Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие: Сектор - >>> Г <<<
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 15:47 
...Mr. sarcasm...

По молба на locksyst

За проблемите, историята и всичко свързано с "Г"///

Както казва Дуче - "Тя не е моята трибуна и моят сектор, Това е вашата трибуна и вашият Сектор"

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 15:49 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Само не знам как ще предотвратим деленето на ултраси, кежуали, туристи, семкари, на София и провинция и т.н. Иначе идеята е хубава.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 15:51 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Това не е делене. Просто има различни фракции в агитката. Нека има скинове... Ако вчера имаше скинари на мача с Вардар... феновете им щяха да имат пряка среща със св. Петър.(Васе не ми трий поста плс :lol: )

Последна промяна Spike на Пон Окт 15, 2007 15:59, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 15:56 
...Mr. sarcasm...

Всичко е много просто... Като се карат и се обиждат фракции и някой определя кой е фен и кой не, че летят картони и банове и тва е:)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:01 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Е то нали точно затова е темата- за да се обсъжда кой фен заслужава да е в сектор Г и кой не. Ако за такива спорове ще се дават бонаве и картони, то по-добре темата остане празна...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:01 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Всеки фен на ЦСКА има право да е в агитката... няма никво значение къв е. Е само да не бие други цесекари... т`ва е тъпо.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:03 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Ами тогава някой от по - опитните да каже защо аджеба сме в Г?
Аз често съм мислил:
Най - стар столичен клуб - Славия 1913 - сектор А
селски - 1914 - Б, Локо - 1926 /не съм сигурен :oops: / - В и ние като най - млади - Г. Не знам до колко има връзка де, но има логика.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:05 

Сектор Г е родината наша.Сектор Г е майка баща.
И дорииии сърцата спрат,и душите ни да отлетят,със червено шалче в ръка,тук ще бъдат и наще деца!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:06 

Темата е 3а Сектор Г , а не кой къв фен е ! Сектор Г си има история , няма да е лошо някои от по-въ3растните да се вкл. да ра3каже какво е било по онова време.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:06 

Вместо картони защо не си ударим по един тукат :?:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:08 

За мен лично проблемите са свързани с недорасляци, които си мислят, че са татроти или понеже са доста могат да командват нещата или поне им се иска.

Пресен пример давам последния важен мач на ЦСКА, срещу Тулуза.

Ариана и Люлин бойс.. тъпотии пълни, защото едните били против еди кой си, другите били против тях и т.н. и т.н. и се тепат, вместо да подкрепят отбора!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:12 

щом трябва ще се трепят. Теб какво те бърка, освен това темата е за Г а не кой с кой се е веселил

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:15 

Pavlovo Front
а колкото и да е тъпо говедата са били Б , а ние само 3а да сме противоположни сме Г .Нещо не мога да намеря снимки стари на Г ако някой 3нае да постне.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:25 
вдига купата
вдига купата

Хубаво е да има всякакви, но също така е добре и да има някакви чисто морални вътрешни правила. Вътре на стадиона всички сме за една кауза, за една идея и за един отбор. Недопустимо е да се бием на "свещена" земя( приликите с един култов филм и сериал са чисто случайни :lol: ). Дори в Англия, т. нар. кежуали не посягат на обикновените привърженици на своя отбор . Това е въпрос на чест и морал. Една истинска агитка не би допуснала такова разделение помежду си. Аз лично съм За да има такива по-агресивни фракции, ако бях сега на 17-18 вероятно и аз бих се заразил и запалил по тези идеи. Но не мога да си представя на мач на моя любим отбор да тръгна да се бия с друг привърженик на ЦСКА - това не мога да си го представя.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:29 

Цитат:
Дори в Англия, т. нар. кежуали не посягат на обикновените привърженици на своя отбор
Кажи кой е бил обикновени фенове на мача с Тулуза?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:33 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Айде пак дойдохме на темата за "БОЯ", дето не е наша работа !!!
ПГГ , хайде поне малко ни открехни ве деееба, нас заблудените ?!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:34 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Заради простотийте които става на последък напуснах Г сектор и никога няма да се върна вече 30 и кусур години съм бил в него ама одъртях заради простотий и мерене на пишки !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:36 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Мда, Геле, някои дето са били в сектор "Т" на бащите им , сега се правят на домакини, смешно е .....

Какви бяха на цвят пейките в сектор " Г " , я ми кажете ??? :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:38 

Като ти гледам местожителството, не искам да те тормозя с излишно инфо. Не съм почнал аз темата за шамарите :!: . Аз не мога да направя от мишки хардкор фенс не съм вълшебник. И да темата е за Г а не за мача с тулуза /който знае знае който не знае не му е работа да знае/

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:39 
вдига купата
вдига купата

PGG, говоря принципно. Някъде да съм споменал инцидента от мача с Тулуза? По-скоро мнението ми е насочено към вечните претенции срещу по-нормалните привърженици на отбора. Ок, всички искаме хората вътре да знаят песните, да ги пеят вместо да люпят семки, да има някакъв синхрон когато тези песни се пеят. Но този проблем се решава с по-стабилна организация и с повече воля, а не със сила и терор като говедата, на които нон стоп им се подиграваме като модел за публика.

Относно мача с Тулуза, не е моя работа и не искам да знам кой и защо се е бил(това в отговор към теб от другата тема). Аз просто искам като привърженик на ЦСКА от 7 годишен, от далечната 89-та година, да не гледам тази грозна картинка повече. В сърцето на агитката да се бият свои срещу свои. Каква е причината, мен не ме интересува, нито им държа сметка. За мен е важно следствието, а то е разделение, разделението означава слабост, а слабостта означава деградация. И не вярвам ти да не си съгласен с това. Не може да няма начин тези неща да се решават извън стадиона!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:41 

Абе да речем ще дам пример баща ми.
40 години е умирал за ЦСКА, продължава да го прави, видял е доста повече от някои тука, които се имат за нещо много, ревал е припадал е, радвам се е заради отбора, сега не иска да отиде в сектор Г, не защото са мръсни седалките, а защото има лумпени, които се бият като побъркани, псуват и говорят супер глупости през целия мач, гледа ги през цялото време как се катерят по оградата, хвърлят бомбички и са дрогирани и пияни, е това ли е СЕКТОР Г?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:41 

cskaveteran ,
ра3кажи нещо от онова време , би било интересно според мене на повечето , които ходят в Г , а не 3наят какво е било преди тях.Примерно , къде сте се събирали...
А колкото до проблема в момента , той е да няма туристи в сектора и секви видове пълнежи.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:43 
гледа мача
гледа мача
Аватар

ПГГ, местожителството ми е ирония спрямо тези дето са били туристи в ташаците на бащите си, когато сме се мачкали по Перник, Русе и т.н. ..
Хайде да не взимаме лиценз за великофенове и собственици на сектор " Г " , никой няма право, даже и вие, на които правя поклон за подкрепата......

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:45 

като по малък ЦСКА като падаше аз пла4ех ревах за ЦСКА бех 2 3 4 клас кинех си нервите а до колкото ма4а със тулуза боя беше на 2-3 метра във лево от мене от брат ми разбрах 4е боя станал заради стюардите :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:46 

Така са решили така са направили. Както те не ви закачат като сте шаладжии така и вие не трябва да ги съдите. Сега половината форум искал телефони на макетата :grin: а 100000 мнения има кви са били тия простаци дето се биели по-между си и се биели с рогата и с ушев и т.н. и каква простотия било. Кво праим :?:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:46 

Meto_Cska , заглъхни моляте

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:48 
вдига купата
вдига купата
Аватар

locksyst написа:
cskaveteran ,
ра3кажи нещо от онова време , би било интересно според мене на повечето , които ходят в Г , а не 3наят какво е било преди тях.Примерно , къде сте се събирали...
А колкото до проблема в момента , той е да няма туристи в сектора и секви видове пълнежи.

Ами събирахме се в Сектор Г защото беше от страната на Царевец там беше сборното място на всички армейци едно време и може би сектор Г е бил най близо и там са започнали да се настаняват също се събирахме и на Монте Карло това е лятната естрада в Борисовата градина
също и на Братската могила това е паметника в Борисовата градина и на Ариана сега съм радостен че реставрираха Ариана и пак ще е готино там !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:48 

tony-master написа:
ПГГ, местожителството ми е ирония спрямо тези дето са били туристи в ташаците на бащите си, когато сме се мачкали по Перник, Русе и т.н. ..
Хайде да не взимаме лиценз за великофенове и собственици на сектор " Г " , никой няма право, даже и вие, на които правя поклон за подкрепата......

Никой не те упреква че си се мачкал навремето. Било ти е кеф мачкал си се. Нека и ние да се помачкаме :twisted: . Сам казваш щом не се мачкаш вече, защо ти е да знаеш за веселбата?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:50 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

локсист понеже си много умен, всякаквите видове пълнежи не се изчерпват до "туристи"

Пълнежи има и сред "нетуристите" и то много. А кой е голям фен и кой не, не се доказва по форуми. Така че оставете тея неща и не си хабете нервите в тая тема. Получава се омагьосан кръг и ще циклите на едно място.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Окт 15, 2007 16:51 

To е ясно , че сте се събирали в сектор Г :grin: имах впредвид преди мачовете.. И3ток е според мен най-доброто място и оттам са едни от най-големите.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 1 от 245 [ 7322 мнения ] Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 245  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми