Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Трябва ли да остане ?
1-ДА 86%  86%  [ 351 ]
2-Не 14%  14%  [ 59 ]
Общо гласове : 410

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 10:49 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Ми Станков свъши добра работа в Младежкия но не съм Сигурен че е тренер за ЦСКА. Стойчо в момента е незаменим

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 15:20 

Май нещата стоят по следният начин: "Тихичко и кротичко изпускате ШЛ, пари и футболисти, но играете в "А" група." или "Вдигате шум и играете във "В" група откъдето няма отърване"

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 15:54 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Емо, защо така мислиш?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 16:15 

Никой в ЦСКА не си позволява да напада БФС... Никойе не надига вой, дори ние феновете.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 16:28 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Върху това, наистина не съм се замислял. Наистина - глас в пустиня. За мене концертът е най-малкото нещо, с което може да се въздейства. Неадекватно е. Може би са се разбрали... :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 16:31 
гледа мача
гледа мача
Аватар

emil_mlo написа:
Никой в ЦСКА не си позволява да напада БФС... Никойе не надига вой, дори ние феновете.

А запитал ли си се защо....
Кой насочи веднага стрелите само срещу Лупи.. и чак сега се споменават Боратковци и Перуки.
Да стигнем до там да се молим на държавата да ни помогне срещу нейните креатури... :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 21:21 

rumsim написа:
emil_mlo написа:

А запитал ли си се защо....
Кой насочи веднага стрелите само срещу Лупи.. и чак сега се споменават Боратковци и Перуки.
Да стигнем до там да се молим на държавата да ни помогне срещу нейните креатури... :wink:

Така ще стане :(

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 07:14 
гледа мача
гледа мача

След,като успя да продаде Велизар Димитров за многократно по-ниска сума след три месецав които сигурно не е могъл да спи следващия ход на Емил Костадинов е да се отърве от Стойчо.В следващите дни очаквам трансфер на Данчо Тодоров и на Иво Петров.След това,ще се изтъкне,че Стойчо е напуснал,защото няма селекция,защото не му дават премия и бог знае колко помии ще се изсипат както есента на 2003 по него,както и 2006 върху Йешич.Послем ще се появи Станков,който от половин година е безработен и само точи лиги за поста на Стойчо и ще се заобяснява как ще се налагат юноши и ще пристигат екзотични свободни агенти ,като Нвоко и Моке.Същия този Станков през цялото време съсипваше усилията на момчетата в младежкия отбор,като поставяше синът на перуката на врататаИ така до първия мач,вкойто ЦСКА ще катастрофира,шампионския ни състав ще си е отищъл безвръзватно и ще започваме всичко отначало.
Костадинов вън!Махай се стига си ни разбивал отбора!
Долу ръцете от Стойчо Младенов!Най-големия Цесекар!Единствения който не ни предаде!
Стойчо завинаги един от нас

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 07:52 

Toва което стана с Лупи трябва да стане и с Емо той е по виновен и от лУпи за мене :!: :!:
Тоя смрадняр когато и да дойде на армяита и цирка е тотален .
Да видим дали Жеваго ще назначи нов екип , ако остане сичко така , да накраме Емо да си подаде оставката ако трябва със сила :!: :!:
Преди да ни разпродаде отбора и да стане пак с Ловеч 8 - 0
Пак казвам като играч може да е бил нещо но е ********* сега и трябва със сички сили да го изгоним от армията.
Замислялили сте се че дори и ВЕТЕРАНИЕ са против него ??
Чичо Мите за президент , а Емо вън
давайте да се организираме преди да останем без отбор
Предлагам при следваща голяма продажба или гаф сички пред А сектор да ги изхвърлим тея пумяри емо и гари
Не може костадинов да остане президент на ЦСКА не може :!: :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 09:07 
гледа мача
гледа мача

bobiruto,напълно те подкрепям!Особено,ако посегне на Стойчо!Най-нормалното беше Димитър Пенев да заеме мястото на Томов!Именно хора ,като Пенев и Никодимов трябва да работят в ЦСКА,хора доказали,че могат да ни извеждат от всякакви кризи.Дано Жеваго очисти всички и назначи ново ръководство.
Всички вън:Томов,Костадинов,Гарибов!
Не смейте да пипате Стойчо!
Само ЦСКА!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 09:18 

Стойчо и той е един ....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 13:09 

само мога да ви кажа че с Жеваго се връща Томов , който е бесен и Емо и Гари ще го издухат на 1 вия ден.
Дали Пенев ще е в екипа на Томов вече не се знае.
Факт е че Жеваго и Томов са се разбрали одавна Томов да остане най-силния на армията след Жеваго както си беше сега .
Тази оставка на Томов е невалидна той е президент и има 10% акции , да ен говорим че Емо не може да е президент а трябва да пенев , сичко е цирк с цел да се отшуми.
Томов си е играл играта без умисъл да ни затрива , но Батков е разбрал и го разкласи , целта е източване и фалиране на кремиковци а човека просто е давал парите в ЦСКА от криворазбрана обич , това че е тъп и се извърляше така беше кофтито/..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 13:12 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

А ти от каде знаеш и Ти ли от сигурен източник :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 13:18 

ами да кажем че помня , че точно Томов не спря да траби за Жеваго и беше казано официално че при Жеваго томов остава шефа
АИГ искаха да си водят свой човек Илиев се казваше , Томов се оплаши че никоя фирма акционер няма да го иска с тая репутация и за това толко налиташе на Жеваго , томов помага жеваго да земе кремиковци да може Томов да земе ЦСКА , човека обича тоя отбор и това си личеше от нас пари не е крал не се доказа нищо , и аз нз кво да мисля може би най-добре ако с Жеваго дойдат на армията пак да излезне и почне да говори истианта за сичко.
Реално погледнато той е президент с 10% акции и няма как да си даде оставката на Емо и Гари , с Емо президент пак няма да играеме в А група , защото не е правно решение това не си мислете че Борат не го знае.
Президент след Томов по правен път е Пенев

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 13:40 

Лупи ВЪН!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 15:01 
просто минава
Аватар

" Да не искате да кажете, че все още не сте се чувал с Емил Костадинов? Ако е така, каква е причината?
- Да, така е. Той може да ви отговори защо не сме се чули в последните 10 дни. Аз го търся всеки ден по три-четири пъти. Телефонът му дава свободно, но той не намира за необходимо да ми вдигне или след това да ме потърси. Добре знае номера ми и няма как да не е разбрал, че съм го търсил. Помолих финансиста ни Митко Стефанов да му предаде, че съм го търсил, и да му каже да се обади, но нямаше никакъв резултат. Явно не иска да говори с мен. Това значи, че съм нежелан от него в ЦСКА. По всички негови действия аз стигам само до този извод. Вероятно той не иска аз да продължа да водя отбора. Не е нормално Костадинов да не желае да разговаря със старши-треньора на отбора и аз да не съм в течение на нещата в клуба. Нямам обяснение защо се получава така, остава само сам да се досещам каква е целта.......]

Аз незнам вече какво да кажа.Кретенията и безобразието, изобщо целият този хаос ни е превърнал в зомбита и никой не може да обърне внимание на всичко, което става.Истината за мен е, че цялото ръководство трябва да бъде сменено от Томов до чистачката ако ще се прави нещо революционно-иначе буря в чаша вода.Затова Дучето и всичките, които се пъчат най-отпред утре трябва да призоват официално да си ходят всички от Армията-не трябва да приемат Костадинов за президент или какъвто и да е било, заедно с Гарибов и останалите нещастници, които си нямат хал от традициите, любовта и марката ЦСКА.Такъв срам не може и не съществува-така се изгавриха с любимият ни клуб, просто не ми се влиза в подробности, защото страшно много ме заболява и в мен надделява чувство на омраза и гняв, но не желая това да са водещите чувства в мен.И понеже все се сравняваме с другите, това ако беше само малко по-на Изток-Запад-Север-Юг(няма значение вече) аут щеше да бъде целия този боклук наречен ръководство-НЯМА ОПРАВДАНИЕ И КОМПРОМИС С ЦСКА!!!!!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 15:38 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Стойчо и ЕМо не могат да се дишат... и май няма място и за двамата в ЦСКА... чудно кой ли ще го отнесе. :x

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 15:39 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Дано да е Емо :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 15:40 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

А може и двамата :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 15:43 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Pavlovo Front написа:
Дано да е Емо :idea:
Дано, ама... :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 15:44 

Дано му е ясно на Емо, че ако изгони Стойчо Младенов и той си тръгва от ЦСКА по скоростната процедура с павета и бомби...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 15:46 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Или с плюнки и шишета в главата...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 16:05 

Давайте да го гоним тоя Юда преди да разпродаде целия отбор , доколкото разбрах пак щял да вкарва играчи от някаква сръбкиня :-o
А тоя гари да го бием с тухли по главата
веднага щом се чуе решението за А група бой по БФС и УС то :!: :!: каквото и да е то

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 16:06 

Гарибов няма място повече на Армията!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 16:09 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Че Стефанов и Томов са за там...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 16:12 

Никога не съм казал такова нещо. Александър Томов най-малкото като бивш политик няма право да е шеф на ЦСКА. Но след тази простотия която сътвори, сега трябва да изчисти нещата, да осъди БФС и да си изчисти името ако наистина е невинен. Ако го направи това, което според мен ще стане, му свалям шапка и кой от къде е. Не бива да се връща в ЦСКА, поне не като президент.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 16:14 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Да най-добре е да се върне като чистач на кенефите ...

Темата е за Г-н Стойчо Младенов не за боклука Томов !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 16:15 

Абе и чистач да е ама да сме шампиони без загуба... няма да е лошо.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 16:27 
Аватар

Да изгони Стойчо?!?!?това ще е най голямата грешка в живота на "екзекутора на петлите" :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 16:45 
просто минава
Аватар

незвнам но мисла че Костадинов ще направи най-голамата глупост ако изгони Стойчо
и днес след всичко което Стойчо е казал той отново мълчи като .........
не съм антиКостадинов но колкото на Томов е вината толкова и на него ако не и малко повече

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 44 от 45 [ 1348 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми