Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 14:50 
вдига купата
вдига купата
Аватар

YNWA написа:
Е как бе..
Ти ми спориш, че проблеми нямало. Ми може да няма, ОК, аз нямам идея. Дано да няма. Казвам само, че оня палячо реве...А за да реве или нещо не е изплатено, или е голям лакомник и иска още!

Права си и не приемай лично всичко написано.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 15:03 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Аз в никой мой пост не съм казала, че Стойчо не ги е харесал и т.н. НИКОГА! Идеята ми беше съвсем друга, говорех за мениджърът им.
Никъде не съм говорела за проблеми в клуба. Даже казах, че в момента имаме потенциал да направим нещо голямо, имаме доволна селекция, нахъсан треньор и само несработеността ни пречи все още. Но за всичко има време. Зе и Кевин ще ги видим какво могат. Аз ти казвам, то и Лима можеше ама ни създаде хиляди проблеми! Просто изглежда не се разбираме от 78628736 страници.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 15:28 
вдига купата
вдига купата
Аватар

YNWA написа:
Аз в никой мой пост не съм казала, че Стойчо не ги е харесал и т.н. НИКОГА! Идеята ми беше съвсем друга, говорех за мениджърът им.
Никъде не съм говорела за проблеми в клуба. Даже казах, че в момента имаме потенциал да направим нещо голямо, имаме доволна селекция, нахъсан треньор и само несработеността ни пречи все още. Но за всичко има време. Зе и Кевин ще ги видим какво могат. Аз ти казвам, то и Лима можеше ама ни създаде хиляди проблеми! Просто изглежда не се разбираме от 78628736 страници.

Няма проблем схванах ти идеята. Аз против теб или който и да било фен на ЦСКА нямам нищо против,а още по-малко искам да се конфронтираме...Уважавам всеки привърженик на любимият ни клуб и единственото заради което по-някога се дразня е това да се пише или говори глупости за отбора и така да се създават интриги излишно.Знам че ти не си такава(по-скоро предполагам без да те познавам само от постовете ти) и разчитам че ще запазим добрия тон :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 20:46 
...Mr. sarcasm...

Ред Дед за една седмица временен бан

Правилата написа:
11. Когато цитирате някой, НЕ е желателно да цитирате цялото му мнение, особено ако е дълго или вече има цитати в него. Цитирайте само частта, която визирате.

12. Не е желателно да цитирате мнението, на което отговаряте, ако то е сред последните в темата. Вашето ще се появи непосредствено след него и ще се получи дублиране - чудесно се разбира на какво отговаряте и само като споменете ника на автора му.

2. При получаване на трети картон, потребителят се отстранява от форума за 1 седмица.

Заради всичките цитати под мнение, получава жълт картон, а той му е трети, затова една седмица временен БАН... Предайте му моля...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 20:57 

ProstoAZ без да ти се бъркам в работата.....първо му казваш че ще бъде баннат за 1 седмица прочита го и след това го баннваш.....така може някои да не може да му предаде!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 20:57 
вдига купата
вдига купата

Васко, стига де...Точно Ред Дед е малко пресилено да наказваш и то за цитати...
Един от малкото хора тук, които наистина ценя за мненията им.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 21:07 
...Mr. sarcasm...

Момчета, ще му предадете, той се има и с Кикер, и с останалите и тук не е тема за обсъждане... Няколко пъти съм му обяснявал, да не слага цитати под мнение, погледни, за кво иде реч...Особено дългите кърини....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 21:37 
Образцов съфорумец
Аватар

Господин Койнарев не сте прав според мен.....властта е във вас ,но великите хора не злоупотребяват с нея...или може би правите впечатление на Къри....ако е така ,Ред Дед ще изтърпи една седмица или повече бан за идеята??

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Сеп 04, 2007 21:46 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Тихо, Краси, че.... ГУЛАГ, нали знаеш :lol:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 05, 2007 01:33 
вдига купата
вдига купата
Аватар

YNWA написа:
Ветеране, за мен не е спокойна дискусия да ме наричаш нечия подлога.. Поне мисля, че ме познаваш достатъчно добре и съм доказвала какво значи ЦСКА за мен, за разлика от разни интернет мишици, дето се дуят какви армейци са

Къри никъде не съм казал че си подлога , това пък от къде го измисли , просто казвам че едно е да си фен какъвто си ти и те боли и милееш истински а не отиде да си реве пред Томов ???? А извинявай ако нещо е прозвучало така , знаеш ми отношението към теб и че те уважавам като фен безкрайно много от време оно :wink: :wink: :wink: спирам дискусията защото наистина те уважавам прекалено много нека да си реват и лаят , молея те само запази ЦСКА в сърцето си и някога като те накарат да напишеш нещо което ще заболи нас обикновенните фенове премисли преди да го направиш , макар че в журналистиката лоялност и тем подобни работи комай няма , примери колкото искаш , дерзай и успех в професията която си избрала знаеш аз съм ти разправял :wink: че и на мен ми е било мечта но аз няма да издържа да напиша нещо против моя отбор или против волята на моите приятели останалите фенове , а за феновете интернет мишки знаеш аз , ти и другите които се знаеме не сме от тях в дъжд и пек и зной и сняг сме там и там ще бъдеме :roll: :?

Последна промяна CSKAveteran на Сря Сеп 05, 2007 10:38, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 05, 2007 05:11 
Образцов съфорумец
Аватар

Кака Ви Петя с големите бомби и рубрика щяла да води ,освен да се заяжда и да си показва прелестите... :lol:

http://www.sport1.bg/sport1/node/63867

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 05, 2007 05:42 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Спорт 1....Чат с Чиликов. Откъс:

212.72.201.107 @ Иван Иванов :

Георги,получавате ли си заплатите редовно,ама честно? САМО ЦСКА

answer: Честно - да.

Целия чат тук:
http://www.sport1.bg/sport1/node/63708

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 05, 2007 08:09 
вдига купата
вдига купата
Аватар

cskaveteran написа:
и на мен ми е било мечта но аз няма да издържа да напиша нещо против моя отбор или против волята на моите приятели - останалите фенoве

Така е! Но ние сме направили своя избор и сме от "другата страна на барикадата". ЦСКА, и Само ЦСКА при всички обстоятелства. Единственият журналист, който живее и более с отбора ни и който не е написал и ред срещу отбора е Валентин Серафимов. Не съм чул крива дума и от Тошко Кирков и Шабански. Много израстнаха на стадиона, драли сме гърла от деца, делили сме последни стотинки, сега загъбиха отбора, слагат се и когато ги питаш "Защо, бе?", надигат гузно рамене.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 05, 2007 12:18 

Браво за новата визия на сайта Sportal.bg Определено са си номер 1 ;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Сеп 05, 2007 19:22 
CSKASOFIA.com
Аватар

MuSTaKa написа:
Тихо, Краси, че.... ГУЛАГ, нали знаеш :lol:

Mustak,
ще ти шибна на теб три картона директно, ако продължаваш да умуваш много много. Никой не е длъжен да харесва админите, ама ********* по тоя на4ин запо4ват да ми писват....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 11:00 

ето поредното творение на сините мърши, показващо как се "раждат" новините за ЦСКА:

Ксанти отказа да плаща контролата на ЦСКА
06 сеп. 2007 11:43

Гръцкият Ксанти няма да плаща разходите по гостуването на ЦСКА за контролен мач в събота, стана ясно днес.

Първоначално домакините трябваше да поемат визитата на армейците. Но в последния момент ръководството на Ксанти е решило друго.

Гърците гостуваха в София за "Плейстейшън", но тогава вицешампионите не платиха участието им в турнира и сега Ксанти връща "услугата".

Червените пътуват в събота преди обяд за Гърция и ще се върнат в София в неделя.

Всичко изглежда автентично, ЦСКА пак не е платил, пари няма, отборът пред фалит и пр. Само дето Ксанти никога не са участвали в Плейстеишън, не са идвали в София преди и за съжаление на мършите от gol.bg няма как да не ни "върнат услугата"

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 11:05 
вдига купата
вдига купата
Аватар

DANTE написа:
Никой не е длъжен да харесва админите, ама ********* по тоя на4ин запо4ват да ми писват....

И на мене взе да ми писва ботовете на Третия райх да плюят, обиждат и заплашват всичко живо, но си трая, нали. :roll:
Аа - и извинения. :)

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 12:28 
...Mr. sarcasm...

SGK написа:
ето поредното творение на сините мърши, показващо как се "раждат" новините за ЦСКА:
Ксанти отказа да плаща контролата на ЦСКА

Това е факт, не знам какво те възмущава. Обикновено, когато има такива контроли международни, гостуващият отбор се кани и му се поемат разноските. Естествено, че нямаше Ксанти на Плейстейшън, но ги нямаше след като Стойчо ги покани, когато всички отказваха, а те питаха, кой ще им плаща:) Сега по същия начин, ние си плащаме, за да играем с тях:)

MuSTaKa написа:
И на мене взе да ми писва ботовете на Третия райх да плюят, обиждат и заплашват всичко живо, но си трая, нали. :roll:

Именно, че не си траеш...А ако нещо не ти харесва... Свободен си да си вървиш, нали така:)?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 13:49 
просто минава
Аватар

СГК,аз точно това коментирах под статията в гол.бг.Решил някой си драскач от тая медия да напише нещо и взел че се изходил с това.Не сме били платили участието на Ксанти в "Плейстейшън".Ама те не били играли-айде сега много важно.Нали трябва някак да оплюем ЦСКА.Само това ми идва на акъла :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 14:16 
Аватар

:arrow_u: :arrow_u: :arrow_u: :flower: :clapping: :arrow_u: :arrow_u: :think:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 14:23 
...Mr. sarcasm...

Дали да си купиш баничка или да не си купиш - е въпрос на избор, това не означава че нямаш пари. А, ако някой напише, че не си е купил баничка:) Му се казва, че не ти се е яло баничка:) Само в нечий млади и не умни глави се върти:) "вечното плюене по ЦСКА:)"

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 15:50 

Дали да си купиш синкава, леко мухлясъла баничка или да не си купиш - въпрос на избор, това не означава, че не обичаш банички. А ако някой ти каже, че не обичаш банички, му се казва, че предпочиташ качеството. "Синята" журналистика е мит ...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 15:53 
Образцов съфорумец
Аватар

А още по лошо според мен :roll: :roll: ,цялата журналистика с малки изключения е поръчкова! :(

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 15:58 

krasicska, Мобилтел е най-големият рекламодател в БГ, оттам и големият брой "журналисти".

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 16:00 
Образцов съфорумец
Аватар

Мтел или друг...въпроса е да се плаща яко...парите не миришат ,истината и морала да вървят по -дяволите...ето това е лошото !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 16:04 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Васко добре всичките вестници които работите на това ли се издържат финансовите скандали около ЦСКА и вие с некво огромно задоволство констатирате всяка неплатена касова бележка , така май го усещам тоя ревал за пари оня ревал че му изяли баничката , труети че не знам си кво и вие ето Лупи не е платил , тока , после терена , после водата , аре престанете занимавайте се къде отиде печалбата от 80000000000 евро на говедата след участието в лигата , престанете да чегарите нашия клуб ако сте ЦСКА-ри в което вземам да се съмнявам , за 7 дни спор е ясно тоя вестник не го чета и никога няма да го прочета и да си купя мойте 70 стотинки на сини подлоги не давам , също и Балон сега се появи и твоя вестник всички бройте стинките и кинтите на ЦСКА на това се крепи интереса към вестниците ви който за избърсване на задни части за друго не служат :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 16:08 
Образцов съфорумец
Аватар

Геле....явно наистина не даваш пари за 7 дни... :lol: :lol: ,щото той е 60 стотинки....а аз този вестник го преценявам....и ако има много плювки срещу ЦСКА ,въобще не го пускам да пазара при нас....под масата и това е ! :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 16:08 

Нямаше да им минава толкова лесно номера, ако броят на интелигентните хора нарастваше. За съжаление тенденциите са други :roll: ...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 16:14 
вдига купата
вдига купата
Аватар

krasicska написа:
Геле....явно наистина не даваш пари за 7 дни... :lol: :lol: ,щото той е 60 стотинки....а аз този вестник го преценявам....и ако има много плювки срещу ЦСКА ,въобще не го пускам да пазара при нас....под масата и това е ! :wink:

:censored: А! :bye:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Сеп 06, 2007 16:36 
Образцов съфорумец
Аватар

Аха....40 000 души зависят от мен дали ще четат донякъде....цензура и това е ...за благото на истината! :lol:

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 5 от 21 [ 620 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми