Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 22:18 

Ако не се напсувате ръцете ли ще ви изхънат?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 22:45 

wayward wanderer написа:
Къф краен си ти бе :laugh_many: :worship: :n010: Като ми грачиш цял мач ли :roll:
Ти верно си адски смешен , осъзнай се човек

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 22:49 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Незнам до преди колко дена се споменаваше, че сектор "Г" е за всеки, сега друга песен се пее.... :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 22:58 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Като не ви искат в Г елате в А сектор :wink: :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 05:52 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Тия пак се скраха :grin: ********* пародията сме ...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 08:02 
Dreammaker
Аватар

Ааа, никой не се кара, просто малък музикален диалог :lol: Според мен Дучето не пее достатъчно и трябва да ходи в А :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 08:21 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

и песните бърка... ;) за А си е

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 09:07 
Аватар

wayward wanderer написа:
а за сектора ще ме прощавате - ше си ходим в Г докато аз реша, че ми се ходи там
стана ми интересно - защо ти се ходи там, при положение, че играта се вижда по-добре от А и В, а "разбиранията ти не са ултрас" :roll:

Не, аз не мога да съм като вас!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 09:15 
Аватар

Продължава ли разчистването на сметки в "Сектор Г"?
Тази нощ неизвестни са подпалили автомобила на един от лидерите на фракцията " 14" , водеща опозицията в " Сектор Г" . Около 1.00 ч. в столичния квартал " Фондови жилища" напълно е изгоряла колата му, марка " BMW" .
Версиите са две : хора, лоялни на Дуче и Ко, които се стремят да сплашат отцепниците; или разчистване на стари сметки със " София Запад" , последните взеха знамето на 14-ките от същия човек преди близо 2 месеца.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 09:17 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Ми това е единствения сектор, от който съм гледал мачове на живо на ЦСКА, точно 3 пъти съм бил във В за 15 години и 2 пъти във Б (срещу Сервет и Милан)... И, какво да ти кажа, В сектор sucks, за А не смея и да си помисля какво е :grin: Е, в началото може и да съм бил с по-ултра разбирания, сега вече не съм, но ... не мога да сменя сектора, след 10 години ще видим :grin:
За виждането на играта - хм, различни перспективи са, на стадиона виждаш от една гледна точка, после като сравня със стандартна позиция на камерата по тв-то, понякога е съвсем различна дадена ситуация, та общо взето като съм свикнал, това не е недостатък и причина да сменя сектора :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 10:58 
Аватар

paton написа:
Тази нощ неизвестни са подпалили автомобила на един от лидерите на фракцията " 14" , водеща опозицията в " Сектор Г" . Около 1.00 ч. в столичния квартал " Фондови жилища" напълно е изгоряла колата му, марка " BMW" .
Версиите са две : хора, лоялни на Дуче и Ко, които се стремят да сплашат отцепниците; или разчистване на стари сметки със " София Запад" , последните взеха знамето на 14-ките от същия човек преди близо 2 месеца.

Източник?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 11:00 
Аватар

http://vbox7.com/play:112a1dbf

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 11:08 
Аватар

Тъпо. Нямам представа каква е причината и кой го е направил, но са ясни две неща:

1. Който и да го е направил е преценил идеално момента. 3-4 дни след създалото се напрежение в сектора директно насочва първоначалното вниманието към Дуче. Никога и нищо обаче не може да ме убеди, че наши хора може да са замесени в това. Не ми се вярва и да е свързано с ултрас сцената като цяло

2. Нещата излизат извън контрол!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 11:09 
ще си купи билет
ще си купи билет

Това няма нищо общо с футбол, а още по-малко с ЦСКА

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 11:10 
Аватар

Дано е така

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 11:11 
вдига купата
вдига купата
Аватар

А нали всички сме хора човешки същества , сядат на една маса цивилизовано и се разбират , не вярвам да няма диялог , макар че след мача с говедата имаше една пресконференция на която бяха доста от хората които уж не обичат Дуче , бяха на масата пред журналистите с него , иначе такива партизански атентати не са хубаво нещо

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 11:16 

paton написа:

Видяха, че сме разединени и искат съвсем да ни оскатят говедата. ТОВА СА ГОВЕЖДИ ПРОВОКАЦИИ! Не им се вързвайте! Трябва да ги смажем в този момент. :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 11:21 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Това пък какво общо има с ЦСКА ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 12:32 
просто минава
Аватар

яката ралта написа:
call_to_arms
Въпросът не е толкова до парите,аз също рядко пея,но Г е сектора в който ходя и ще продължавам да ходя.С доста голяма част от хората които посещават редовно мачовете се познаваме и няма сила ,която да ме накара да изгубя част от кефа и да отида в друг сектор.Само не мога да разбера какво имаш впредвид под "крайни фенове"?

Добре защо не пееш,нали това е смисъла на подкрепата,да се пее 90 минути и онези доло да се надъхват и да побеждаваме заедно?Как ще си покажем подкрепата след като не ни чуват или чуват само чоплене на семки,много странно разбиране имате и може би за това сме на такова ниво.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 12:47 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Абе, не е точно така. Миналата година Фулъм стигнаха до финала, а аз по-умряла публика от тяхната не съм виждал. Прави си сметката.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 12:52 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Тук публиката ни не е постоянна избирателно се ходи на домакински мачове влияе се от атмосферни условия от час на мача , ходете на Ноу Камп да видите в мач с Албасете или Хихон има по 90 хиляди което е 20 хиляди по малко от общия капацитет който се пълни винаги на мачове с Реал , Атлетико , Валенсия и на мачове с колосите в Европа

А ние тука 30 хиляден стадион ако направят закрит ще се пъни на мачове с говедата и от Европа

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 13:03 

cskaveteran написа:
А ние тука 30 хиляден стадион ако направят закрит ще се пъни на мачове с говедата и от Европа
И пак няма да се пълни даже и на тези мачове , просто нагласа , манталитет и така нататък

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 13:06 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Ветеране глупаво е да се сравняваме с тези от Западна Европа ;) боли ме к.ра колко ходят там...проблема е че на нашите ширини сме най-зле...Сърбия,Гърция,Хърватия,Турция,Румъния.. е единствено пред македонците може би сме като фенство......

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 13:12 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Така е прав си :roll: :roll:

Може би човешкия ресурс , броя на хората макар че от Хърватия и Македония сме повече

другите са в пъти повече от нас Турция над 10 пъти , Румъния над 4 пъти , Гърция 2 пъти Сърбия и те са повече от нас

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 13:17 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Стига глупости,в една близо двумилионна София няма как да ме убедиш,че няма 10 000 цесекари.Просто манталитетът ни е съвсем различен и точно това е най-страшното..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 13:21 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Е има видя се на мача с Литекс за купата

бяха предимно от София , може би още 2-3 хиляди които им беше късен часа и гледаха Реал и Барса , това е потенцияла

Справка мачовете от Европа последните години доста изиграхме , няма пълен стадион до откат както беше през 80-те г големите мачове

Дори Фулъм , Порто , Рома , Рапид , Ливерпул не могат да напълнят стадиона с армейци

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 14:05 

За това говорим манталитета на повечето е такъв и според мен и още нещо българина не обича футбола и отбора си до такава степен както е в страните около нас . Няма я тази любов която имат сърбите,гърците , фесовете , за румънците не зная много и няма да ги коментирам

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 14:30 
Dreammaker
Аватар

яката ралта

малко като реклама ще излезе, ама влез ТУК и прегледай групите на сръбските отбори, на малките гръцки отбори... Doxa в Гърция, дето сигурно половината потребители не са ги чували, Atromitos, виж и сръбските...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 14:32 
просто минава
Аватар

Цървена Звезда и Партизан си имат средно по над 10 000 на домакинство,независимо от противника,другите са като нас,но те и нямат фенската маса така или иначе.В дву милионна София има поне по 100 000 червени и толкова сини,но едва по 2000 -3000 са ултрасите и феновете,които искат да правят нещо и наистина ЦСКА значи много за тях,останалите са семкаджии,сеирджии,от няколко години и моделченца(ходят,за да се види,че и те са модерни и фенове,но само ако - хубаво времето,не е късен часа или играем срещу Ливърпул)Искам да изключа хората от провинцията,които по -скоро отговарят за гостуванията,защото не е много лесно всяка седмица да се отделят по 40 лева за домакинство при положение,че едвам свързваме двата края.

П.С. РОМъния са по - зле и от нас.Последното дерби между Стяуа и Динамо беше бая зле и като посещение и като публики.Половината ултрас сектор на Стяуа беше празен и едвам си направиха хореото,което пък беше смотано.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Май 04, 2011 14:55 

Ro написа:
яката ралта

малко като реклама ще излезе, ама влез ТУК и прегледай групите на сръбските отбори, на малките гръцки отбори... Doxa в Гърция, дето сигурно половината потребители не са ги чували, Atromitos, виж и сръбските...
Вземи думите от устата. Ако някой си мисли , че в Сърбия , част от отборите в Гърция и фесовете играят супер привлекателен футбол се лъжете , но хората не отиват на спектакли , а отиват от любов към ОТБОРА СИ , а тук само мрънкане

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 242 от 245 [ 7322 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми