Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Световен футбол

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Fantasy Premier League
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2016 07:54 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Предупредил ме :lol: Сметай ...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2016 09:48 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Внимавайте с тона, момции.

Спрайте как ти се казва отбора?

Спайк, кво се хилиш там от дъното на класацията, стана ти навик да се навърташ из низините на класациите! :laugh_many:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2016 09:51 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Sprite написа:
Айде почваме, Зъл Цици- Лестър :lol: Сър Варди открива головата си сметка, както и Муса :banned2:
И за да изнервя допълнително, тъкмо ми се скапа устройството за кабелната и отивам да го сменям :gun01:

Хахах,
злите отпадащи от Хъл Сити закриха цирка още в началото на сезона.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2016 11:08 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

ulf1113 написа:
Спайк, кво се хилиш там от дъното на класацията, стана ти навик да се навърташ из низините на класациите! :laugh_many:

Здравей, бавен. Интересна е тенденцията хора, които и грам не разбират от футбол/като теб/ да са напред в класациите... Хората са го казали - "късметът на начинаещия".

Защо сте такива минети и всички сте си сложили Кун Агуеро? Добре, че не сте крАднали идеята за Хенрик, че тогава щях да съм още по-бесен.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2016 11:38 
вдига купата
вдига купата
Аватар

ulf1113
Македония, както винаги :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2016 11:56 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Още не е минал един кръг и сте се захапали за класирането :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2016 14:31 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Spike написа:
ulf1113 написа:

Здравей, бавен. Интересна е тенденцията хора, които и грам не разбират от футбол/като теб/ да са напред в класациите... Хората са го казали - "късметът на начинаещия".
Защо сте такива минети и всички сте си сложили Кун Агуеро? Добре, че не сте крАднали идеята за Хенрик, че тогава щях да съм още по-бесен.

Ако иска някой може да открадне и идеята ти за Погба и Микхтарян. :laugh_many:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2016 16:32 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Противоречиш си ОТНОВО, ПАК, КАКТО ВИНАГИ! Хахахахахаххаа.

Хем не си гледал тия дето са "назад" в класирането, хем знаеш кои са ми в отбора. Хахахахахахахах.

Мхитарян тепърва ще бъде титуляр за Мангал, а за Погба няма да коментирам... Коментирай се сам, защото отивам на мач и не ми се занимава с тъпотии. :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2016 16:33 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Да викаш и за мен.
Дано преслав се отпуши
и на нафтата да го намуши...

Поздрави...
:nomer1:
:flag:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2016 16:38 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Поздрави. Днес героите ще са Крис Малинов/ новият Жора/ и Диди Виана.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2016 18:17 
ветеран
ветеран
Аватар

Само без "Диди' :lol: това е футболист на ЦСКА, а не съседката пред блока ;)

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2016 23:15 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Диди ме кефи, що па реши, че може да е обидно за Виана.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 15, 2016 00:33 
ветеран
ветеран
Аватар

Добро начало - бях 1-ви вчера, сега съм "само" втори. Но видях съставите на конкурентите и съм убеден, че не са им устойчиви, и просто имаха късмет.

А Спайк много ще яде дървото с неговите любимци Матич, Погба и няколко други недоразумения. До няколко кръга ще му искат оставката за незадоволителни резултати. :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 15, 2016 00:45 
ветеран
ветеран
Аватар

Не е хубаво да си втори...ама никак! Споко сега си 3-ти ;)

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 15, 2016 06:18 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Мичо според мен си направил, моята грешка.
Разчиташ на много качествени футболисти и най-вече на да бъдат изненади в първенството.
Нито Боро нито саутхемтън ще са нещо различно от средняци, дано да са реализиращи голове средняци.

Миналата година направих тая грешка, но осъзнах, че колкото и да не ми се иска трябва да има едно ядро от отбори, които ще се борят за титлата, а останалите са късмет да уцелиш някой ефтин, който ще направи супер кръг.
Тука не се дават точки за победа, в Серия А се дава по точка и за победа, така че там беше от още по-голямо значение.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 15, 2016 08:15 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Гледам, че и Данте се е включил, изпуснал е първия кръг :bye:
Погба май пропуска и другия мач, а до дербито с Шити, Фикитарян и Погба трябва да са наложени. С Фики, явно не иска да бърза, а му дава време да се аклиматизира :roll: Иначе, слаб кръг като цяло, така и се очакваше. Надъних дивата карта и сега имам време до петък да въртя(активна е седмица), за 1-2 поста не съм сигурен, но поне нападатението ми е кораво с Ибряма и Агуеро. Агуеро просто е задължителен в играта, аз естествено почнах без него :mrgreen:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 15, 2016 11:21 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Аз ще изчакам още за дивата карта,
а първоначалната ми идея за въртене на Агуеро и Ибрамя според домакинския фактор, за сега ме оставя назад в точките, добре че Негредо вкара и ме покри, но можеше и повече.

Парите не стигат, за класна средна линия и нападатели, трябва да се жертва някъде.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 15, 2016 13:04 
ветеран
ветеран
Аватар

ulf1113 написа:
Мичо според мен си направил, моята грешка.
Разчиташ на много качествени футболисти и най-вече на да бъдат изненади в първенството.
Нито Боро нито саутхемтън ще са нещо различно от средняци, дано да са реализиращи голове средняци.

Миналата година направих тая грешка, но осъзнах, че колкото и да не ми се иска трябва да има едно ядро от отбори, които ще се борят за титлата, а останалите са късмет да уцелиш някой ефтин, който ще направи супер кръг.
Тука не се дават точки за победа, в Серия А се дава по точка и за победа, така че там беше от още по-голямо значение.

Бате, говориш малко наизуст. Погледни статистиката на Фентъзито от миналата година и ще видиш, че за всеки пост в челните места е пълно с играчи на "средняци". Бутланд беше един от вратарите с най-много точни (както и Аурелио Гомеш от Уотфорд), централните бранители на Кристъл Палас и Уест Бром бяха в челото сред защитниците, Игало от Уотфорд натрупа сума ти точки, и т.н., и т.н. Ти няма как да направиш отбор само от играчи, които се борят за титла, защото няма да ти стигнат парите. А и е важно да имаш баланс в отбора - примерно, ако някой тим направи стабилно представяне и е в топ 7-8 (като уест Хем миналата година), неговите звезди могат да ти донесат много точки.

Има и друго - в началото на сезона, преди да си използвал Уайлдкартата, е хубаво да се разтърсиш за някои подценени таланти. Защото после цената им може да скочи с 1-2 мил, и ако вече ги имаш в състава, печелиш много. Применро, който беше купил в началото на миналия сезон Рос Баркли за 6 мил, беше на далавера от 1.5 мил., защото Баркли после стана 7.5. Същото важи и за тия, които са купили Марез за под 6 мил в началото.

Спрайте, ти си луд да ползваш Уайдлкартата след първата седмица. Най-малкото трябва да изчакаш да затворят трансферния.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 15, 2016 13:40 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Мичо, ползвах уайлд кард, за да взема точните хора, които после ще си вдигнат цените, а и не само ... освен това трансферите са почти готови, Уест Хям, чакат 2-3 играча, Eбъртън също. Мустафи в Арсенал, вратар в Сити, 1-2 в Челси и евентуално по един нов в Юнайтед и Ливърпул. Докато ги пуснат, че и да заиграят, особено ако са извън Англия ...
Са като мине Челси-Уест Хям, ще реша дали да оставя Аю и дали да добавя Пайе и некой ром от Челси, тъй като не е ясно там, к'во се случва, а до четвъртък ще има още 2-3 трансфера поне, а уайлд карда ми е активен. Стратегията ми е готова и съм ги наместил, според кръговете. Освен това, като не направиш трансфер, другия кръг имаш 2 :mrgreen:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 15, 2016 14:42 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Micho написа:
А Спайк много ще яде дървото с неговите любимци Матич, Погба и няколко други недоразумения. До няколко кръга ще му искат оставката за незадоволителни резултати. :grin:

Стига си завиждал, че нямаш в отбора Погба, Мхитарян и Матич. Тепърва ще носят точки моите хора и ще ви подчиня! :cool:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 15, 2016 15:04 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Мичо в правилата за вдигането на цената пише,
че ако си взел примерно Баркли за 6 и ток станал 7,5 млн по време на сезона, то след това ти ще може да го продадеш за 7 или нещо усреднено между двете суми беше. Това като факт от правилата.

Може и да си прав, утре ако имам повече време ще се разтърся из историята от миналия шампионат да видя как стоят нещата с точките на играчите.
Може и да си прав, аз за пръв път правя фентъзи на висшата лига и за сега само го сравнявам с това за серия А от минала година, а двете са много различни и още не мога да му свикна на това за ВЛ.

А в крайна сметка това ни е за забавляние и да си правим майтап със Спайк.
Нищо лично, просто за шегата.
Трябва да се разпуска от време на време.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 15, 2016 15:37 
ветеран
ветеран
Аватар

ulf1113 написа:
Мичо в правилата за вдигането на цената пише,
че ако си взел примерно Баркли за 6 и ток станал 7,5 млн по време на сезона, то след това ти ще може да го продадеш за 7 или нещо усреднено между двете суми беше. Това като факт от правилата.

Да, така е, но аз не ти говоря да си праивш търговийка с тях. А да добавяш "стойност" в отбора ти. Ако ти си купил Марез за 5.5 милиона в началото, а цялата тълпа след това го купува за 8.5 мил, то ти пестиш 3 мил и ги инвестираш в други играчи.

Затова е много важно в началото да се опиташ да намериш такива футболисти, които ще си повишат трайно цената през целия сезон. Ако нацелиш такъв играч, го държиш в отбора си до самия край, точно заради тази далавера с цената (защото ако го продадеш и после искаш пак да си го откупиш, вече губиш "стойноста"). Затова Агуерута, Ибрями и тем подобни не са толкова спешни в началото - тях винаги можеш да си ги купиш, на тях цената им няма накъде повече да расте. Въпросът е да се намерят такива с голям потенциал за растеж. Точно затова казвам на Спрайта, че глупаво си е изгърмял Уайлдкартата, без да може да изгледа първитре 4 кръга и да се ориентира за такива футболисти с голяма потенциална стойност.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 15, 2016 22:23 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

ulf1113 написа:
А в крайна сметка това ни е за забавляние и да си правим майтап със Спайк.
Нищо лично, просто за шегата.
Трябва да се разпуска от време на време.

Къв майтап, бе, Помекон Гоу?

Те повечето от съжаление не те бъзикат теб, тъй че не знам къде си тръгнал да се бориш в "Първа Професионална лига"?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 15, 2016 23:01 
ветеран
ветеран
Аватар

Политическата заскуча и тук решихте да се "сбиете" :grin: Гъзара май и той ще е "точконосец" под ръковдтвото на Конте.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 16, 2016 07:53 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Новият Джей Джей Окоча

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 16, 2016 09:41 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Micho написа:
Бате, говориш малко наизуст. Погледни статистиката на Фентъзито от миналата година и ще видиш, че за всеки пост в челните места е пълно с играчи на "средняци". Бутланд беше един от вратарите с най-много точни (както и Аурелио Гомеш от Уотфорд), централните бранители на Кристъл Палас и Уест Бром бяха в челото сред защитниците, Игало от Уотфорд натрупа сума ти точки, и т.н., и т.н.
Ти няма как да направиш отбор само от играчи, които се борят за титла, защото няма да ти стигнат парите. А и е важно да имаш баланс в отбора - примерно, ако някой тим направи стабилно представяне и е в топ 7-8 (като уест Хем миналата година), неговите звезди могат да ти донесат много точки.

Чакай малко сега, статистиката за най-много щпагати, блокирания и изчиствания е нормално да има повече защитници от средняците и опъшкарите, защото те предимно се защитават, но и получават голове, което не е добре за точките в играта.
Миналата година най-силните защити са точно на топ отборите - Юнайтед, Тотнъм, Лестър, Арсенал, Сити, Саутхемптън и Уест Бромич - това е в ред на допуснати най-малко голове, което за мен е водеща цел при определянето на защитника. Вярно, трябва да е атакуващ защитник - нещо като Иванович снощи и много ме хвана яд, че съм взел Терри, а не Иванович - но всичко си е според парите и баланса. Тери също ще вкара голове. Аз гледам да си избера такива защитници, които хем да са ми симпатични и хем да имат нюха за голове при ъгловите, а също и бекове, които се включват много в офанзивната игра, все пак най-много точки дава гол отбелязан от защитник - това също трябва да е водещо, но не е определящо май за Висшата лига, повечето мачове и миналата година 52% са били над 2,5гола.
За да намерим баланса, който съм съгласен, че е много важен и породен от липсата на средства, за да е поне малко интересна играта.
Трябва да се избере на какво да се заложи, на средна линия или на нападатели.

П.С.
Отностно широчината на състава и възможностите за вариации, точките за победа, трите варианта за настройка на играта ( защитно, балансирано, атакуващо) във Фентъзито на серия А е по-добро и дава възможност за повече баланс в отборите.
Тука графиката е по-хубава, повече новини и видеа, но нямаш възможност за различен стил на игра.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 16, 2016 12:28 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Важно е да имаш голаджията на първенството в състава си. Останалото е бошлав работа ;)
Преди 3 години само с Ван Перси, дето вкарваше гол след гол всеки мач за Юнайтед и още 1-2 прилични нападатели и си беше пей сърце. тогава беше задължително да си с Ван Перси и Суарез. Кви ще са ти другите еквилибристики е все тая. Тия двамата да са ти в отбора.
Е, верно, в един момент Перси спря да вкарва толкова често и просто го разкарваш, но реално да имаш отбор тогава и да нямаш Ван Перси до около средата на февруари, и да гониш някакив цели сериозни, беше излишно.
Все едно миналата година да си без Варди, когато вкар гол в колкото там поредни срещи беше...
За халфовата линия - много е важно да се види във всеки отбор кой бие статичните положения от по-малките отбори - дузпи, фаулове, корнери. Оня пичага Гилфи Сигурдсон така ставаше, Уилиан от Челси за фентъзито на ШЛ беше дзвер именно заради статичните положения.
Да инвестираш в некви супер халфове е ок, но е риск само заради креативност. Щот оако не бият статичните, просто разчиташ на асистенция от пас, което такъв играч не прави всеки кръг

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 16, 2016 12:31 
ветеран
ветеран
Аватар

Моу на теб кой ти е отбора?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 16, 2016 12:33 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Аз не участвам, щото съм лигльо на тая тема. :grin:
Винаги пропускам 4-5 кръга още в началото, понякога тотално забравям и се сещам вече като е заминало всичко.
За последно играх преди 2 години и по едно време просто бях забравил, че го имам и се сетих 2 месеца по-късно :lol:
Просто бях насъбрал такива наблюдения от играта. Един Джон Уолтърс преди време беше доста полезен, щото биеше дузпите за Стоук, а те им свиреха немалко, както и фауловете, перди да имат по-добри играчи, а и беше силен с глава....

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 16, 2016 12:35 
ветеран
ветеран
Аватар

Е аре направи си, само кръг си пропуснал. Да видя как ще се напълниш е печки :grin:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 8 от 10 [ 294 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Следваща

Начало форум » Общи » Световен футбол