Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 15:58 

Добре знам какво съм написала(не мога да мякам кат тебИ,сру), аз не намирам никаква разлика откакто чичо Митко ни купи, и не обременявам никого с мението си (сещ се а?) :idea: Положението си е същотот, продължаваме да си градим перфектния отбор с перфектния треньор, интригите са същите, само лицата са други(даже по-противни, черепа поне не е мангал) :idea:
Ади вазирай сия при уния дйет плюят кръв и размахват брадви :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 16:00 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Стига се дърляхте във всяка тема бе...където и да отвориш, все някои двама се хранят за нещо...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 16:05 

Никъде нема вазирам и те съветвам да спреш с обидите !!!

Цитат:
!Да не би "Армията" да е заприличала на европейски стадион?! Да не би да сме постигнали някакви главоломни, зашеметяващи резултати и победи?!

ей за тва говоря. Ако си очаквала тва да стане без намеса от държавата/общината , май наистина треа отидеш на училище. /поне като такава се държиш/

бтв скоро може и без чичо Митко да останем, тогава всички ще сме доволно, най-вече ти :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 16:11 

Ходи се прегледай на лекар.....с тези си думи визирах хората които си набиваха душевна чекия когато Томов от името на Митал обещаваше това и онова, хората които му вярваха и плюеха Черепа, виждайки в Митал Спасение и Слънце...явно не си ме разбрал, защо ли обаче в такъв случай коментираш?!
Принципно ми дреме на гъза за чичо Митко дали ни е шеф или не(предпочитам да не ни е, като знам к'во става у другия му БГ имот), а колкото до общината, ако ЦСКА разчита на общинска издръжка, по-добре да закрият клуба.....или забрави жестоките проекти за строителство и за пълно модернизиране на стадиона и базите ни?! Идеята е че когато някои хора "плямпат" простотии, винаги се намират разни дето да им вярват...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 16:14 

Само че общината е орган на местното самоуправление и имотите не са общински а държавни - по настоящем на ДАМС, агенция равносилна на министерство на спорта, преди тва на МО.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 16:16 

Цитат:
а колкото до общината, ако ЦСКА разчита на общинска издръжка, по-добре да закрият клуба.....или забрави жестоките проекти за строителство и за пълно модернизиране на стадиона и базите ни?!
- ноу комент. За съвсем друго ставаше въпрос.

Цитат:
Добре знам какво съм написала
- не, не знаеш

Както и да е , спирам, с теб спора не върви

П.С.
Цитат:
б.а.1 седи си там при Диму Бургир и "Торментор оф кристиян соулс"
Верно говориш глупости :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 16:21 

Е обясни, виждам, че явно взаимно не можем да се разберем.
б.а. Аз не споря, по-нагоре написах,че не обременявам никой с мнението си, но ти го взе прекалено лично....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 16:31 
Предупреден
Предупреден

Ситуацията не е като миналата година по това време.Тогава поне малко хора се осмеляваха да се ********* с отбора ни.Докато сега не е така.Не знам дали мангала търси нов собственик на ЦСКА,знам само,че нещо не е както трябва.Аз не искам квалификации за шамшионска лига,ако пак ще се повторят историите с галатасарай.По-добре да вземат мерки и новите играчи,които ще дойдат да разбират какво пее публиката.А не като сега половината отбор не разбира какво се пее от трибуните........

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 16:56 

Не знам за каква собственост се борят, като стадиона от ден на ден заприличва на като след бомбардировки на Нато и Русия съвместно учение. :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 17:10 

CsKa_FeNkA написа:
Ходи се прегледай на лекар.....с тези си думи визирах хората които си набиваха душевна чекия когато Томов от името на Митал обещаваше това и онова, хората които му вярваха и плюеха Черепа, виждайки в Митал Спасение и Слънце...явно не си ме разбрал, защо ли обаче в такъв случай коментираш?!
Принципно ми дреме на гъза за чичо Митко дали ни е шеф или не(предпочитам да не ни е, като знам к'во става у другия му БГ имот)

Интересно ми е ти кой искаш да ни е собственик :?: :?: :?:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 17:24 

Ахмед Доган и Митю Крика :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 17:50 

CsKa_FeNkA,извинявай за въпроса,но ти да не му духаш на черепа ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 17:51 
Модератор бе, Уили

Лесно е да си винаги анти, да си винаги недоволен, винаги нещо да ти е криво... това като цяло ни е заложено на всички за всичко - все някой нещо мрънка от ежедневието си без да си дава сметка, че освен неща, които НЯМА има и такива, които ИМА :-)

Същото, което пишех по времето на Черепа ще го напиша и сега за Митал - ако някой има по-добра алтернатива, да заповяда, да я изкаже, и получава подкрепа моментално :-)

Аз в момента поне алтернатива не виждам, освен ако случайно някой голям турски, гръцки, италиански или какъвто-там-се-сетите концерн за производство на зърнени храни (да речем) не е отправил тайно оферта към Митал, за да закупи отбора.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 18:04 

Много от пишещите тук братя си нямат и хабер как в днешния комерсиализиран свят се вадят милиони за някаква "измислена" кауза каквато за Митал е ЦСКА.Това с Абрамович го забравете защото и там има "игричка",но наще мозъчета не могат да го осъзнаят и си мислим,че всичко е заради самата игра.И ако някой има нещо да казва нека го докаже с факти ,а не с вечни недомлъвки.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 18:32 

Факта е,че няма друг клуб в Европа като нашия,където връзката между собственика и клуба,или футбола да е толкова огромна!!!Идва веднъж годишно но стадиона,друго си е и срещу славия и локото да е тук,поне ще е наясно какво е полужението в клуба!Поне пари да дава и да търси резултати от подчинените си!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 18:35 

Браво Ред ВАРНА,добре казано,но тва с духането доста грубичко прозвуча :grin: :D :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 19:51 

Ако през лято'2003 Божков беше осигурил на Стойчо и половината от селекцията, която Томов и Митал му осигуриха четири години по-късно, отборът нямаше да бъде саботиран и стопиран в развитието си.
Новото ръководство направи три прекрасни неща : 1. качествена селекция 2. изкара финансите на светло ( няма вариант пак свинята Наков да се нагушва под масата за някой смърф ) 3. имат позитивно отношение към публиката и няма подигравки с цените на билетите, както бе по Божково време
Новото ръководство заложи на цесекари и, а да - досега не му се е случило да продаде ШИБАНАТА ТИТЛА ! :youfool:
дребни различки, но какво да се прави....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 20:00 

И за всичко тва какво получи ... усвиркване :)

Тва което приживях неделя в А сектор на армията ... мале, дано Гарсес не разбра повечето работи :)

бтв забравих : Стойчо вън :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 20:07 
Образцов съфорумец
Аватар

Стига глупости......дайте да върнем Черепа и БСВ....най -добре ще е ...осъзнайте се малко.....! :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 20:22 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Кой може да е толкова малоумен, за да смята, че Черепа е по-добър вариант от Митал? Ако ще Митал и пукнат лев да не дава, но поне сме сигурни, че няма да завърти някоя задкулисна комбинацийка за титлата.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 20:37 

Е то няма база за сравнение.
Като цяло сме добре с Митал, чуждестранен собственик със сериозен бизнес- но трябва повече прозрачност в клуба, и по-голям професионализъм ,за който се афишираше. Трябва да работиме и за да ни дадат концесия и за да имаме професионално и нормално функциониращ клуб.
Има още много работа, но смяна на собствеността едва ли ще помогне :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 20:43 
Образцов съфорумец
Аватар

Да върнем Черепа или да плачем за него ,значи да си плюем на суратя...мамицата му и мошеник!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 20:46 

Е то в крайна сметка никой неиска връщането му, както каза ред_yлтрас сега поне няма да има договорки с говедата и тото-съмнения всеки мач.
Дано да се стабилизираме при това ръководство наистина.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 21:15 
Предупреден
Предупреден

Защо мислите,че след като не сме собственост на Божков,вече всичко е прозрачно.Наясно съм,че няма трезвомислещ човек,който ще дава пари за една кауза,освен ако не е идеалист.А мангала нищо не знае за ЦСКА,нито лупи.ЦСКА,явно е параван за някакви далавери.
А за селекцията през 2003.Тогава привлечените играчи бяха не по-слаби от сега привлечените кюнци.Само че тогава имаше един човек,който вършеше работа-Ради Здравков......

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 21:19 

Cleaver написа:
Защо мислите,че след като не сме собственост на Божков,вече всичко е прозрачно.Наясно съм,че няма трезвомислещ човек,който ще дава пари за една кауза,освен ако не е идеалист.А мангала нищо не знае за ЦСКА,нито лупи.ЦСКА,явно е параван за някакви далавери.
А за селекцията през 2003.Тогава привлечените играчи бяха не по-слаби от сега привлечените кюнци.Само че тогава имаше един човек,който вършеше работа-Ради Здравков......

По първият абзац - по-какво съдиш че е параван ЦСКА за някаква далавера ???? По нищо ама ей така :roll: :roll: :roll:
За втория - ТЕЗИ КЮНЦИ както казваш ще те направят шампион ама кво ти пука на теб важното е да са бели , със завършено више и говорещи поне немски(от времето на Хитлер :wink: )

А на тези които дже през ум им минава да сравняват Митал с божков само ще кажа едно - нямат нищо общо.Митал е с години пред тукшното говедо.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 21:25 
Предупреден
Предупреден

Ами мангала се буди една сутрин в Делхи,след като е гледал някой филм с Радж Капур и си казва,що ли да не се захване с ЦСКА??????
А съдя,че има далавера,по хора като лупи,такефффф,гарибалди и мега рекламиста краси гергоггг.Неуспели и гонени от всички политици,новинари,които се чудят какво да кажат и разни псевдо юпита.Марш към доменните пещи в кремиковци.......
Какво е важно и какво не за МЕН,е лично моя работа.Да искам играчите да са бели.Искам човек като Гатузо,който ако може да е роден тук,ама това не е важно........

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 21:30 

Хахахаха сега Митал ли е виновен :?: Не вярвах, че ще стигнем до там да обвиняваме собственика на клуба за неща, които не зависят от него :-o Какво има общо Митал със стадион Българска армия или базата в Панчарево :?: Тези обекти са ПУБЛИЧНА ДЪРЖАВНА СОБСТВЕНОСТ и като такава с тях може да се разпорежда единствено ДАМС чрез МРРБ. ЦСКА в случая се явява просто наемател и толкова.

За 1 година в клуба се направи повече, отколкото за последните 5.
Искахме селекция и я имаме. Искахме нормални цени на билети в ЕКТ и ги получихме.

За толкова години при Божков, никой не се сети да направи организация като тази на мача с Толуза - ново табло, химна се пя на живо...... И всичко това на мен ми показва една загриженост към ЦСКА.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 21:31 

ето че пак се върнахме отначало :)
точно и затва говедцата ще празнуват другата година с титлата, а ние ще продължаваме да се караме :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 21:34 

tormentor,говедата могат да станат шампиони догодина само ако черепа се завърне :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Окт 09, 2007 21:35 

Red Varna, не му духам, щото повече предпочитам жени. Но ако имаш желание да разбереш в какви чаршафи спи черепа, обърни се към някой от другите разбирачи, аз пиша тук понеже си нямам друга работа, когато не се напивам по пейките и улиците....

Само не разбрах как точно реши,че защитавам черепа, при положение че казах, че интригите си останаха същите и в отбора и в сектора, кое точно не схвана?! Или да ти го кажа по-просто: нито за Митал ми дреме, нито за Черепа, за мен са една и съща стока :idea:

МладостБГ не тълкувай позицията ми като проява на нихилизъм, реалността е такава, че спора за чичо Митко, черепа и проблемите в ПФК ЦСКА е адски перверзен, не мислиш ли?!

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 5 от 67 [ 1993 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 67  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми