Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:17 

айде без обиди, ейй Драк, я се замисли малко малкият как се държиш тук. Идваш в темата за Пуул като не си фен и по много лош начин демонстрираш само лоши качества. Да не заслужиш бан, което е много нормално в този случай, помисли какво правиш и виж как това рефлектира върху теб. Защото да създаваш толкова лоши вълнения в другите ще донесе само лошотия на теб самият. Просто виж какво правиш, осъзнай си действията. И виж причините, какво ти липсва в случая за да не бъдеш тактичен а да създаваш толкова вълнения.

Браво на Пуул, такова разбиване от бая време не бях гледал.

Последна промяна emil_mlo на Вто Апр 03, 2007 23:18, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:17 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Драак знаеш ли кое е късмет? Да биеш с 2 гола в последната минута . Справка финала Манчестър - Байерн. Сега ще ме изкараш виновен за Милан ,че водейки с 3:0 ние им набутахме 3 гола за по-малко от 20 минути и още много време за да нанесат техния удар. Е кво искаш да ********* майка му? Ритуално да си вкараме автогол ли? Айде у лево :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:18 
легенда
Аватар

Да ти ги отваря Азис...той е любезен-по твой вкус.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:21 

тия се разминаха с 5цата!

Последна промяна He3HaeH на Вто Апр 03, 2007 23:22, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:22 

emil_mlo написа:
айде без обиди, ейй Драк, я се замисли малко малкият как се държиш тук. Идваш в темата за Пуул като не си фен и по много лош начин демонстрираш само лоши качества. Да не заслужиш бан, което е много нормално в този случай, помисли какво правиш и виж как това рефлектира върху теб. Защото да създаваш толкова лоши вълнения в другите ще донесе само лошотия на теб самият. Просто виж какво правиш, осъзнай си действията.

Браво на Пуул, такова разбиване от бая време не бях гледал.

Ако проследиш целия разговор ще забележиш че дойдох за да поздравя феновете на Ливърпул за начина по който Мърсисайдци отнесоха ПСВ и с шеговит тон да изразя малко спортна злоба
След това сърдитото старче ми се нахвърли
Не можех просто да го оставя да се пъне напразно
Реших да му дам възможност да си излее цялата злоба натрупана от жалкото ежедневие

Не съм дошъл в темата с лошо чувство и с идеята да се заяждам с някой
Просто парирах атаките към мен

Ако някой си е заслужил картон или бан това определено не съм аз

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:26 

Дам братле, виж за колко малко е станала цялата кавга пак и нафлудването на темата. Тия неща си ги изживявайте и разбирайки от какво се случва е повод даже за смях, а не за заяждане и сърдити лица :)
Нали се сещаш, че на всеки в мозъка нещо му прищраква и хормоните го удрят и почваме по форумите да се джавкаме като дечица. Файда няма, ще се ядосате сега утре ще ви мине. Чисто научен феномен. Който го взема на сериозно и с чувство за реваншизъм е просто от невежество и глупост.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:28 

t0xIc написа:
Драак знаеш ли кое е късмет? Да биеш с 2 гола в последната минута . Справка финала Манчестър - Байерн. Сега ще ме изкараш виновен за Милан ,че водейки с 3:0 ние им набутахме 3 гола за по-малко от 20 минути и още много време за да нанесат техния удар. Е кво искаш да ********* майка му? Ритуално да си вкараме автогол ли? Айде у лево :)

Явно няма да постигнем консенсус по темата
За мен и и изравнявато и дузпите си бях чист късмет
За теб - не
За мен двата гола в последните минути на двубоя Манчестър - Байерн са проява на майстоство (все пак това не е единичен случай... мача с Ювентус също бе решен по подобен начин... никой не е толкова късметлия)
За теб - явно не
Така че да зарежем спора

redmaniac написа:

Той е твърде заето в къщата на ВипБрадър където се бори да изкара някой лев за да може да ти плати високата тарифа
Харесало му е да навлажняваш уголемения му...

едит:

emil_mlo написа:
Дам братле, виж за колко малко е станала цялата кавга пак и нафлудването на темата. Тия неща си ги изживявайте и разбирайки от какво се случва е повод даже за смях, а не за заяждане и сърдити лица :)
Нали се сещаш, че на всеки в мозъка нещо му прищраква и хормоните го удрят и почваме по форумите да се джавкаме като дечица. Файда няма, ще се ядосате сега утре ще ви мине. Чисто научен феномен. Който го взема на сериозно и с чувство за реваншизъм е просто от невежество и глупост.

Наистина си е повод за смях
И аз си се смея
Но дори през смях не мога да оставя някакъв селски тарикат да си излива злобата върху мен просто така
Ако маниака (и някои други) се научи да се държи като човек няма да си имаме проблеми

Последна промяна Гаспод на Вто Апр 03, 2007 23:31, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:28 
просто минава
Аватар

Много са слаби ПСВ.Което е така,няма как да се отрече.Заслужено си отнесоха 3-ката.На Анфийлд може и да лапнат по-голямо дръвце,но пък от друга страна няма интрига в този двубой и наще сигурно няма да се напрягат много много.Супер тъп жълт картон си изпроси Дирк на края.Какво му стана на тоя човек,не можах да го разбера :-o .Нито беше напрегнат мача,нито нищо.
Очаквам лека победа втория мач и Краучи да не скромничи чак толкова,спокойно може да отпусне морна главица за още поне 1 гол :lol: .Напоследък не могат да му схванат спатиите.Гоу гоу Мистър Робот :grin:

п.с. Драак,дразниш!Мисла,че е време да престанеш

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:29 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

DRAAK

Братле насочи се в нашата тема....ЛИВЪРПУЛ заслужава единствено РЕСПЕКТ от нас за европейските му изяви - и преди и сега и за в бъдеще....Не можеш да отречеш,че са най-успешния английски тим в Евротурнирите.... :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:29 
легенда
Аватар

ти си сърдито МЛАД4е-ТОВА Е по-големият проблем.И не само сърдито млад4е-а сърдит пубер...нема досег до жена, у тех го бият, в у4илища пак го бият...защо се довле4е и по4на да дразниш бе копеле гнусно? Смърди си във убитата тема...кво правиш тук???

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:34 
просто минава
Аватар

Ред,стига го карал да пише тук :roll: Игнорни ги и толкоз

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:37 

Draak, ако мислиш, че можеш да създадеш проблеми... илюзии.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:39 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Драк щом за теб 2 гола за 1-2 минути са майсторство ,а 3 за 15-на са "късмет" няма смисъл от спор. Сам си признаваш колко си предубеден. Лека нощ

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:39 
просто минава

Draak написа:
t0xIc написа:

Явно няма да постигнем консенсус по темата
За мен и и изравнявато и дузпите си бях чист късмет
За теб - не
За мен двата гола в последните минути на двубоя Манчестър - Байерн са проява на майстоство (все пак това не е единичен случай... мача с Ювентус също бе решен по подобен начин... никой не е толкова късметлия)
За теб - явно не
Така че да зарежем спора

redmaniac написа:

Той е твърде заето в къщата на ВипБрадър където се бори да изкара някой лев за да може да ти плати високата тарифа
Харесало му е да навлажняваш уголемения му...

едит:

emil_mlo написа:

Наистина си е повод за смях
И аз си се смея
Но дори през смях не мога да оставя някакъв селски тарикат да си излива злобата върху мен просто така
Ако маниака (и някои други) се научи да се държи като човек няма да си имаме проблеми

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Мойто момче реалния резултат от тоя мач беше 2-3 на 0 за Байерн. Иначе по темата евала на Ливерпул 0-3 си е 0-3 няма какво да се коментира.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:42 

redmaniac написа:
ти си сърдито МЛАД4е-ТОВА Е по-големият проблем.И не само сърдито млад4е-а сърдит пубер...нема досег до жена, у тех го бият, в у4илища пак го бият...защо се довле4е и по4на да дразниш бе копеле гнусно? Смърди си във убитата тема...кво правиш тук???

Виждаш ли за какво става въпрос, емил_мло?
Как да си затрае човек?

@маниак

Объркал си се, приятелю
Аз съм развеселен, не сърдит
Ти ставаш смешен
Нервираш се за глупости и се нахвърляш върху другите ей така - защото са на различно мнение от теб
Сигурно и пяна ти избива по устата

Вкъщи никой не ми посяга, в училище още по-малко

За жените и досега ми с тях също си в грешка
Виждаш ли, сега ако исках да продължа да се карам с теб щях да ти кажа с коя точно жена имам досег докато ти си на работа :)
Но няма :)
Сега стига си се дзверил
Спортната злоба е едно нещо но ти прекаляваш и което е по-лошо ме караш и мен да се впускам в обиди

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:50 
легенда
Аватар

Ок, малък си и тъп, това е факт, но не смятам да влизам в тема за друг отбор и да се заяждам.И то при 0-3.Какво те привли4а още тук?Неосъзнат фен на Пуул? Добре дошъл.Но какво каваш по темата за ма4а и резултата-нищо.Ина4е виртуални обиди са ми през оная работа-половин София ме познава и уважава. За мен това е важно...а изре4ения в стил-дата бг на пубери...виж ми реакцията :lol: :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:50 

Абе Ливърпул направиха историческо разбиване на четвъртфинал, да се концентрираме върху това. Защото наистина си беше страшееен мач. А Байерн не ги намесвайте, защото баварците и без това са зле в момента, само нещо там ги крепи ама в бундеслигата се видя. Такави са реалностите просто.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:56 

redmaniac написа:
Ок, малък си и тъп, това е факт, но не смятам да влизам в тема за друг отбор и да се заяждам.И то при 0-3.Какво те привли4а още тук?Неосъзнат фен на Пуул? Добре дошъл.Но какво каваш по темата за ма4а и резултата-нищо.Ина4е виртуални обиди са ми през оная работа-половин София ме познава и уважава. За мен това е важно...а изре4ения в стил-дата бг на пубери...виж ми реакцията :lol: :lol: :lol:

Не знам колко човека те знаят и те уважават
Честно казано не ме и интересува

Както казах аз не влязох за да се заяждам а за да поздравя (както направих и в темата на Байерн... интересно е че там нямаше такива реакции)

Все тая

Ти започна цялата простотия (кавгата), аз ще я приключа
Извинявам се

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:58 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Дреак не се заяждай с Маняка това си е тяхната тема тук , а аз мога да ги поздравя за това че се класираха напред на полуфинала , честито на ливерпулци !?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 03, 2007 23:59 

не е нужно да се извиняваш бе Драак, никога не съжалявай за нещо минало вече и случило се. Дреме ти, такива неща се случват всеки ден не е нужно да съжалявам и за нероден Петко както се казва.
А и не сте в детската градина да се извините и да кажете, че повече така няма да правите. На всеки си остава на съвестта и толкова.

Както казва Стивън Сегал - Карма :) :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 04, 2007 00:55 
легенда
Аватар

Тука си в грешка, Емо..като се насереш-не е зле и да се извиниш. И след като мом4ето-искренно, или неискренно се извини...ти като какво се явяваш?Арбитър ли? Мерси, аз самият съм си арбитър...Не ми се пише на латински :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 04, 2007 02:16 

тоя пубертет Драк ли е? къв е? не знам как го траете още.БАН за такива.Само осира темата.Някво си хлапе.Той си плямпа безмислени простотии и провокира от няколко дни,а не от мача ни с ПСВ.

Иначе коментара на мача беше много зле.Тоя е пълен некадърник.Само простотии бълваше.по едно време спрях звука.

Иначе сме 99% на 1/2 финал

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 04, 2007 05:05 
Образцов съфорумец
Аватар

И то напълно заслужено .....набира се скорост вече...!! :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 04, 2007 09:42 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Yakimov написа:
тоя пубертет Драк ли е? къв е? не знам как го траете още.БАН за такива.Само осира темата.Някво си хлапе.Той си плямпа безмислени простотии и провокира от няколко дни,а не от мача ни с ПСВ.

Иначе коментара на мача беше много зле.Тоя е пълен некадърник.Само простотии бълваше.по едно време спрях звука.

Иначе сме 99% на 1/2 финал

Приятел защо лъха такава неувереност - 99% ?!?!!? Точно от теб,които си имал върховната наслада да бъдеш на Анфийлд, не очаквах :wink:
Поздрави

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 04, 2007 10:25 

redmaniac написа:
Тука си в грешка, Емо..като се насереш-не е зле и да се извиниш. И след като мом4ето-искренно, или неискренно се извини...ти като какво се явяваш?Арбитър ли? Мерси, аз самият съм си арбитър...Не ми се пише на латински :lol:

Бате просто казвам, ти ако искаш се извинявай, аз не себе си щом не се извинявам на друг човек също няма да се извиня. Приемам го като слабост.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 04, 2007 10:57 

Red Pride,

така си е думата.Нали знаеш,че във футбола никога нищо не е сигурно на 100% 8) Иначе съм напълно уверен и сигурен,че сме на 1/2 финал.

Да видим тази вечер кой ще се оформи като съперник за 1/2 финала.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 04, 2007 11:08 

а бе, доста голям късмет изкарахте с тоя противник, за четвъртфинал, ама айде :grin:

Просто вкарахте това, което Арсенал не можа :arrow:

честит ви полуфинал и да се надяваме, да се срещнете с Челси и да обърнем традицията, след като в Премиършип ни бихте, време е и ние на директни елиминации да ви отстраним :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 04, 2007 11:38 
Образцов съфорумец
Аватар

Късмет или не....смачкахме противника,късмета е със силните....! :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 04, 2007 11:47 
CSKASOFIA.com
Аватар

diego_simeone_14 написа:
а бе, доста голям късмет изкарахте с тоя противник, за четвъртфинал, ама айде :grin:

Просто вкарахте това, което Арсенал не можа :arrow:

честит ви полуфинал и да се надяваме, да се срещнете с Челси и да обърнем традицията, след като в Премиършип ни бихте, време е и ние на директни елиминации да ви отстраним :grin:

ей, бате...как да не се нарадваш на такъв пост....късмет сме извадили...а вие? Порто....най-големите убитаци...по-зле и от левски...
на вси4ко отгоре имаш наглостта да говориш за късмет в жребия, при положение 4е отстранихме мангасар4етата предния кръг....супер нагло.
надявайте се да стигнете полуфинал, щото сте до там...

Драак,
4ест ти прави, 4е не влизаш в тона на маниака, но също трябва да разбереш, 4е тук той е в пълното си право да те хока и да е злобен...имай го впредвид....макар 4е виждам, 4е не ти дреме особено кой какво ти говори.
Е и Емо ти е написал нещо хубаво. Не се заяждайте...скоро ще видим юнайтед или ние...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 04, 2007 12:04 

добре де, значи, ние изкарахме късмет на осминафинала, вие на четвъртфинала... що се репчиш :grin:

плюс това, Барса не бяха онази Барса от предните два сезона, когато играхме ние с тях. Това се вижда с просто око.

но ПСВ са доста зле, Арсенал не ги отстраниха, защото не могат да бележат, това им беше проблема, а не ПСВ или че те са били много добър защитен отбор. Дръжки ...

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 145 от 148 [ 4418 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми