Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Уредено ли е БГ Първенството
Да 50%  50%  [ 204 ]
Не 17%  17%  [ 67 ]
Колебая Се 19%  19%  [ 77 ]
КАРРАМБААА !!! 14%  14%  [ 58 ]
Общо гласове : 406

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 11, 2008 16:11 

Говорех за стил на игра , това си е лично мое мнение.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 11, 2008 16:43 

Как пък Литекса станаха толко силни изведнъж, нещо съм изпуснал явно :lol: то се вижда в Европа колко са силни, хабмургерите ги биха с 10% от играта си,дори Локото се преставиха доста по-добре реално погледнато.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 11, 2008 17:20 
гледа мача
гледа мача
Аватар

5:2 си е добър резултат :) жалко, че нямам представа как са играли

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 11, 2008 17:23 

Абе казват, че са имали възможност да ги бият и с още по-голям резултат, но ще ги видим в първенството какво ще сътворят. :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 11, 2008 23:27 

Абе пъвият мач - с ЛовЯч , няма да е лесен , от където и да го погледнем ... :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 11, 2008 23:33 

red_Jolio написа:
Как пък Литекса станаха толко силни изведнъж, нещо съм изпуснал явно :lol: то се вижда в Европа колко са силни, хабмургерите ги биха с 10% от играта си,дори Локото се преставиха доста по-добре реално погледнато.

Като гледам мненията ти са доста изсчерпателни и почти винаги съм съгласен с това , което пишеш , недей да пишеш такива постове , хамбургерите ги отстраниха , а ние паднахме от отбор тип Беверен - смятай..колко сме силни ние

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 11, 2008 23:36 

Еми направи кратка справка с колко отбора ниво Хамбургер са играли Литекс, досега всичките им победи в Европа бяха с лесен жребий. Имам предвид начина по който се разхождаха Хамбургер абсолютно подценили мача и пак си ги биха. Локото с Фейнорд и с Рен показаха къде-къде повече футбол, но нямаха шанс , а и съдята ги закла с холаднците това имах предвид. Иначе Литекса са добър отбор, но нищо повече.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 11, 2008 23:44 

За Локо съм съгласен , но след като ние имаме по-лошо представяне от тях(Литекс) в последните няколко години , а те според вас мили съфорумци са супер селски и смешен отбор - правете си равносметка НИЕ ЦСКА какви сме !?
ПС.А и сега мн добре си спомням мача с Хамбургер в Ловеч , гледах го целия на запис , е извинявай , но Литекс също си ги заклаха реферите , а и имаха поне 7-8 ЧИСТИ голови положения.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 11, 2008 23:45 

Така или иначе ще ги лупаме на Армията :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 11, 2008 23:48 

Определено ще е интересен мача , защото Литекс и ЦСКА , поне за мен са единствените отбори , които се опитват да играят футбол.
ПС.Май се отказа от по-дълга дискусия :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Фев 11, 2008 23:57 

Еми за мен Литекс след шампионския си период не са нищо особено, в момента пък съвсем не блестят според мен, имат 1-2 добри момчета, а мегазвездата Том ако беше акустирал на Армията едва ли щеше да ни впечатли- тва ми е накратко мнението за Литекс. Не ме е старх за мача на Армията понеже сме в добра форма и ще ги напляскаме. А иначе може да си спорим с по 20 поста, дори и за мача с хамбургерите,защото те просто бяха дошли на разходка в приятния град на люлаците но пак си биха, ако сравним как играха с-у нас на Армията 2005 разликата е от земята до небето. Пак казвам добри са Литекс, но не са нищо особено като цяло. За мен не са повече от Салбия и Локото тази година. Иначе наистина има потенциал в 1-2 момчета.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 12, 2008 00:02 

Демек отричаш , че играят футбол докосващ се макар и малко до европейско ниво ?
Ако е така няма какво да говорим :)
Може би , защото са ми симпатични , че бият говетата повече от нас , де да знам , но отбори освен ЦСКА и Литекс в България - няма , Левски са жалки просто ,за да ги причислявам.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 12, 2008 00:08 

Играят приятен футбол , но не съм впечатлен да не говорим колко се мъчиха като домакини с разни отборчета ,та и подпирани бяха. Това че Гришата дава парички на нашите мастилени герой да величаят и обрисуват Литекс като мега-отбор и едва ли не копие на Дрийм Тима на Барса като игра е отделен въпрос. В бтв спортното предаване е като хроника на ежедневието на фирмения отбор, а на много места по сайтовете пишат подобни някакви хвалби. От това което видях от Литекс тая година - нищо особено.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 12, 2008 10:20 
вдига купата
вдига купата
Аватар

За последно вземам отношение за Литекс:
Преди години подобни успехи имаха "Берое" и "Етър", например.
Това е, locksyst - не са фактор вече във футбола, защото са част от бизнеса на местен велможа/партиен или икономически/. Когато реши чорбаджията или пък има лоши обстоятелства - финиш, забвение. На градския площад най-много някоя сбирка на фенове и ... това е.
С ЦСКА е невъзможна подобна случка. Защото има история и публика, а не димкаджии и цигански оркестър.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 12, 2008 17:50 

http://www.sport1.bg/sport1/node/82157 Ахмед Доган на Лецки хулиган

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 12, 2008 18:46 

http://sportal.bg/news.php?id=87002

Стъпка напред... може би?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 12, 2008 18:59 
АРМЕЕЦ
Аватар

Нека първо стане факт.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 12, 2008 19:00 

Е дано тоя път никой не обърне внимание на разни селски шефчета с по 10 лева в джоба, дето разчитат на ненужни играчи и юноши на софийските отбори

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 12, 2008 19:02 
Образцов съфорумец
Аватар

Камен Костадинов е яростно говедо...това го казвам от лично наблюдение.....!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 12, 2008 19:39 

Цитат:
Футбол: Дублиращите отбори ще бъдат задължителни за участниците в „А” група

12 февруари 2008 | 18:36 | Агенция "Фокус"
София. Дублиращите отбори за участниците в „А” група ще бъдат задължителни , предаде репортер на Агенция „Фокус”. „Повече яснота по този въпрос ще има на Изпълкома през месец март. Аз лично имах огромно желание това да беше станало факт още миналата година", заяви президентът на БФС Борислав Михайлов.
ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ
© 2008 Всички права запазени. Позоваването на Информационна Агенция Фокус е задължително!

а дано :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 12, 2008 20:29 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Супер е т'ва за дублиращите отбори, но половината отбори в А група не могат(не искат) да си го позволят и пак ще настане едно риванеее....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 12, 2008 20:30 

rundmc написа:
Супер е т'ва за дублиращите отбори, но половината отбори в А група не могат(не искат) да си го позволят и пак ще настане едно риванеее....

Решението е просто - майната им!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 12, 2008 20:34 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Да направят закон, който да гласи, че ако нямаш "Б" отбор да не можеш да вземеш лиценз за "А" групата!Така ще се изпълни и още една важна задача - не повече от 10-12 отбора в елита :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Фев 12, 2008 20:36 

доколкото разбрах точно това като правило ВЕЧЕ е факт... с такова впечатление останах след като слушах интервю с Боби Михайлов

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 13, 2008 18:52 

Латекса пак бият днеска, тея май наистина ще се окажат много сериозен противник... :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 13, 2008 18:56 

e те пък все едно бият нещо особено все пак Осиек! Но си прав, че ми се прокрадва некво притеснение, че станаха добри, но играем на Армията и ще ги бием, защото сме ЦСКА и тая година сме шампиони и КЗЛ!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Фев 13, 2008 19:05 

И след Осиек бият Джеф Юнайтед пак с 2:1. :wink: Две победи за един ден, сериозна работа... :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 14, 2008 02:21 

Като се има предвид колко тежко винаги започваме пролетите, при нашите трябва да има мобилизация, дори ако играем с отбор на Дражев. А в случая ще играем с най-добрата селекция в България - да, за съжаление, смятам, че Литекс отново ни превъзхожда като индивидуалности и, ако ние не бяхме ЦСКА, а те бяха отбор, поне малко загатващ за манталитет, то най-нормалното щеше да е да ни млатят с тройка къде ни хванат. Те всяка година започват с подобен страховит облик, но сега мисля, че наистина напипаха синхрон и към млади таланти добавиха опитни нападатели. И ако няма как да се борят за титла сега, то със сигурност ще играят на макс на Армията. От години гипсовата бригада ги хваща преди гостуване в София (най-сериозен успех 0-0 с Черноморец), но тази традиция все някога ще се обърне. Наша работа е да напълним стадиона, да покажем какво е ЦСКА - шампионски манталитет и да не позволим издънка. Не защото ще стане трагедия при загуба на точки, а защото в такива мачове се заслужва да си шампион.
А след това ще можем спокойно да гледаме отстрани как говедата биват ритуално насилени под Покрития мост.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 14, 2008 03:32 
легенда
Аватар

Не се вживявай толкова...ше отнесем латексите.Може да не е с игра.Тия нямат ни история,ни традиции,за публика-да не говорим.Ако требе ние ще слезем долу и ще вкараме победният гол. :D Всеки разбра отдавна,а Жоро А. го артикулира публи4но-с тая публика ЦСКА винаги е обре4ен да е намбър уан.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Фев 14, 2008 07:38 

Александър Томов се срещна с президента на Вихрен Константин Динев
13.02.2008

Както беше съобщено по-рано днес, председателят на НС на ПФК ЦСКА Александър Томов се срещна с президента на ФК Вихрен (Сандански) Константин Динев.

На срещата бяха разгледани кръг от въпроси, вълнуващи двата клуба. По време на разговора между Александър Томов и Констанин Динев бяха уточнени всички взаимоотношения и бяха изчистени всички спорни моменти.

.........
Аз съм на мнение, че е много по-добре да преотстъпим играчи до лятото на Вихрен от колкото на Локо Пд. 8)
Пък след оформянето но дублиращи отбори може да си ги върнем при нас

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 94 от 100 [ 2975 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 100  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми