "Селтик" е обобщението на всичко това? Ирландия е младото бъдеще.

Последна промяна O.K. на Нед Фев 15, 2015 10:14, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 08, 2015 14:59 
легенда
Аватар

Англия си е Англия,а Великобритания си е Великобритания,колкото и да не я харесваш.Дала е на света парламентарната демокрация.Дала е на планетата едни от най-големите у4ени,математици,физици,химици,биолози,архитекти,философи,писатели,поети,религиозни вода4и,политици,художници,мореплаватели и откриватели,велики крале и кралици и т.н.,и т.н.Дала е на света футбола.Дала е най-големите музиканти и стилове,и хард-рока,и метъла и ню-уейв,и психеделик,и прогресив,и дарк,и индъстриъл и т.н.,и т.н.Дала е най-големите групи за све времена и народи-Бийтълс,Стоунс,Пинк Флойд,Кинг Кримсън и т.н.,и т.н.САмо 4е 4алгар или рападжия нема откъде да ги знае тия неща.На първите им дай гнусни арабско-турско-цигански кю4еци и маанета,а на вторите им дай 2-3 псувни,редувайки се със Ъ-Ъ,и после пак порция псувни и пак Ъ-Ъ.За жалост тия два най-противни и примитивни стила се харесват на голяма 4аст от ОПРОСТАЧЕНАТА БГ нация.Аз тоже оби4ам фолк,но не кю4еци-фолк,а английския,шотландския,ирландския и още най-разнообразен фолк от целия свят и имам стотици дискове със британски и световен фолклор.Разбира се и български,но истинския,а не мутренско-4алгарския.И тук използвам слу4ая да ти кажа да спреш със политико-религиозно-националното плюене.Да пишем за футбола в Скотлънд,било то за Джърс,селтик или некой друг клуб.А не за нещата извън футбола.Има теми за политика и национализъм,ако ли пък няма за Великобритания и ейре-тогава създай такава,и там можем да се псуваме на воля. :lol: Но не и в темите за Джърс или селтик.И интересно е 4е си изброил 12 клубни отбора.От тях 8 са същите и при мен.Най-любими ЦСКА-СФ,Ливърпул.Супер симпати4ен-Джърс.Само симпати4ни-Стяуа,ЦСКА-М,Борусия-Д,Партизан,Атлетико-М,Ривър плейт.Но също следя и са ми симпати4ни Оли,Легия,Хонвед,Дукла,Съндърланд.И от Ю.Америка освен Ривър още и Фламенго и Пенярол.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 08, 2015 15:24 
ветеран
ветеран
Аватар

Специален поздрав:

https://www.youtube.com/watch?v=h_MHwRf0_Ok
:thmbup:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 08, 2015 15:29 
легенда
Аватар

:evil: :frusty:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 08, 2015 19:54 
Образцов съфорумец
Аватар

Аз викам да се спре с обидите и от двете страни,говоря за личните обиди!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 08, 2015 20:29 
гледа мача
гледа мача
Аватар

:arrow_d: :thmbup:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 10, 2015 00:28 
вдига купата
вдига купата
Аватар

redmaniac написа:
,а на вторите им дай 2-3 псувни,редувайки се със Ъ-Ъ,и после пак порция псувни и пак

абсолютно невярно твърдение

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 13 от 16 [ 458 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Начало форум » Общи » Световен футбол