Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 15:05 
Аватар

Red88Boy, монетата има винаги две страни. Ти в момента си видял само едната и не знаеш нищо за другата, а говориш така все едно всичко ти е ясно. Писал съм ти и лично съобщение по този повод

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 15:25 

чакам другата страна на монетата ок , не мисля че наистина е уместно тези неща да се пишат във форума (драснете некое лс ) ако кажете мога да изтрия горното мнението
със здраве

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 16:19 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Едно мнение от мен, което не искам да натрапвам конкретно на някого:

1. Всеки, който е от ЦСКА и така предпочита има право да ходи в "Г". Дори да не е ултрас и член на групировки от някакъв вид.

2. Националния, централния и т.н. фенклубуве са имена на юридически лица с нестопанска цел. За регистрацията на такива е необходима членска маса от 5 човека, учредително събрание и наименование, което вече не е заето и не противоречи на добрите нрави и др.закони. Така че, който иска да си организира друг фенклуб, който ако иска да си го кръсти "Най-национален фенклуб", "Абсолютно нанданционален и вселенски фенклуб" и т.н. Това е формата.

3. Няма ограничение от законова гледна точка да има само едно юридическо лице с нестопанска цел, в която да могат да членуват феновете на ЦСКА. Абсолютно доброволно е решението на няколко такива лица да се обединят във федерация /подобно на големите синдикати/ и да си изберат общо ръководство с ограничени правомощия спрямо отделните членове /малки фенклубове/. Фенклуб на привържениците на ЦСКА в Чирпан например ако искат могат да влязат като юридическо лице член на по голямата организация, а ако искат могат да си съществуват самостоятелно... Няма ограничение и един човек да членува в няколко такива организации едновременно, макар и със сходни функци и устави.

4. Всеки има право да си създаде неформален фенклуб, стига това да не противоречи на закон, т.е. няма задължение и изискване феновете да членуват в който и да е клуб на привържениците...

5. Предвид горното, не разбирам защо т.н. опозиция иска оттеглянето на Дучето от някъде? Казвате, че не ви пречи да е в сектора? Еми какво искате? Да сменявате ръководството на юридическо лице с нестопанска цел, в което дори не членувате? Странно! Толкова логично би било и да поискате ръководството на София Запад да се оттегли...

6. Ако ли пък сте членове на фенклуба на Дучето то в устава му би следвало да им а ред за смяна на ръководството, т.к. това е формален акт... Дучето и да каже в интервю оттеглям се това не означава нищо. Има си процедура и форма, т.к. неговата организация е формално сдружение, а не неформално. Дано да не е така обаче, защото би означавало да сте неграмотни и вместо тихо и кротко да си смените ръководителя както си е реда /нали сте мнозинство/, да позорите името на ЦСКА по медиите с някакви отлюспвания, преврати и тем подобни глупости, с които занимавате цяла България /виж всички електронни медии/.

7. В заключение ако сте мнозинство и искате да сменявате Дучето /когото не познавам и не съм ултрас/ много моля като обикновен редови армеец го направете тихо, интелигентно и подчертавам без да свързвате името ЦСКА със скандали , разколи и др. подобни. Не ми е приятно познати говеда да ме бъзикат...

Варианти:
- Сменете Дучето като председател на оглавяваното от него ЮЛ по реда записан в Устава, одобрен от съда.
- Надвикайте него и малцината деца останали около него /ако е така/. Поемете неформалното лидерство в сектора, което няма ама нищо общо със заемането на някакви длъжности. С констатации аз не се ангажирам. Ако ползва техника /аудио/, ползвайте по-добра. Ако викат, викайте в повече. Вярвам няма на пук да пеете различни песни /обръщан се към всички/. Не за друго ама печеливш няма да има ако действате на инат /ината е обратното на акъла впрочем/.
- Ако искате да оглавите фенклуба, направете си Ваш /не е нито сложно нито скъпо/. Не виждам защо ви е да сте в една формална организация с хора, които не харесвате.

