Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Световен футбол

Ще се спасят ли от изпадане Уест Хем?
Да 57%  57%  [ 43 ]
Не 11%  11%  [ 8 ]
Все ми е тая! 33%  33%  [ 25 ]
Общо гласове : 76

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 01, 2006 22:59 

В неделя джиткаме с Евертън от 16:30 наше време.;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 02, 2006 20:46 

Ще ги биете...на джаги :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 02, 2006 21:26 
Dreammaker
Аватар

Те "Арсенал" биха, ти за "Евертън" ми разправяш... Ще ги разпорят направо...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 02, 2006 21:27 

Мани джагите, и на тревното игрище на Upton Park ще бият :wink: Херууд трябва да се разпише!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 02, 2006 21:33 
Dreammaker
Аватар

Хехе, и на мен ми е на върха на атаката във fantasy-то :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 02, 2006 21:34 

На мен даже ми е Ел Капитан този кръг :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 03, 2006 14:06 

Мачът е много интересен,защото при нова победа ще навлезем в една изключително силна серия и ще останем в борбата за местата даващи право на участие в УЕФА Къп.;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Мар 05, 2006 21:03 

Правим равен 2:2..но при положение,че можеше и да е загуба смятам,че и точката е частичен успех.;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 16, 2006 11:03 
Маниак
Маниак
Аватар

Така след известен застой темата продължава. За известен период от време, през който постове не бяха пускани, West Ham успя да се издъни жестоко срещу Болтън и също така да прецака жестоко Болтън. Та нещатата подред. Като начало отбора прекъсна великолепната си серия от победи точно срещу Болтън, на стадиона им завършвайки 0:0. Тогава на домакините хич не им вървеше, отмениха им гол, Конческис помогна на няколко пъти нападатели на Болтън да излизат в голови положения, въобще орълчение! :grin: После нещата малко се пообъркаха с още едно равенство този път срещу Евъртън 2:2. Хубавото в цялата работа, е че много скъпия и млад играч Аштън си е егати голмайстора, вкарва на поразия и явно си заслужава парите. Гостувахме отново на Болтън, този път мача беше за първенството. Резил - 4:1, върнаха си го за онова 0:0 и този път си вкараха положенията, а пък за West Ham се разписа Шерингам. Вчера отново мача беше West Ham - Болтън, но този път чуковете победиха с 2:1 и продължават за купата на Англия. Отново Марлон Херлууд оправи нещатата, прекрасен гол в 96-тата минута.
Изображение
Да, това е димка, това е в Англия, кой знае дали няма да накажат отбора ама е готино.
Изображение
А това е човека, който прееба всички спецове предричащи на West Ham моментално изпадане от висшата лига. :grin: Ако успеем да го привлечем в ЦСКА ще победим всичко и всекиго, пред нас ще са единствено титли, купи, победи, щастие, радост, слава, бири, бири, бири...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 16, 2006 12:08 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Браво на Чуковете, отстраниха един от най-трудните за преборване отбори в Премиър!!!

Oh When the REDS Go Marching In

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 18, 2006 02:37 

Много се радвам,че най-сетне съумяхме да победим отбора на Сам Алърдайс.Наистина срещу тях сякаш има скованост у момчетата...а не трябва да е така.Ако не се лъжа сега ни предстои мач с Ливърпул и това е предтекст за много емоций и както някой висши пиячи на бира казаха по-горе-бири,бири,бири... :beer: :drunk: :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 18, 2006 19:38 

И на мен Чуковете са ми симпатични,въпреки че любимия ми тим е Арсенал!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 20, 2006 16:05 
Маниак
Маниак
Аватар

El' резилиооо 2 : 4 срещу Помпи, Помпи на Светльо Тодоров, скапаният отбор който най-накрая успя да запише победа на чужд терен. :( Да го духт, сега ми остава да го раздавам родолюбец и да си кажа "Ех, добре че Светльо вкара..."

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Мар 20, 2006 17:30 
гледа мача
гледа мача
Аватар

И мен ме е яд, не за друго, ама ми прецакаха еврото :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Мар 21, 2006 18:37 
Маниак
Маниак
Аватар

Ман, аз четох че един вид си пазят съства за мача с Ман. Сити, не ми се вярваше много, но пък излезе вярно. Сори за тиража, next time.
Sega за великото класиране на West Ham на полуфинал за купата на Англия (FA Cup) :grin: www.focus-sport.net каза така

Манчестър. Oтборът на Уест Хям успя да победи Манчестър Сити като гост в четвъртфинал от Купата на Англия. През първото полувреме и двата отбора играха много добре, но “чуковете” имаха щастието да отбележат гол. Това стана в 42 минута. Тогава Дийн Аштън получи топката в наказателното поле, надигра един защитник и отбеляза с неспасяем удар до гредата. Второто полувреме започна шокиращо за “гражданите”. В 51 минута китайския полузащитник на Сити Сун Джи Хай удари без топка играч на Уест Хям и бе изгонен от съдията Хаурд Уеб. В 69 минута Найджъл Рио – Кокър отне една топка в половината на Манчестър Сити и изведе Юси Бенаюн. Еврейският халф навлезе в наказателното поле и подаде към Аштън, който на празна врата отбеляза втория си гол в мача. В 86 минута все пак “гражданите” върнаха един гол чрез Кики Мусампа. Той посрещна от воле центриране от дясно и вкара много красив гол. В последните минути Сити се опита да атакува, но не им достигнаха физически сили, а и Уест Хям се бранеше много добре. Така “чуковете” се класираха за полуфинал от Купата на Англия. Този мач ще се играе на някой от големите английски стадиони.

Аз казвам така, първият гол на West Ham беше шедьовър, всичко което искам да виждам в Гойом, го прави Аштън! Вторият ни гол не беше толкова красив, но и на West Ham им се позволява от време на време да вкарват по-грознички голове. :grin: Този човек пък прееба мача за Сити
Изображение

и подари победата на моите хора. :grin:
Изображение

Още нещо, точно си мислех, че на Кики Мусампа това му е последен сезон в Менчестър, а той взе че вкара много красив гол.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Мар 21, 2006 19:10 
Маниак
Маниак
Аватар

Изображение
Изображение

Като гледам тези 2 снимки се чудя, този пич с номер две дали знае точно за кой отбор играе? :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 22, 2006 22:07 

Евалата на нашите любими Чукове.На полуфинал смееееее! :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Мар 22, 2006 22:23 
CSKASOFIA.com
Аватар

знае ли се с кого сте на полуфинал.....да не си тръгнете с кошни4ката пълна като Бирмингам4етата?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 23, 2006 09:31 
Маниак
Маниак
Аватар

:grin: Мани, няма нужда. Като гледам Ливерпул в каква форма са хич не ми се иска да играем сега с тях. Най-добре ще е да се паднат с Челси, да си се доказват един на друг, а West Ham да отстрани кой, кой, кой, аха Боро. На финала каквото стане, а то ще е един случаен гол на Боби Замора и 1:0 за наще!!! :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 25, 2006 16:50 

Ludmil-Vidin написа:
уест хям наистина е симпатичен тим,аз наскро гледах Green street hooligans и от тогава са ми симпатични

И на мен са ми симпатични от тогава. По мое мнение страхотен филм. Ще ми се нещо подобно да се направи и за феновете (част от тях) на ЦСКА в България. След Великия Liverpool, West Ham е другия ми любим (вече) отбор в Англия

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 25, 2006 18:40 
Маниак
Маниак
Аватар

:grin: Леле като прочетох какво съм написъл, си се възгодях. Вярно е че не е кой знае колко сложно да предвидиш, че West Ham ще се падне с Middlesbrough, ама точно ми падна случай да кажа и аз - видяхте ли бе, видяхте ли, видяхте ли? Казах ли ви аз, а, а, а? :grin: :grin: :grin: Голямо важно.
По темата, West Ham отстраниха Middlesbrough от борбата за FA Cup, гола вкара Harewood в 78мин. след великолепна контраатака от страна на чуковете! Ма нига Антон Фърдинант подаде брилянтен 40 метров пас към Аштън, който от своя страна излъга защитник на Боро и подаде на Херлууд, последва воле и 1:0 за West Ham!!! Миналата седмица пък Middlesbrough победиха West Ham безапелационно с 2:0 на своят стадион. Ако успея по някакъв начин да се преборя с дата.бг ще кача гола, както и головете от мача Челси - Ливерпул, има и 5 минутна радост на червените фенове. Демек YNWA с всички екстри. :grin:
Оп забравих, кой ще играе за УЕФА другият сезон? :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Апр 27, 2006 20:52 

Come on HAMMERS!!!Супер радост е,че в сезона в които като феникс от пепелта излязохме от долните ешелони не стига,че правим повече от достойно представяне и сме в подножието на върха на таблицата,нестига,че сме за 5(ако не се лъжа,трябва да попрочета пак инфо)на финал за ФА КЪП,ами и ще играем в УЕФААААА!УРААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА :D :clapping: :beer: :drunk:
П.С.Казииииии не забравяй своя съмишленик чук,с които биричката се унищожава по-бързо.:P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Апр 28, 2006 23:18 
легенда
Аватар

ХАМЪРИТЕ са ми много симратичен отбор и се радвам,че с тях ще играем на финала.Дали са редица велики играчи за англ. нац. отбор и много големи таланти са тръгнали оттам.Жалко само че не могат да ги задържат иначе биха се борили и за титлата в Англия.Все пак се надявам купата да е наша ,но с достойно представяне на чуковете. да се чете симпатичен.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 01, 2006 22:08 
Маниак
Маниак
Аватар

До момента:
HT West Bromwich A. [0 - 1] West Ham U.

43' [0 - 1] N. Reo-Coker
Майната им на тези от Диема, да дават мъките на Ман. Юнайтед. Няма справедливост на този свят, няма. Ако днес бием, отбора вече ще има 52т. и ако се наредят нещатата West Ham ще завършат 8-ми този сезон. Не е лошо, е не е като Челси с 91т. ама пак върши работа.
Come on HAMMERS!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 02, 2006 07:03 
Маниак
Маниак
Аватар

Така си и остана, West Ham победи WBA с 1 на 0. Продължаваме катевренето напред, остава още едно дерби с Тотнъм, лошото е че то ще се играе преди финала за купата и предполагам, че West Ham ще излезнат със състав, който ще изненада всички. Надявам се и Тотнъм да не си дават особенно зор, така или иначе остава един кръг, а няма кой да ги измести от 4-тото място.
Изображение
Кой ще играе за УЕФА? :grin: :drunk:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Май 05, 2006 00:47 

I'm forever blowing bubbles,pretty bubbles in the air,
they fly so high,nearly to the sky,
then like my dreams they fade and die,
Fortune's always hiding,I've looked everywhere,
I'm forever blowing bubbles,pretty bubblesin the air,
UNITED! UNITED! UNITED!
COME ON HAMMERS!!!
Другия ми любим отбор не ме разочорова този сезон.Да се надяваме да подобрим рекорда си по класиране другия сезон,което означава второ място...добре звучи.Cheers to te true fans,and f**k off to the cows!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Май 05, 2006 09:09 

Хайде пичове, имате горещата подкрепа на всички гънъри за мача с Тотнъм. Отупайте ги тия, стига са сънували ШЛ... Тяхното достойно място е в УЕФА, така че пратете ги там...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 08, 2006 07:27 

Кой сега е номер едно-West Ham United are number one!Страхотен дух на момчетата,не се изплашиха от скъмовете и макар и да ни изравниха си ги бихме и завършваме повече от подобаващо тазгодишното си представяне в Премиершип на 9 място с 55 точки с една по малко от осмия Болтън.Очакваме с нетърпение финала в Кардиф с Ливърпул на 13ти т.м.
Come on Hammers!!! :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 08, 2006 07:34 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Мерси на Уест Хям че играха за себе си , и така помогнаха на нас Арсенал , тенкс още веднъж !!!
А един въпрос имаше един филм за фенове на Уест Хям игрален не документален има ли го някъде в нета от където може да се дръпне , беше си такоъв с артисти за едно смейство пора обикновенни как ходят на мачове и са радват на чуковете , гледал съм го някъде но го търся и не мога да го намеря , не му помня името !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Май 08, 2006 18:05 

Грийн Стрийт Хуулиганс?Ако е този,има го на много места.;)

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 4 от 14 [ 407 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Следваща

Начало форум » Общи » Световен футбол