Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Световен футбол

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Manchester United
 Мнение Публикувано на: Нед Яну 22, 2017 23:02 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Моуриньо,

Ние също така си мислехме за някои от нашите мачове, но резултата е ясен. :x Та и вие внимавайте. ;)

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 11:52 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Отборът просто няма право на грешка вече. Сити няма да са тоталната дупка, дето са последните 2 месеца. Пуул почнаха да изпускат може би леко пара. Ваги си е Ваги, така че там кризата е въпрос на време. Честно казано, Тотнъм са адски стабилни и там ще е доста по-трудно, но Юнайтед трябва да вземе следващите 3 мача без право на грешка и да се надява н апоне 1 грешна стъпка на някой от тези отбори, за да се доближи още повече четворката.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 13:06 
разпява агитката
разпява агитката

Вие от 3 месеца повтаряте "без повече грешки оттук нататък", но както виждаш нещата си продължават. Истината е, че Моуриньо се провали с гръм и трясък. Не ми дреме толкова за Специалния, но шефовете се изгавриха с ЛВГ и сега си получават заслуженото. Повече от 4-то място няма да видите този сезон.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 13:16 
вдига купата
вдига купата

Все така да се проваля. Ние сме си доволни от Моу :beer:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 13:17 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Не бих казал, че се е провалил. А ЛВГ хич не го жаля. Най-жалкият Юнайтед, който съм гледал беше именно този при ЛВГ. Дори преди 15 годи5ни някъде като играеха Джемба Джемба, Ричардсън, Клеберсон и разни други туристи положението не беше такова, като при ЛВГ.

Моуриньо сглобява отбор. Мен ми харесва, че се върна духът в отбора, непримиримостта и се вкарват късни голове. Това определено е огромен плюс през този сезон, но още няма стабилност. Но тази година положението е в пъти по-добро. Най-малкото при ЛВГ през крив макарон щяхме да видим в Юнайтед Погба и Ибрахимович.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 13:20 
вдига купата
вдига купата

Моу пасна като дялан камък. Това, че все още не сглобил напълно състава си е факт, но е въпрос на време. Затова и всички търпеливо преживяваме и този по-неудачен сезон, който обаче аз не бих нарекъл слаб. Юнайтед от мач на мач заприличва на себе си. Титлата вече е мираж, но съм сигурен, че ако бесният карък ни поотпусне малко ще сме 3-ти или 4-ти накрая. За ЛЕ съм малко скептичен. Според мен Моу ще го игнорира този турнир, макар поне на мен да ми се иска да го вземем.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 13:26 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Не съм съвсем убеден за ЛЕ. Факт е, че в първенството сме шести, трябва не един, а два отбора да бъдат изпреварени, а реално има гостувания на Тотнъм, Сити и Арсенал. Въпреки фактът, че нямаме загуба от 3 ноември, а Сити ги би куцо, кьораво и сакато ония продължават да са 2 точки напред. До Пуул разликата е 4 точки, до Тотнъм 5, а до Арсенал вече 6. И с тая тенденция да се губят неочаквано точки ЛЕ вече не е турнир за пренебрегване.
Също така, важно е и как ще се използва Златан. Ето сега, ще трябва срещу Хъл да играе сигурно, после с Уигън да почива малко, но ако ще се играе и за ЛЕ Златан е необходим. Другите нападатели просто не ми вдъхват доверие.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 13:46 
разпява агитката
разпява агитката

chervenia написа:
Моу пасна като дялан камък. Това, че все още не сглобил напълно състава си е факт, но е въпрос на време. Затова и всички търпеливо преживяваме и този по-неудачен сезон, който обаче аз не бих нарекъл слаб. Юнайтед от мач на мач заприличва на себе си. Титлата вече е мираж, но съм сигурен, че ако бесният карък ни поотпусне малко ще сме 3-ти или 4-ти накрая. За ЛЕ съм малко скептичен. Според мен Моу ще го игнорира този турнир, макар поне на мен да ми се иска да го вземем.

Ти кой Юнайтед и кой сезон гледаш? В момента буквално всеки отбор може да дойде и да ви вземе точки на Олд Трафорд.
По-лошото е, че моуриньовщината навлиза с бясна сила в речника на играчи, медии и фенове. Каръка, съдията, топката, влажността на въздуха. Истината е, че нищо не играете и това не е Юнайтед. Другото са глупости.
Не коментирам мача със Стоук, където пропуските наистина бяха една дузина, а цялостното ви представяне през сезона. И Брьондби да дойде, и те ще си тръгнат с точки от Олд Трафорд. И естествено, Моуриньо няма да е виновен.

P.S. Титлата е мираж от октомври месец. В нито една секунда от настоящия сезон, Юнайтед не е бил в битката за нея

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 13:51 
вдига купата
вдига купата
Аватар

А какво играеше отборът при Ван Гаал? :-o
Ясно е, че може още доста повече, но определено напредъкът е очевиден. Тоя сезон задачата е някакси да се влезе в ШЛ, титлата е ясно, че не е възможна цел.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 13:56 
вдига купата
вдига купата

Кирилов, доколкото разбирам не си фен на този отбор. Според мен те гони някаква злоба към Юнайтед и към Моуриньо и си много далече от обективизма в момента. Който е гледал последните сезони на Юнайтед внимателно, няма как да не види явното вдигане на отборния дух до нива, които бяха забравени последните два сезона. Мойс и ЛВГ нанесоха толкова тежки поражения върху манталитета ни, че няма как това да се възстанови за няколко месеца, но вече израстването е видимо. Играем агресивно, нападателно и ни липсва единствено качествения завършващ удар. Ибра не е достатъчен на този етап. Според мен тези проблеми ще се решат скоро и накрая ще завършим с повече купи от всеки друг отбор от ВЛ. Ще видим дали прогнозата ще ми се окаже вярна.

Моуриньо, нямаме достатъчно широчина в състава за да гоним всички трофеи плюс класиране в топ 4. Според мен ще трябва да избираме, а прекалената ни близост до третото място ще се окаже решаваща на този етап. Но честно казано се надявам да си прав. Ибра не виждам как ще издържи на такова темпо. Не е случаен ход това, че Рууни играе по-често напоследък, за да си възвърне малко формата. Имаме нужда от него. После да си ходи където иска.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 16:08 
разпява агитката
разпява агитката

Аз съм фен на ЦСКА. Това не ми пречи да гледам и следя ВЛ и Юнайтед, повече и от някои ваши фенове. Никаква злоба не изпитвам, просто не съм емоционално обвързан с клуба и затова оценявам обективно ситуацията и играта. А обективната оценка е, че това не е Юнайтед, който печелеше с лекота, пълнеше витрината с купи и радваше феновете с фантастичен футбол. Това е посредствен Юнайтед, който се оправдава с номера на обувките и силата на вятъра и атмосферното налягане.

Извинявай, ама 200 милиона паунда за "повдигане на дух", сигурно и Вили Вуцов би се справи със задачата. За треньор с претенциите на Моуриньо обаче не е достатъчно. Хората искат титли, купи, силна игра и международни признания. Юнайтед е 6-ти, без никакви шансове за трофей, доста далече като игра и класиране от конкурентите. Преди не можеше да се доредиш до билет за мач на Юнайтед, сега ми пращат нотификации на имейла нон-стоп за мачове след 2 дена.
Със звездна селекция и стотици милиони потрошени сте вън от борбата за титлата още от есента. Не виждам каква вина имат Мойс и Ван Гаал в случая. Фил Джоунс и Смолинг бяха най-добрите защитници в Англия при Фъргюсън, но сега били "тотал щета".

И малките деца са наясно, че ако треньори на двата манчестърски клуба не бяха актуалните като имена Гуардиола и Моуриньо, а да кажем някой от сорта на Манчини или Сколари, вече да са на дръвника или директно на трудовата борса.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 16:10 
вдига купата
вдига купата

Съобразихме се с мнението ти. Нека страдаме мълчаливо с Моу. Хак да ни е.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 16:53 
ветеран
ветеран
Аватар

Mourinho написа:
А какво играеше отборът при Ван Гаал? :-o
Ясно е, че може още доста повече, но определено напредъкът е очевиден..

:lol: Човек ти какво очакваш като в отбора са ти Ибрахимович, Погба, Мхитарян? Реално само тези тримата са сред най-добрите футболисти в света изобщо. Добави към тях Де Хеа, Валенсия(който като бек е перфектен), Ерера, Рашфорд. Ако Клоп разполагаше с такъв отбор Ливърпул да е 1 с разлика.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 17:10 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Кирилов, чакай сега и защо да няма никакви шансове за трофеи? Реално, шансове няма за титлата. Юнайтед е с единия крак на финала за едната домашна купа, в другата също си се класира напред, а и продължава участието си в ЛЕ. А иначе, никой, ама абсолютно никой не може да се сравнява със Съра. Дори и Моу не е добри близо до него. Единствено Съра умееше с уникални бездарници като Уелбек, Клевърли, Йънг и т.н. да става шампион и да надиграва звездната селекция на Реал Мадрид с човек по-малко ;)
Но трябва да има съобразяване с новите времена е търпение. Моу е на правилния път. Тая година работата му е да добута някакси до ШЛ. Догодина вече ще се иска повече

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 17:27 
разпява агитката
разпява агитката

Моу е брилиянтен тактик и невероятен мотиватор. Нанадминат е в това. Мислиш ли обаче, че той е човекът за градене на отбор, за дългосрочен проект? :roll: Според мен шефовете на Юнайтед по-скоро искат да си върнат славата на домашна сцена възможно най-бързо и затова се спряха на него. Не го виждам в Манчестър след 2 години. По-скоро ще се насочи към Китай или националния на Португалия.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 17:32 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Mourinho написа:
Кирилов, чакай сега и защо да няма никакви шансове за трофеи? Реално, шансове няма за титлата. Юнайтед е с единия крак на финала за едната домашна купа, в другата също си се класира напред, а и продължава участието си в ЛЕ. А иначе, никой, ама абсолютно никой не може да се сравнява със Съра. Дори и Моу не е добри близо до него. Единствено Съра умееше с уникални бездарници като Уелбек, Клевърли, Йънг и т.н. да става шампион и да надиграва звездната селекция на Реал Мадрид с човек по-малко ;)
Но трябва да има съобразяване с новите времена е търпение. Моу е на правилния път. Тая година работата му е да добута някакси до ШЛ. Догодина вече ще се иска повече

Абе да имаш 300 млн за трансфери и да я добутваш до шампионската лига, не е работа

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Яну 23, 2017 17:34 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Принципно Челси в момента реално играят с играчите, които той селектира преди няколко години.Ако щеш едни Реал Мардид даже още го карат с неговите играчи, като добавиш към тях примерно Кроос и още 1-2.
Иначе, ясно е, че шефовете не могат да търпят отбора да крета. На Моу ще му бъде простено тоя сезон ако не е шампион, но вече нататък не се знае. За мен той беше правилният избор, защото нямаше кой друг. С Ван Гаал мачовете просто бяха една жестока мъка и той постигна едно огромно нищо.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Яну 27, 2017 20:47 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Едвам, едвам, но отборът стигна финал. Поздравления за пичовете от Хъл Сити. Тотално са преобразени при новия си тренер. Играят страшно дисциплинирано и заслужаваха също да отидат на финал, малко не им стигна. Сега, за Юнайтед. Формата на отбора, каквото и да си говорим, спадна последните няколко седмици. 2 равни и загуба, добре че ен е фатална. Сега следва наглед леко домакинство срещу Уигън за ФА Къп, но там да пуска резервите, защото после пак мач с Хъл на Трафорда. После Лестър навън и Уотфорд вкъщи. Задължителни 9 точки отвсякъде са това. Ливърпул не са във форма и могат да губят точик, Арсенал госутват на Челси, има къде опонентите да губят точки, но трябва отборът да настъпи отново педала на газта и да не се губят тъпо точки следващите три срещи.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Яну 27, 2017 20:49 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Тая година има ли отбор, който да не ви е сапунисал?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Яну 27, 2017 20:53 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ливърпул, Арсенал :grin: :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Яну 27, 2017 21:08 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Моля, моля , наШто направо си беше "шкурене ала сър-а" - гол в последната минута с първия удар във вратата.За Венгер си е направо класическа победа. :grin:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Яну 29, 2017 18:53 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Фелайни има точно една полза, но поне си му е на място. Плашещо слаба форма на Мхитарян последните няколко мача.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Яну 29, 2017 19:50 
просто минава
Аватар

Бастиан :worship:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Яну 29, 2017 19:51 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Лека победа без особен зор. Хареса ми Швайни. Има още хляб в него и може да е от полза на отбора. Мхитарян обаче малко не ми харесва. Първото беше трагичен. Второто малко вдигна нивото, но последните срещи му падна формата.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Яну 31, 2017 02:09 
просто минава

Сега мачове с Хъл, Лестър и Уотфорд за първенство, ако не са 9 точки дори топ 4 става трудна цел, защото после почват дербитата, а и мачове за ЛЕ вече.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 02, 2017 01:08 
разпява агитката
разпява агитката

chervenia написа:
Моу пасна като дялан камък.

chervenia написа:
Все така да се проваля. Ние сме си доволни от Моу :beer:

'Алал да ви е Моуриньо. :bye:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 02, 2017 08:07 
вдига купата
вдига купата

Бате, едва си се сдържал за този хикс, за да влезнеш да напишеш нещо с треперещи пръсти. Моу има пълната подкрепа в Юнайтед - и от фенове, и от ръководство. По-скоро мислете за КлопО, че нещо взе да сдава багажа в Пуул.
Майтапа настрана, но се вижда, че сгъстения график си дава отражение на всички водещи отбори. Има някаква умора и спад във формата след последния маратонски месец. Борбата за топ 4 ще е изключително силна и ще се реши до голяма степен със способността на различните мениджъри да си ротират правилно съставите.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 02, 2017 10:26 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Еми няма как, ще има още такива мачове. Кофти е, че няма дълбочина в състава.
Четох, че били договорили Гризман от лятото за 100 млн евро :-o
Дано не е вярно, според мен не си заслужава парите...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 02, 2017 14:54 
разпява агитката
разпява агитката

chervenia написа:
Бате, едва си се сдържал за този хикс, за да влезнеш да напишеш нещо с треперещи пръсти. Моу има пълната подкрепа в Юнайтед - и от фенове, и от ръководство. По-скоро мислете за КлопО, че нещо взе да сдава багажа в Пуул.
Майтапа настрана, но се вижда, че сгъстения график си дава отражение на всички водещи отбори. Има някаква умора и спад във формата след последния маратонски месец. Борбата за топ 4 ще е изключително силна и ще се реши до голяма степен със способността на различните мениджъри да си ротират правилно съставите.

Да, дори не гледах мача, но треперех от вълнение като видях двете нули. :lol:
То да беше само този хикс. Вие имате повече хиксове и загуби, отколкото победи този сезон. Абсолютно средняшки манталитет, неотговарящ на марката Юнайтед. Това доказва само едно - че Моу е един мъпет, който потроши 200 милиона паунда, за да финишира на шесто място. Това са фактите до момента. Всичко друго си е твоя фантазия. Подкрепата на ръководството много бързо ще се изпари при още няколко подобни мача, но няма лошо, живей си в своя DreamLand, докато Стивънидж ви вземат точки на Олд Трафорд. :bye:

И изобщо не ми минавай с тези за Клоп, той е същият прехвален клоун, който повече ръкомаха край тъч-линията, отколкото нещо друго.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 02, 2017 14:55 
ветеран
ветеран
Аватар

Kirilov написа:
И изобщо не ми минавай с тези за Клоп, той е същият прехвален клоун, който повече ръкомаха край тъч-линията, отколкото нещо друго.

:-o Ко?

Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win!"

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 146 от 149 [ 4463 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149  Следваща

Начало форум » Общи » Световен футбол