Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 18:14 

Ами Павлово примерно не беше казал абсолютно нищо лошо, просто един плиткоумен индивид не успя да го схване и го банна.

Последна промяна Goblin на Сря Ное 14, 2007 18:16, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 18:16 
Образцов съфорумец
Аватар

Ами нали за това има картони....един,два ,три....после бан,или правилата са се променили?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 18:18 

Да ама тука един мод се изживява като Уайът Ърп и раздава собствено правосъдие :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 18:18 
вдига купата
вдига купата

Павлово си заслужи наказанието, защото се изказа тъпо и без никакъв повод да има, ни в клин, ни в ръкав. Доколкото помня, той имаше един или два картона и му се натрупаха до три...Само временно е бан.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 18:19 

По тая логика целият форум заслужава бан.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 18:20 
Образцов съфорумец
Аватар

Абсолютно....!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 18:22 
вдига купата
вдига купата

Беше по-различно, наистина беше тъпо в неговия случай...и не го защитавай, защото много некавалерски подходи, без да има причина. А и прекалено лесно взехме да се обиждаме в този форум. Не знам дали вече само Васко е виновен, ние също в определени моменти прекаляваме. Не беше така преди време...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 18:23 

С малкото уточнение,че не беше обида, макар и тъпо :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 18:23 
Образцов съфорумец
Аватар

Въпроса е ,че аз виждам и доста други обиди....но не виждам наказани ,или се наказва само избирателно ...в смисъл ,наказват се само хора ,които обиждат определени хора?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 18:25 
вдига купата
вдига купата

Имаше и натрупани картони преди това :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 18:28 
вдига купата
вдига купата

Мен лично ако ме банират заради това, че съм засегнал жена, без да ми е дала повод, ще си понеса мъжки наказанието без да мрънкам. Точка по въпроса :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 18:28 
Образцов съфорумец
Аватар

А защо не виждам името на Павлово тука? :wink:

http://forum.cska.bg/viewtopic.php?t=6563&highlight=

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 18:31 

По интересно е ,че за другите споменати си е измислил тактика - провокира ги по различни начини - заключва им теми, едитва им мнения докато накрая му пратят една попържня и после има :bye:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 19:38 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Абсолютно съм съгласен с red_Jolio типичен маниер на подобни админи е да се гаврят с потребителите по гореспоменатия начин, знаейки, че няма подобаващ път да му отвърнат. А и по тази логика е вярно, че целия форум трябва да отнесе банани. Много от нас са писали по-крайни постове. Просто един повод да разкараш неудобните писачи :) Еми хуу... Аз си изказах мнението по темата на предишната страница, който иска може да го види,аз не мисля да продължавам с офтопика.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 20:06 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Аз откогаааа рева, че тука властва Черезвичайната Комисия, вие не вярвате! :idea: :P

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 20:34 
...Mr. sarcasm...

По въпроса с БАНОВЕТЕ...

Ето как един умен потребител разбира нещата -

chervenia написа:
Павлово си заслужи наказанието, защото се изказа тъпо и без никакъв повод да има, ни в клин, ни в ръкав. Доколкото помня, той имаше един или два картона и му се натрупаха до три...Само временно е бан.

Ето как един друг потребител си изкара два жълти картона -

red_Jolio написа:
Ами Павлово примерно не беше казал абсолютно нищо лошо, просто един плиткоумен индивид не успя да го схване и го банна.

red_Jolio написа:
По интересно е ,че за другите споменати си е измислил тактика - провокира ги по различни начини - заключва им теми, едитва им мнения докато накрая му пратят една попържня и после има :bye:

Ето какво казват правилата -

Labrett написа:
Администраторите на този форум полагат безвъзмезден труд и поради това не са длъжни и няма да търпят провокации и обиди от какъвто и да е тип.

Непознаването на правилата на форума, е достатъчна причина за отстраняването ви от него.

І. Поведение

2. Не се допуска псуването, ругаенето и обиждането на други потребители. Дори и да бъдете провокирани, грубият ви отговор ще бъде наказан.

3. Тъй като това е ОФИЦИАЛЕН форум на ФК ЦСКА, не се допуска псуването, ругаенето и обиждането на лица, свързани служебно, или по друг начин с ФК ЦСКА, като членовете на ръководството на отбора, фен клуба, треньора, играчите и собственика на клуба.
Несъгласието си с техните действия и/или бездействия, можете да изразите свободно, но по културен начин.

5. Обиждането на расистка основа и подбуждането към расизъм се наказват.

6. Тънки провокации, постоянни нападки, ехидни/иронични забележки или всякакъв друг тип продължително и целенасочено дразнене се наказва. Този тип наказания се налагат субективно от административния екип на форума.

В множество случаи провиненията, описани в точка 6, не могат да бъдат обосновани точно и ясно. В такива случаи решението на административния екип следва да се приема „на доверие”. Ако вие нямате доверие в нашия екип, просто не посещавайте този форум.

8. Оспорване на административно решение се наказва. Потребителите имат правото да поискат обяснение от администраторите на форума относно определено тяхно решение, но оспорването на даденото обяснение не се толерира. Всяко ваше запитване ще се обсъжда в нашия екип и тогава ще получите официален отговор, зад който стоят всички администратори. След като получите отговор неговият коментар от ваша страна и продължаване на искането на допълнителни обяснения стават излишни.

03.IX.2006 г.

Сега надявам се си припомнихте някои правила:) или не са ви ясни още защо са бановете?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 21:47 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Много сте се сдухали, момчета! Най-жалкото е, че рогатите ви дадоха тон за песен. Повярвайте! Имали сме много по-лоши моменти - слаба игра, некадърни треньори, безумци в ръководството и в отбора, разформироване, и какво ли още не! Сега сме се откъснали и само победа срещу врага решава шампионата. Точно сега трябва да сме на стадиона и да сме заедно. Много ще съжаляваме, когато няма да може да гледаме футболист като Неи, например. Защото той няма да е задълго в отбора. Особено, ако няма успехи. Ние може да помогнем. И да се кефим на играта. Само ЦСКА!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 21:52 
Предупреден
Предупреден

Аз искам да попитам господата журналисти,които четат този някои неща.
Първото е да кажат с какво се друсат,защото явно нещо много силно след като се преминава в паралелна реалност и не се излиза от нея.
Второто нещо,което ми е много инетересно как се чувстват поемайки ********* на знайни и незнайни "бизнесмени" с единствената цел да припечелят някой и друг лев допълнително.Дали пишейки поръчкови статии срещу някой,или във възхвалата му не достигат до прозрението,че са нещо като засъхнали лайна в септична яма.
Ако сте обективни,ще останете гладни,недоебани,или и двете.........

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 21:57 
Образцов съфорумец
Аватар

Господин Койнарев...абсолютно сте на погрешен път...това ви го казвам със сигурност.....питайте така наречения Лабрет...между другото ,къде е този момък?

Наказанията и картоните срещу Жолио ,са абсолютно несправедливи....ние какво...в диктатура ли пишем?Или админите са висша сила...а...господин Койнарев?

Последна промяна KRASICSKA на Сря Ное 14, 2007 22:07, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 22:00 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Срещу говедата трябва да сме колкото тях,а на пролет на армията червен ад :twisted:
Иначе сме страшно малко напоследък и това е срамно.Един отбор за да стане шампион трябва да има публика зад гърба си :idea:

ЦСКА София - убиеца на европейски шампиони!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 14, 2007 22:26 
...Mr. sarcasm...

krasicska написа:
Господин Койнарев...абсолютно сте на погрешен път...това ви го казвам със сигурност.....питайте така наречения Лабрет...между другото ,къде е този момък?

Наказанията и картоните срещу Жолио ,са абсолютно несправедливи....ние какво...в диктатура ли пишем?Или админите са висша сила...а...господин Койнарев?

Labrett написа:
Всеки потребител на форума е длъжен да се съобразява с горните точки. Ако не желае да се съобразява, то неговото присъствие във форума не е желателно.

03.IX.2006 г.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 15, 2007 00:29 
легенда
Аватар

Сигурен на4ин да се изгонят вси4ки свестни,но както пък Ро писа преди година и половина...НИЕ СМЕ ГОТОВИ ДА ПЛАТИМ ТАЯ ЦЕНА.Без коментар...всеки по-мислещ и умен сам ще си отговори.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 15, 2007 08:23 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Какво става бе? Някакъв имбецил написал поръчкова статия срещу ЦСКА и резултатът от цялата работа е, че имаме няколко хора с бан и изпокарване помежду ни за глупости :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 15, 2007 10:50 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Те това целят подобни статий да внесат напрежение и смут между нас и да ни изпокарат по между си което и успяха да ни настроят , ама не знам защо четете тея вестници това ми е интересно отдавна не чета вестници и пари за такива не давам аз съм на принципа щом излизат футболистите да играят на терена значи Томов им плаща ако спре да им плаща те ще си заминат веднага на секундата като Лима и Соуса както направиха ако ще плевнята на село да си ипотекира значи ипотекира нещо и им плаща щом до този момент излизат да играят ако ще жена му на околовръстното да работи все тая значи плаща от някъде , затова точка не четете кой къде и как и защо като спре да им плаща ще го мислиме какво ще стане така сме в България нищо сигурно няма както Коен беше пирамида така и Томов може да е такава като гръмнеме като Томов и ще станеме като баскетбоа аз от моя страна като фен съм си дал лептата дори и от 60 лв да се замислят другите които спряха да ходят след мача от Тулуза и си намират причина да не ходят поне на домакинствата така с 2-та лв които давате все нещо подпомагате любимият си клуб в койт уж толкова се кълнете защото на Домакинските мачове след Тулуза няма по 1000 човека на мач аре на гостуванията не броиме там давате 2-3 лв на домакините , а вместо да ревеме че нямало пари елате на Армията поне ще подпомогнете с 2 лв клуба като си купите билет ! :roll: :? :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 15, 2007 12:54 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Абе Газисе ти постоянно насаждаш напрежение с твоите глупости,които пишеш,аре вземи се осъзнай вече.За твоя колега пък няма какво да кажа,тои никога няма да се оправи.Защо просто не се махнете от тука,не ви ли стиска поне веднъж да постъпите мъжки?Не стига,че не ходите по мачове,а и се подигравате на всички НАС с вашето нагло поведение.Тия умрели правила си ги вземете и знаете какво да направите с тях.
Вие НИКОГА няма да сте едни от НАС!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 15, 2007 14:47 
вдига купата
вдига купата
Аватар

:clapping: :thmbup: :thmbup: :thmbup: Пацо красноречив и прям както винаги , тоя Лабрет ли е Минет ли е на един мач не съм го виждал да дойде една провинция да попътувас рейсчето с Павлово фронт и с другите и да видя дали така ще мисли ????

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 15, 2007 15:28 
...Mr. sarcasm...

Па и павлово фронт не сме го видяли да Седне с Лабрет и да напише едно софтуерче, да видим тогава какво ще говори:) , но това прави ли го по-малко ЦСКАР:) ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 15, 2007 19:55 
гледа мача
гледа мача
Аватар

ЦСКАР - не, но програмист - ДА...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 15, 2007 22:22 

Ако зависеше от програмистите ЦСКА щеше да е вече с 32 титли.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Ное 15, 2007 22:25 
легенда
Аватар

А без програмисти да имаше вероятно около 40. :D

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 18 от 21 [ 620 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми