Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Трябва ли да остане ?
1-ДА 86%  86%  [ 351 ]
2-Не 14%  14%  [ 59 ]
Общо гласове : 410

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 17:17 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Jokera1 написа:
Да изгони Стойчо?!?!?това ще е най голямата грешка в живота на "екзекутора на петлите" :evil:

А ако Стойчо е един от информаторите на говеждата журналя....
И то само с цел да притиска Томов... Какво ще кажеш... :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 17:36 
Аватар

Това не го вярвам. Не веднъж е доказал че а него ЦСКА е преди всичко друго, за разлика от днешните футболисти, човека има морал :!:

дори и да си представя /колкото и да ми е трудно/ 43е може да е информатор какво ще ги информира едни треньор за финансовите злоупотреби на клуба? лупи мислиш 4е му дава от4ет какви данъци е скрили или какво? може да каже единствено ТОЙ какво е искал от лупи и лупи какво е направил по въпроса - нищо съществено

Последна промяна Jokera1 на Пет Юни 13, 2008 17:44, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 17:42 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Наистина няма логика в това... да им е информатор на говедата, но пък все пак изложи това, което твърдиш...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юни 13, 2008 19:07 
просто минава
Аватар

абе вие луди ли сте щом се съмнявате в най-големия Цесекар май по добре да ни няма
просто не мога да си помисля че Стойчо ще тръгне срещу клуба който му е като втори дом

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 07:20 
гледа мача
гледа мача

bobiru мисля,че си прав в мнението си по-горе!
Само ЦСКА!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 07:24 

Стойчо е единственият истински ЦСКА-р в отбора. Още през зимната пауза говорихме с него, той ни каза как стоят нещата, че няма пари но Томов дава всичко от себе си и си върши работата, намира пари за всичко. Винаги е бил мъжко момче, един от най-големите футболисти раждани в България и Европа, а и за ЦСКА се превръща в един от добрите треньори на клуба.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 07:28 
гледа мача
гледа мача

Очаквате ли още ключови играчи да бъдат продадени и изобщо каква ще бъде политиката на ЦСКА през новия сезон?
- Един от основните ни футболисти успяхме да го спрем в последния момент. Разбрах, че Тунчев е пред трансфер в Ловеч. Веднага реагирах и потърсих хора от ръководството на ЦСКА. Никой обаче не ми вдигаше телефона. Успях да се свържа само с Александър Томов и с общи усилия парирахме този трансфер. Моето желание е Тунчев да остане в ЦСКА. Що се отнася до Велизар, аз бях склонен да се разделя с него, защото той е дал много на ЦСКА. Щом той е доволен, аз се радвам, че този трансфер е станал факт. Но най-малкото трябваше да ме информират, защото все още аз съм треньор на ЦСКА. Ако някой се е намърдал на моя пост аз не знам за това, никой не ми е казвал. Не знам защо не ме информират за неща, които треньорът е задължително да знае. Много съм учуден и разочарован от това отношение към мен.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 07:40 

Е как да коментираш това... то бива бива... Ще се окаже, че грешката на Томов не е била само, че се оставил на машинациите на Михайлов и Борат ами е и назначил пълни гъзове в оправата.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 08:10 
просто минава
Аватар

Костадинов е мазен г..з който не търпи да има по добри от него затова иска да ги изчисти и да доведе в клуба послушници
и знае че ако Стойчо остане няма да може да си разиграва коня затова ще го махне
май снощи нещо такова казаха и по БТВ новините

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 08:17 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Аве вие луди ли сте Костадинов никога няма да посмее да махне Стойчо! Стойчо е ОБЩ ЛЮБИМЕЦ и за Стойчо Костадинов ще лежи по болници ... и това го знае

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 08:32 
просто минава
Аватар

дано да си прав но Стойчо няма да седи при тая мърда Костадинов
и то си казва че докато е бил Томов каквито и недостатъци да е имал без пари е намирал начини да се разплаща
а и конфликта му през зимата да не мислите че беше заради Томов всичко идва от Емо

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 08:34 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Е тва са си чиста проба ДОГАТКИ ... неможеме да знаеме какво е станало и какво става може да се лъжеме по кирливите сини медий и да си гадаеме ...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 08:36 

Абе Стойчо да даде такова интервю, значи не е на добре работата.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 08:56 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Стойчо работи по селекцията в ЦСКА

Въпреки че е в на почивка в Гърция със съпругата си и въпреки финансовата криза на "Армията", старши-треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов работи по селекцията в отбора.

Това призна самият той пред вестник "Дневен Труд".

"Не съм спрял да работа по селекцията. Имам няколко варианта според финансовите възможности на ЦСКА. На ден имам по 50 телефонни разговора. От хората в ЦСКА често говоря с Димитър Пенев. Не ми се е случвало да има такава целенасочена кампания срещу мен. И срещу ЦСКА. Тя очевидно не е случайна", заяви Стойчо.

Футболистите на 31-кратните шампиони пък непрекъснато му звънели да се информират какво става в клуба.

"Няколко пъти се чух с Флорентин Петре и му пожелах успех на европейското. Чакам го здрав, за да играе все така силно за ЦСКА".

"С другите чужденци не съм говорил, но ги очаквам на 21 юни. Обади ми се вратаря Илко Пиргов. Възмутен, че никой не mу е предложил нов договор. Обиден е от несериозното отношение на ръководството. През февруари пуснах докладна, че искам Пиргов да преподпише. Вече е свършено. Нека шефовете отговорят защо си тръгва футболист, който ЦСКА дълго изграждаше", каза още Стойчо.

Незнам дали е копирано във форума ама тва за Илко е супер проста постъпка на нащо малоумно ръководство!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 09:18 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Предварително се извинявам че са 2 мнения едно след друго!

Томов към Стойчо: Искаш ли да си президент?

Подалият оставка от президентския пост на ЦСКА Александър Томов е уговарял старши-треньора Стойчо Младенов да го наследи на горещия пост.

Информацията е на вестник "Стандарт".

Изданието твърди, че в петък срещу събота Томов се е обадил по телефона на Младенов, който е на почивка в Гърция и го е запитал дали иска да поеме ръководството на клуба.

В момента то е поверено на спортно-техническия директор Емил Костадинов, на изпълнителния Александър Гарибов и и на финансиста Димитър Стефанов.

Триото веднага щяло да бъде уволнено от Лупи, ако Стойчо приеме да поеме управлението. Оферта да стана изпълнителен директор пък Томов отправил към бивша звезда на тима.

Идеята му била чрез ветераните да се върне на бял кон в клуба, като хвърли вината за финансовия крах върху Гарибов, Стефанов и Костадинов.

:-o

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 09:38 

Тия па вече се оляха! Те какво батковите подлоги от в-к Стандарт, да не би да спят до Стойчо или до Томов та да знаят какво си говорят по нощите. ********* скапаната държава, всеки си пише каквото си иска и на всичко отгоре после се и повтаря, потретва... нямам думи. В тая държава, ако някой, който има вестник, или радио , те нарочи просто работата ти е спукана! :x

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 09:59 
гледа мача
гледа мача
Аватар

ЕМО ВЪН!!! НЯМА ДА ТИ ПОЗВОЛИМ ТАКОВА ОТНОШЕНИЕ КЪМ СТОЙЧО И ПЕНАТА!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 11:20 

Идвай си Лупи , тея кретени почнаха да продават сички Юнуши , това е с цели Емо да докара играчи от рода на Мвоке и тн
Ако продадем сички играчи както казва тоя Емо с какво ще играеме :-o
Вижте че това което говоря се подвърждава Томов събира сили в момента и финансови ресурси да дигне отбора иска да се завърне победоносно , ма и той пак не е в час ква титла ще гони , като за А група не сме платили , Мене ме е страх Емо и Гари да не ни закопаят дирекстно сега заради враждата с Томов.
Защо тая ********* емо още вика в процес нали жеваго е дал 1 милион и вили 1 милион :-o а още не е платено нищо , БФС няма да ни пусне така разберете.
Иначе Томов 100% ще смени сички от УС , би трябвало на края на месеца Томов и Жеваго да стъпят официално ..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 12:24 
просто минава
Аватар

Дано до края на месеца вече не късно

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 14:50 
просто минава
Аватар

Нали последно обявиха,че до максимум 2 седмици всичко с новия собственик на Кремиковци и ЦСКА ще е ясно.След продажбата на Велизар 500 000 евро Ландзаат 200 000 паунда Станко Йовчев 50 000 лв. :D Малко пари от Петре за Евро 2008.Пусти не се лисъбраха?

Бобиру,тоя Мвоке да не е някой хибрид между Чъкс Нвоко и Масена Моке? :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 18:42 
просто минава
Аватар

:-o Емил Костадинов да не бърка пикането с *********...Да не смесва личните отношения със Стойчо с нашата търпимост към него!!!
Стойчо публично да се откаже от шампионската премия!!! :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юни 14, 2008 18:57 
просто минава
Аватар

за Стойчо съм сигурен че ще се откаже както каза и той не е искал нищо за шампионска титла а самото ръководство му я е придложил тая примия

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 13, 2008 09:43 

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=50654
Желая му късмет и успехи, както и да популяризира ЦСКА в тази държава.

А защо пък не след време, да продадем някой от нашите играчи разбирасе срещу добри пари там. 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 13, 2008 09:52 

КАТИНАР НА ТЕМАТА !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 13, 2008 10:00 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Благодарим ти, Стойчо! Завинаги един от нас!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 13, 2008 12:40 
вдига купата
вдига купата
Аватар

DiVaKaa!!! написа:
КАТИНАР НА ТЕМАТА !

Въже за тебе, отрепко

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 13, 2008 20:01 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Тоя Стойчо един път вече да не е стъпил на Армията плъха си е плъх като треньор повтарям и аз щях да направя ЦСКА шампион при звездине селекций

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 13, 2008 20:16 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

тая тема вече е излишна ,

айде стига коментари

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 45 от 45 [ 1348 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми