Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Световен футбол

Харесва ли ви милан
да 41%  41%  [ 179 ]
не 59%  59%  [ 262 ]
Общо гласове : 441

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Associazione Calcio MILAN (A.C. Milan)
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 07, 2016 22:56 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Още от новия сезон феновете на Милан ще се забавляваме да търсим къде надолу в класирането е смешния принтер.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 08, 2016 02:13 
легенда
Аватар

смешни сте,трамвайджии :joy07:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 08, 2016 05:37 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Точно така маниАк, искам всяка нощ по-същото време да се събуждаш и с под на челото да пишеш същия коментар тука.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 08, 2016 14:36 
ветеран
ветеран
Аватар

redmaniac написа:
смешни сте,трамвайджии :joy07:

В интерес на истината Mаниак страннo ми е как може точно Принтер да подкрепяш.Сини, вечно след Милан и Ювентус като успехи в Европа и Италия и служебни шампиони.На всичкото отгоре ни отстраняват в съмнителен мач.И са символ на катеначото-супер гнусен отбор.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2016 06:49 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Цитат:
Ръководството на Милан се очаква съвсем скоро да стартира преговори за нов договор с вратаря Джанлуиджи Донарума. Младокът е считан за един от най-ценните футболисти на "рооснерите", тъй като може да бъде под рамката на тима в следващите две десетилетия. Настоящият контракт на играча изтича през 2018 година и от Милан са готови да го подновят, като му предложат и доста по-добри финансови условия.

Агентът на Донарума Мино Райола в близките дни ще пътува до Милано, за да се срещне с шефовете на "росонерите". Очаква се той да договори новите условия, при които играчът ще се обвърже с клуба, като се предполага, че заплатата на вратаря ще нарасне от 250 хил. на година до 1,1-1,5 милиона на сезон.

Официално обаче договорът ще бъде подписан едва през февруари, тъй като законите в Италия не позволяват играч под 18 години да получава толкова висока заплата. Контрактът ще бъде за срок от пет години.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2016 07:35 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Браво,
много е важно да запазим Джанлуиджи, беше един от най-нископлатените миналия сезон, но се представи на ниво и показа, че има качествата неизменен титуляр. :thmbup:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2016 07:39 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Определено има качества, особено за тези години. Ако не се лъжа, Донарума е най - младият вратар, излизал като титуляр в дербито Милан - Интер.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2016 07:42 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Не се лъжеш, точно така беше.
Имаше и още рекорди за най-млад вратар, мисля беше и най-младия за Милан в серия А започвал титуляр.
Няколко сравнения с буфон имаше, защото и той започнал на тия години.

Младо момче, вече на 17 и от него зависи дали ще стане най-добрия или ще го хване живота и ще почне да сменя клубовете.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2016 17:02 
ветеран
ветеран
Аватар

Донарума за Милан е като Китанов за ЦСКА :thmbup:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2016 17:39 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Донарума е наследникът на Буфон в националния отбор! Много добър вратар ще стане.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2016 17:43 
ветеран
ветеран

Само дано не го прилапат от Ювентус,а да си остане в Милан. Едва ли ще направи толкова мачове,колкото Буфон има с Юве,защото Реал търсят вратар,а представянето на Харт на Европейското беше ужасяващо и нищо чудно и Сити да се включват в наддаването.

Не се бойте, момчета! Турция ке падне! Продължавайте боя! Приберете ми пушката!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Юли 16, 2016 09:44 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Цитат:
Отказът на нападателя Карлос Бака да премине в Уест Хам вбеси ръководството на Милан. Лондонският клуб предложи 27 милиона евро трансферна сума и годишна заплата от 4 милиона евро на 29-годишният колумбийски таран, но той отказа офертата, което ядоса шефовете на "Сан Сиро".

В Милан се надяваха с парите от продажбата на Бака да привлекат бранителя на Виляреал Матео Мусакио. Бака има желание да премине в Атлетико Мадрид и това е най-вероятната причина да откаже трансфер на Острова.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 05, 2016 16:02 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Цитат:
Бившият италиански премиер и дългогодишен собственик на Милан Силвио Берлускони е подписал предварителния договор за продажбата на италианския гранд на група китайски инвеститори, потвърдиха от компания Фининвест в петък. "Сделката оценява Милан на 740 милиона евро, включително и 220 милиона евро дългове", заявиха от Фининвест, която е притежание на фамилия Берлускони. Така китайците вече държат 99.93% от акциите на "росонерите" от Милано.

Прехвърлянето трябва да бъде извършено до края на 2016 година, като новият собственик Йохонг Ли трябва да покрие тези дългове, както и да инвестира 350 милиона евро в клуба в рамките на 3 години, добавят от Фининвест.

Китайските инвеститори ще депозират 100 милиона евро по сделката, като 15 милиона от тази сума ще бъдат платени при подписването на договора, а останалите 85 милиона - в рамките на 35 дни след влизането на контракта в сила.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 21, 2016 20:00 
ветеран
ветеран

Донарумааа :clapping:

Еййй,бахти съдията... на един един от Милан му скъсаха фанелката,а той дава дузпа на Торинци в продължението. Добре,че Донарума хвана дузпата.

Не се бойте, момчета! Турция ке падне! Продължавайте боя! Приберете ми пушката!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 22, 2016 16:41 
ветеран
ветеран
Аватар

Ми то за скъсана фланелка фал не се дава :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Сеп 02, 2016 21:55 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Цитат:
Култовата групировка от тифози от Милан - Fossa Dei Leoni, ще се завърне на "Сан Сиро", информират в Италия. Това ще се случи по време на домакинството на "росонерите" срещу Удинезе на 11-и септември, когато на Южната трибуна ще бъде издигнат транспарант на Fossa Dei Leoni и друга емблематична групировка Brigate Rossonere.

Любопитно е, че за последно знамето на Fossa Dei Leoni бе издигнато на мача с Удинезе преди 11 г. Все още не е ясно дали това ще е завръщане, или просто напомняне. Двете легендарни фракции са оставили в историята на футбола някои от най-забележителните хореографии.

Припомняме, че Fossa Dei Leoni се разпадна в края на 2005 г. Една от най-известните фенски фракции на Апенините води съществуването си от 1968 г. Последният тартор на Fossa Dei Leoni беше Джанкарло Капели - Барона. Очаква се с идването на новата власт в Милан да има и промени в "Curva Sud", където дерат гърла най-верните запалянковци на миланския колос.

:think: :)

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Сеп 03, 2016 09:58 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Юношеският национал Владислав Жиков направи първа тренировка с мъжкия отбор на Милан. 18-годишният полузащитник, който играе във формацията до 19 години, бе викнат от Винченцо Монтела за заниманията преди приятелския мач с Борнемут. Жиков бе в сметките за контролата в Англия, но отпадна от групата в последния момент, тъй като по-опитен от него съотборник се възстанови от контузия. Българинът е в школата на 18-кратните шампиони на Италия от 2014 г. Доскоро той бе в един отбор с новата звезда на "червено-черните" Джанлуиджи Донарума, който снощи стана най-младият вратар в историята на италианския национален тим.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 04, 2016 07:09 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ето и едно интервю с младежа.

Един млад и талантлив българин прави фурор в академията на Милан. "Росонерите" възлагат огромни надежди за неговото бъдеще. Юношеският национал Владислав Жиков вече направи първа тренировка с представителния тим на седемкратния европейски клубен шампион под зоркия поглед на Винченцо Монтела. Жиков е един от най-талантливите полузащитници в Примаверата на миланския гранд. 17-годишният футболист говори пред Sportal.bg за всичко най-интересно от първата тренировка с представителния тим на Милан. Владислав разкри мечтите си, целите и сподели голямата си амбиция - да стане основна фигура в отбора на сърцето си и след време да вземе капитанската лента в националния отбор на България. Бъдещето пред него изглежда светло, защото той знае рецептата за успех! - Здравей, разкажи ми първо повече за това как се стигна до първата ти тренировка с отбора на Милан? - Здавейте на всички. Много от основните играчи на Милан бяха повикани в националните си отбори. Имаше нужда от няколко момчета от Примаверата и треньорите ме избраха. Това е голям опит за мен. - Как се стигна до трансфера ти в Милан? - В отбора на Милан съм благодарение на един скаут на "росонерите", който гледа един мой мач, а след него започна да ме следи изкъсо. Бях в една академия в Неапол, но след предложението да стана част от школата на Милан, се преместих в Милано и вече четири сезона нося този екип. - Кои са най-големите ти професионални успехи до този момент? - Тази тренировка е много важна за мен. Евроквалификациите с U17 с Викторио Павлов в Германия, където бяхме на косъм от класиране напред, също е много голям успех. Различни спечелени турнири с Милан в тези четири години, а и не на последно място попадението ми срещу юношите на Арсенал. - Какви са впечатленията ти от Винченцо Монтела? - Той не говори много по време на тренировъчния процес, но наблюдава всичко много детайлно. Страхотно впечатление ми направи, че знаеше имената на всички момчета от Примаверата, които дойдоха да тренират с първия отбор. - Чувстваш ли се готов за мъжкия футбол? - Зависи, на този етап никое момче на моята възраст не е готово за такава голяма крачка, но с тренировки на 110% всичко е възможно. Вярвам, че мога да играя за първия отбор на Милан. - Кой футболист ти направи най-силно впечатление? - Много ми харесаха Сусо, Нианг и Пашалич, който пристигна наскоро от Челси. Испанецът е много бърз, техничен, работи страхотно с топката. Нианг е доказан нападател, а Пашалич е халф, който вижда перфектно играта. Като цяло футболът в първия отбор е на много високо ниво. Физиката и бързината са основни. На телевизията не се вижда толкова добре, но когато си на терена с тези играчи разбираш каква е разликата между юноши и мъже. - Има ли играч от първия отбор, с когото си близък? - Близък не, но мога да разкажа една случка. Бях на ресторант с приятели и срещнахме Мбайе Нианг. Аз пожелах да се снимам с него и му казах, че играя в Примаверата. Вчера на тренировката с отбора той ме разпозна и през цялото време ми помагаше, което беше много полезно за мен. - Нека те върнa към България - защо сега не си част от юношеския национален отбор на страната? - Този въпрос не трябва да го задавате към мен. Силно се надявах да получа повиквателна, но такава не пристигна. Това ме разочарова много, защото винаги давам всичко от себе си, когато нося екипа на България. Но това е решение на треньора. Във футбола и в живота няма време за разочарования. Продължавам да работя и да се раздавам. - Накрая, ти си едва на 17 години, какви са твоите цели и мечти? - Мечтата ми е да играя за първия отбор на Милан, защото съм техен фен още от дете. Другата ми голяма цел е да дебютирам в мъжкия състав на България, а и някой ден да стана капитан на националния отбор. Искам да нося радост на българите с екипа на "росонерите". Знам, че няма да е лесно, но затова работя много здраво всеки ден. "Винаги с краката по земята", това съм научил от родителите си.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 04, 2016 12:46 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

То наскоро имаше и друг българин там - Антонио Михайлов. После същият игра в Сливен, Симитли, а сега е в 4-5 дивизия на Швейцария. Дано тоя новия има по-сносно развитие.

Стойчо Младенов

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 07, 2016 13:05 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Стискаме му палци...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Сря Окт 05, 2016 14:32 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Цитат:
Българинът Владислав Жиков от Милан попадна в авторитетната класация на "Гардиън" за 60-те най-талантливи футболисти в света. Британското издание изготви списък с талантливи играчи, родени пред 1999 година. Жиков е единственият ни сънародник сред имената, които се очаква да блестят по футболните терени.

Талантливият играч получи покана от треньора Винченцо Монтела да тренира с първия отбор на Милан. Полузащитникът, който може да играе и в сърцето на защитата, е част от академията на "росонерите" вече четири години. Жиков живее в Италия от малък, а скаут на клуба го забелязва в една от школите в Неапол.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 22, 2016 09:27 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Днес се надявам да затвърдим добрата игра в последните мачове и да победим Ювентус. :)

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 22, 2016 09:50 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Хах, шегаджия.
Наистина тоя млад отбор от тази година, радва все повече и повече.
До няколко години, когато придобият опит, очаквам да станат отбора, който трябва да бъде Милан и да мине кризата от подмладяването на отбора.
Да си намерим облика и да играем на световно ниво.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 22, 2016 09:56 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Не се шегувам ;) , колкото и смешно да звучи. Напълно сериозен съм. Не е невъзможно да ги победим. А с легендарната атмосфера на Сан Сиро, мисля, че това е доста възможно. :thmbup:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 22, 2016 10:28 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Зеро,
как си, пил ли си,
от легендарната атмосфера на Сан сиро няма и помен последните години, ако продължим с подобни игри ще се върне при това скоро.
Но все още е рано.

А ако ударим дъртата джадия и и свършим на лицето, ще съм много много щастлив.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 22, 2016 11:09 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Ако жълтурите не похарчат сериозни кинти през зимата, за да се докопа зона ШЛ, пишете го и тоя сезон като миналите. Най-добре не се надъхвайте. За довечера - лесни три точки за дъртата мастия.

Стойчо Младенов

Последна промяна Владо_ЦСКА на Съб Окт 22, 2016 12:13, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 22, 2016 11:56 
легенда
Аватар

уй за мухлян ,но 100 за дрЪтата джадия:lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 22, 2016 12:15 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Не с лошо, бай Добри!

Кажете с колко искате да ви бием, за да предам на момчетата? Разгромен резултат или скромна победа? Както вие искате... :joy07:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 22, 2016 13:51 
вдига купата
вдига купата
Аватар

1-2 е добре.
С два гола на Игуаин, че ми е капитан на фентъзито.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 22, 2016 13:54 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Владо_ЦСКА написа:
Ако жълтурите не похарчат сериозни кинти през зимата, за да се докопа зона ШЛ, пишете го и тоя сезон като миналите. Най-добре не се надъхвайте. За довечера - лесни три точки за дъртата мастия.

Владо,
не ти ли харесват младите момчета, предпочитам тях да гледам, пред евентуалния трансфер на фабрегас, който да вземе мястото на лукатели, който ако го оставят догодина ще е машина вече.

Играят нахъсано и има живот в тоя отбор и ме радва, не както последните няколко години мъки.
Нз дали е заради монтела, но тия момчета има наченки, че разбират и знаят какво да правят на терена и нещата се получават малко от малко.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 130 от 133 [ 3964 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133  Следваща

Начало форум » Общи » Световен футбол