Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Световен футбол

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Барселона
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 02, 2016 21:21 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Боби,

Никой не е по - гоУем от Моооооооооци, Моооооооооци! :grin: :laugh_many:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 02, 2016 22:28 
ветеран
ветеран
Аватар

Кеф...
Обаче - нема Юве, нема Реал, нема Байерн, нема Юнайтед...
:grin:
Барса са си "съдийския отбор" - Намбър Уан... ин дъ уърлд...
дори "говедата" както винаги са си "втори"...
:tooth:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 02, 2016 22:43 
гледа мача
гледа мача
Аватар

:arrow_u:
+1

От Бурсаспорт т.е Каталунския Катун по-съдииски отбор нема нема и да има. Суарез върви смело по-стъпките на Алвеш, все по-лигав педерунгел с всеки мач става. Жалко, че няма да се срещнат с ПСЖ, викинга от балканите да го пребие от бой и направи на хляб тоя лигльо.

еква нейното мощно КЗЛ и "Ура!".

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Апр 02, 2016 22:44 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Aз го гледах по една сръбска телевизия. Спукахме се от хилеж с баща ми. :lol: И развоят на мача бая ми хареса. :drunk07:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 03, 2016 10:13 
легенда
Аватар

Аз си имам Ал-джазирите,верно с малко дразнещия за футбол френски,но ка4ество-прекрасно,а све дербита от Шпанско си ги дават.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 03, 2016 12:55 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 03, 2016 23:27 
ветеран
ветеран
Аватар

Sunset написа:
Aз го гледах по една сръбска телевизия. Спукахме се от хилеж с баща ми. :lol: И развоят на мача бая ми хареса. :drunk07:

Абсолютно.Половината аверчета го бяха играли за Барса тоя мач и ми се изсмяха като им казах че на подобно дерби не се залага независимо от формата и прогнозите.Направо се зачудих че не му свириха 'ръка' на Роналдо при втория гол :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 21:23 
ветеран
ветеран

:frusty: :frusty: :frusty:

Не се бойте, момчета! Турция ке падне! Продължавайте боя! Приберете ми пушката!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 21:56 
разпява агитката
разпява агитката

Идиотски срив и то в най-важния момент на сезона!
Дано да не се издънят на всички фронтове.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 22:06 
ветеран
ветеран

Е,то отпаднахме от ШЛ,са остава и титлата да загубим и то друг читав турнир не остана.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 22:30 
ветеран
ветеран
Аватар

:grin:

Винаги може да загубиш един мач срещу някой отбор... - малшанс... тва онова...
В елиминация от "2 мача" - има 5-6 отбора, дето може и да те отстранят с тактика, дух и задължително - с "късмет"...

Но да имаш СУАРЕС, Меси и Неймар... и да НЕ станеш "Шампион" в близо 40 мача...
:frusty:
Направо - требва да се застреляш... или да се удавиш доброволно в Средиземно Море...

:tooth:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 22:33 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

То така се губят 9 точки преднина. Напомнят ми на един такъв хубав сезон 2006 година. Дам. :)

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 22:34 
ветеран
ветеран
Аватар

Принципно те играят безумно количество мачове и е нормално вече да са изморени....НО ми се струва че този срив не може да се обясни само с умора.Мирише ми на проблеми в съблекалнята.Но не вдявам как нещата там се сговниха така изведнъж.Странна работа.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 22:35 
ветеран
ветеран
Аватар

Аз откога повтарям, че Енрике е идиот и некадърник?! Когато Суарез, Меси, Иниеста и Неймар са в добра форма, и Гелето от Красна Поляна да им е треньор, и той ще печели с тях. Ама когато някой от тях зацикли, се иска малко акъл и знания, за да менажираш ситуацията.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 22:35 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Мирише ти... чушки.

Изображение

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 22:40 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Статистиката от мача - 21 удара, 7 в рамките на вратата и само един гол; с Неймар, Суарес и Меси.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 22:47 
ветеран
ветеран
Аватар

Micho написа:
Аз откога повтарям, че Енрике е идиот и некадърник?! Когато Суарез, Меси, Иниеста и Неймар са в добра форма, и Гелето от Красна Поляна да им е треньор, и той ще печели с тях. Ама когато някой от тях зацикли, се иска малко акъл и знания, за да менажираш ситуацията.

Тук вече сгреши.Гелето ще ги сложи на пейката за да налага Рафиня Алкантара,Ел Хадади и Серхи Роберто :grin: Спайк имаш добро конспиративно око :lol: Но я ми обясни икономическата логика-какъв им е кяра на Барса да уреждат мачове и шампионати??И то точно в края на сезона когато се решават трофеите??Айде да уредят някое хикс-че с Гренада или Хихон при добър коефициент-ок ама това...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 22:51 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Брат, много е странно случващото се. Ако това в Европа се дължи на издънка на каталунците, то това в Испания за мен е необяснимо. Не държа да съм ги разкрил на 100%, може и да станат шампиони, ама от тотално ясен победител в шампионата, така да се възобнови интереса към него, докато всички са вторачили поглед във ФЕНОМЕНА, ДЪ ГРЕЙТ ЛЕСТЪР, е леееееееко странно. Признай.

Ако пък загубят титлата, хохо... :bye:

Ти току-що ме попита каква им е икономическата изгода от такава "загуба" на титлата? Сериозно ли ме попита? Моля ти се, имам друго мнение за теб, помисли си пак и се върни.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 22:59 
ветеран
ветеран
Аватар

Да загубиш мач ,дори трофей заради залагания не е чудно.Обаче тотален срив и загуба на всичко важни трофеи вече е твърде миризливо.Това се прави преди смяна на собственост ппримерно,на принципа -след мен и потоп.Но в тази ситуация не ми е логично.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 23:02 
ветеран
ветеран
Аватар

Spike написа:
Брат, много е странно случващото се. Ако това в Европа се дължи на издънка на каталунците, то това в Испания за мен е необяснимо. Не държа да съм ги разкрил на 100%, може и да станат шампиони, ама от тотално ясен победител в шампионата, така да се възобнови интереса към него,.

Абе, брат, стига си се филмирал с тия конспирации....Сигурно и Атлетико Мадрид не са истински отбор, а са проект на азиатските букита и на телевизионните компаниии, с цел да вдигнат интереса към Примерата. :n014: Замисли се малко. За какво им е да вдигат интереса само в края на сезона, а 6 месеца да няма никаква интрига в шампионата?! То ако беше такава конспирация, трябваше през цялото първенство Барса, Реал и Атлетико да си сменят водачеството, а пък Севиля, Валенсия, Виляреал и Билбао да се бият за 4-тото място. А то 6 месеца Барса води с 15 точки и никой не гледа първенството и сега накрая за няколко мача ще "вдигат интереса".

А в Италия защо не решат да вдигнат малко интереса и не направят някой друг шампион, а не Юве всяка година с 10 точки разлика?! Италианците тъпаци ли са, че не са се сетили за тая далавера?! В Германия защо Байерн става шампион всеки път през Март?!

А не се ли замисляш., че за такива конспирации трябва да са замесени прекалено много хора. И все някой в даден момент ще се окаже пропаднал и пропит комарджия с дългове, на който спешно му трябват кинти и ще покани журналисти, на които да разкаже как "през сезон 2015-16 решихме да губим симулативно, за да бъде интере4сно първенството".

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 23:21 
ветеран
ветеран
Аватар

Micho написа:
А в Италия защо не решат да вдигнат малко интереса и не направят някой друг шампион, а не Юве всяка година с 10 точки разлика?! Италианците тъпаци ли са, че не са се сетили за тая далавера?! В Германия защо Байерн става шампион всеки път през Март?!

В Италия са си мафиоти, но Юве-ФИАТ е "силата"... :grin:
А в Германия вече са си "Саудитска Арабия - прИм"... винаги печели АлАхли...

:joy07:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 23:22 
ветеран
ветеран

Neshto ima,koeto ne e nared v sablekalnqta nai-veroqtno. A I cel sezon Barca igrae samo s edni I sashti futbolisti. Nema ravnostoini zamestnici na peikata. Edin Pedro mojeshe da pomogne.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 23:25 
ветеран
ветеран
Аватар

:arrow_u:

Е то и Лестър играе с "едни и същи"... ем па са и по-еФтини...

:lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 23:26 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Всички са навързани, просто Атлетико са симпатичен отбор, който всички харесваме. В началото имаше интерес, после Педал на Безтитлес почна да пука гуми навсякъде и бяха трагедия. Ти сам знаеш, че Премиера и Висшата лига са в пряка конкуренция като две от най-гледаемите и с най-висок интерес първенства.

Абе не са хич малко мачове. От 2-3 седмици почнаха да падат и да играят някакъв смешен футбол, а през шампионата пориха като риби почти всички. Да ти припомням ли секса на Бернабеу? И сега кво? 1-2 паднаха И ТО С ЧОВЕК ПОВЕЧЕ, майна. :worship:

Извинявай, ама тоя трик със "слабия Юве" в началото на първенството и борещите се за титла Рома, Интер и Наполи през първите 3-4 месеца събуди сериозен интерес. Като качества Юве е най-силният отбор и е нормално ние да вземем титлата, но ако бяха схемаджии като в Англия, щяха да подарят титлата на Наполи или на Рома/ уважавани отбори с традиции, а не на Сасуоло/ и да видиш ти догодина какъв интерес щеше да има. Сега е скука - Юве е.бе и нищо не се случва, докато в началото и в Италия, а и във форума бяха наточили едни пишки феновете на Рома и Интер. Февруари, обаче глътнаха война и станаха от Наполи, както повечето са от Лестър. :n014:

Да ти напомням ли кой е собственик на Атлетико Мадрид? Plus 500, брокерска къща, разпространяваща извънборсовият, онлайн пазар Форекс, което си е чист хазарт, подобен на бет365, който е държан от евреи. Евреите не управляват света! Не! Могат да завъртят едни бързи, когато си решат, даже могат да дадат на клиентите си шанс да хванат "голдън бонус", както сме го давали ние на клиентите, за да прогнозират изхода от даден мач или първенство. Елементарно, Уотсън.

В Германия никога шампионатът не се е борил за комерс, както го правят най-вече кръвосмешенията, Премиера и Серия А. И букитата нямат такива интереси там...

Виж, медиите, футболните централи са част от дадена схема. Кой ще ти даде поле на изява, за да разкриеш кво се случва? Нали пичовете от Ел Мундо или от Таймс, веднага ще звъннат на босовете, ще посочат "певеца" и дори няма да чуеш кво е станало - самоубил се е в банята... Ко да прайш? :joy07:

Сценарии много, някой логични, някой доста измислени, но е хубаво човек да мисли и за тези варианти, защото не всичко се решава на терена. Разбирам, че ви разбивам представите за честната игра, истинския футбол и непорочният спорт, на който всичко е честно и не се решава задкулисно, но трябва да знаете че Коце Маца не е измислила уредените мачове. Просто в Англия, Испания и Италия "актьорите" в "театъра" са по-добри и играят на по-високо ниво от балканските комици. :)

Айде лека нощ.

Последна промяна Spike на Нед Апр 17, 2016 23:30, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 23:28 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

REDB0Y написа:
Neshto ima,koeto ne e nared v sablekalnqta nai-veroqtno. A I cel sezon Barca igrae samo s edni I sashti futbolisti. Nema ravnostoini zamestnici na peikata. Edin Pedro mojeshe da pomogne.

Пиши на бугарски, филе. Не могу да разумем. Не се нерви, въртят се едни милиони, а ние тук спорим за класата на Лестър, за "лошата форма" на Барса, а си пият ракията Меси и Роналдо и ги боли хоята за Редбой, Спайк и Мичо, дето коментират там у форумо у България.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 23:37 
ветеран
ветеран
Аватар

Добре де,да те питам тогава за логиката на подбора?Нали казваш-събират се преди сезона и решават.Е къде е логиката Лестър да е шампион?Защо да не е Тотнъм?Или Нюкасъл?Каква е логиката преди сезона Лестър да е шампион????Или Монпелие????И Барса да се срине последните мачове???Просто не се връзва.Останалите фактори умора + проблеми в съблекалнята + понижено самочувствие и тактическа безпомощност на треньора ми се вижда далеч по-логично/Помниш как беше и при нас.Колко мача му трябваха на Любо да отлепи ютията и изобщо да вкараме гол??И то на нашите смешни отбори.А не на супер класни и организирани отбори в Испания и ШЛ..

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 23:43 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Брат, нали залагаш?

Ква е била логиката, ами много е проста - избираш най-големите нещастници, на които НИКОЙ не е заложил преди сезона да са първи. Залагат "точните хора" и захлебват. От тези, които живо се интересуват от залози в нета, може ли някой да ми извади какви си били коефициентите за шампион за Англия на Нюкасъл, Тотнъм и Лестър?

За Лестър е 100% над 300.00 - Залагаш 30 бона и черпиш KFC!

Какви са били коефициентите за Барса, преди 1-2 месеца, когато водеха с над 10 точки пред Реал и Атлетико? Коефициентът за Барса е бил сигурно 1.10, 1.20, а за Реал и Атлетико над 10-ка.

Логики много има, тези неща ви ги казвам, за да спрете да си мислите, че всичко трябва да се гледа откъм спортно-техническата част, защото бизнеса е такъв, че се решава на по-високо ниво. Едно време са играели истински футбол - Пеле, Марадона, Платини, Кройф, Ван Бастен, Ицо... Сега играят финикийците яко...

Естествено, че може да греша за доста от нещата, но може и да съм прав - нито едно от двете не можем да докажем, освен ако не купя някое азиатско буки или не почна да дърпам конците у ФИФА, УЕФА и ФА.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 23:53 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

За Лестър в началото на сезона е било 5000:1 да станат шампиони.
Няколко върли техни привърженици вече захлебиха, а за 1-2 тепърва предстои.
За Барса никои не е очаквал такова нещо, въпреки, че лично аз съм сигурен, че до края няма да сгрешат повече.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Апр 17, 2016 23:57 
разпява агитката
разпява агитката

ЦСКА_Армията_№1 написа:
Едно комерсиално съревнование е Шампионската Лига, в което при все по-голямата роля на парите през годините в основен принцип се превърна "шампионът няма право да защити титлата си".

Опитват се по тоя начин с номера "всяка година нов победител' да представят продукта Шампионска Лига пред рекламодатели и спонсори като много атрактивен и възбуждащ огромен интерес сред зрителите, защото никога не се знае кой ще спечели титлата през съответния сезон и така да се изкопчват повече пари.

Само не се чудете играчите на победителя в Шампионска Лига 2016 следващия сезон като почнат да скачат надолу на четвъртфинала или полуфинала, или не скачат изобщо или се гледат изненадано след някоя неуспешна изкуствена засада или бият по противниковата врата, ама по-скоро някъде покрай нея.

Между другото, подобно моделче се прилага успешно в Испания от около 4, 5 години. Ако си намериш сред конкуренцията отбор, с който да играеш комбина и да се менкаш на първото място, обикновено третият желаещ да е шампион, ако не е достатъчно силен да се справи сам, получава накрая на сезона чинийка със супичка.

"Проклятието на шампиона". Тинтири минтири в Шампионска Лига.

Не следя английското първенство, но нека гледащите го да кажат, дали след като в него се вкараха отведнъж още по-големи суми, случайно оставиха някое неизвестно отборче да стане шампион.

Подчертаното горе го разправям от около 4,5 години на хора, с които си говориме за испански футбол, фенове на кралския клуб, на Барселона, на други клубове, българи, испанци, немци, турци, хървати, и винаги се оказвам прав, не щеш ли. Сред роднините ми предпочитанията също са различни. Преди няколко години, в началото, се ослушваха и не вярваха, напоследък пак нещо взеха да ме разпитват, дали това съм имал предвид. Специално тая година си е особено срамен цирк да се загубят около 10 точки аванс с трио Меси, Суарез и циганина Неймар, ама щом са се хванали на хорото. Сравнени със срещите им последните два сезона, тоя път цирковете между Барса и Атлетико в срещите помежду им бяха поредуцирани. Естествено, не съм ясновидец и не знам как ще завърши точно Примера 2016, но нещата отиват пак към нов шампион и ако не беше страхотното осиране на Барселона в класикото, щеше да стане сравнително лесно желания, според мене, от Барселона и Атлетико вариант, дюшекчиите да са първи. Сега е сложно само с точка преднина на Атлетико пред групата на перес. Сакън да не излезе, че съм фен на кралското клуб, понеже не съм. Не, не залагам и не съм фен на залаганията на мачове.

Принципно нямам никак високо мнение за Луис Енрике. След половин година експерименти от страна на треньора в началото му в Барселона, нехаресвани от звездите, Меси и сие отиват при началниците и общо взето Енрике кляка пред тях и в началото на 2015 отборът почва да играе здраво. Според мен, поради тази причина, няма особен принос за добрата игра на отбора през 2015, освен това, че ги оставя те да диктуват условията. Сега за слабата игра няма вина според мене, заради нещата от горния ми абзац.

Форумът на ЦСКА за мен е място, в което съм за да коментирам ЦСКА и умишлено не коментирам други клубове, въпреки че от години гледам по над 60 мача на сезон на определени отбори и това ти дава почти безпогрешно усещане, как функционира отбора и кога поведението му е истинско. Жалко е, че световни звезди са превърнати от големите пари в палячовци, вместо да играят честно за победа или да падат, когато наистина не им се получава, въпреки, че искат.

Ок, горенаписаното е изключение от принципното ми въздържание за анализиране на други клубове освен ЦСКА, в дискусии и последващи коментари не смятам да влизам по темата, армейци.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 19, 2016 09:01 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

tegaviq написа:
Micho написа:

Тук вече сгреши.Гелето ще ги сложи на пейката за да налага Рафиня Алкантара,Ел Хадади и Серхи Роберто :grin: Спайк имаш добро конспиративно око :lol: Но я ми обясни икономическата логика-какъв им е кяра на Барса да уреждат мачове и шампионати??И то точно в края на сезона когато се решават трофеите??Айде да уредят някое хикс-че с Гренада или Хихон при добър коефициент-ок ама това...

Неймар поискал след сезона заплащането му да стане 45 милиона на сезон. Сам се сещай, че ако това стане и Меси, и Суарез няма да останат по-назад. Безумието в съвременния футбол води до подобни порнографии.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 147 от 152 [ 4541 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 152  Следваща

Начало форум » Общи » Световен футбол