Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 15:46 

YNWA написа:
...... Имаме си Неи, имаме си Хосе......
да де тия също щели да си заминат, немало да им се плати, и ако е истина с кой оставаме срещу тулуза :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 15:47 
вдига купата
вдига купата
Аватар

YNWA написа:
Казал е истината човека, а ако ти искаш да си живееш в имагинере свят, вярвай, че сме по-добре финансово и от Челси, а Митал вече е разбрал магията ЦСКА и е готов да влага милиарди...
Да, Зе и Кевин са недоволни, а мениджърът им се оплаква, знам го... всички го знаят. Но понеже тук е мястото да плюете и да се говори как всичко е цветя и рози, повече няма да се меся.
Честно казано и двамата не ни трябват. Да лапат само като Шматко и ко, не благодаря! Една вярна дума може да има, но я има Боратко - Ние не сме социален дом.
Казвам го и за онези мамунки, които с нищо не впечатлиха. Ако мислят само да стоят в ЦСКА, да папат и да тичкат ... сори! Да ги нема! Имаме си Неи, имаме си Хосе, имаме си Вили, имаме си Чили... ротациите ще се извърват на базата на тях 4-мата( за атаката иде реч). Имаме се супер Мите, който е полезен и по двете крила, имаме си Пешето.
Айдеееееееееее...да бегат недоволните! :twisted:

Само така !!! Само не разбрах как ги оцени тези ''маймунки'' как играят за 2 мача?!??!!?!? И още едno браво затова как един пълен олигофрен като крумчо пак ви даде храна за разсъждение!?!?!? Просто ХВАЛА на таквиз фенове....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 15:50 
...Mr. sarcasm...

Ясно..Значи това, което се мъча да ви кажа:) или това което казва Крум и което Къри потвърждава...:)

Но не, вие си живеете в имагинарния свят, а нашите приказки са поводи да разсъждаваме:)

Бати Пичовете:) затова Къри, не си хаби думите:) щото ще почнат и теб да плюят:) Те така обичат:) Не отваряй очите на слепците;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 15:52 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Ххаха... аз Крумчо дори не съм го чула. Това за Зе и Кевин го знам от една седмица... Мдам. Нещо повече, техния мениджър се оплаква. Крум не го глевдам, защото не искам да умирам млада от разни "уникални" и "гениални" човешки(или не) идеи!
Не ме изронизирай, защото нямаш идея какво съм правела за ЦСКА, както знач1и ЦСКА за мен и от какво съм се лишавала за любимия тим, колко съм плакала и т.н.! Точно ти не ме определяй като фенка, защото малко хорая са изтърпели всичко, което аз.. Ясно!!!!!!!!! :x
А Зе и Кевин съм ги гледала не само в Плейстейшън и да, имам основания да говоря. А и щом от начало започнаха да ламтеят за парички и да недоволстват.. ДА ГО ДУХАТ! :x

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 16:25 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Цитат:
Имената на футболистите, които ще играят в мача от 4-ри кръг на шампионата срещу Видима – Раковски (Севлиево):

12.Ивайло Петров, 22.Илко Пиргов, 13.Никола Вуядинович, 3.Александър Тунчев, 14.Валентин Илиев, 30.Йордан Тодоров, 27.Гуидо Ланзаат, 84. Фелипе Машадо, 5. Тодор Янчев, 28.Маркиньос, 21.Удоджи, 18.Фларентин Петре, 17.Зе Руи, 23.Абдер Кабус, 8.Велизар Димитров, 9.Хосе Гарсес, 11.Кевин Амунике, 19.Георги Чиликов, 99.Неи.

Що ли пък и двамата са в групата.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 16:34 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Бе той и Велизар е в групата незнайно защо, при положение, че е с контузия, ама айде...
Аз ви казвам, за нещо, за което съм сигурна...
Не съм тръгнала да си измислям, нито да създавам излишно напрежение около ЦСКА. Просто мениджърът им се оплакваше! ДА< ИСТИНА Е! Повече не знам.
Има няколко варианта, за които нито аз, нито никой не е информиран, а те са:
1. Ако не са им платили
2. Ако не играят редовно (на дали)
3. Платили са им, но те иска още (преполагам)

Другият момент е, че всички виждат, че Митал не дава милиарди, както ни се иска. Сега и ако това отречете, баси... Аз въпреки всичко, съм много доволна от селекцията. Не очаквах да станем Челси 2. Просто съм реалистка!!! Бъдете и вие такива, мамка му!
Направихме чудна селекция, но не и звездната, за която всички си мечтаехме, след като Митал ни купи! И все пак, ние едва прохождаме при новото ръководство и се справяме повече от добре. Мина без излишни трусове. А за Божков, да, чух, че не му платили, но не мога да коментирам. Смятам, че и никой от тук не може да го направи (става дума да има доказателста, защото всеки може да преполага)
А за Зе и Кевин, да, аз имам доказателства, че мениджърът им РЕВА! :x

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 16:42 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

tormentor написа:
YNWA написа:
...... Имаме си Неи, имаме си Хосе......
да де тия също щели да си заминат, немало да им се плати, и ако е истина с кой оставаме срещу тулуза :)

Не, нито един от двамата няма оплаквания... За това съм щастлива. Ако си ходи някой, ще си ходят лекетата Зе и Кевин! :D Дето така или иначе за нищо не стават. :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 16:57 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Интересно какво става ако Зе Руи и Амунике играят довечера.... :oops: :lol:

Дали пък няма да ни убеждават, че имаме халюцинации? :oops:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 17:02 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Ако играят, значи вече проблеми нема.. :grin:
Аз казах, че оная пляка техния мениджър наистина мрънкаше за пари. :roll: ...
А и как ще се даде логично обяснение защо Зе не беш включен в групата за Литекс..? За кеф? НЕ! :?
Все тая, аз си измислям, лъжа, не съм армейка и ми е кеф да говоря простотии.. Ок! :roll: Бъдете щастливи! :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 17:04 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Никой не казва, че не си армейка, напротив, всички тук знаят, че си.

Но дори огромният ти личен авторитет не може да върне доверието на хората в журналистическите сензации, просто защото те не са истина в 99% от случаите. :?

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 17:12 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Аз то обясних на лично, сега се надявам, че ми вярваш на 100%. Ако кажа нещо, значи съм се убедила в него. Случайно, но се убедих. Чух го!
Това за мен не означала , че има катаклизми в ЦСКА или нещо друго. А тези искам да се махат, защото не ни трябват! Просто не стават, най-много да търкат пейката! :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 20:36 
вдига купата
вдига купата
Аватар

YNWA написа:
Аз то обясних на лично, сега се надявам, че ми вярваш на 100%. Ако кажа нещо, значи съм се убедила в него. Случайно, но се убедих. Чух го!
Това за мен не означала , че има катаклизми в ЦСКА или нещо друго. А тези искам да се махат, защото не ни трябват! Просто не стават, най-много да търкат пейката! :?

Кой да се маха бе ало?!?! Амунике ли младежки национал на Нигерия ли!!! :x :x :x Айде по-полека с изказванията :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 20:41 

не че нещо, но тази вечер Амнунике игра и то доста се стара, и хъс имаше. Дано всико с финансите да е наред !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 21:09 
...Mr. sarcasm...

Къренце, моля те, не им отговаряй:) Това е спор, от който няма излизане:) Само се самоунижаваме така:) То и аз тръгнах да се занимавам:) ама.. за какво ли:) Недей и ти:) не им отваряй очите и тва е:)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 21:12 

Добре де, разбрахме :) Седим и чакаме, така и така нищо друго не моем направим, освен да се молим всичко да е наред !!!

+++
ПтостоАЗ...Дам и аз това казвам:) А инак не цитирай под мнение:) че е против правилата;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Сеп 02, 2007 21:27 

Г-н Койнарев, моля Ви, изяснете къде съм Ви обидил с поста си по темата, за да е нужно да се самоунижавате да отговорите на зададените там въпроси. Пак заявявам, че не съм кон с капаци и бих се радвал на една конструктивна и обоснована критика към отбора и ръководството. Може би като бъдеща статия, за да се избегнат личностни нападки към Вас. Между другото, защо В. Илиев избра да играе все още за ЦСКА? Обективно погледнато изгледите за продължително евроучастие на са много окуражителни, наглед настоящия противник.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 01:32 
Образцов съфорумец
Аватар

Радвам се ,че все повече хора възприемат културния тон при общуване.... :lol: :lol: !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 02:58 
Образцов съфорумец
Аватар

Ах сашооо тъпак :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 05:40 

Говедото Диков му стана кофти че няма с какви футболни теми да засегне нашият отбор и започна да обижда,че не сме Българи...
:n010:
Значи ако вземем купата на УЕФА няма да е на ЦСКА а на Митал ,ако сме шампиони няма да е честно щото собственика е чужденец...
Предлагам ръководството да не допуска камери на канал3 на мачовете ни , докато този простак не се извини :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 05:42 
Образцов съфорумец
Аватар

Точно така...освен това не е зле и да вземе пример от колегата си Крумчо....да не вземе ,че да му последва примера и да бъде малко понабит някъде и Сашко !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 08:58 

Ами какъвто и да е Диков, никога не се крие, винаги си отстоява позицията и (по)казва защо смята точно така. В случая може и да не беше прав, но поне се обоснова. Освен това преди години по същата демонстрирана логика обяви, че ПФК "Левски" е еврейски отбор. Беше и единственият, който зададе неудобни въпроси на Божков на прословутата пресконференция. Може и леко да му хлопа дъската, но никога не е бил мишок.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 09:43 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Диков се е посрал яко вчера,почнал е да си пълни предаването с глупости.Докато продължаваме да играем за България и да трупаме точки за коефициента на страната бялата кратуна трябва да си държи езика зад зъбите!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 11:01 

ПростоАз, извинявай пич ма ми ме е много смешно ,като си въобразяваш ,че си нещо повече, особено ако повода за тва е че си някакъв "журналист" една твърде рядко уважавана професия по ред причини.
И кои са тези "те" ако мога да попитам :lol:
Тва че си някакъв крайно неизвестен спортен журналист и модератор във форум те прави някакъв супер пич или просто открехнат по всички въпроси в клуба и по света, ми давай бе батка чакаме твоя Пулицър за работа във вестник "Правешки глас" спортните страници . :lol:

Последна промяна Goblin на Пон Сеп 03, 2007 11:46, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 11:20 
Образцов съфорумец
Аватар

Може и да си отстоява позицията Сашко ,но е платен журналист...тоест поръчков журналист....тоест може и да си върти задника в зависимост от този дето плаща ,което не е редно,не че и повечето журналисти не са такива,но нали той се пише доайен на спортните журналисти и учител...не му прави чест ,че за няколко обаждания повече и оттам няколко левчета повече от Мтел се лигави и опорочава ЦСКА!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 13:15 
...Mr. sarcasm...

red_Jolio написа:
ПростоАз, извинявай пич ма ми ме е много смешно ,като си въобразяваш ,че си нещо повече, особено ако повода за тва е че си някакъв "журналист" една твърде рядко уважавана професия по ред причини.
И кои са тези "те" ако мога да попитам :lol:
Тва че си някакъв крайно неизвестен спортен журналист и модератор във форум те прави някакъв супер пич или просто открехнат по всички въпроси в клуба и по света, ми давай бе батка чакаме твоя Пулицър за работа във вестник "Правешки глас" спортните страници . :lol:

:) Извинен си, естествено:) А инак:) разбирам, че си някакъв особен специалист, класификатор на професии:) Предполагам богатия ти житейски опит те е научил да разбираш от всичко:) И да знаеш, коя професия - каква е:) Сигурно не слушаш новини, не гледаш телевизия и живееш в гората, далеч от информацията, която ти предлагат от тази рядко уважавана професия всеки ден:)

:) Аз съм Администратор на Форум.цска.бг и понеже това е форумът на ЦСКА, гледа мда споделям с вас, възможно повече и по-интересна информация или да ви посочвам неща, които не знаете:) "Открехнат" по въпросите на клуба ме прави три годишния стаж в него, и 6 годишния като "световно неизвестен" журналист:), който отразява клуба:) Но не знам, какво съм седнал да ти обяснявам изобщо:)
Аз винаги се забавлявам като чета такива постове като твоя:) Така че продължавай в същия дух, доставяш ми неистово удоволствие и ще ти кажа защо :)

Един възпитан човек не дава квалификации на хора, които не познава, дори те да го дразнят по някаква причина:) Тези мнения само показват ниската ти култура и липса на възпитание :) С тях не можеш да ме унизиш, а напротив - унижаваш единствено себе си:) Което е ясно на всеки по-умен тук:)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 14:38 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Като се биеш в гърдите,че си админ взеим си свърши работата и оправи форума.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 14:45 
...Mr. sarcasm...

Моята/нашата работа, за теб пък да ти обясня, като на човек, който явно не разбира или не иска да разбере, е - Редакторската част на форума...
Темите, разделите, мненията, какво и как... Технически го поддържат други...Така, че моята/нашата работа е свършена...

А отделно вършим и друга работа, не наша... Да врънкаме да го поддържат технически... Така че това, за което се бия в гърдите е изпълнено, даже и повече е направено..А като не ти харесва, Харт си бе пуснал друг форум - иди там

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 15:18 

ProstoAZ,
Не съм те квалифицирал нито класифицирал :lol: в моя пост, повече отколкото ти постоянно го правиш с останлите потребители.
Интересно ми беше "на какъв си седнал да се правиш", да ти го кажа на прост език.
Разбира се ти неможеш да отговориш, защото всичките ти дълги постове-отговори са поредица от заобиколки и разтягане на локуми ,и тълкуване на нещата както ти е удобно. От което може да съдиш ,защо имат такова име журналистите.
Което както и това ,че си неизвестен журнлист или както ти самия каза "световно неизвестен" са си абсолютни факти, независимо от моя житейски опит и път :lol:
Виж само колко хора във форума те уважават като админ "който споделя интересна информация" ... със "те" и "тях" горките ,които не са работили на Армията... И моят скромен житейски и професионален опит е факт, но ми е интересен твоя в какво се изразява за 6 години работа в ЦСКА, в ядене на сладки горе по ложите ли...
Дано си ме разбрал но надали ....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 17:01 

Добре дошъл на земята, Майкъл! Къде беше миналата година, когато ги нижеше за отборчето с класи над останалите!? Вече май не е модерно да се $венцехвали$, а?

Последна промяна meroveus на Пон Сеп 03, 2007 23:16, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Сеп 03, 2007 18:47 
легенда
Аватар

Диков му лопа дъската, а пък крум-педало е говежда подлога...уж е локомотивец..в4ера пак му лъсна задника, тръгна да показва ЦСКА, а вика..а сега-сините.. :evil: Педал и ********* на която правилно строшиха кан4ето на гейската арена.Една от малкото адекватни говежди прояви.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 3 от 21 [ 620 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми