Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Май 21, 2005 23:14 

БРАВО, ТОПЧИИ!!! Честита купа!!!
Великият Денис ще остане още една година в клуба, честито 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 22, 2005 01:08 

Сега гледах запис на мача и такава гавра на съдбата не бях виждал ! Няма да обвинявам съдията ( въпреки, че имам поводи ), ама не искам да започвам да приличам на феновете на 1 друг отбор !
Толкова не ви бяхме надигравали от 6:1 на ОТ !

Положения за гол - 4:20
Удари във вратата - 1:10
Корнери - 1:10

Айде все пак да ви е честита ФА къп !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 22, 2005 04:38 
вдига купата
вдига купата
Аватар

АЙДДЕЕЕЕЕЕ МАНЧОВЦИ КЪДЕ СТЕ , КАЛЪФКИ ТАЗИ ГОДИНА , НЕ СЕ БРОЯТ ГОЛОВИТЕ ПОЛОЖЕНИЯ АМИ КРАЙНИЯ РЕЗУЛТАТ !!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 22, 2005 12:45 
вдига купата
вдига купата

Абсолютно незаслужена купа на Арсенал...след като гледах записа направо ме заболя сърцето, че този отбор взе трофея...явно тази година съдбата е обърнала гръб на Манчестър Юнайтед, но това може би беше компенсация за една друга година. Все пак Юнайтед си остава най-великия клуб в света!!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Май 22, 2005 13:05 
разпява агитката
разпява агитката

Поздравления за Манчестър Юнайтед за прекрасната игра - бориха се до последно.
Честито и на всички фенове Арсенал - взеха най-ценния трофей на Острова!
В сряда най-великият английски клуб ще излезе на ст. "Мустафа Кемал Ататюрк", за да защити честта на родината на този спорт!
YNWA
1977,1978,1981,1984,2005

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 05, 2005 18:58 

Темата нещо много надолу падна, чак до 2-ра страница :? Аз ще й дам нов тласък!
Много съм доволен от привличането на Александър Хлеб, мисля, че точно от такъв играч се нуждаеше отборът! Вече има кой да прави играта, няма да се разчита само на Тиери. Надявам се младите топчии Ван Перси, Фабрегас, Сендерос, Фламини да се представят през новия сезон в най-добрата си светлина и да покажат целия си потенциал! Ако това стане, няма кой да ни спре към титлата. Друго обаче също е много важно - добро представяне в ШЛ :arrow: поне 1/2 финал!!! Вече е време най-силният английски отбор в последните 7-8 години да защити името си пред Европа!
C'mon, Gunners!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 05, 2005 20:54 
CSKASOFIA.com
Аватар

тоя какъв е? 4ерен, типов, ръ4ен? :lol: :lol: :lol:
Както и да е..успех, мом4ета в новата кампания. Дано се преборите пак за място в ШЛ.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 05, 2005 20:59 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

DANTE написа:
Дано се преборите пак за място в ШЛ.
AXAAXXAAXXAXAAXAXXAXAXAXAAXXAAXAXXA :grin: :grin: тук усещам малко ирония!!!!Ама не знам кой не си заслужи мястото в Европа и го набутаха от първи кръг :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: !!!!!!!!А Хлеба мога да ти кажа,че е много добър и ако си го гледал в Щутгарт си щял да се увериш!!!!!!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 05, 2005 21:03 
CSKASOFIA.com
Аватар

spike написа:
Ама не знам кой не си заслужи мястото в Европа

..................................................

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 06, 2005 16:27 

Ехххх, г-н Мод, някои не серат в чуждите теми и се надяват и техните да не бъдат осирани... :roll: И аз мога да пожелая на "Л'пул" класиране за ШЛ. Ясно е, че титлата ще е червена, но ще отиде в Северен Лондон 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 06, 2005 22:16 
CSKASOFIA.com
Аватар

това, 4е ти се държиш у4тиво не зна4и, 4е вси4ки са така....ако имаш проблем ще ви из4истя цялата тема и ще ви оставя да си се радвате на Арсенал, без никой дая ви критикува...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 06, 2005 22:18 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

DANTE написа:
това, 4е ти се държиш у4тиво не зна4и, 4е вси4ки са така.......
Ако мен визираш не смятам че си прав!А иначе никой не гони от никоя тема!Темата е на всички не е моя или на хищния така че не бъди чак толко ктрог ДАНТЕ :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 06, 2005 22:23 
CSKASOFIA.com
Аватар

не визирам теб, Спайки...има всякакви хора...естествено, 4е темата не е ваша....но казвам, 4е ако искате да си плямпате сами4ки тук и това може да се уреди....
аре успех и да внимавате през новия сезон..оглеждайте се за автобуса на Ливърпул, който ще ви подминава 4есто :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 06, 2005 22:30 
Dreammaker
Аватар

Аз се замислям дали да не вържа един бас с някого, 4е след първите 6 кръга Арсенал 6те има 10 то4ки :lol: :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 06, 2005 23:18 
Модератор бе, Уили

Аз пък за пореден път ще си помечтая как най-сетне топчиите го добутват до полуфинал/финал в Лигата и отсраняват поне един европейски колос. От 12 години съм им фен и досега съм видял само една КНК, плюс един гол в 119-ата минута от центъра на игрището... във вратата на Сиймън :-) Имам усещането, че на Арсенал манталитетът им е като на селско отборче, когато стане дума за Европейските турнири.

Крайно време е да направим нещо в тая Шампионска Лига :-)
И другото важно тоя сезон - задължително да сме пред Челси :-) Тотнъм отдавна вече не са дразнител, ама тия сините ме побъркват!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 14, 2005 14:54 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Ето новата ни покупка Виера!Любимите ми отбори са се договорили француто Виера да отиде в Ювентус!
Патрик Виера вече е играч на Ювентус, съобщава италианският спортен всекидневник "Gazzetta dello sport".

Постигнато е споразумение между двата клуба, като "бианконерите" ще платят за френския халф около 18 милиона лири. Футболистът ще подпише петгодишен договор с италианския гранд, като подробностите около контракта ще бъдат оповестени публично в петък.

"На път сме да подпишем договор с Виера. Трябва да финализираме сделката още този следобед", коментира генералният директор на Юве Лучано Моджи.

Патрик Виера е считан за идеален партньор на Емерсон в халфовата линия на Юве, затова ръководството на "старата госпожа" направи всичко възможно, за да си осигури услугите на 29-годишния играч.

Французинът игра девет сезона в Арсенал и има 407 мача и 33 гола за "артилеристите".

През сезон 1995-1996 халфът се подвизаваше в Серия "А" с тима на Милан, но не успя да разгърне потенциала си и реши да опита късмета си във Висшата лига.

С тима на Арсенал Виера стана три пъти шампион на Англия, но нямаше възможност да се изяви на ниво в Шампионската лига, където "топчиите" по традиция се представят под възможностите си.

Миналото лято Реал (М) искаше да привлече Виера, но продължителните преговори се провалиха и халфът остана на "Хайбъри".

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2005 11:34 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Да, в момента го представят като ново попълнение, чакам да пуснат снимките в сайта на Юве :) Спайк какво ще кажеш, аз много се радвам за трансфера :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2005 11:39 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Еми чак радвам не може да се каже,защото единият ми отбор е прецакан в сметка на другия!Много години Виера е бил двигателя на Арсенал и и бил нещо като лидер на отбора!Юве-то станаха шампиони и сега се надявам те и Арсенал да направят нещо в Евротурнирите поне четвъртфинали!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2005 12:11 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Какви четвъртфинали бате, Ювентус с този отбор стават един от фаворитите за ШЛ :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2005 15:38 
"Евробоец"
"Евробоец"
Аватар

Злостър, Ювентус само заради Капело са един от фаворитите за турнира :wink: Малко са мениджърите като него, които разбират толкова играта и за това му се възхищавам, колкото и Юве да са ми от омразните отбори.

А иначе този трансфер едва ли би повлиял негативно на Арсенал...те Арсенал и Ман Ю отдавна са си изградили качествени школи, там се привличат таланти с голям потенциал, които един ден без проблем да облекат екипа на първия отбор. Та дори и да не харчат пари за заместник, пак ще се намери из юношеските тимове.

П.П.: идния сезон, че ще сте трети - ми трети ша сте, нема кво да се лъжем сега :lol: :P :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2005 18:35 
Маниак
Маниак
Аватар

Trent написа:
П.П.: идния сезон, че ще сте трети - ми трети ша сте, нема кво да се лъжем сега :lol: :P :lol:

От когато Арсен Венгер е начело на Арсенал отбора винаги е бил или на първо, или на второ място... 8) Малко или много това го прави доста силен наставник, тъй че вобще няма смисъл да ги пращате на трето или някое друго място различно от първо

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2005 20:53 

Кофти е, че Виейра напусна. Но има кой да го замести - Жилберто вече е здрав, Сеск и Матио само чакат да им се даде шанс, дори с привличането на Хлеб може Фреди Люнберг да бъде сложен като опорен халф, защото умее отлично да отнема топката, много е борбен и енергичен. Освен това с тези 20 млн евро може да се търси заместник на Патрик (не че го вярвам) :!: Няма да липсва чак толкова много!!!
Днес по "Гонг" (пуснах го за първи път от бая време) чух, че "Севиля" са приели офертата за Звяра. Той започна при тях точно като опорен халф, макар че според мен Венгер го иска за партньор на Тиери в атака. То и там стана пренаселено :D Общо взето само по бековете и на врата има само по един човек, на другите постове конкуренцията е жестока 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юли 16, 2005 13:28 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Патрик Виера напусна Арсенал. След като се раздели със своите съотборници и треньорско ръководство, Патрик потегли към ново предизвикателство - Ювентус. Футболистът, превърнал се в легенда за "топчиите", даде последното си интервю като играч на Арсенал пред официалния сайт на клуба:

Arsenal.com: Патрик как се чувстваш, когато напускаш стадион "Хайбъри"?
pv: Тежко е, когато напускаш отбор, за който си играл девет години. Но накрая трябваше да осъществя някаква промяна и бъдещето ми да бъде по-различно. Щастлив съм от това, което постигнах досега и от новия си договор с Ювентус.
Arsenal.com: Защо прие офертата на италианците?
PV: Наистина чувствах, че вече трябваше да напусна Лондон и да търся нещо различно. Ювентус ми предложиха условия, които ме задоволяват, и аз ги приех. Дано не създам много проблеми на Арсенал с това мое заминаване, но няма незаменими играчи, просто си тръгваш, а на твоето място идва друг и отборът продължава. В Арсенал изживях девет невероятни години. Арсен Венгер е човек, на който благодаря за всичко, което направи за мен. Той изгради моята кариера като футболист. В Арсенал усмивката не слизаше от лицето ми, дано и в Ювентус е така.
Arsenal.com: Как определяш твоите девет години в Арсенал?
PV: Това е много труден въпрос, защото не мога да отговоря еднозначно. С Арсенал спечелих почти всичко, единственият трофей, който ми избяга, бе Шампионската лига. В годината, която турнирът бе спечелен от Порто, всеки един отбор в Европа можеше да бъде на тяхно място, просто те имаха малко повече късмет. Но когато се върна назад във времето, мога да кажа, че тези девет години бяха фантастични за мен.
Arsenal.com: Преди да дойдеш в Арсенал, бе за кратко в Милан, но не успя да се наложиш в тима, с какво чувство се връщаш в Италия?
PV: Така е, но когато отидох в Милан, бях на 19, а сега съм на 29. Не е същото, нали? Сега заминавам за Италия, след като спечелих доста трофеи с Арсенал. Имам съвсем различен стил на игра и самочувствие, след като съм играл девет сезона в един от най-големите европейски отбори. Искам да направя шоу за тифозите на Ювентус и да постигна това, което постигнах на "Хайбъри".
Arsenal.com: Кой бе звездният ти миг с екипа на Арсенал?
PV: Звезден миг ли? Може би първият дубъл, когато спечелихме титлата и купата през 1998 година. Това са едни от най-незаличимите ми спомени. Но не само това, всички отличия са ми скъпи. Арсенал ще остане в сърцето ми завинаги, феновете бяха невероятни, подкрепяха ни и в най-трудните моменти. Когато се разделях с тях преди няколко часа, всеки от тях го изживяваше много емоционално. Служителите в клуба, които включват медицинския състав, готвачите, хората от стадиона, охраната, шофьорите, всички те са част от този велик Арсенал. Всеки ден съм бил близо до тях, имали сме радостни и тъжни моменти, но никога не сме оставали сами.
Arsenal.com: Коя година през твоите девет Арсенал прогресира най-много?
PV: Аз мисля че този отбор прогресираше всяка година. През моя престой спечелихме титлата и купата много пъти. Аз мисля, че Арсенал е един от най-стабилните отбори през последните десет години.
Arsenal.com: Какво ще кажеш за финал на феновете на Арсенал?
PV: Благодаря на всички, на лекарския щаб, който ми помагаше, когато бях контузен, на треньорското ръководство и, разбира се, на Арсен. Той е един от хората, които могат да кажат, че ме познават отлично. Винаги се е държал фантастично към мен. От първия ден, в който пристигнах в Лондон, той винаги е бил зад мен. По този начин ме караше да се раздавам на сто процента във всеки мач. И, разбира се, благодаря на феновете. Аз обичам привържениците на Арсенал. Всеки, който ме виждаше по улиците в последните няколко дни, ми благодареше за последните девет години. Това наистина е голямо изживяване, чувствам се част от историята на един голям клуб.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 21, 2005 10:32 

Въпреки че Арсенал не са ми любимци и Патрик също не ми е любимец няма как да не призная че е голям играч.Арсенал не губи просто един играч губи капитана си който е спасявал отбора си 10тки пъти.Говори се че Гути ще поеме в посока Лондон но едва ли ще замести Виейра.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 07, 2005 04:21 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Фенове на Арсенал днес се открива сезона в Англия с двубоя за Комюнити шийлд между Арсенал и Челси да пожелаем на нашите любимци успех през новия сезон 2005-2006 както в Англия така и в Европа , и да натъркаме днес носовете на милионерите от Челски , дано!!!
Отбора на Арсенал Лондон за Сезон 2005-06 !!!
1. Йенс Леман - Германия
3. Ашли Коул
7. Робер Пирес - Франция
8. Фредрик Люнгберг - Швеция
9. Хосе Антонио Рейес - Испания
10. Денис Бергкамп - Холандия
11. Роби ван Пърси - Холандия
12. Лаурен - Камерун
14. Тиери Анри - Франция
15. Францеск Фабрегас - Испания
16. Матю Фламини - Франция
18. Паскал Сиган - Франция
19. Жилберто - Бразилия
20. Филип Сендерос - Швейцария
22. Гаел Клиши - Франция
23. Сол Кембъл
24. Мануел Алмуния - Испания
27. Емануел Ебуе - Кот д Ивоар
28. Коло Туре - Кот д`Ивоар
31. Джъстин Хойт
35. Йохан Джуру - Кот д`Ивоар
39. Себастиан Ларсон - Швеция
40. Артуро Луполи - Италия
42. Куинси Овусу Абейе - Холандия
47. Раян Смит
---. Вито Маноне - Италия
---. Раян Гари
---. Александър Хлеб - Беларус
---. Дейвид Бентли
---. Греъм Стак
---. Стивън Одонъл - Ейре
---. Арманд Траоре - Франция
http://www.arsenal.com/

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 07, 2005 09:17 
Dreammaker
Аватар

Ветеране, не беше ли "Черити шийлд"?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 07, 2005 11:18 

Това е предишното име на купата. Сега е Комюнити
Между другото, цска ветеран - ако позволиш една забележка gunners - с две "н"

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 07, 2005 16:28 
вдига купата
вдига купата
Аватар

:roll: :roll: :roll: Лошо Челси - Арсенал 1-0 8-мин. Дидие Дрогба
Нищо има още време сега е 25 мин.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 07, 2005 17:01 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Челси - Арсенал 1-0 на почивката , тея в студиото не мога да ги трая като почнат да ми развиват едни теорий , егати разбирачите , Арсенал нещо не играят добре с тея жълто-сиви екипи !!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Аре дано второто да ги обърнеме :innocent: :thmbup: :thmbup: :thmbup:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 07, 2005 19:02 
вдига купата
вдига купата
Аватар

:roll: :roll: :roll: :roll: Челси - Арсенал 2-1 - 7 август 2005 Кардиф - 58.014 зрители , Комюнити шийлд къп - финал
Арсенал - Челси 1-2
голмайстори : 65-та Цеск Фабрегас /А/ , 8-ма и 57-ма Д. Дрогба /Ч/
отбора на Арсенал в мача :
Йенс Леман
Лаурен - зам. в 78-ма мин. от Джъстин Хойт
Коло Туре
Филип Сендерос - зам. в 72-ра мин. от Паскал Сиган
Ашли Кол
Цеск Фабрегас - ж.к.
Матю Фламини - зам. в 45-та мин. от Жилберто
Робер Пирес - зам. в 45-та мин. от Александър Хлеб
Фредрик Люнгберг - зам. в 72-ра мин. от Хосе Рейес
Денис Беркамп - зам. в 45-та мин. от Роби ван Пърси
Тиери Анри
резерви :
Марк Холард
треньор: Арсен Венгер

Последна промяна CSKAveteran на Пон Авг 15, 2005 08:40, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 8 от 140 [ 4189 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 140  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми