Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 10, 2007 00:29 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Защо ли не се учудвам? :evil: :evil: :evil:

ЦСКА София - убиеца на европейски шампиони!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 10, 2007 02:34 
"Евробоец"
"Евробоец"

Пак тема за Левски :roll: Вие фенове на кой отбор сте?

ПП Е, да....да те иска седмия в азербайджанското първенствео е супер много по-голям успех от това да те иска некЪв турски такъв :roll: ...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 10, 2007 08:48 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

chaoss написа:

.

A бе пич като не ти харесват темите оди си у обору.
Ако забелязваш целия раздел е за българското първенстъво. Има достатъчно други раздели където си пишем само НИЕ и за нашия отбор - за вас там е забранено. Така че, ... ако ти харесва.
Колкото до дузпите, аз мисля че проблема даже не е в броя им.
Проблема е кога и как се дават. Едно е да ти дадат дузпа при 3 на 0, а съвсем друго е да ти решат мача с тази дузпа. Ако се прегледат тези на говедоспор, то ще видим че повече от половината са все такива - решаващи. :twisted: :evil: :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 10, 2007 09:25 
Образцов съфорумец
Аватар

Точно това щях да напиша и аз....винаги им се дават решителни дузпички.....обаче наглостта им няма край,при тези съдииски рамена ,пак мучат ,че били ощетени,нагли ,нагли ,нагли говеда!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 10, 2007 09:45 
разпява агитката
разпява агитката

chaoss написа:

ПП Е, да....да те иска седмия в азербайджанското първенствео е супер много по-голям успех от това да те иска некЪв турски такъв :roll: ...

Толерират ви повсеместно. НЕ само дузпите. Комисии, шефове...
Тази година не показахте нищо свястно.
Ако не бяха последните 10 минути на последния мач с Литекс, всичко бе една мъка...
Балонът ще гръмне. Няма как толкова дълго, Фортуна да бута аванти....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 10, 2007 10:54 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Фортуна буташе яко и миналата пролет, но в края на август дойде ответната реакция на времепространството, което ви прати там, където ви е мястото. Очаквам това да стане и това лято, но с една идея по-рано.... Я Фенербахче, я Спартак.... все има кой да ви унижи :twisted:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 10, 2007 10:57 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

е ти ако ще си за Фенерите срещу Левски говори лошо за теб... виж има си сериозни непоставени отбори, които ИМАТ СИЛИ да ги отстранят тия бездарници ...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юни 10, 2007 10:59 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Аз няма да подкрепям нито един от двата турски отбора. Просто ще наблюдавам отстрани наказанието :eat:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 09:24 

Пресаташето на Енерги: Батков не е нормален, съдим го
Пон, 2007-07-09 22:52

Изпусната реплика на Тодор Батков е на път да му донесе нови неприятности, пише в "Тема Спорт". След крилатата фраза за “британския хомосексуалист” сега собственикът на Левски разпали националистически скандал в Германия. Преди три дни адвокатът се заяде с Енерги заради казуса със Станислав Ангелов, засягайки болезнената тема за Втората световна война. “Объркали са историята с 65 години. Сега не е 1942-а, а 2007 година”, заяви Батков в събота.

“Няма да позволим на когото и да било да ни нарича нацисти. Това не са думи на нормален човек, за тях той трябва да си получи заслуженото. Все още обмисляме на кой съд да го дадем”, закани се пресаташето Рони Герш и добави, че шефовете на Енерги очакват официално извинение от българска страна.

Явно нямат срам Говедата и не им пука че уронват престижа на БГ футбол. Това беше най-добрият им играч,като сега се отнасят към него като некадърник,изменик и предател.
Миналата година след мача им със Сиони имаше хвърлени десетки бомбички и какво стана....... всичко се потули нямаше наказания за тях а бяха с последно предупреждение :-o

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 17:30 

филев,

не видях някъде батков да употребява думата нацисти. тези май много взеха да се обиждат. те колкото дадоха левски на фифа (още се канят май), толкоз ще осъдят и батков.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 17:33 

Шрек, ако не виждаш, значи си сляп...Просто нямам думи...Простотията на Батков няма край...Толкова ме е яд на такива изказвания.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 17:42 

onzi
Толкова ще съдят лефскито колкото и Бай ти Ганьо съди и един бритиш хомо и т.н. ??? :wink: :wink: :wink:
А иначе май само ти си остана сляп до дупка за глупака че постоянно се дъни в изказванията си е човека след теб ти го казва.

А що се отнася до това дали е казал или не нацисти едва ли е имам предвид нещо друго и ей така си говори годините.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 17:43 

не, ти не знаеш какво да гледаш. думата "нацисти" не е употребена от батков. няма я. следователно няма как да се обиждат, че ги е нарекъл нацисти. щото той не е. това, че те си правят аналогии и си се обиждат, не означава, че батков ги е нарекъл така. и не могат да го осъдят, че е казал думичка, която той не е произнесъл. капиш?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 17:49 
Образцов съфорумец
Аватар

онзи ..ти на адвокат Батков, адвокат ли си?То е ясно ,какво намеква бай Ганьо....няма какво да го увърташ и ти.....аз съм сигурен ,че номерата на адвокатчето на дявола все някока ще дадат фира и ще бъде здраво наебан....въпроса е кога и кой ще го направи !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 17:51 

Ясно че си всезнайко ама откеде знаеш за какво може и за какво неможе да осъдиш човек.
То може да го осъдят само за заговор за нещо без да го е направил ама за това че ги е пратил при нацистите не , а ?
я като си толкова навътре в нещата кажи за какво е употребил бай ганьо 1942 година,защо не 1938,1953,1944,1945 или която и да е друга година , я направи една аналогиика ти

То хората от неговото отборче му го казват че ги е срама ама той не,не е така Бай Ганьо е най-хубав и една целувка по мустака ще му удари :oops: :oops: :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 18:00 

краси,

ами не, не е ясно. щото ако си припомниш историята, то по онова време сме били съюзници с германците. само че те са били по-големия брат, а ние - по-малкия. и общо взето каквото са искали от нас - сме го давали. с едно-две изключения - евреите и войска за фронта. така че хич не е ясно от пръв поглед какво намеква.

наско,

осъжда се с факти. не нещо, което някой някъде някога си бил помислил. даже и за да те осъдят за намерение за убийство, се искат факти.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 18:04 
Образцов съфорумец
Аватар

онзи....а 1942 година Германия каква е .....не е ли нацистка ...това им казва бай ти Ганя,не друго....софистиката може много неща да извърти ,но ние си знаем бай Ганя....но все някога и на него ще му дойде времето! :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 18:09 

краси,

ние може да си знаем, но няма как да докажеш какво е искал да каже някой си, след като не го е казал. а че прес аташето или както му е там титлата хал хабер си няма от историята на собствената си страна (и на нашата) през този период е отделен въпрос.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 18:11 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Браво, Онзи! Ти не оставяш коня си в калта! Щом удариш дъното, вадиш лизгарЯ и почваш да копаеш надолу.... :oops:
А ако си толкова убеден в болната си логика за фактите и намеренията, изцепи се с някаква шега за 42-ра пред някой немец и наставнически го поучи да не се обижда, щото в Подуене са ти продали добър вибратор.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 18:46 

и какво толкова си мислиш, че ще тръгне да прави немеца? мммм?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 19:02 
вдига купата
вдига купата

Аз си мисля, че зелената ***** дори не е левскар...той търси умишлено и целенасочено да къса нервите на всички потребители в този форум...Това е единственото заради което този индивид пише тук и колкото повече му се отговаря, толкова по-голям е тримуфа в бедната му ограничена душица!!! Не е възможно нормален човек да мисли по начина по който мисли това жалко зелено подобие на Шрек...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 19:24 

onzi
Последен опит да се разберем с теб :D :D :D Не ми отговори защо точно 1942 година е използвал бай ти ганьо,не си съгласен с германското тълкуване на репликата , не си съгласен с нашето тълкуване ( което съвпада с немското) , не си съгласен дори с твойите хора от лефски като ot drugiq lager ( поне на него му прави чест че си каза че го е срам от тази реплика). Добре зелени всички ние бъркаме в тълкуването на 1942 година и мнението на Батков за събитията , добре.
Айде ако ти е възможно (макар да знам че няма да го направиш) разтълкувайни ти какво е искал да каже голямият син вожд това свое изречение.Айде не ни дръж в неведение и не ми казввай какво не е казал батков,кажи ми какво е искал да каже :grin: :grin: :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 19:56 

То е под въпрос и за самият Борат какво е искал да каже и помни ли го вече :lol: Човека си е малко :n016: :n012: важното е германците да го осъдят за да мирася 8) а и да незабравяме че многото расистки и всякакви изявления на палячото собственик на палячовския Л-с няма да се понравят на УЕФА, но явно че за сега имат добро лоби там щом още не са го отнсели.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:21 

Айде бе зелени айде кво се криеш сега.Само влизаш и нищо не ми отговаряш ??? :cry: :cry: :cry: :grin: :grin: :grin:
не ми отговори защо като всичко е наред у лефскито Станиславчо избяга,неми отговаряш за Бай Ганьо.Какво става като те пита човек нещо конкретно и с факти и си дотам а ?
Иначе много те бива в пускането на мнения ама много кухи мнения :grin: :grin: :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:24 

наско,

не съм му адвокатин на батков. имам само основни познания по право. но това, дето го плещи швабата, е пълна глупост. пък вие си му се вързвайте, ако искате. ето ти едно друго възможно тълкуване на думите му (от 2-3 поста по-горе):

Цитат:
...ако си припомниш историята, то по онова време сме били съюзници с германците. само че те са били по-големия брат, а ние - по-малкия. и общо взето каквото са искали от нас - сме го давали...

жолио,

какъвто и да е, се е изказал така, че да не могат да го пипнат.

червения,

имах чувството, че логичната мисъл не ти е непозната. а аз се старая предимно да мисля логично.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:28 

Ами като не си му адвокатин откъде си сигурен че все пак не искал точно това да каже,което смятат в немско а ? откеде си сигурен че това е пълна глупост а , неадвокатине на батьо .

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:30 

Дали могат да го пипнат или не ще реши съдът ако се стигне до дело..по тая логика и маймунските скандирания примерно могат да се изтълкуват по хиляда начини... нас ни направиха проблем заради банан... така че не бъди толкова сигура. Единствено може да ви спаси лобито на БФС в УЕФА то явно не е толкова малко, като Боби вече е заместник шеф на съдийте там- смятай.

Онзи ти мислиш прекалено повърхностно или просто нарочно се правиш и търсиш провокации..при минимален анализ и по-дълбоко вникване в нещата можеш сам да си отговориш на половината въпроси...разбира се имаше един лаф за диагноза по тоя въпрос.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:37 

уфффф айде пак отначало.

съдът отсъжда на базата на сигурни факти. не на кой какво си мислил, че е чул или кой какво е искал да каже, ама не го е казал. това първо.

аз не съм сигурен какво е искал да каже батков. щото освен тъпотата на швабата има поне още едно възможно тълкуване на думите му. това второ.

батков думичката "нацисти" никъде не я е употребил. това трето.

след като вземеш предвид 1 и 2 получаваш, че съдът няма как да осъди батков, щото няма как да е сигурен какво е искал да каже. а като погледнеш и 3 се получава, че в този момент се връщам към първия си постинг по темата за батков:

Цитат:
филев,

не видях някъде батков да употребява думата нацисти. тези май много взеха да се обиждат. те колкото дадоха левски на фифа (още се канят май), толкоз ще осъдят и батков.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:40 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Bannete toq shiban pederas be

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:44 

Именно тва се опитвам да ти кажа че за подобно подмятане, по специфичен въпрос може да има санкции плюс тва на него не му е за пръв път. Като фърлиш банан по някого или викаш "У У У " казаваш ли негър?чернилка? и т.н.
По тая логика и "печка" примерно може да се изтълкува като домакински електроуред. За тва в правото има казуси и специфика. Разбира се всичко може да се заобиколи.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 2 от 149 [ 4467 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 149  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми