Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Световен футбол

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Bayern Munchen
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 09:26 
"Евробоец"
"Евробоец"

Изключително слаб мач на Байерн вчера. Липсата на централни защитници (от четири полувремена срещу Юве Байерн игра три с двойка Алаба и Кимих - един ляв бек и един халф на 20 без никакъв опит в Европа и големия футбол) не оправдава постоянните безсмислени пасове назад и настрани, липсата на острота и мощ. Пеп за мен тотално провали този отбор, въпреки че първоначално вярвах, че може да надгради отбора на Хайнкес. Пеп обаче изпусна с лека ръка Кроос и Швайнщайгер, играчи, които са типични арийски биткаджии, с което почти уби духа на Байерн. Тики таката съвсем разказа играта на тоя отбор. :frusty:

Изключително ми е тъжно от всички, което видях последните три години и нямам търпение Карло Анчелоти да поеме отбор от лятото. С него Байерн ще изглежда така, както трябва да изглежда тоз славен отбор. :evil:

П.П. Браво на Ювентус. Играха много силно, дори изненадващо силно. Колкото и да го мразя този отбор(най-омразния ми в Европа след ЦСКА :mrgreen: ), Юве е голям и винаги ще бъде.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 10:44 
ветеран
ветеран
Аватар

Най-добрата новина за Байерн е, че Гуардиола си тръгва! Бяха много близо за трета поредна година да отпаднат по един и същи начин, въпреки "мениджърския гений". С тези футболисти и Анчелоти, догодина почти сигурно ще вземат ШЛ. Освен ако Пуул не се класират, тогава Клопо ще мачка :grin: :flag:

Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win!"

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 11:00 
вдига купата
вдига купата
Аватар

С тези футболисти и Анчелоти догодина може и титлата в германия да не хванат.

Трябва да се върнат към традициите си, което няма да стане с магическа пръчка, камо ли с по-остарелия жезъл на Татко Карло.
Не може три години регрес да се замотаят и след 1 месец да се върнат нещата както бяха преди 3 години.
Хьонес остави един един отбор на върха, а Пеп ще остави остатъци от отбор, играеш друг стил.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 11:13 
ветеран
ветеран
Аватар

Какво им е на футболистите?

Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win!"

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 11:27 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Някои са абсолютни ментета, а отделно от това три години ги карат да играят тики-така.

Кажете, честно колко от тези щяха да са титуляри преди да дойде ПЕП в Байерн,
за мен беше грешка смяната на треньора, никога не съм харесвал Байерн, но Хeйнкес беше въвел истинския немски дух и доминация, която трябваше да запазят и да развият, а не Пеп да променя всичко и да намалява успехите на отбора. Пеп трябва да е благодарен на малката конкуренция в бундеслигата иначе и там можеше да се провали.

Сега, трябва поне една година да мине за да се нормализира играта и да се промени отново.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 11:34 
ветеран
ветеран
Аватар

Че не трябваше да се сменя треньора, съм напълно съгласен. За играчите, не напълно, няма как отбор с Мюлер, Левандовски, Коста, Нойер, Видал, Коман, Робен, Лам, Гьоце (дано дойде в Пуул),и тн да не е фаворит. Това с тактиката наистина ще отнеме време, но специално в Германия повечето мачове си ги печелят без много зор.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 11:57 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ако искате да се ограничавате само до германия добре, тогава може и да нямате проблеми.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 11:59 
ветеран
ветеран
Аватар

Анчелоти спечели ШЛ с Реал в първия си сезон ;) Айде, стига толкова, само ЦСКА и хубав ден!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 12:13 
ветеран
ветеран
Аватар

Ама то не беше смяна - самият Хайнкес си каза, че се пенсионира.
Или бъркам нещо ...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 12:18 
ветеран
ветеран
Аватар

Ако не се лъжа, после имаше интервю с него, в което каза, че би могъл още няколко години да е треньор...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 12:32 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

CSKA_a7x написа:
Анчелоти спечели ШЛ с Реал в първия си сезон ;) Айде, стига толкова, само ЦСКА и хубав ден!

Анчелоти е най-нормалният треньор в последните 3-4 години, който ще води "Ислямска държава в Мюнхен и Бавария".

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 13:19 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Играчите били ментета. Сигурно Коман яде хляба на някой немски Радой Божилов :lol: Или левандовски на някой незнаен арийски Долапчиньо. Кой играч от тия менте, че ми стана любопитно? В тая група биха влезли Бенатия, който го купиха на пожар май и лявото бекче, дето е резерва, там Пернат ли е, Бернат ли е. Останалите са си доста добри играчи

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 16:17 
ветеран
ветеран
Аватар

[quote="BlackRock"]Изключително слаб мач на Байерн вчера. Липсата на централни защитници (от четири полувремена срещу Юве Байерн игра три с двойка Алаба и Кимих - един ляв бек и един халф на 20 без никакъв опит в Европа и големия футбол) не оправдава постоянните безсмислени пасове назад и настрани, липсата на острота и мощ. Пеп за мен тотално провали този отбор, въпреки че първоначално вярвах, че може да надгради отбора на Хайнкес. Пеп обаче изпусна с лека ръка Кроос и Швайнщайгер, играчи, които са типични арийски биткаджии, с което почти уби духа на Байерн. Тики таката съвсем разказа играта на тоя отбор. :frusty:

Споко бе кренвирш ние се разбрахме да им отпуснем Райчев,вие ще им дадето Карнер и заспива защитата на Байерн :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 16:36 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Абе без Веско Минев на бека не виждам как ще прокопсат. Райчев централен, а феско ще всява респект на бека. Ел капетано в сянка :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Мар 17, 2016 16:44 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Моу,
като им вземеш цялата защита без Лам вчера, еми не са за тоя отбор.
Прави разлика между ментета в Байерн и ментета в ЦСКА.
Нямам проблеми едните немските ментета да играят при нас, но не са за класата и стила на байерн.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 18, 2016 00:14 
ветеран
ветеран
Аватар

Абе, Спайк, забеляза ли, че тоя агент Коман има само един финт - точно като Брито едно време. :lol: Тоя в 100% от случаите прави едно и също - върти бедрата в залъгващо движение, обаче винаги тръгва на дясната си страна, ама винаги. Те Юве тотално го разучиха и му взимаха всяка топка.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 18, 2016 00:24 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Това ми направи и на мен вчера впечатление. Тича много, открива се, но финта, който прави е елементарен и дори дъртият Евра го хвана няколко пъти и го спря...

Има качества и най-вече потенциал. Това е сериозна грешка на Недвед и другите образи, че го пуснаха, защото можехме да изкараме луди пари за него и да ни свърши работа.

Да не говорим за тоя мач повече, че ми се разваля настроението...

А и особено в темата на тия ислямски боклуци с турски боксерки.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 18, 2016 09:32 
"Евробоец"
"Евробоец"

Коман наистина в началото като влезе няколко пъти пробва да мине отдясно с този финт и не му се получи, но след подвикване от Гуардиола (вероятно му е направил забележка за това), започна да навлиза и навътре, т.е. от лявата страна. Така стана и гола. Това момче е на 19 години и е нормално да има такива слабости. Потенциалът е огромен при него и се чудя как го изпусна Ювентус.

Би било страшно за всяка защита ако успее да развие дрибъла си и умението да влиза навътре...като Робен. А Робен всъщност умее това перфектно, но не може добре да минава отдясно на защитника. Коман би могъл да стане по-добър от Робен след 3-4 години.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 18, 2016 11:24 

Гуардиола бил нахъсал играчите допълнително, за мача им с Ювентус.

Цитат:
Футболистите на Байерн (Мюнхен) са били допълнително мотивирани да елиминират Ювентус в сряда вечер в битката на двата колоса от 1/8-финалите в Шампионската лига. Острието на домакините Томас Мюлер разкри какво се е бил заканил старши треньорът Джосеп Гуардиола. "На полувремето той каза, че ще ни отреже топките, ако не продължим напред", коментира нападателят пред Sky.
:joy07: :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 18, 2016 13:58 
просто минава

Ето анимирано резюме за мача :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Мар 18, 2016 15:56 
ветеран
ветеран
Аватар

BlackRock написа:
Коман би могъл да стане по-добър от Робен след 3-4 години.

Не казвай голяма дума, моля ти се. Робен е най-великото крило, след Кристияно Роналдо, кояот съм гледал. А чисто като дрибъл и като игра по фланга (защото Кристияно често влиза в ролята на втори нападател), е по-добър от Роналдо.

Коман засега не е дори на нивото на Рахийм Стърлинг и Тео Уолкот. Талант има, но бързи и технични негърчета - с лопата да ги ринеш. Много малка част от тях развиват футболна интелигентност. Еднотипният дрибъл съвсем не говори за футболен интелект. Апропо, Рахийм Стърлинг има доста по-разнообразен дрибъл от Коман, но и той си няма на идея какво да прави, когато срещу него има двойно подсигуряване. Разликата между звездите-еднодневки и между истинската световна класа е именно умението да се справяш в най-тесните и затворени пространства - срещу гъсти защити, двойно подсигуряване и персонална опека. Иначе дори и аз мога да ти изнамеря стотина негърчета от Бразилия, MLS, Франция, Белгия и Холандия, които са добри и бързи дрибльори.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 19, 2016 21:05 
"Евробоец"
"Евробоец"

Да бе, съгласен съм напълно с теб. Робен наистина е едно от най-големите десни крила, които и аз съм гледал и много трудно Коман може да го стигне. Шансът за това е минимален, но все пак аз, като фен на Байерн, бих бил доволен дори да го наближи като класа. Все пак е на 19 и все още е нормално да му липсва интелект. До няколко години ще се разбере дали ще е поредния негър дрибльор без интелект или ще е нещо повече. Но да, към момента е на светлинни години от Робен и все още не е на нивото на Стърлинг.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Мар 19, 2016 21:23 
ветеран
ветеран
Аватар

BlackRock написа:
... А Робен всъщност умее това перфектно, но не може добре да минава отдясно на защитника...

Робен е /по-скоро - беше/ "тесен специалист"... грубо казано - "може Едно нещо", но па го може перфектно... - "да тръгне вляво и да шутира"... И Всички го знаят, но пак трудно го спират... :innocent: ...
Бекъм беше нещо подобно - той имаше "вътрешен фалц" с десния крак на Световно ниво... кеф ти "удар" от игра, кеф ти от фаул, кеф ти "центриране"... а другото му беше като на средняк...
Ама направи пачка от това... и нае.ба Виктория Бекъм... и то преди Гацо Бацов...
:tooth:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Мар 20, 2016 11:19 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Рано е да се каже какво ще постигне Коман, но лично мен ме съмнява много да успее да се доближи дори до Робен. Но ще видим. Повече ми прилича като игра на Валенсия от Ман Ю. Житен бегач с един финт и гледа само да си я нагласи на десният крак, но пък има много добра бързина и затова не могат да го спрат.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Мар 20, 2016 14:35 
ветеран
ветеран
Аватар

По принцип и самият Робен има точно два финта. Тръгва или наляво, или надясно. Няма никакви "кръгове около топката" (в стил Роналдо или Денилсон), "еластико финт" (в стил Роналдиньо) и т.н. Просто тръгва или наляво, или надясно, но го прави страшно бързо и внезапно, като топката му се лепи за крака, а тялото му по никакъв начин не издава предварително накъде ще тръгне.

То и аз това винаги съм го казвал - в профи футбола, най-добри футболисти могат да станат от тези, които имат точно два финта, но ги владеят до съвършенство. Един финт е прекалено малко, както видяхме и от Коман срещу Юве. Повече от два финта, обаче често пречат на профи-футболиста и намаляват ефективността му.

Апропо, Меси също има два финта. Някой някога да го е виждал да прави нещо по различно от обикновен заход наляво или надясно?!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2016 20:45 
разпява агитката
разпява агитката

Всички се надяваме по-добрият и по-качествен отбор(Байерн) да е първият финалист! :thmbup:
Mia San Mia!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2016 21:03 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Еее Мигача коментира :grin: :frusty:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2016 21:13 
вдига купата
вдига купата
Аватар

:arrow_u:
Аз затова и превключих на ZDF - тоя ми е по-противен и от шута Смукачев.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2016 21:38 
легенда
Аватар

говедото гнусно мига4 :bash:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2016 21:47 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Много ме дразни немския език :grin:

Байерн трябваше да вкара втори гол през първото полувреме. Сега ще е малко тегаво, защото една контра на Атлетико може да прецака нещата. Важното е, че машината мачка за сега

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 95 от 97 [ 2892 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97  Следваща

Начало форум » Общи » Световен футбол