Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Общи » Световен футбол

Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Manchester United
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 02, 2017 15:00 
вдига купата
вдига купата

Моу е много вероято да завърши с повече трофеи от всеки друг отбор от Висшата лига. Не е финиширал шести, защото първенството не е завършило, а и никой не очаква от него чудеса първия сезон. Когато финишира шести и не спечели нито един трофей, може и да съм склонен да чуя мнението ти и да го приема. Не ти е лесно май. Отричаш го, ама доста злобичка си насъбрал.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 02, 2017 17:42 
ветеран
ветеран
Аватар

Може би, Моуриньо не харесва Клоп, защото на всяка пресконференция като го питат за него, той му казва Хосе :grin: :joy07:

Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win!"

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 06, 2017 10:31 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Издънка на конкурент и Юнайтед взе, че се възползва... Изненедан съм. На точка зад Пуля и на 2 зад Арсенал. Но тия директни гостувания на Тотнъм, Сити и Арсенал доста натежават откъм програма.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 06, 2017 10:49 
вдига купата
вдига купата

Нашият проблем е, че не взимаме леките мачове. Нека да опрем до гостуванията на Тотнъм, Сити и Арсенал. Нямам как да вземем пълни 9 точки от тях, но ако си бием слабаците, ще влезнем в топ 4.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 06, 2017 10:55 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Абе, специално издънката с Хъл не ме изненада. Още в полуфинала за Купата на Трафорда едвам бе спечелен мача с 300 зора, после бе загубен реваншът, тези пичове са в страхотна форма, биха и Ливърпул в събота. Не са слаб отбор.
Аз лично вчера очаквах Х с Лестър, защото просто стана ясна тенденция отборът да не се възползва от грешките на другите. Тъпото е, че Сити набират инерция. Другата седмица отборът играе последен мач в Лигата до... 5 март, задължителни 3 точки се гонят срещу Уотфорд, защото Пуул и Тотнъм играят един срещу друг, Сити имат потенциално палаво гостуване на Борнемут :-o

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 06, 2017 12:35 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Ако не се правят глупости срещу Уотфорд има голяма вероятност да мръднем 1 място нагоре. Надявам се пуул да не успеят да бият Тотнъм.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 09, 2017 16:38 
ветеран
ветеран
Аватар

С Червения скоро ще поспорим по темата Моуриньо. Ама няма да е сега веднага, вероятно вечерта ще напиша 2-3 неща за престоя на Жозе досега.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 09, 2017 16:39 
вдига купата
вдига купата

Няма смисъл да спорим сега. Изчакай края на сезона за да се видят резултатите. Аз няма да се хвърлям в ожесточени спорове, в негова подкрепа, освен ако не видя целенасочено заяждане като това на Кирилов.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 09, 2017 18:26 
ветеран
ветеран
Аватар

По принцип си прав, че трябва да се изчака. За мен лично резултатите не са толкова решаващи в първия сезон, много по-важна е играта.

Имам следните забележки....

1. Трансферът на Погба - засеа се очертава като чудовищен провал. Силно песимистично съм настроен към способностите на Моуриньо и самия Погба да променят тази тенденция. Жозе носи отговорност не само за трансфера, но и за следните неща:

а) Погба никога не е играл като вътрешен халф в 4-2-3-1. Когато купуваш суперзвезда за 100млн, нагаждаш играта и схемата си към него, а не го караш него да се учи на схема, в която никога не е играл. Вижда се, че се чувства много некомфортно, но Моуриньо няма никаква тактическа гъвкавост - той си е като Стойчо, знае си едно 4-2-3-1 и нищо друго...

б) Много непрофесионално отношение на Погба. Прави редица глупости (дузпата срещу Пуул), пести се много в дефанзивен план, забавя атаките на отбора с махленско и позьорско гъзене пред противника... Работа на Моуриньо е да му повлияе и да го промени, засега с нулев резултат.

2. Неспособността да използва Мхитарян ефективно. Хенрик е един от най-силните играчи в лигата, а приносът му до момента е почти нулев. Основната причина е, че Жозе или го държи резерва, или го бута на фланга. Мхитарян е типичен офанзивен полузащитник, който обожава да играе зад нападателя, където използва своята повратливост. На крилото е много по-слаб.

Мхитарян за Ман Ю е като Коутиньо за Ливърпул. Само дето приносът им е несравним.

3. Слабите крила на Ман Ю. Фланговите ирачи винаги са били запазена марка за Ман Ю. В момента там положението е плачевно. Мхитарян (играе като вътрешен халф), Мата (също предпочита да бъде вътрешен халф), Рашфорд - слаб дрибъл, предпочита да е нападател, Лингард - единственото истинско крило, но все още няма ниво за да бъде твърд титуля в Юн.

Моуриньо трябваше лятото да продаде Депай и да търси минимум едно много силно крило. Не го направи.

Има и друго. Ибрахимович е много силен с глава, типичен тежък таран. Обича и да се връща назад и да разпределя с пасове топката към фланговете. Тоест, Ибра си взаимодейства супер с добри крила, и е жизненоважно като имаш Ибра, да имаш и силни крила - това се казва синергия.

4. Много бавния старт на Юнайтед в домакински мачове с по-слаби отбори и използването на 2-ма дефанзивни халфа. Юнайтед бая се измъчва като домакин и Моуриньо винаги се оправдава с "нечовешки малшанс". А аз виждам как отборът му все пропсива първоот полувреме и тръгва на юруш чак към 55-60-та минута. Виждам и как срщеу супер дефанзивни противници Моуриньо винаги играе с двама дефанзивни халфа. Този човек няма никаква тактическа гъвкавост.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 09, 2017 20:47 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Погба ме кефи. Футболист е, но не е велик. Има и друг водещ фактор, не по-малко важен, извън спортно-техническата част. Погба е маркетингов продукт.
Онова корейчето, при сър Алекс, да не го държаха само заради "неповторимите" му спортно-технически качества... и т.н.
Важното е кинтите да се въртят...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 10, 2017 02:03 
ветеран
ветеран
Аватар

Micho написа:
Погба никога не е играл като вътрешен халф в 4-2-3-1. Когато купуваш суперзвезда за 100млн, нагаждаш играта и схемата си към него, а не го караш него да се учи на схема, в която никога не е играл. Вижда се, че се чувства много некомфортно, но Моуриньо няма никаква тактическа гъвкавост - той си е като Стойчо, знае си едно 4-2-3-1 и нищо друго...

Слабите крила на Ман Ю. Фланговите ирачи винаги са били запазена марка за Ман Ю. В момента там положението е плачевно. Мхитарян (играе като вътрешен халф), Мата (също предпочита да бъде вътрешен халф), Рашфорд - слаб дрибъл, предпочита да е нападател, Лингард - единственото истинско крило, но все още няма ниво за да бъде твърд титуля в Юн.

Не съм съгласен с теб за тези точки. Погба рядко играе като типичен халф при 4-2-3-1 и това е проблемът, а не в схемата. Той по-често е използван като офанзивен халф и така не участва толкова в изнасянето, разиграването на топката и като цяло разпределянето на играта. Той обича да има повече дълбочина, възможност за далечни удари и персонални сблъсъци в центъра.

Колкото до крилата, освен с Лингард, Юнайтед разполага с Йънг и Валенсия като чисти крила. Освен това Мата и Мхитарян могат да разлменят непрекъснато местата си, като единият е леко към фланга. Да имаш такова крило дава и опциите да навлиза навътре и да отваря за атакуващ бек, което си е интересна опция. Рашфорд пък може и да няма особен дрибъл но има много рязък старт и ако се използва правилно е убиец.

Като цяло не съм на мнение, че футболистите са зле избрани. По-скоро смятам, че това не са играчи за стила на Моуриньо. Клоп със същите играчи щеше да мачка. Юнайтед в момента има играчи за доминиращ стил на игра, а Моу си знае контри и това е. В Челси имаше добър контраджийски отбор, но пък там загуби съблекалнята. Като цяло обаче съм съгласен, че постепенно губи битката с младите и гладни лъвове. Просто играта се променя, а Моу започва да се превръща в динозавър.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 10, 2017 03:19 
просто минава

:arrow_u:
Абсолютно не съм съгласен. Моуриньо тотално промени облика си в зависимост от футболистите, които са му налични в момента. В момента Юнайтед е всичко друго, но не и отбор играещ на контри, недоминиращ. Позволи ми да съм фен на отбора от 20 години и израстването през този сезон, в сравнение с миналите 3 е от земята до небето. Да, някой ще каже, пак 6-то място. Така е. Но прогреса в мисленето, в изнасянето на топката, в отправянето на удари от всякаква дистанция е очевиден. Та ние нямаме мач с под 15- 20 положения, а колко глупави равенства направихме. Въпрос на време е да се започне да се реализират тези положения и да се вкарват както последния мач 3 гола, тогава и тези равенства ще намалеят и борбата за титлата ще е реална цел. Да, този сезон е по- скоро опознавателен, но мисля, че Моуриньо напипа нещата и всичко е въпрос на време. Колкото до Погба, аз също не съм впечатлен, като статистика го докарва и е по- добра от голяма част от халфовете в лигата, но все пак идваш със статута на звезда, очаква се повече.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 10, 2017 17:01 
ветеран
ветеран
Аватар

Приятелю чети внимателно. Никъде не съм написал, че Юнайтед не играе в доминиращ стил в момента. Твърдя единствено, че Моуриньо не налага този стил както трябва и не подбира добре футболистите.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 11, 2017 03:24 
просто минава

"Като цяло не съм на мнение, че футболистите са зле избрани. По-скоро смятам, че това не са играчи за стила на Моуриньо. Клоп със същите играчи щеше да мачка. Юнайтед в момента има играчи за доминиращ стил на игра, а Моу си знае контри и това е"

Къде ги видя тия контри при 70 процента владеене на топката всеки мач?

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Фев 11, 2017 21:49 
ветеран
ветеран
Аватар

Ама ти май пак не прочете какво написах :grin: Добре, пак ще повторя. Не твърдя, че Моруньо играе контри. Не твърдя и че селекцията е лошо направена. Казвам само, че така и не се нагоди на доминантен стил, при който да мачка съперниците. Продължава да се опитва да се надлъгва, да бие с по 1 на мъка, а това не е философията на клуб като Юнайтед. Освен това когато разполагаш с играчи като Ибра, Погба и Мхитарян е срамота просто да се надлъгваш. Дълго време бъркаше и състава и това се отрази на резултатите. Неслучайно и той се провали в Реал. Защото в подобен клуб трябва да си смел и да се надиграваш с всички.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 12, 2017 20:33 
просто минава
Аватар

Това надлъгване, за което говориш е заради големия брой чисти положения пропиляни от атакуващите футболисти. Ако през голяма част от мачовете бяха показали по-голяма концентрация пред вратата и бяха вкарали повечето чисти положения, защото такива определено имаше, нямаше да ти се струва, че бият само с по 1 на мъка.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 13, 2017 11:48 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Категорично не съм съгласен за надлъгването. Почти всички мачове на Юнайтед са с много сериозно преимущество за отбора, ударите почти винаги са минимум два пъти повече от тези на противника, владението на топката също е в полза на Юнайтед. Това, че Моуриньо в 1-2 мача е играл по-консервативно не значи,ч е го прави постоянно.

За мен проблем продължава да е фактът, че отборът пропуска колосално количество положения всеки мач. Може би мачът с Лестър бе малко по-различен, но сега с Уотфорд пак пропуски от удобни позиции.

Съгласен съм с Мичо. Моу не е набарал още точната си тактика. Мхитарян често се губи по терена, точно защото не е ясно аджеба като какъв играе. Ибряма прекалено много се връща назад и понякога няма кьорав играч отпред и това забавя нападението. Мата и мхитарян ми харесва как се намират, но понякога се бутат един в друг в центъра.

Иначе, Моу пробва 4-3-3 с Карик, Погба и Ерера като тройка в центъра, но проблем е, че освен Фелайни няма резерви, а така някой измежду Мата и Мхитарян е пейка, понякога и двамата...

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 14, 2017 01:10 
ветеран
ветеран
Аватар

Положения и доминация има, но няма мачкане на съперника. Говоря ви за този тип поведение на терена, при който противникът просто бива размазван в дадени моменти. Както Ливърпул срещу Тотнъм в предишния мач. Това беше почеркът на Алекс Фюргюсън. На дъртия Трафорд започвахте с уникален домакински натиск, но при липса на бърз гол малко се сваляше темпото, след което отново минути на бяхна скорост и мачкане на съперника. При Моуриньо стилът е съвсем друт и положенията въпреки че ги има са епизодични и при сериозен пропуск следва затишие, докато при Дъвката се надъхваха още повече и атакуваха дори по-яростно. Това е разликата според мен., а не пропуските сами по себе си.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 14, 2017 11:40 
легенда
Аватар

мдаааа...и особено се надъхваха от съдиите,които 20 години под съдийската фланелка криеха тази на манго унитид :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 14, 2017 13:18 
ветеран
ветеран
Аватар

Ми то това като се замислиш това е част от израстването на един клуб в колос. Всички доминанти в последните години са така- Манго, Джуве, Байряма, Ривал, Парца...Натискът към съдиите си е подсигуровката като не тръгне. Дори и в ЦСКА започна да си проличава този сезон. Дузпата с Берое при Томов или боклуците никога нямаше да ни я дадат. А може би и тази с говедата Но Ливърпул с тия собственици и съдиите не го уважават, въпреки че Клопо им се кара напоследък.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 14, 2017 13:20 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Баце, аз тоя полусезон най-много се хилих на дузпата срещу Верея, дето съдията само при лекото бутане на нашия и с дивашки спринт се засили и сочеше точката, а после 1 минута се чуди как да подмине очебийната засада и с огромно незадоволство накрая я даде ;)

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 17, 2017 10:52 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Странен мач на Юнайтед в ЛЕ. 3:0 победа, но можеше и да е 6:4 например. Много е нажно как ще се ротират играчите. В неделя има мач за Фа Къп, после в сряда реванш със Сент Етиен и след това в неделя финал за купата срещу Саутхямптън.
С Блекбърн не е зле в защита да се появят Шоу, Дармиан и Рохо за ротация. Смолинг задължително аут, това момче е много дразнещо нескопосано и некадърно. В средата Ерера ще трябва да играе, тъй като е наказан за реванша със Сент Етиен. Може би Швайни не е лоша опция до него, барабар с Фелайни - Погбата да получи почивка. Мата също не е зле малко да почине, натрупаха му се минути, за Марсиал същото важи. Ибряма по-скоро да играе с Блекбърн и въобще да не пътува за Франция.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 17, 2017 13:10 
вдига купата
вдига купата

Micho написа:
По принцип си прав, че трябва да се изчака. За мен лично резултатите не са толкова решаващи в първия сезон, много по-важна е играта.

Имам следните забележки....

1. Трансферът на Погба - засеа се очертава като чудовищен провал. Силно песимистично съм настроен към способностите на Моуриньо и самия Погба да променят тази тенденция. Жозе носи отговорност не само за трансфера, но и за следните неща:

а) Погба никога не е играл като вътрешен халф в 4-2-3-1. Когато купуваш суперзвезда за 100млн, нагаждаш играта и схемата си към него, а не го караш него да се учи на схема, в която никога не е играл. Вижда се, че се чувства много некомфортно, но Моуриньо няма никаква тактическа гъвкавост - той си е като Стойчо, знае си едно 4-2-3-1 и нищо друго...

б) Много непрофесионално отношение на Погба. Прави редица глупости (дузпата срещу Пуул), пести се много в дефанзивен план, забавя атаките на отбора с махленско и позьорско гъзене пред противника... Работа на Моуриньо е да му повлияе и да го промени, засега с нулев резултат.

2. Неспособността да използва Мхитарян ефективно. Хенрик е един от най-силните играчи в лигата, а приносът му до момента е почти нулев. Основната причина е, че Жозе или го държи резерва, или го бута на фланга. Мхитарян е типичен офанзивен полузащитник, който обожава да играе зад нападателя, където използва своята повратливост. На крилото е много по-слаб.

Мхитарян за Ман Ю е като Коутиньо за Ливърпул. Само дето приносът им е несравним.

3. Слабите крила на Ман Ю. Фланговите ирачи винаги са били запазена марка за Ман Ю. В момента там положението е плачевно. Мхитарян (играе като вътрешен халф), Мата (също предпочита да бъде вътрешен халф), Рашфорд - слаб дрибъл, предпочита да е нападател, Лингард - единственото истинско крило, но все още няма ниво за да бъде твърд титуля в Юн.

Моуриньо трябваше лятото да продаде Депай и да търси минимум едно много силно крило. Не го направи.

Има и друго. Ибрахимович е много силен с глава, типичен тежък таран. Обича и да се връща назад и да разпределя с пасове топката към фланговете. Тоест, Ибра си взаимодейства супер с добри крила, и е жизненоважно като имаш Ибра, да имаш и силни крила - това се казва синергия.

4. Много бавния старт на Юнайтед в домакински мачове с по-слаби отбори и използването на 2-ма дефанзивни халфа. Юнайтед бая се измъчва като домакин и Моуриньо винаги се оправдава с "нечовешки малшанс". А аз виждам как отборът му все пропсива първоот полувреме и тръгва на юруш чак към 55-60-та минута. Виждам и как срщеу супер дефанзивни противници Моуриньо винаги играе с двама дефанзивни халфа. Този човек няма никаква тактическа гъвкавост.

Съжалявам за забавянето, но беше адски напрегнато при мен последните дни.
Та...
За Погба съм склонен донякъде да се съглася, но не съвсем. Имаше колебания в началото, но все повече се вижда, че се вписва в концепцията на Мауриньо. Последният не играе само 4-2-3-1 и не знам защо си останал с такова впечатление. Използваше тази тактика в по-напечените мачове, но като цяло схемата прелива и съм виждал много различни постройки по време на мачовете му. Има някакъв мит, че Моу играе защитен и непривлекателен футбол, но според мен той играе ефективен футбол и в зависимост от играчите му, и как те се напасват към философията му, понякога няма нужда да се защитават, защото мачкат буквално съперника във всяка зона на терена. В последните два месеца Юнайтед гази съперниците си и ги надиграва по всички показатели.
Мхитарян беше контузен и Моу го държеше резерва защото не беше доволен явно от възстановяването му, което включваше и бързо да влезне в игрови ритъм. Първите няколко мача мен поне той не ме впечатли изобщо, а си играеше по фланга, където му беше любимата позиция. Сега изглежда, че навлиза във форма. Лично за мен е въпрос на време това момче да стане основен играч и лидер. Същото се отнася и за Погба. Много е прибързано да се правят заключения за тях двамата в момента. Аз лично ще ги приема за успешни или провалени някъде около Коледа.
За крилата съм съгласен. Моу не успява да намери ефективно решение за атаки през тези зони. Не направи и никакви трансфери. Има какво да се работи, но съм оптимист.
Като цяло Юнайтед играе агресивно, създава положения, мачка съперника и изглежда, че има силен колектив. Моу успява психологически да държи отбора и използва широчината на състава си най-ефективно от всички други негови колеги във ВЛ. Това е моето мнение. Аз смятам, че следващия сезон ще сгазим всички живо във ВЛ и ще се борим за 1/4 или 1/2 финал в ШЛ. Всичко зависи и от входящите трансфери. Радва ме, че има колектив и огромно желание за победа. Само липсата на шанс пречи да сме в топ 4 в момента.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 17, 2017 13:21 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Проблемът в отбора като цяло е, че липсва баланс. Имаш около 3-4 човека, които могат да ти играят като номер 10, а реално чисто крило имаш 1, максимум двама ако броим Йънг за нещо повече от конус. Мата, Мхитарян, Руното, ако щеш и Погба сите могат да играят там. Само Погба може да бъде дръпнат по-назад. Като типични вътрешни имаш двама дядовци - Карик и Швайни и сал един Ерера, до него Погба. Единствена резерва ти е Фелайни, който е алеле майко в играта с крака. Аз лично мисля, че можеше да запази Шнайдерлен, защото една травма на Ерера примерно, или на Карик и става доста тегаво положението.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 17, 2017 13:38 
ветеран
ветеран
Аватар

Червен,

с някои неща съм несъгласен...

Цитат:
защото мачкат буквално съперника във всяка зона на терена. В последните два месеца Юнайтед гази съперниците си и ги надиграва по всички показатели.

Извинявай, но това, че си създал много положение като домакин срещу Хъл (и си ги изпуснал), не е особен повод за гордост. Саутхемптън и Стоук също мачкат Хъл като домакини, и даже си вкарват положенията. Ти така го написа, все едно Моуриньо е смачкал Ливърпул,Челси и Сити. :-o

Мачът с Ливърпул беше най-показателен за мен. Това беше точно в момента от сезона, когато Ливърпул беше най-слаб и най-уязвим. В този момент дори отбори от долните дивизии го биеха. А Юнайтед едвам отърва загубата като домакин. Смея да кажа, че и Ван Гаал, и Мойс го взимаха този мач с лекота. Не и Моуриньо. Отново излезе да играе предпазливо, отново не рискува, макар Ливърпул да си беше готов за бой.

Цитат:
Първите няколко мача мен поне той не ме впечатли изобщо, а си играеше по фланга, където му беше любимата позиция.

Не бе, човек, Мхитарян е офанзивен полузащитник, не крило. Аз го следя още от Шахтьор, гледъл съм го много и в Дортмунд. Никога не е бил силен на фланга.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Фев 17, 2017 14:11 
вдига купата
вдига купата

Мачът с Пуул не съм го гледал, признавам си. Четох коментарите, че все пак положенията са били пред вратата на Пуул и само грешката на Погба и липсата на шанс са попречили да бием.

Така или иначе е твърде рано за някаква обективна оценка. Моето общо впечатление е, че отборът се доближава до стила на Фъргюсън, нещо което го нямаше при Ван Гаал и Мойс. Чета чат пат официалния форум и фейсбук страницата на Юнайтед. Подкрепата за Моу все още е доста голяма, макар да има критични коментари. Моето единствено опасение към него е да не изпусне съблекалнята както стана в Челси. Иначе нямам сериозни притеснения, че няма да пасне на философията на клуба. Дотук имаше няколко мнения, че не си пасвали Юнайтед и той. Пълна глупост! Химия имаше още докато Фърги беше треньор. За мен това е точния човек. Единствено има нужда от съпорт и твърда позиция от ръководството, когато бие непослушните с обувки и задвратници.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Фев 19, 2017 17:28 
разпява агитката
разпява агитката

Естествено, че докато Юнайтед губи точки от всеки, ще е твърде рано за обективна оценка. Обаче, ако след поредните 200 милиона паунда за трансфери, Моуриньо направи серия от победи, ще има "казах ли ви аз".... :grin:

Португалецът е толкова далече от Фъргюсън, колкото и Дейвид Мойс.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 20, 2017 11:58 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Никой не може да доближи Фъргюсън. Абсолютно никой. Аз лично съм доволен от Моу. Нормално е в началото да не ти се получават нещата. Тоя сезон е важно някакси да се добере отбора до ШЛ. Добре е да се спечели и една купа поне. В неделя е финалът за Купата на Лигата. Във ФА Къп, доста тежък жребий, гостуване на Челси в натоварен график. Тая купа беше взета миналата година, така че не ми пука толкова за нея. ЛЕ е по-важна дори с оглед класиране за ШЛ. Ако отборът вземе купата другата неделя, няма много, много да ми пука за мача с Челси.

Има още много работа по отбора, лятото да се купува Гризман и да се вземе качествен централен защитник и крило.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 23, 2017 12:27 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Победа над Сент Етиен, но се даде тъпа жертва, защото Мхитарян излезе контузен. За момента май не е много сериозно, но ще пропусне финалът със Саутхямптън. Карик май също е аут, но не ечак толкова серизона загуба.

За финала го виждам някой измежду тия два варианта -
Ромеро, Валенсия, Смолинг/Черньо, Рохо, Блинд, Ерера,Швайнщайгер,Погба, Мата, Марсиал, Ибрахимович

Варинат 2 - Същата защита, Ерера-Погба, Лингард, Мата, Марсиал,Ибрям.

Има и вариант с Фелайни титуляр, ама не ми се ще да го мисля :lol:

Интересното е, че Рууни може и да бъде продаден в Китай. Принципно аз съм ЗА това да се махне, защото взима огромна заплата, тотален некадърник е вече и ме дразни, но точно сега може и да не е добър момент за продажба. В неделя ще се изиграе финалът за ЕФЛ Къп, но после продължава отборът да играе в ЛЕ, ПЛ и ФА Къп. Ето, вижда се, че тъпи контузии могат да се случат във всеки момент и скамейката ще започне да става тревожещо къса. Тя и в момента е такава, ама вече и без Рууни става трудно. Чудя се дали не е по-добре да бъде задържан до лятото, тогава е ясно, че вече ще бъде разкаран, но в момента още може да свърши работа.

От друга страна, тия ако извадят пари като за Оскар ил иподобни, е добре да се кешира, защото примерно едни 50 милки, са си 60% някъде от трансфера на Гризман.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 23, 2017 12:51 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Фелайни с тази прическа сигурно хваща сигналите от кораба майка. :think: :grin:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 147 от 149 [ 4463 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149  Следваща

Начало форум » Общи » Световен футбол