P.S. И СЛЕД ВРЕМЕ СИ ДАЙТЕ РАВНОСМЕТКА ДАЛИ СТЕ СЪЗДАЛИ ПО-ДОБРА ОРГАНИЗАЦИЯ ОТ ТАЗИ ВЪВ ФЕНКЛУБА НА ДУЧЕТО. НА НЕГО ДА МУ КАЖА, ЧЕ ЩЕ ГО ПОЗДРАВЯ АКО ТЕЗИ 6000 ЧОВЕКА ПЛАЩАТ ЧЛЕНСКИ ВНОС. АКО НЕ ГО ПРАВЯТ, А НЕ ГИ Е ИЗКЛЮЧИЛ ТО ЗНАЧИ НЕ ИЗПЪЛНЯВА УСТАВА НА РЪКОВОДЕНАТА ОТ НЕГО ОРГАНИЗАЦИЯ, Т.Е. ТРЯБВА ЗА ТОВА ДА НОСИ ОТГОВОРНОСТ ПРЕД ЧЛЕНОВЕТЕ И. ОПОЗИЦИЯТА ПЪК АКО НЕ СЪЗДАДЕ РЕД В СЕКТОРА, НЕ ГО НАПРАВИ ПО-КРАСИВ, НЕ НАПРАВИ ПО-ДОБРА ОРГАНИЗАЦИЯ И ПО-ДОБРА ХОРЕОГРАФИЯ ЗА МАЧОВЕТЕ ТО ТОЗИ ПЕРИОД ЩЕ ОСТАНЕ В ИСТОРИЯТА КАТО ВРЕМЕ НА МЕРЕНЕ НА МАЛКИ ПИШКИ. ТАКА ЧЕ ДЕРЗАЙТЕ... ЗА ДОБРОТО НА ЦСКА.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 16:27 
просто минава
Аватар

Какво като си написал мнение, дето се чете 100 часа, закони, макони, устави, манкенки, кифтета, кибабчита. Боли го някой фара за сдружения със стопанска, нестопанска, политическа, религиозна цел. Това е сектор "Г', нищо общо. Ти май не си разбрал, че никой не иска да сваля дучето от поста му, а искаме да не се отговаря от името на всички фенове. Това се разбира само, ако идеш в сектора, а не като изпишеш 300 листа с термини и глупости като книжен плъх.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 16:37 

Макар че Кирчо ти е отговорил достатъчно добре само да вметна:

Цитат:
направете тихо, интелигентно и подчертавам без да свързвате името ЦСКА със скандали , разколи и др. подобни

Никой не прави разколи, скандали и т.н. Медиите преувеличават случая, за да им е интересно на такива като теб и на говедата ти приятели.

А пък да предлагаш варианти е смешно... Ние да не сме деца на по 15 години та не можем да решим как да действаме. Много ни подценяваш.

Варианти:

1. Седи гледай мача.
2. Отиди на опера.
3. Стани сценарист на криминален сериал със завързан сюжет.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 16:43 
Dreammaker
Аватар

ivo55

По-умереният вариант на горните две мнения - на никого не му е в плановете да сменя председателя на фенклуба. Уважаемигосподине ако иска, да си бъде доживот председател, няма лошо. Да си организира екскурзиите за тези, които все още биха искали да пътуват с него - пак няма лошо. Реч иде за друго - за организацията вътре в сектор Г. Именно това трябва Уважаемигосподине да предаде като щафета на тези, които бяха откъм "В" сектор в събота. Има си хора, които да правят хореографията, които да разпяват. Никого не го интересува да взима пари от Ръководството за стюардска дейност. Видя се в събота, че групата откъм "В" сектор може да мине и без стюарди, и без уредба, и без микрофон.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 17:19 
просто минава
Аватар

Туризма също трябва да се сведе до минимум в сектора и тогава ще има не само синхрон,но и силно пеене и всичко останало.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 18:44 

Случайно да се досети преди да напишеш тази глупост ,че обиждаш всички от провинцията който не са на 16-20 и не са айляци по-цял ден !!! Мислете преди да напишете каквото и да било !!!!

п.п. НЕ СЕ ПРАВЕТЕ НА УЛТРАСИ И ХУЛИГАНИ ПРЕД СОБСТВЕНИТЕ СИ ФЕНОВЕ !!!! УВАЖАВАЙ,ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ !
!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 19:30 
Dreammaker
Аватар

Не мисля, че има предвид хора от провинцията, а такива, които идват в сектора и не пеят, т.е. като туристи са, само зяпат. Така че - охладете страстите...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 19:30 

Стига сте нападали човека , може би не го разбрахте какво иска да каже . Той наистина е прав , че в сектора ходят много хора дето не им е мястото там , а не дотолкова че са от провинцията , аз така го разбирам. Има и от София хора дето ходят в Г и си лапат семките не само от провинцията.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 19:35 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

И какво значение има къде човек да си люпи семките? Да кажеш, че отвън чакат 5000 пеещи да влязат в сектора, а пък семкарите им изяждат мястото, айде приемливо е, ама като има 1000 човека в сектора е тъпо да говориш за туризъм и прочие дивотии :-o

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 19:38 
Dreammaker
Аватар

И да чакат, и да не чакат - ако искаме да не ни се подиграват И за това, в сектора трябва да идват хора, които знаят и пеят песните (или имат желание да ги научат). Лично мнение.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 19:43 

Хората със семките трябва да имат ясна представа , че сектор Г е за феновете които подкрепят отбора с песни , факли , знамена и тн цял мач , независимо дали сме 100,1000 или 5000 . Всеки трябва да се усети къде му е мястото , но всичко идва от там , че тези така наречени фенове не им се дават 2 или 3 лв повече за да си гледат мача хем по-спокойно , хем от по-добра позиция във В . Сектор Г е нашият Ултрас сектор в който хората отиват с малко по-различна нагласа от тези в другите сектори, не деля феновете ни , но това е мое мнение . Както се казва всяка жаба да си знае гьола

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 20:03 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Абе, пак се опитвате тука да налагате мнение, какво за кой е и какво трябва да се прави. Борба с вятърните мелници :lol: Аз винаги съм си ходел в Г сектор и като не ми се пее, не виждам как ще ме накарате да пея :lol: Пък колкото и мачове да съм гледал, никога, или поне относително рядко, дори и ултрас секторите не пееят масово през цялото време, а от друга страна няма нищо по велико от няколкото секунди, в който целия стадион пее или скандира нещо. Така, че това виждане за сектора и пеенето ми се вижда сектантско :lol: Пеенето под команда, като задължение не създава атмосфера на стадиона, създава само шум. И последно колкото по-пълен е сектора, вероятността да се пее повече и по-силно е по-голяма.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 20:04 
Dreammaker
Аватар

Не мисля, че има хора от пеещите, които пеят по задължение. Команда? Да, нормално. Навсякъде по света навиячите дават команда какво и кога да се пее :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 20:13 
ветеран
ветеран
Аватар

wayward wanderer

Я, ти по-добре кажи какво ще правим със Сток Сити, защото както се заяждаше с мен, те така хората взеха, че си се класираха за евротурнирите и като нищо може да почнат да мачкат от есента :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 20:13 

Ro написа:
Не мисля, че има хора от пеещите, които пеят по задължение. Команда? Да, нормално. Навсякъде по света навиячите дават команда какво и кога да се пее :grin:
Не бе остави , това е сектантско, аз спрях да се опитвам да обяснявам .

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 20:14 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Навсякъде, навсякъде, ама обикновено по на юг :lol: Е, задължение - не, може би не се изразих правилно, по-скоро е някаква натрапчива фикс-идея да ходиш на стадиона заради пеенето и после като се върнеш вкъщи да търсиш запис на мача да видиш все пак какво си гледал "на живо". Абе разни хора, разни идеали, моите определено не са "ултрас", а за сектора ще ме прощавате - ше си ходим в Г докато аз реша, че ми се ходи там и ще си пея, когато ми се пее. Виж песните гледам чат-пат да ги знам, да не се излагам много :grin:
Маникатов, каквото и когато да го спреш, няма да е късно :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 20:22 

Значи и аз като теб , когато ти спреш да ходиш при сектантите дето пеят цял мач , тогава и аз спирам :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 20:27 

wayward wanderer написа:
Навсякъде, навсякъде, ама обикновено по на юг :lol: Е, задължение - не, може би не се изразих правилно, по-скоро е някаква натрапчива фикс-идея да ходиш на стадиона заради пеенето и после като се върнеш вкъщи да търсиш запис на мача да видиш все пак какво си гледал "на живо". Абе разни хора, разни идеали, моите определено не са "ултрас", а за сектора ще ме прощавате - ше си ходим в Г докато аз реша, че ми се ходи там и ще си пея, когато ми се пее. Виж песните гледам чат-пат да ги знам, да не се излагам много :grin:
Маникатов, каквото и когато да го спреш, няма да е късно :oops:
после главата защо биел

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 20:31 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Micho написа:
Я, ти по-добре кажи какво ще правим със Сток Сити, защото както се заяждаше с мен, те така хората взеха, че си се класираха за евротурнирите и като нищо може да почнат да мачкат от есента :D

Ми дано ни се паднат по някой квалификационен кръг на ЛЕ, че да имаме някакви шансове за групите :grin: Ше затънат в калта на Източна Европа, като Хитлер пред Сталинград. Те средноевропейски отбор няма да помиришат, чекай ги да мачкат грандове 8)
Мани, ма ти си спрел вече бе, сине :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 20:38 

Мани, ма ти си спрел вече бе, сине :grin:[/quote] Ама ти си бил верно много забавен , браво голям капацитет си , дядо :x

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 20:45 

[/quote] после главата защо биел[/quote]

хахаха осъзнай се момче !! Ако не пея в да очаквам бой от "главата" ,така ли ??? Осъзнайте се малко моля ви се !!! Много се вживявате и затова много от вас ще си останат едни посерковци имитращи някого ,някъде . Стегнете се малко в главите,моля ви се ! Пак ще го повторя за неразбралите :

п.п. НЕ СЕ ПРАВЕТЕ НА УЛТРАСИ И ХУЛИГАНИ ПРЕД СОБСТВЕНИТЕ СИ ФЕНОВЕ !!!! УВАЖАВАЙ,ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ !!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 21:10 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

:lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 21:15 

добре щe пеем ,когато на всеки му е кеф.да се надяваме по едно и съшo време да ни доиде желанието.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 21:19 
просто минава
Аватар

wayward wanderer написа:
ше си ходим в Г докато аз реша, че ми се ходи там и ще си пея, когато ми се пее.

Ами умнико,нали затова са ти дали хората и сектор В,а и А, като не ти се пее ела ще ти дам пари и иди там,бахти надрисканите хора.Сектор Г е за крайните и почти крайните,за всички други има място на стадиона,но в друг сектор.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 21:36 
ще си купи билет
ще си купи билет

Стадиона е за всички, Сектор Г НЕ :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 21:41 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Къф краен си ти бе :laugh_many: :worship: :n010: Като ми грачиш цял мач ли :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 21:45 
просто минава
Аватар

Ти като седиш като ********* по -хубав ли си?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Май 03, 2011 21:45 
ще си купи билет
ще си купи билет

Затова си има "В" и "А" сектор! Сектор Г е за хората, които 90 минути независимо от резултата на терена трябва да пеят песните и да подкрепят отбора :!:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 241 от 245 [ 7322 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми