Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 23:19 

С. Д. е голям селянин
как може така да се изцепи, че ЦСКА не е БГ отбор
а после с всичката си олигофрения каза че е IND
Д'********* трябва да го глобят за расизъм

-----------------------------------
Еди кво си за фк говед ютд
два за С.Д.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 23:48 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Сашо Диков педераст!

ЦСКА не бил български отбор :x а какъв е бе, путьо?! Като те питаха вчера половин час мънкаше като ученичка, и накрая, за да не излезеш тъпак, каза, че бил "индийски" :evil: Индийски хуй за тебе, мършо! И за Асен! :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 23:59 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Хм, не че нещо искам да се заяждам, но кой изтри онова дълго мнение на meroveus? :roll:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 00:05 

КомунизЪма! :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 00:22 

red__ultras написа:
Сашо Диков педераст!

ЦСКА не бил български отбор :x а какъв е бе, путьо?! Като те питаха вчера половин час мънкаше като ученичка, и накрая, за да не излезеш тъпак, каза, че бил "индийски" :evil: Индийски хуй за тебе, мършо! И за Асен! :twisted:

по-добре негърски 8) може и няколко

----------------------------------------
С.Д. прасе
жена ти се ..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 00:58 

Мy bad. В моя защита бих, казал, че напоследък явно съм станал леко раздразнителен и попрекалявам с конфронтациите. Хехе, днес за малко да спя на изтривалката на входната врата :oops: . Сега е важно да се концентрираме върху отбора и неговата игра. Затова и промених поста. Отваря ни се златен шанс да смачкаме говедата на всички фронтове, дори db и 7дни бият отбой :idea: :arrow: . Ами тогава, нека се възползваме! Имам една лесноизпълнима молба. Нека подкрепяме отбора! Това го можем. Без значение от обстоятелствата. Те със сигурност го заслужават, повече от всякога!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 06:58 
вдига купата
вдига купата
Аватар

:thmbup:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 09:20 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Добре Къри и Васко вие сте журналисти имате привилегията да ловите некви такива витаещи новини но не ги меткайте тук да се дразниме само за мен щом Амунике е на терена значи са му платили дреме ми на фара може и в кокосови орехи да са му платили , докато излизат на терена за даден мач значи са си взели това което са подписвали , ако не са си го взели ще стане като Лима и Соуса ще си земат патлаците под мишка и ще си трътнат който от където е , а вие в вестниците имате способноста да чувате от тук от там да виждате от тук от там това което ние обикновенните фенове нямаме привилегия да правиме , ние гледаме това което е на терена такива зад кулисни и пред кулисни и вътрешно кулисни борби зса ваш приоритет , а нали трябва да се продават тея вестници в които се храните , а сензацията и скандала най много продава и е нормално вие и вашите колеги да ги търсите , аз така и така не купувам вестници няма и да купя та виждам че хората се дразнят фенове сте докато сте на стадиона после започнете ли да работите в вестник или медия ставате служители на този който ви дава заплатите , нещо нормално малко или много фенството отива на заден план и пишете това което ви се каже или каквато е концепцията за развитието и пронасоченоста на вестника , това е самата истина ! :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 09:26 
вдига купата
вдига купата
Аватар

cskaveteran написа:
Добре Къри и Васко вие сте журналисти имате привилегията да ловите некви такива витаещи новини но не ги меткайте тук да се дразниме само за мен щом Амунике е на терена значи са му платили дреме ми на фара може и в кокосови орехи да са му платили , докато излизат на терена за даден мач значи са си взели това което са подписвали , ако не са си го взели ще стане като Лима и Соуса ще си земат патлаците под мишка и ще си трътнат който от където е , а вие в вестниците имате способноста да чувате от тук от там да виждате от тук от там това което ние обикновенните фенове нямаме привилегия да правиме , ние гледаме това което е на терена такива зад кулисни и пред кулисни и вътрешно кулисни борби зса ваш приоритет , а нали трябва да се продават тея вестници в които се храните , а сензацията и скандала най много продава и е нормално вие и вашите колеги да ги търсите , аз така и така не купувам вестници няма и да купя та виждам че хората се дразнят фенове сте докато сте на стадиона после започнете ли да работите в вестник или медия ставате служители на този който ви дава заплатите , нещо нормално малко или много фенството отива на заден план и пишете това което ви се каже или каквато е концепцията за развитието и пронасоченоста на вестника , това е самата истина ! :wink:

Евала Ветеране!!!! Отдавна не сме били на едно мнение :clapping:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 10:13 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Ветеране, аз не съм тръгнала разговора. Някой написа какво бил казал Савов и аз отвърнах, че и аз така знам. И после се почна спора.. бла бла..
Да, Зе Руи дори не бе в групата, не бе в групата и за мача в Литекс, нито с гостуването на Омония.
Колкото за Амунике, аз ви казвам, че не искам те двамата да станат Шматко 2. Защото ще е кофти за нашия отбор деба! Но ако играят, добше дошли. Само че аз от Кевин не съм особено впечетлена. Пък за Зе какво да говорим, той ако още няколко пъти не попадне в групата не знам. Или искате разни чернилки да са в отбора само формално, за да вземат заплати, така ли? :x Това пък е ********* армейското мислене! :evil:

Последна промяна YNWA на Вто Сеп 04, 2007 16:09, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 10:18 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Е защо трябва да обиждаме някой само заради цвета на кожата му?!?!?!? Все пак сме в 21 век и хората вече не искат да се делят първично на цвят на кожа,религия и т.н...А по темата за играчите за Зе Руй още нищо не мога да кажа ,но за Амунике(тъй като съм го гледал още докато играеше за Витория Сетубал) мога съвсем отговорно да кажа че е наистина голям талант!!! Така че за мен лично той е много ценна придобивка,но както каза и Стойчо явно му е нужна по-дълга адаптация и не виждам защо още в 4 кръг вече трябва да се нахвърляме върху момчетата и особено новите за които това е абсолютно нова атмосфера и начин на живот тук!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 10:21 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ами то могат ли да играят в отбора 25 футболисти заедно ???? Не не могат играят 14 такива са правилата , и Стойчо избира кой е в най добра форма и с Амунике и Зе Руй има ротация защото те двамата не са в най добрата форма , Зе Руй игра в Варна аз бях на мача и не игра никак зле за минутите които беше на терена проби няколко пъти опасно по крилото включи се и в защита и даже картон си изкара , Аминике по трудно навлиза в отбора но при по класни крила за този момент или така да го кажа в по добра форма като Петре и Удоджи трудно ще се впишат Зе Руи и Амунике в отбора трябва бая да се потрудят за да изместят Митко и Флорентин или не дай боже да се контузат Нигериеца и Румънеца нали на това му се вика конкуренция , а според мен Зе Руй добри неща направи на Плейстейшън на финала вкара и хубав гол и на мача с Миньор на Панчарево също , ще видиме Стойчо решава кой да играе и кой ще му е най полезен в дадения мач !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 10:22 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Аз ще съм щастлива ако той наистина покаже на 100% потенциала си. Не искам обаче още с идването да започнат да реват за пари. Такива лиги в отбора не искам. За сега Кевин се държи, но действията на Зе са показателни.
Айде щото много говориш, на тебе трябва ли ти футболист, който да прави само скандали за неиплатени премии и в същото време да не играе? А? :x

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 10:23 
вдига купата
вдига купата
Аватар

А Ред дед и на теб ще опонирам малко ние сме ЦСКА и трябва да се вписват бързо ако искат да са титуляри и да играят като Ней и Чиликов и Ландзаат няма кой да ги чака 15 месеца да ми се вписват в конюктурата и живота и обстановката в София виж тези новите Холандци в Реал или пък Торес и Воронин в Ливерпул или пък Рибери и Тони и Клозе в Байерн да не би те да се вписват по 10 месеца в новите си отбори :wink: :wink: :wink: :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 10:25 
вдига купата
вдига купата
Аватар

YNWA написа:
Аз ще съм щастлива ако той наистина покаже на 100% потенциала си. Не искам обаче още с идването да започнат да реват за пари. Такива лиги в отбора не искам. За сега Кевин се държи, но действията на Зе са показателни.
Айде щото много говориш, на тебе трябва ли ти футболист, който да прави само скандали за неиплатени премии и в същото време да не играе? А? :x

Ами има си договори и те трябва да се спазват и на теб ако не ти платят заплата на 20 число и ти кажат ще ти я дадеме след 10 дни и ти ще скокнеш те са професионалисти и работят за пари дреме им на фара за ЦСКА , Мукаси го беше казал Когато има заплата Мукаси доволен :D :grin: :lol: когато няма Мукаси , тъжен :cry: :( :cry:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 10:26 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Този въпрос към мен ли е?! Ако е към мен ще ти отговоря така: за мен и двамата имат место в нашия отбор,а още повече щом Стойчо си ги е гледал и довел. Въобще не съм чул до момента Амунике да е ревал за пари и съм сигурен че той съвсем скоро ще покаже качества. За Зе Руй може да е имало проблем в началото но съм сигурен че и той ще покаже възможности и всякакви прибързани оценки за тях после могат да се окажат като бумеранг за теб...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 10:28 
вдига купата
вдига купата
Аватар

cskaveteran написа:
А Ред дед и на теб ще опонирам малко ние сме ЦСКА и трябва да се вписват бързо ако искат да са титуляри и да играят като Ней и Чиликов и Ландзаат няма кой да ги чака 15 месеца да ми се вписват в конюктурата и живота и обстановката в София виж тези новите Холандци в Реал или пък Торес и Воронин в Ливерпул или пък Рибери и Тони и Клозе в Байерн да не би те да се вписват по 10 месеца в новите си отбори :wink: :wink: :wink: :wink:

Ами Ветеране и е така и не е така защото има много примери когато играчи са изпъквали на по-късен етап...Само да ти припомня Бербо в Байер в началото,колко го оплюваха немските медии докато започне наистина да играе като голям играч...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 10:36 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ами има и обратен Вариянт , Шевченко и Балак комай не се вписаха в Челси и отидоха в 6-та глуха , но пък големия играч за товяа е голям да не се влияе чак толкова от смяна на град, климат или цвят на екипа примери много Нистелрой, Роналдо , Клозе, Тони , Рибери , Торес , Дирк Кайт , Тиери Анри , Емерсон, дори Бербатов , Кежман , Мартин Петров :wink: :wink: :wink: отиваш и пасваш като дялан камък в новия си отбор иначе сядаш на пейката :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 10:38 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Не има давам оценки, Ред Дед, казвам че ревльовци в ЦСКА не ни трябват. А Зе засега води класацията за ревльо. А според теб като вече няма проблеми защо не беше в групата за мача с Видима? Щото не му се играе? Или щото Стойчо го оставил да си почива (хах).
Ветеране, не схванах за парите какво каза, но все тая. :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 10:42 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Така е но пак казвам има сумати примери когато на даден играч ме нужно малко повече време за да се приспособи и влезе ли в ритъм в не малко случай става един от водещите на отбора си играчи...А и още повече Амунике е на 22(млад играч с голям потенциал и бъдеще,а и младежки национал на Нигерия!) така че не говорим за вече завършен играч ,който не му тръгва игра ,а за млад играч който още се доусъвършенства така че си мисля да му дадем по-голям кредит на доверие :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 10:44 
вдига купата
вдига купата
Аватар

YNWA написа:
Не има давам оценки, Ред Дед, казвам че ревльовци в ЦСКА не ни трябват. А Зе засега води класацията за ревльо. А според теб като вече няма проблеми защо не беше в групата за мача с Видима? Щото не му се играе? Или щото Стойчо го оставил да си почива (хах).

Имената на футболистите, които ще играят в мача от 4-ри кръг на шампионата срещу Видима – Раковски (Севлиево):

12.Ивайло Петров, 22.Илко Пиргов, 13.Никола Вуядинович, 3.Александър Тунчев, 14.Валентин Илиев, 30.Йордан Тодоров, 27.Гуидо Ланзаат, 84. Фелипе Машадо, 5. Тодор Янчев, 28.Маркиньос, 21.Удоджи, 18.Фларентин Петре, 17.Зе Руи, 23.Абдер Кабус, 8.Велизар Димитров, 9.Хосе Гарсес, 11.Кевин Амунике, 19.Георги Чиликов, 99.Неи.

Айде пак?! :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 10:44 
вдига купата
вдига купата
Аватар

YNWA написа:

Ами че за това има договори да се спазват той професионалист както всички които работят за някого казвам че и на теб ако не ти платят по договор в уречения ден и час може би и ти ще гледаш криво шефовете си :wink: :wink: :wink: или не е така ???? Греша ???

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 11:37 
...Mr. sarcasm...

Мисля да прекратим тези дискусии:) Само ще си доразвалим отношенията:) Тоест, ще доразочаровате Кърито:)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 11:42 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Не бе ние Кърито си я обичаме и уважаваме съвсем приятелски дискутираме , да ме извини ако нещо ама знае че казвам това което мисля , иначе Кърито си е наша , евала на детето :wink: :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 12:06 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Във Варна Зе Руи игра силно. Много хъс, бързина, а за първото полувреме беше най-добрият от нашите. Дай, Боже, всеки мач да е така. Амунике също ще се адаптира. Не забравяйте, че са дълго наблюдавани, преди да дойдат. Снощи по Ринг един от журналистите се изцепи, че Зе Руи не е от класата на ЦСКА. Мислех да се обаждам, че е профан. Дори жена ми по време на мача забеляза силната му игра.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 13:08 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

RED DEAD написа:
YNWA написа:

Имената на футболистите, които ще играят в мача от 4-ри кръг на шампионата срещу Видима – Раковски (Севлиево):

12.Ивайло Петров, 22.Илко Пиргов, 13.Никола Вуядинович, 3.Александър Тунчев, 14.Валентин Илиев, 30.Йордан Тодоров, 27.Гуидо Ланзаат, 84. Фелипе Машадо, 5. Тодор Янчев, 28.Маркиньос, 21.Удоджи, 18.Фларентин Петре, 17.Зе Руи, 23.Абдер Кабус, 8.Велизар Димитров, 9.Хосе Гарсес, 11.Кевин Амунике, 19.Георги Чиликов, 99.Неи.

:lol: :lol: :lol: Добре... щом казваш! Само искам да ти кажа, че го нямаше в групата, ти не гледай в сайта какво пише. Питай, който искаш. За пореден път го нямаше в групата!
И мамка му, всичко, което казах бе , че Крум не е излъгал и че съм чула как хленчи мениджъра. *********! Няма да ви лъжа!
А ти гледам колко перфектно информиран си... Айде нема нужда!
Ветеране, за мен не е спокойна дискусия да ме наричаш нечия подлога.. Поне мисля, че ме познаваш достатъчно добре и съм доказвала какво значи ЦСКА за мен, за разлика от разни интернет мишици, дето се дуят какви армейци са, а капне ли капка дъжд ги боли гъза да ходят до стадиона.
Само аз си знам какво е да мръзнеш на контрола, да те пере град и т.н. (Е, и Влади знае де.. :lol: )
Никога няма да напиша глупост и измислица за ЦСКА. Каквото се пипе, се пише , за да са информирани хората. Вестниците са за информация! Е, ако някой иска да е в невидение не си купува. Но НИКОГА няма да напиша лъжа, само с цел за сензация или т.н.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 13:42 
вдига купата
вдига купата
Аватар

YNWA написа:
RED DEAD написа:
YNWA написа:

:lol: :lol: :lol: Добре... щом казваш! Само искам да ти кажа, че го нямаше в групата, ти не гледай в сайта какво пише. Питай, който искаш. За пореден път го нямаше в групата!
И мамка му, всичко, което казах бе , че Крум не е излъгал и че съм чула как хленчи мениджъра. *********! Няма да ви лъжа!
А ти гледам колко перфектно информиран си... Айде нема нужда!
Ветеране, за мен не е спокойна дискусия да ме наричаш нечия подлога.. Поне мисля, че ме познаваш достатъчно добре и съм доказвала какво значи ЦСКА за мен, за разлика от разни интернет мишици, дето се дуят какви армейци са, а капне ли капка дъжд ги боли гъза да ходят до стадиона.
Само аз си знам какво е да мръзнеш на контрола, да те пере град и т.н. (Е, и Влади знае де.. :lol: )
Никога няма да напиша глупост и измислица за ЦСКА. Каквото се пипе, се пише , за да са информирани хората. Вестниците са за информация! Е, ако някой иска да е в невидение не си купува. Но НИКОГА няма да напиша лъжа, само с цел за сензация или т.н.

Само едно ще ти кажа в момента с това ръководство на ЦСКА съм в пъти по-информиран от теб!!! Ако някой внимателно ми е следил постовете и отпреди и не толкова отпреди ще забележи че съм казвал неща ,които в последствие са ставали....Това че не афиширам кого познавам и откъде имам информация е друг проблем...Така че не намирам за нужно повече да се обяснявам,просто ми е смешно да чувам постоянно големи ''новини'' за клуба отвсякъде и затова си казах мнението..Това ми е отговора като цяло!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 13:50 
вдига купата
вдига купата
Аватар

По-добре Стойчо да използва някой момче от школата като няпример Чипев от колкото това мрънкало Зе Руй той играе от ляво където играят Митко и Амунеке,а Стойчо няма човек който да играе от дясно
Не ни беше нужен този Зе Руй той тук заради мениджерски интереси

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 13:54 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Е как бе..
Тук всеки втори се изкарва с ********* информацията. Един си пие кафето с Митал, другия ракията с Томов... Мани, мани...
Аз не знам нищо принцьипно, няма как да знам, просто случайно онова мениджърче навъртя няколко "лошички" телефона :? Това не знам дали го знаеш. Е, вече го...
А за групата, питай който искаш, отвори, който искаш вестник. Ти ми спориш, че проблеми нямало. Ми може да няма, ОК, аз нямам идея. Дано да няма. Казвам само, че оня палячо реве...А за да реве или нещо не е изплатено, или е голям лакомник и иска още!
Та кажи г-н информиран, тебе кой ти докладва, че Зе е в групата? :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 14:19 
вдига купата
вдига купата
Аватар

YNWA написа:
Е как бе..
Тук всеки втори се изкарва с ********* информацията. Един си пие кафето с Митал, другия ракията с Томов... Мани, мани...
Аз не знам нищо принцьипно, няма как да знам, просто случайно онова мениджърче навъртя няколко "лошички" телефона :? Това не знам дали го знаеш. Е, вече го...
А за групата, питай който искаш, отвори, който искаш вестник. Ти ми спориш, че проблеми нямало. Ми може да няма, ОК, аз нямам идея. Дано да няма. Казвам само, че оня палячо реве...А за да реве или нещо не е изплатено, или е голям лакомник и иска още!
Та кажи г-н информиран, тебе кой ти докладва, че Зе е в групата? :lol:

Не знам за ракията ама и не искам да споря за глупости...Казах ти вече по ред обстоятелства познавам много хора от ръководството,но и на парадирам с това както мисля се забелязва в мойте постове..Единственото което твърдя е че и двете момчета са гледани от Стойчо и са искани лично от него,което означава че явно имат качества...Затова казах да има търпение към тях защото съм убеден че ще ни зарадват рано или късно!Това е!

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 4 от 21 [ 620 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми