Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:44 

валерик,

виж, това твоето си е жива обида, откъдето и да го погледнеш. поне хомосекшюъл да беше написал.

а като нямаш какво да кажеш, защо пишеш тъпотийки на латиница? мммм?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:45 

Не само тъпото разсъждение на немците ами и на накой от твоите хора тук :wink: :wink: :wink: като пича "от другия лагер" и той има тъпо разсъждение и аз и други тук .Само не е ти непогрешимия който незнае и не е сигурен точно какво е имал впредвид батков ама се пъне като магаре на мост че всички ние мислим грешно само не е и ти.
Обаче си допуснал една незначителна грешка : НЕ е тук мястото да защитаваш мустачко тук той е виновен попринцип.Трябва ако има заведено дело в съда от немците , там да идеш и така да го браниш ----- Аз незнам какво е искал да каже , ама знам че не е искал да каже това дето го твърдяд другите. Там ти е мястото

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:46 

Ма нали се сещаш че по думите на Борат "световно неизвестия Енерги" неможе да се мери с Левски :lol: наистина не е у ред- впрочем "световно неизвестен" изречено от шефа на Левски също си е жива обида.

Последна промяна Goblin на Вто Юли 10, 2007 20:46, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:46 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

A ti ako ne si shiban pederast , kak razbra , 4e stava vupros za teb :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:47 

Грешиш Валерик, той просто се втурна да защитава юзъра ,когото нападаш който и да е:lol: не че си е помислил ,че иде реч за него :lol:

едит: Най-вероятно Борат е имал предвид големия сняг 1942а :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:53 

наско,

щом аз с моите основни познания по право мога да се сетя за това, то какво ли ще измъдрят професионалистите при необходимост? а всичко почна оттам, че батков уж ще го съдят. е нема как да стане. поне в това убеди ли се?

друго - принципно погледнато, всеки е невинен до доказване на противното. също основен постулат.

жолио,

ми на каква база да се мерят енерги и левски? аз за енерги чух покрай пелето. ако не беше решил да забягва точно там, сигурно щях да си се гътна, без да го знам това отборче.

валерик,

виж жолио какво ти е писал :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 21:01 

Наистина единствента база за сравнение е световната неизвестност на 2та отобра.
Тук обаче изниква по-сложен въпрос - кой от 2та отбора е по-неизвестен и всъщност Левски като че ли е по-известен все пак Франс футбол са писали за тях статия"Футболните идеоти на Европа" и са ги включили във видео калсация с гафове на Канал+. Твоето незнание за Енерги обаче е правопропорционално на незнанието на цяла Германия за ФК Левски.

Иначе за друга съпоставка си прав чисто финансово примерно база за сравнение няма Пелето го КАЗА и ПОКАЗА твърде категорично.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 21:12 

тя неизвестността за целия бг футбол е една и съща. наскоро си лафихме с мустака колко новини има в ройтерс за бг футбола - колкото са за сините, толкова и за червените. все нула.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 21:15 

onzi написа:
аз за енерги чух покрай пелето. ако не беше решил да забягва точно там, сигурно щях да си се гътна, без да го знам това отборче.
Много ме радват образи като тебе, които нарочно изтъкват некомпетентността си, а в същото време претендират да са капацитети в съответната област...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 21:16 

Който се интересува от футбол е чувал за ЦСКА бъди сигурен.. тва не го казвам щото ми се иска да е така ,а е извод спрямо десетки изказвания на чужденци, сред които и доста известни имена във футбола.
Уви за Л-С неможе да се каже същото - един от най-големите ви комплекси - пример:
Влез в Уикипедия и виж как всеки ден се сере нещо в статията за ЦСКА където има само ФАКТИ, а в тази за Левски се пишат откровени лъжи - като примерно л-с единствения неизпадал БГ отбор, единствения печелил 3 купи в 1 сезон и други хуморески - с цел някой да ви забелжи по някакъв начин, макар и толкова жалък. Но уви никой не го прави...и вие си оставате в миманса...
най-красноречивия пример пък е интервюто с човека от Шалке преди мача с Л-С :lol:, който каза че от българските тимове знае само ЦСКА :lol:
истината боли

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 21:28 

amaranto написа:
...Много ме радват образи като тебе, които нарочно изтъкват некомпетентността си, а в същото време претендират да са капацитети в съответната област...

айде сега и да ми обясниш в коя точно съответна област претендирам да съм капацитет, че не знам :grin:

жолио,

то за чуване - чували са, ама от кой град? като напишеш cska в търсачката на ройтерс се появяват 7-8 новини, ама за москва. за софия - нъц.

а за историческите факти не коментирам - тука сте обидчиви. все едно като се ядосате на някой факт и той ще изчезне :grin: това винаги ми се е струвало щраусов подход

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 21:33 
вдига купата
вдига купата

Никой не може да избяга от фактите...само че твоите такива минават през призмата на болния ти мозък...

Ако не се ********* с нас както си мисля, честно ти казвам, трябва ти психиатър...имаш проблеми, определено...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 21:37 

Чували са за ЦСКА София и за ЦСКА Москва, с малката разлика че за ЦСКА Москва са чували предимно след като взеха купа УЕФА.
А относно Ройтерс- Русия е доста голям пазар, руския шампионат го следят по най-големите канали без да е сред топ първенставата.
Ма с тебе всякакъв спор е излишен ти си абсолютно дърво и не възприемаш нищо , а и дори неможеш да го обориш.
Именно за тва човека си го каза ясно преди мача ви с Шалке, така че дори оперирани от мозък като тебе да го разберат... че от българските клубове е чувал само за ЦСКА
А и примерите са не 1,2 има вечни класации, ранглисти, а и още безброй страници по ЧУЖДАТА ПРЕСА ЗА ЦСКА СОФИЯ, филми дори и съврменни на sky sports И Т.Н. и Т.Н.
За това НЕСЛУЧАЙНО ТИ НАПИСХ, ЧЕ КОЙТО СЕ ИНТЕРЕСУВА ОТ ФУТБОЛ ЗНАЕ! а такива като тебе , на които футбола им е твърде непонятен едва ли ще знаят.
Разни комплексарчета тинейджъри говеда -влизат по футболните форумите и сайтове нон-стоп да пишат глупости за ЦСКА и лъжи за говедата, примера не е само с Уикито..както ти казах неможе да станете изкуствено известни колкото и да ви се иска...
Просто човек като се интересува от футбол знае.
Спирам да водя подобни спорове с тебе, като гледам по-вероятно е да си правиш пишка с юзърите във форума, съдейки по всяка твоя реакция на даден пост или пък може би си наистина толкова тъп...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 22:47 
Образцов съфорумец
Аватар

Градски.... :wink: :wink: ..никой не иска да ти доказва нищо...просто по между нас си...знаем си ние ,какво казва и иска да каже бай ганьо....не става думчар за съд и т.н.....ясно е ,че нищо няма да докажат и ще се оттърве бай Ганьо :lol: :lol: ...но пък е ясно и какво иска да каже....помежду нас си...какво да си се лъжем :lol: :grin: 111

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 22:54 
Модератор бе, Уили

Онзи, защо въобще се опитваш да защитаваш Батков? Нима не ти е ясно, че е пълен наглец, който се държи изключително просташки не само в България, но вече и по цяла Европа? Ти някога чул ли си президент на голям футболен отбор да дойде и да каже, че ЦСКА или Левски нищо не струват? Ей, го, идва Челси, дрънка ви, ама никой не си позволява да подходи без уважение, докато тоя хубавец, пелтечи ли пелтечи... глупост след глупост.

А решението на Фифа относно Станислав Ангелов отдавна би трябвало да е пределно ясно на всички и то ще бъде в полза на немците :-) И ще се случи същото, както с Лима и Соуса - дела, дела... колкото да се замажат очите на хората и накрая всичко ще си свърши мирно и тихо...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 23:46 
легенда
Аватар

Не е крайно тъп...онзи,по-скоро се ПРАВИ на тъп и избива комплекси от това и 4е след т.нар.-ШЛ, никой не е 4увал отбор4ето му,а за нас знае ,ако не целият свят,то поне ИНТЕРЕСУВАЩАТА се от футбол негова 4аст.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 05:57 
"Евробоец"
"Евробоец"

Онзи е пич, а тук има още няколко такива като него, само че в червено.... Дразните се защото спорите за глупости с еднаква непримиримост и с еднакво дебели червени или сини очила... :grin:
Разликата е, че Онзи е само един, а вие сте десетки :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 07:45 

Е то е нормално гостите да са по-малко от домакините :wink: :wink: :wink:
А иначе за батьо ясно е какво е казал,ясно е какво е имал впредвид,ясно е че много трудно ще го съдят(но никой не ги спира немците да го направят),ясно е че нещо му стана на човека след смяната на власта в ЦСКА(защо ли :grin: :grin: :grin: ).Само неми е ясно защо някой като онзи поне 1-2 пъти не си презнай че батьо и той е човек и може да сбърка някога и не е безгрешен.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 10:37 

не се опитвам да защитавам никого. батков си е пълнолетен и е напълно способен да носи отговорност за постъпките си. просто ми се вижда невъзможно да бъде осъден за изказването си.

между другото, за бритиш хомосекшюъл той не беше осъден. беше наказан от уефа или фифа. до съд не се стигна.

а немците, ако толкоз държат да станат за смях, да пробват.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 11:04 

Батков просто продължава да "прославя" Уефски

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 11:55 
Образцов съфорумец
Аватар

Ами гледам ,че доста вестници вчера и днес в Германия цитират БайГаньо...доста са засегнати ,немците са много чувствителни към такива обиди....дано го накажат....ама да си плати от джобчето Боратков....не евреина да му плаща!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 12:37 

краси,

те са чувствителни, щото още са гузни.

по темата за дузпите - вместо да ривете как за левски са се свирили не знам си колко си дузпи, как ще коментирате дребния факт, че в една пършива контрола срещу вас свирят две дузпи? пак ли наско, бфс, говедата, слънцестоенето и цената на енергоносителите са виновни, или просто не можете да спирате нападателите чисто?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 12:49 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Онзи, представи си как има евромач между български и турски отбор и шефът на турците се изцепва "Ще ги смачкаме като през 1876"...

Много гот ли ще ти стане, сливе :oops:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 12:50 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

И ти не си виновен, че си *********, ама дразни

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 12:52 

Ти нас не ни гледай.Обърни внимание на мащабната ви селекция от алчна печка и некво македонско хомо :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 13:02 

чакай чакай. алчните печки са си ваш патент. склонността да не им плащате - също.

между другото, точно така пропиляхте един от последните си трансферни удари - лео лима. там стойчо си свърши добре (даже отлично) работата, но после го отнесе...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 15:11 
Модератор бе, Уили

Онзи, в дузпите няма нищо лошо :-) Лошото е, че ако не беше контрола най-вероятно нямаше да ни ги свирят, както и на вас :wink:

А така и не ми отговори по същество на въпроса за Батков - Не ти ли е ясно, че се държи абсолютно просташки? Или като не си му адвокат, сега ще кажеш, че не си му и съдник ;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 15:27 

Вие и на белите неможе да си плащате (справка Станислав Ангелов) какво остава за черните..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 15:59 

младост,

то вие тук вече сте го осъдили батков - от мен нужда няма. а дузпите ги тропнах като пример за неумели действия в защита. и ако след 3-4 месеца пак се почне плач на тема "що свирят тези говеждите съдии дузпи срещу нас" - пак ще го тропна този пример. за разлика от вашата защита тази на левски поне е научена да не прави дузпи. направо не си спомням кога беше последната дузпа срещу левски в европейски мач.

жолио,

пеленцето си е получил всичко дължимо. това в левски отдавна е начин на работа. това, че пеленцето е алчничко и глупавичко и е решило да попрескочи някои задължителни според фифа стъпки като първоначалното уведомяване на левски, че ще си търси тим, че двата клуба трябваше да се разберат, преди да хукне към котбус да си договаря заплата и т.н, си е проблем на пеленцето.

факт е, че стойчо за лео лима се справи добре - привлече го. факт е, че не намерихте за нужно да му плащате и той избяга. факт е, че го отнесе стойчо за несвършената от друг работа по заплащането. факт е, че още плащате за този трансфер. така че не прехвърляй вашите проблеми върху левски.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 16:06 

Договора на Пелето има клауза ,която го освобождава от задължения към клуба при определена сума- именно за това са се репили немците на тази стъпка.
В договорите на Лима и Соуса вероятно е имало клауза, както на почти всички договори ,че при ен броя неплатени заплати могат да си ходят.

Какво не ти е ясно по-точно. Младост ти е обяснил по-горе за случая с Пелето , така че ни ми говори за факти и за правилник на ФИФА ,който предполагам ти е твърде непонятен, не казвам че на мен ми е но аз не го споменавам наляво и надясно, тва че си прочел в Дон Балон или си го чул от някой от алтавите ви шефове незначи че е така.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 3 от 149 [ 4467 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 149  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми