Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 13:45 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

В грешка си - Имало е преговори и са били в финална фаза но лупи ги е стопирал :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 13:47 
просто минава
Аватар

А Лупи как бих го стопирал ако ми влезе 1в1 не е истина просто :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 13:48 

и ще бъдат ли продължени и финализирани , някои има ли идея ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 14:48 
вдига купата
вдига купата
Аватар

KOBAKA написа:
Джони Велинов: Доколкото знам преговорите с Жеваго са във финалната си фаза чакаме подпис!!!

А дано ...

къде го е казал това?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 14:49 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Днеска в Спортен свят го каза. Но се съмнявам да е толкова навътре в нещата...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 14:51 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Sunset написа:
Днеска в Спортен свят го каза. Но се съмнявам да е толкова навътре в нещата...

аха а нещо друго интересно като новини за нас от спортен свят че не го гледах?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 14:53 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Честно казано и аз го хванах доста късно, но изговориха нелоши неща. Това, което хванах беше за неплатените данъци на бай ти Ганя Балкански, както и за нуждата от ревизия на всички клубове и БФС.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 14:55 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Sunset написа:
Честно казано и аз го хванах доста късно, но изговориха нелоши неща. Това, което хванах беше за неплатените данъци на бай ти Ганя Балкански, както и за нуждата от ревизия на всички клубове и БФС.

а за собствеността нещо друго или не?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 14:56 

RED DEAD ,

Джони просто спомена, че ОЧАКВА и се надява Жеваго да ни вземе.

Иначе днес беше доста интересно предаването. Дражев доказа с документи как Спартак Вн и Ботев с огромни задължения са получили лиценз.

А пряко в ефир се включи бившия ген. секретар на БФС и каза, че не осигуряван за времето през което е работил там :-o И каза, че ще пуска жалба да УЕФА и ДАМС :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 14:56 
вдига купата
вдига купата
Аватар

По - важното е да гледаме "На четири очи" , гост ще бъде Сашо Диков и темата е за ЦСКА!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 14:58 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Пена, това, което казваш само доказва колко е осведомен Г.А., който спомена същото на пресконференцията оня ден.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 14:59 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Накратко - разговор с Дражев и Джони, включване на Чезари и Емо Дачев, както и интервю с Гошо Атанасов. Есенцията - нередовен БФС и ФК"Доносник". Като пример, очебиещ - Батков /Чорни/ все още не са платили за трансфера на Чиликов. Както и ред други неуредици.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 14:59 
вдига купата
вдига купата
Аватар

мерси много на инфото

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 15:00 
вдига купата
вдига купата
Аватар

rora написа:
Накратко - разговор с Дражев и Джони, включване на Чезари и Емо Дачев, както и интервю с Гошо Атанасов. Есенцията - нередовен БФС и ФК"Доносник". Като пример, очебиещ - Батков /Чорни/ все още не са платили за трансфера на Чиликов. Както и ред други неуредици.

охооо мръсните говеда и бфс май ще увиснат здраво...а дано се разкрият мръсните им игри

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 15:05 

Направо нема да им се верва !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 08, 2008 23:29 
гледа мача
гледа мача
Аватар

bht написа:
А Лупи как бих го стопирал ако ми влезе 1в1 не е истина просто :D
Ще ти се стопира в ръката а? :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 08:02 

Някой ако е гледал тоя дето вече няма да му споменавам и името сутринта по БиТиВи да каже, дали съм подвел с мненията си . Мисля, че това за финансирането се припокри на 100% с това, което написах аз. Може да има отделна сделка за ЦСКА, само че ако се върнат всичките пари на мангала. Просто схемата е като при Челси, всяка стотинка вложена в отбора е оформена като кредит от собственика към отбора. Т. е на тоя етап ЦСКА няма задължения, те ще изникнат ако примерно някой пожелае да изкупи отбора отделно от кремиковци!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 08:08 

И кой ще върне тея пари бе Гини и колко са те :-o :roll:
Мангала да бъде притиснат и да му се отнеме собственоста , ако не другия път щом стъпи в БГ да го убем с камъни :wink:
Ако се намери някой с пари от рода на Ганчев или Цеко Минев и парите са малко , аз лично съм против Живаго.
Днеска четох че Майкъла е казал че нямаме кредити сичко е точено през комбината тоест нас не ни засяга да се оправя Кремиковци.
Лично аз имам идея да ни купи Бекали и без това не може да дава пари за футбол в Румъния за няколко години на пред 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 08:14 

Ама това ти обяснявам. Черно на бяло ЦСКА не дължи една стотинка. Обаче примерно, аз и ти решаваме да изкупиме ЦСКА ще ни бъде съобщено, че фирми от империята на Митал са кредитирали обора и ние трябва да изплатим тези задължения. Тази схема се прави на много места по света, тъй като футболните отбори са интерес на много хора и винаги може да има натиск да сдадеш властта. Тогава обаче собственика казва, ето аз съм кредитирал тоя отбор с толкова и толкова пари, вземете си футболния клуб , ама тия сметки трябва да се изчистят. По абсолютно същия принцип Челси е с дълг към фирми на Абрамович с над половин милиард!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 08:15 

bobiruto написа:
И кой ще върне тея пари бе Гини и колко са те :-o :roll:
Мангала да бъде притиснат и да му се отнеме собственоста , ако не другия път щом стъпи в БГ да го убем с камъни :wink:
Ако се намери някой с пари от рода на Ганчев или Цеко Минев и парите са малко , аз лично съм против Живаго.
Днеска четох че Майкъла е казал че нямаме кредити сичко е точено през комбината тоест нас не ни засяга да се оправя Кремиковци.
Лично аз имам идея да ни купи Бекали и без това не може да дава пари за футбол в Румъния за няколко години на пред 8)

Бекали да бе. А за чий ни е тая мамалига !?!?!? Живаго ли Жеваго ли той да бъде!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 08:56 

Ето затова Лупи трябва да отчете парите, да се види за какво са похарчени всички тия кредити. В момента сме клуб с почти отнет лиценз, с почти избягали играчи, и без бази. Кой ще бъде този милионер, готов да се раздели с 35 млн евро и да чака поне година докато отбора се стабилизира?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 09:15 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Най добрия вариант е Гриша Ганчев но дали най сетне ще се реши да се захване със голям отбор а не селски.Като ги събере двата отбора ще се отсеят най добрите играчи като Тунчев,Петре,Ней,Гарсес а от Литекс да речем Том,Йеленкович,Манолев и Венков да речем и може да продаде доста от футболистити и така ще си покрие доста от разходите.При този вариант си мисля че няма кой да ни направи и равен поне в шампионата.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 09:32 

znae li se ne6to za noviq sobstvenik?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 09:42 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Фенове канят Гриша Ганчев в ЦСКА

Президентът на "Литекс комерс" Гриша Ганчев е бил поканен от политици, шоузвезди, журналисти и обикновени фенове да изкупи акциите на ЦСКА, твърди "Меридиан мач". В последните 100 часа спонсорът на Литекс имал над 40 разговора с ВИП привърженици на "червените", като единствената тема е била бъдещето на "армейците". Засега обаче босът отказвал ад се ангажира по какъвто и да е начин със съдбата на ЦСКА.

За нея обаче е готов да се погрижи украинският милиардер Константин Жеваго, но само ако преди това "армейците" фалират. Олигархът е поставил същото условие и за "Кремиковци", защото не искал да се занимава с дълговете на Митал и Томов.

СПоред мен ен му е до нас на Гришата точно в този момент. Една сделка по придобиване на акциите на ЦСКА би му коствала време с което не мисля че разполага в момента покрай случая с Ангел Бончев и явноте атаки срещу него

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 10:06 

Абе престанете с тия щуротии. Незнаете как стоят нещата с Гриша Ганчев. Стига!!! Няма да ни вземе, кви са тия молби, кви са тия глупости!? И последно пояснявам, лупи е бил много наясно за какво става въпрос. Дали са го подвели, дали той ни е намазал ските знаят много малко хора. Емо Костадинов ги казва нещата във второ интервю поред, ама някои не четат или неискат! Дучето също го каза откакто се е изяснил проблема 10-12 дена лупи не си вдигал телефона въобще... А тая смехория, че Жеваго щял да ни вземе след като обявиме фалит и изпаднеме във В група просто уби всичко детско в мен. Аз си мисля, че той вече ни е взел... само че първо трябва да подложат ситуацията, за да не се наливат безмислени пари за чужди дългове!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 10:18 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

За мен и с Жеваго ще е същия ташак,И ТОЯ Е чУЖДО ТЯЛО И ТОЯ шЕ ГИ НАДРИСКА РОЗОВИ ЛАЙНАТА...

ПС: На Алеята на Славата по случай 60 годишнината на клуба има една топка и под нея пише 'На вас дължим всичко". На тази топка има един мн грешен елемент и той е точно по средата- с имената на всички президенти на клуба от 90-та година насам. На тези хора ние нищо не дължим, те ни погребваха в продължение на години. ********* за всички президенти на ЦСКА от 90-та година до сега ********* !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 10:36 

Напротив доста внимателно прочетох Костадиновите излияния...
за мястото в ЦСКА:
Цитат:
моята длъжност в ЦСКА от януари 2007 година до изтичането на настоящия шампионат бе спортно-технически директор

за дълговете:
Цитат:
Още през миналата година на няколко пъти този въпрос бе обсъждан на заседанията на Управителния съвет.

за мерките, които е предприел:
Цитат:
Томов ни увери, че всичко ще се оправи. Аз отново го предупредих

и по-нататък:
Цитат:
аз постоянно се интересувах дали проблемът ще бъде разрешен.

да хвърлим камъните и другаде:
Цитат:
скъпоплатени играчи, част от които не оправдаха доверието. Старши треньорът настоя да ги вземем, защото неговото желание беше да изградим силен отбор. Отделно се играеше за огромни премии. Само ще вметна, че премията на наставника за спечелването на шампионската титла е в размер от 100 000 евро.

Защо се получи цирка:
Цитат:
Така и не разбрах...
, но когато Лупи ме сложи цар:
Цитат:
Томов взе най-правилното решение

Как ще се оправим:
Цитат:
Надявам се да проблемите най-после да свършат. Ще направя всичко по силите ми. В противен случай няма да се знае какво ще е моето бъдеще в ЦСКА.

Ще ни дадат ли лиценза:
Цитат:
Има такива случаи в Европа, защо и сега да не се получи същото с ЦСКА

А предния път като имахме проблеми с лиценза:
Цитат:
Каквото е било, било

Бъдещето:
Цитат:
Ще привличаме от чужбина главно свободни агенти. Уверявам ви, това няма да бъдат нискоразрядни футболисти. Ще заложим на млади и перспективни момчета от нашата школа и от България. Крайно време е да слезем на земята.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 10:42 

ем нема лощо, Емо ще ни закопае :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 10:52 

и Емо трябва да напуска и това е :!: :evil:
Аз съм против Украинеца но кой ни пита нас :?
Както каза някой чуждо тяло нищо добро , с тая политика да не зимаме нито 1 играч 4 5 място ще се лашкаме , поне да не си продаваме кадърните юноши , Сепак се моля за чудото Ганчев колкото и да е нереално.
И Жевало не ни е зел още
Днеска познат на майка ми който е много на вътре каза че 80% оставаме а за Жеваог незнае нищо инфото идва от МС а човека е сериозен.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юни 09, 2008 11:04 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

надявам се много ама много скоро нещата да започнат да се оправят.преди малко говорих с един колега на който сина му е в ДЮШ и той ми каза,че левски се натискат за сина му и ако нещата не се оправят ще го мести при тях.наскоро е ходил в общежитията на момчетата за трепи хлебарки и мишки,а от левски са го поканили да види техните и той е останал шашнат.
идеше ми да го питам как може да го премести там,но той ме изпревари като каза:"за мен е най-важно детето ми".е какво да му кажеш при сегашната ситуация???
надявам се скоро някой да ни вземе и да погледне сериозно на клуба.
не ми харесва идеята на Емо да разпродава отбора,но май наистина при сегашната ситуация и неясното бъдеще неможем да си позволим високите заплати на по-добрите ни играчи.
мисля си,че Стойчо трябва да сотане,но невярвам заради конфликта му с Емо
на края ще кажа само НЕКА ДА БЪДЕМ СИЛНИ!!!!!!!!!!!!ЩЕ СЕ СПРАВИМ С ВСИЧКО ДОКАТО СМЕ ЗАЕДНО!!!ЦСКА ИМА МИНАЛО,НАСТОЯЩЕ И БЪДЕЩЕ И НИЕ СМЕ ЧАСТ ОТ НЕГО!!!!!!!!

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 63 от 67 [ 1993 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми