Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 12:38 
просто минава
Аватар

Ginny, нормално е да паднат предвид предстоящото обявяване на несъстоятелност, ти ако държиш акции няма ли да ги продадеш при условие че ако се стигне до ликвидация, изгаряш

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 12:39 

Аз съм съгласен, просто тая тематика ми е непозната.Стори ми се доста интересно!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 14:26 

valeri93 написа:
RED DEAD написа:
tnt написа:
Ред дед, единствения изход за Кремиковци в момента е процедурата обявяване в несъстоятелност.

ами така затова датата 17юни е важна и за Кремиковци и за нас тогава би трябвало съда да се произнесе

дА бе ВЕСТНИКА на БОРАТ:
ЦСКА В НЕСЪСТОЯТЕЛНОСТ :n016: :n016: :n016: :n016: :n016: :n016: :n016: :n016:
това ще е заглавието!

Защо сравнявате ЦСКА с кремиковци!? Кремиковци в случая е много по-голям проблем и наистина единствената алтернатива е да се обяви проформа в несъстоятелност. А днес у вестника имаше заглавие "Велизар е първяият който се спаси от ЦСКА".

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 14:47 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Цитат:
Декларация на Емил Костадинов
Уважаеми фенове, скъпи приятели, които истински обичате ЦСКА.

Чувствам се длъжен да се обърна към Вас в този труден за нашия клуб момент и да се опитам да хвърля светлина върху най-тежкия въпрос, задаван през последните дни - защо се стигна до тук и шампионът на България остана без лизенз за европейските турнири и е застрашено участието му в "А" група през следващия сезон. Много от Вас сигурно ще ме попитат дали имам това морално право, след като като част от това ръководство съм позволил да се стигне до тук. Аз смятам, че имам, защото този клуб ме е създал, и чрез което съм постигнал всичко във футбола и в живота. Аз обичам ЦСКА и винаги съм работил за неговото добруване и като футболист и като ръководител. Така отговарям на въпроса дали имам моралното право още да пребивавам на "Армията", вместо незабавно да го напусна.

В тези дни покрай многото верни неща бяха казани и доста неверни. Като член на УС на ПФК ЦСКА аз нося своята отговорност и няма да избягам от нея, нито ще се крия зад нечий чужд гръб. Оставката е най-лесният, но и най-нечестен към клуба начин в този момент.

Управителният съвет като колективен управленски орган нееднократно е констатирал и алармирал собственика на ЦСКА, в лицето на председателя на Надзорния съвет за фактическото състояние в клуба и опастността да се стигне до загубата на лизенза. Това лесно може да се установи като се прегледат протоколите от заседанията на Управителния съвет. Лоялността ни към клуба и неговия авторитет са ни възпирали, мен и моите колеги, да разгласим в публичното пространство тези опастности, предоверявайки се на обещанията на Председателя на Надзорния съвет Александър Томов, че проблемите ще бъдат решени и че за тях ще бъде информиран собственикът на клуба.

Чрез това писмо се обръщам и към Прамод Митал, за когото се твърди че все още е реалният собственик на клуба, да излезе от анонимност и да обясни какви са истинските му намерения и ангажименти, кои са акционерите и какви са правомощията на Председателя на НС на ПФК ЦСКА АД Александър Томов.

По този начин ще стане ясно за цялата общественост какви са нивата на отговорност в създалата се ситуация. Това ще бъде и моята молба и към министър-председателя Сергей Станишев на предстоящата ни утре среща.

По повод спекулациите, че в момента аз съм президент на ЦСКА, че съм узурпирал властта, след подадената оставка на Александър Томов като Председател на НС, ще обясня, че чисто юридически като член на УС нямам право да изпълнавам функци и задачи на член на надзора или негов председател. Заявявам, че и аз, и моите колеги от УС в момента работим по изчистването на данъчните задължения в кратък срок, за да имаме основания пред БФС да ни разреши участието в "А" група през следващия сезон.

Категорично отхвърлям твърденията и обвиненията, че в момента върви тотална разпродажба на футболистите от отбора на безценица, за да се облаготелстват хора от клуба. Ситуацията наистина налага да бъдат преразгледани финансовите параметри на договорите със скъпо струващите като издръжка футболисти, да се оптимизират разходите с оглед на това, че отборът няма да участва тази година в евротурнирите. Спекулациите за финансови машинации , измами и източване много лесно ще бъдат оборени от назначената от премиера проверка от ДАНС и НАП.

Откритата дарителска подписка, е по-скоро морален, отколкото реален финансов инструмент по изчистване на дълговете. Затова и аз и моите колеги обявихме, че ще участваме с лични средства в тази акция.

УС на ПФК ЦСКА смята за свое задължение и свой дълг да намери средства да стабилизира клуба, за да няма пред него пречки за участие в "А" група през следващия сезон. След като свършим това, сме готови да обсъдим въпроса за нашите оставки и да поемем своята отговорност за своите действия или бездействия.

Емил Костадинов

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 14:56 

Вече на декларации не вярвам. Ами разсекретете ги, Емо! Дайте протоколите, дайте баланса, дайте заплатите, премиите, кореспонденцията с комисиите...
Нали всичко е легално, всичко е достъпно...

Ето тук в момента от интервю на бившия директор на ФК Гомел - отбор от Беларус
Цитат:
Чтобы не быть голословным, могу рассказать о том, каким образом формировался бюджет прошлого года, который, как я уже говорил, составлял порядка миллиона долларов. 37 процентов от этой суммы – доля РУПП «БелАЗ», как деньгами, так и услугами; 9,2 процента приходилось на долю Михаила Николаевича Мироненкова, как учредителя; доля второго учредителя – Жодинского горисполкома – 6 процентов; 7,4 процента приходится на КЗТШ, 3,4 процента – на ОАО «Свiтанак». И ещё 37 процентов Клуб заработал сам, на трансферном рынке. На сегодняшний день заявленный бюджет и его наполняемость практически в два раза выше, что открывает перед Клубом совершенно другие перспективы

Човекът до стотинка знае приходите и разходите, дори е на печалба от трансфери. Е как мама му стара в Беларус става, а у нас не може?
---
едит извинявам се - допуснах неточност това дори не е ФК Гомел, а Торпедо Жодино :lol:

Последна промяна ombre на Вто Юни 10, 2008 15:01, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 15:00 

просто сме жалки, т'ва е истината!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 15:01 

Ginny написа:
Аз не съм много запознат с финансовите операции. Но чета по разни финансови бюлетини в нета, че за 10 -12 дена откакто гръмна скандала с нашия лиценз, акциите на Кремиковци са се сринали точно 40 пъти. От 39-40 лв. та до 1.50-1.60 лв. днес и с прогониз до началото на другата седмица да са под 1 лв. Та почвам все по-сериозно да се замислям, дали наистина не е предизвикано отвътре всичко това умишлено!?

нещо не четеш май правилно. Както и да прочетеш статията по въпроса факта е, че акциите на Кремиковци по никакъв начин не са повлияни ценово от скандала тук.
http://news.expert.bg/n147135/

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 15:06 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Омре не виждашли , че хората около Митал, правителството и БФС ни правят на глупаци.

Костадинов вади 1 милион собствени средства :P :P :P Да ги беше извадил преди 10 дена сега няма нужда.

Илия Илиев който в момента е служител в МС ни насочва към Томов защото на правителството така им изнася.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 15:10 

Не съм съгласен. Ясно и категорично се каза - процедурата за лицензиране стартира в края на годината, документите се предават до 31 Март и после се изчиства всичко. Лупи ми говори за два дни отсрочка :lol:
Иначе за Емо си прав - да ги беше извадил навреме, с лихва щяха да му ги върнат!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 15:59 

tprodanov написа:
нещо не четеш май правилно. Както и да прочетеш статията по въпроса факта е, че акциите на Кремиковци по никакъв начин не са повлияни ценово от скандала тук.
http://news.expert.bg/n147135/

Абе пич, я погледни, че статията дето ми даваш е от 6ти Февруари. Незнам кой чете и кой не, ама ти казвам, че в момента акциите са вече под 1.50 :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 16:01 

pecata написа:
Омре не виждашли , че хората около Митал, правителството и БФС ни правят на глупаци.
.....

Илия Илиев който в момента е служител в МС ни насочва към Томов защото на правителството така им изнася.

Е баш тука си мисля и аз, че е разковничето!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 16:01 

Сашо -Апашо е източвал Кремиковци през ЦСКА и за това сега двата субекта са свързани - фалира Кремиковци - фалира и ЦСКА. Това е реалността и за това изхода е почти невъзможен без някой да купи Кремиковци. Уви Живаго е разбрал за схемата и е поискал само Кремиковци на което циганите са се опънали и той за сега е пас.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 16:32 
гледа мача
гледа мача

За да си намериме нов собственик трябва да притиснеме боклука лупи да накара циганина митал да ни продаде! Именно томоф доведе индийския педераст, и най- малкото от солидарност към отбора трябва да го накара да продава!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 17:17 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Той иска да го продаде на брат си :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 17:24 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

pecata написа:
Той иска да го продаде на брат си :P

Въпросът е дали Лупи прави всичко умишлено,за да се понижи цената на Кремиковци и респективно на ЦСКА,чуха се не малко такива мнения.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 17:27 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Нищо не разбирам, честно!!!!

Продажбата на Велизар решаваше въпроса с дълговете.

Но появата на Илия Илиев който е служител на МС ме втрещи с изказването какъв перфектен собственик бил Черепа :oops: :oops: :oops: Абе Илия защо стачкуваха футболистите ни на лагера в Правец????

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 17:41 

Щеше да е смешно, ако не беше на наш гръб!!! Аз не знам вече къде се намирам и къде се намира ЦСКА!? Продадохме Велизар за 1 млн. лева, като се говори, че имаме дългове от 900 хил. Има сметки за дарения... Костадинов не знае кой е собственика на ЦСКА, в същото време моли за дарения от нас привържениците, лупи иска да лапне пари от трансфера на Тунчев в Литекс като за довиждане! Всъщност лупи май още се води на работа в клуба, няма как да бъде изгонен!? Стойчо иска да си вземе полагаемите премии, ако не ще съди клуба !?********* пародията.... е успяха да ********* мамата на отбор като ЦСКА :-o
Разпарчетосаха нашата СВЕТИНЯ ето това знам аз!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 17:43 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Това е времето разделно!!!!

Който е със ЦСКА е наш приятел, който не е да се маха!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 17:50 

Пеца, В група брат !!! Тва е единствения вариянт да се отървеме от изедниците, пак ще сме на всеки мач! Другия сценарий дето ше дойде принца да налива милионите просто е една ХИМЕРА

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 17:53 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Ама аз нямам нищо против, стига да се изчистим от тия дето смучат на наш гръб.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 17:58 

Еми то във В група няма пари и няма какво да се смучат. Яд ме е, че дори и сега начело до Дучето стоят някои човечета, дето са лапали здраво от ЦСКА. Като си отидем във В група ше си смучат...да не казвам кво... за мене там ще се пречистим от всички такива пиявици и после отново където ни е мястото да мачкаме наред !!! Само че без лупита, божковци , миховци и т.н и т.н. !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 18:15 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Ginny написа:
Еми то във В група няма пари и няма какво да се смучат. Яд ме е, че дори и сега начело до Дучето стоят някои човечета, дето са лапали здраво от ЦСКА. Като си отидем във В група ше си смучат...да не казвам кво... за мене там ще се пречистим от всички такива пиявици и после отново където ни е мястото да мачкаме наред !!! Само че без лупита, божковци , миховци и т.н и т.н. !!!

Съгласен съм че във "В" група ще се пречистим но трябваше ли да се стига до "В" за да се оправи отбора :?:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 18:21 
Образцов съфорумец
Аватар

И как ще стане това пречистване във В група?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 18:22 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Във "В" група няма да има пари за смученеи ще останат само истинскит ЦСКАри

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 18:22 
гледа мача
гледа мача
Аватар

pecata написа:

кой смуче бе...кат митал не дава пари кво изоб6то има да се смуче!!

има си назначена проверка от ДАНС и НАП и ще се яиди кой смукал и кой не!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 18:24 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Dark_LorD написа:
pecata написа:

Ето пример за смучене Томоф си преведе 100 000 евро премия за итлата

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 18:25 
Образцов съфорумец
Аватар

FLIRT_WHIT_DEATH написа:
Във "В" група няма да има пари за смученеи ще останат само истинскит ЦСКАри

Така си мислиш ти,сигурен съм,че паразитите трябва да се изчистят сега,на момента...иначе ,не В ,ами и Щ група няма да ни спаси.....змиите са на власт вече 18 години на Армията....при рогачите гърка лафчис ги изчисти още.....това е и причината за големите кризи при нас!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 18:27 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Винаги ще има хора които ще искат да лежат на ЦСКА затова ни трябва свястен президент

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 18:28 

Ние трябва да вземем стадиона и базата задължително. Да има гръб отбора. А, В, Я група без стадион и база умираме! Не може да са дадени на всички, а на нас не.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юни 10, 2008 18:30 
гледа мача
гледа мача
Аватар

FLIRT_WHIT_DEATH написа:
Dark_LorD написа:
pecata написа:

Ето пример за смучене Томоф си преведе 100 000 евро премия за итлата

всичко ще излезе наяве ;) 100 000 200 000, проверката ще покаже.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 66 от 67 [ 1993 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 63, 64, 65, 66, 67  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми