Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 17:42 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ами атакуваха го по Графа доста наши с камъни и дърве ама аз не съм участвал в това меле впрочем не съм участвал в никакво кажи речи !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 18:40 

tony-master написа:
ПГГ, местожителството ми е ирония спрямо тези дето са били туристи в ташаците на бащите си, когато сме се мачкали по Перник, Русе и т.н. ..
Хайде да не взимаме лиценз за великофенове и собственици на сектор " Г " , никой няма право, даже и вие, на които правя поклон за подкрепата......

Tony , Разкажи някой път за Перник , кфи глупости сте правили , аз съм от там , и ми е много интересно , ако имаш време драсни няколко реда :oops:
cskaveteran написа:
Ами аз поне 3 такива бомбардировки съм имал от зад тръбите преди пернишаката централна гара , доста строшени глави имаше ! А те ченгетата ги е страх какво да направят и те семейства хранят !

Ц-ц-Ц Само при едно Домакинство срещу Доко Мз или Говедата , Пак ше ни исфарлят , Ветеране , Аз не съм те целил с бомби :lol: И Другия път като те помоля за услуга пак ми помогни ако можеш :lol: Аз съм от другият вид Перничкани :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: СектоР - >>> Г <<<
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 18:46 

ProstoAZ написа:

Както казва Дуче - "Тя не е моята трибуна и моят сектор, Това е вашата трибуна и вашият Сектор"
Другото, което казва, е "който не иска да подкрепя отбора - да отива в другите сектори" :idea: Г е място за всеки, но трябва да се държи по определен начин.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 18:50 

Според мен , Ако иска да са 1-ви клас , но ДА ПЕЯТ , СКАЧАТ , и да правят добра Атмосфера :twisted: :evil: Другите , според мен са за В или за А сектор , Аз съм на практика НИКОЙ , но се опитвам по някакъв начин да помагам за създаването за Атмосфера , и за това идвам в Г , а ако се направи така Билет за А - 3 лв за Г - 10 Дали пак ще е пълен с туристи :roll:
П.С. Само нещо ОФФТОПИК да Ви питам , Това със скачането назад по някой път , за какво го правите , за да скачат и тея над Вас ли , или .... :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 19:18 
Образцов съфорумец
Аватар

А доколкото си спомням... :wink: ,едно време агитката на ЦСКА стоеше във В....не във Г! :wink:

Най -добре да каже обаче това Редманияка...той най -ги помни тези неща ,по обясними причини! :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 19:39 

Целия стадион е за всички които обичат отбора,жалко че той трябва да се модернизира защото става все по-малък за наще фенове,а колкото до СЕКТОР Г това е сектора който ще остане завинаги в нашите сърца-ФЕНОВЕТЕ НА ЦСКА ОТ ЦЯЛА БГ> :cska01: :bg:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 19:43 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Аве .... НЯМА ТУРИСТИ , НЯМА СЕЛЯНИ НЯМА НЕЗНАМ СИ КВИ!!! СЕКТОР "Г" Е НА ВСИЧКИ НАС!!! За всеки фен има място в СЕКТОР "Г" !!! А тея дет се бият делят нещо но както казва ДУЧЕ "И ТЕ НЕЗНАЯТ КАКВО ДЕЛЯТ"!!! Най-лошото е както казаха Тони и Геле че такива "биячи" ще изгонят не само Геле но и много други НЕ ПО-МАЛКО ФЕНОВЕ ОТ ТЯХ (ДАЖЕ НАПРОТИВ) ОТ СЕКТОР "Г" !!! Явно такъв ни е манталитетета пичове... в България не се работи ЗА отбора ми ПРОТИВ ... това вреди както на феновете така и на играчите !!!

СЕКТОР "Г" Е ЕДИН! СЕКТОР "Г" Е МИТИЧЕН! СЕКТОР "Г" Е НАШИЯТ ДОМ!!! СЕКТОР "Г" Е НА ВСИЧКИ НАС!!! ВСИЧКИ НАС :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 20:01 

БРАВО КОБАКА,гордея се с такива фенове като тебе,браво пич ЦСКА има нужда от такива като тебе :thmbup: :beer: :

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 20:18 
Аватар

То че има нужда от такива фенове има, ама в нешно време те са голяма рядкост...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 20:25 

Не мисля,че са рядкост просто всеки иска да се докаже че обича отбора повече от другите

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 20:28 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Ей да защо верно преди агитката беше във В сектор....като тръгнах по мачове 98 година си спомням че седяха във В,там входа беше левче,а в Г беше по 50 стотинки но почти никой не ходеше там.Само на мачовете със Сервет,Атлетико Мадрид и финала за купата с Литекс агитката си се пренесе в Г си спомням,и сега се замислям как така всичките тия хора тогава решиха да отидат в Г,като нямаше интернет и нямаше такава голяма усведоменост като сега!В смисъл интернет не беше толкова популярен!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 20:53 
Аватар

Видяли сме че като сме в "Г" сме противоположност на рогатите сигурно.. Тва трябва го каже някой "дърт". Аз съм малак на 16 години обаче знам че преди агитката ни е била във "В" и като почнах да хода по мачове ходех във "В" после се преместих в "Г".

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 20:55 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Е не може да помниш такива неща ако си на 16!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 21:02 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Shotgun написа:
Ей да защо верно преди агитката беше във В сектор....като тръгнах по мачове 98 година си спомням че седяха във В,там входа беше левче,а в Г беше по 50 стотинки но почти никой не ходеше там.Само на мачовете със Сервет,Атлетико Мадрид и финала за купата с Литекс агитката си се пренесе в Г си спомням,и сега се замислям как така всичките тия хора тогава решиха да отидат в Г,като нямаше интернет и нямаше такава голяма усведоменост като сега!В смисъл интернет не беше толкова популярен!

Аз също си спомням скорошни мачове от преди няколко години, в които агитката е била във В- един мач с Литекс някъде 1999/2000 да е било. Но няма да забравя един мач с Ботев на Армията. Тогава ботевистите бяха настанени там, където е сега клетката. Първото полувреме нашата агитка си беше в Г и всичко беше нормално. Но на полувремето, странно защо, една част отиде в сектор А /до Б, респективно точно до агитката на Ботев, която на тоя мач беше доста малко/, друга част отида във В /някъде при буквата "А" от надписа ЦСКА/, а третата част си остана в Г. И до ден днешен не знам с каква цел стана това. тогава бях 9-10-годишно пишлеме, наблюдаващо мача от сектор А, заедно с бащата... :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 21:23 

едно време , тва и сега се прави само че само в сектор А и В сега не дават да се преминава от сектор в сектор, се местеха всички в зависимост накъде атакува ЦСКА.

България над всичко

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 21:42 

http://vbox7.com/play:2d44e0b0
тука има снимки от и3насянето на говедата на синият бардак !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 21:47 
Аватар

Pavlovo Front казах че знам, че агитката ни е била там, а не че помна!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 23:25 

DRACONA написа:
и като почнах да хода по мачове ходех във "В" после се преместих в "Г".
:-o

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 16, 2007 06:23 

locksyst,като го гледам това клипче направо настръхвам,не защото бият говеда те това заслужават,а защото гледам колко сме единни,как всички сме на нож срещу синята сган

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 16, 2007 10:57 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Тва беше първото дерби на Дучето като шеф на фенклуба,имаше доста добра организация,имаше и опит за хореография който не бе особено сполучлив,даже и на тренировката преди мача имаше агитка,палеха факли и зтрелваха ракети,ма тогава почти на всяко домакинство поне половината от Г сектор беше пълна,доста хора ходеха :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Окт 17, 2007 12:40 

Сектор "Г" е за всички фенове,които поддържат ЦСКА и разбирасе отиват там не за да го трошат,а да подкерят отбора...Мисля,че най-малко ние тука в тоя форум имаме право да определяме кой какъв е там и кой е за там и кой не!Щом ни има нас и сектор "Г" винаги ще го има и винаги е бил и ще бъде признаван по целия свят като сектора С НАЙ-ВЕЛИКИТЕ ФЕНОВЕ!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Окт 19, 2007 22:30 

искам само да питам какви са тези побоища между steward и скинове на които ставам свидетел последните мачове!!!! иначе сектор г е моят дом!!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 20, 2007 00:23 

mario_1948 написа:
искам само да питам какви са тези побоища между steward и скинове на които ставам свидетел последните мачове!!!! иначе сектор г е моят дом!!!!

Бате , тфа е болна тема тук :(

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Окт 20, 2007 19:30 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

mario_1948 написа:

Бой между стюарди и скинове не е имало никога в сектор Г.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Окт 24, 2007 20:18 

Абе правите ли чики с мисълта за Дучето?

:roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Окт 24, 2007 21:19 

luzifer написа:
Абе правите ли чики с мисълта за Дучето?

:roll:

тва дано да не е тва за което си мисля :?:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Окт 26, 2007 08:43 

здрасти банда :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Окт 26, 2007 08:48 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Здравей бандит! :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Окт 26, 2007 09:37 

не съм бандит
най-обикновена пиянка съм :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Окт 26, 2007 09:40 

Shotgun написа:
Обаче ще е интересно някой да разкраже за погрома на синьото април 2000 година,че по това време вкъщи имаше забрана да стъпвам на дерби :(

22 март е датата :wink:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 3 от 245 [ 7322 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 245  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми