Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 15, 2005 12:33 
CSKASOFIA.com
Аватар

5 кинта е много за каквото и да е списание.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 20, 2005 09:24 

Днес нещо на сергията на морето не докарали Меридиан Мач и сега няма какво да чета, мамка му. Кажете моля ви някои, ако е взел вестника какво пише за ЦСКА - нещо за трансфери, други новини, интервюта, анализи...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 20, 2005 09:28 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Нищо велико няма в "М.Мач". Вземи си 7 дни! Има култово интервю с Хидиуед.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 20, 2005 09:39 

Току-що поръчах на един приятел да ми вземе 7 дни от една друга сергия около хотела, на която обаче изобщо не получават Мач. Така че ще го протеча тоя големец Мурад, който не е футболист за българското първенстно. Но моляте Единствен или някои друг кажете конкретно какво има за наште в Меридиан, защото нали знаете, че като си свикнал с нещо и после не го получиш някак си ти е криво през целия ден. Инетересува ме по-специално дали има някакъв анализ на Мариан Макариев?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 20, 2005 10:18 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Има за Тошко Кючуков, че цената на Набил била 200 000 долара и че сега довършвали преговорите и малко за мача вчера. Нищо особено както казах. Коментари няма.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 20, 2005 13:01 

Онли уан,братле седемни спорт е най-говеждия вестник... :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 20, 2005 14:28 

31, www.meridianmatch.bg :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 20, 2005 15:52 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

А някой знае ли кога ще пуснат пак страницата на 7 дни спорт в нета, че я реконструират от Април насам :evil:

Едитче: ЙЕССС най-нарая след 2 месеца я пуснахааа! Те явно са ме изчакали да се издразня във форума!
:clapping: :thmbup: :punk: :beer: :grin:

Последна промяна Sparxter на Сря Юли 20, 2005 23:13, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 20, 2005 16:05 

Дамиан знам адреса, но нещо не се отварят страниците. Трябва ми някакъв Акробат... Благодаря на Едниствения за инфоормацията от днешния брой!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 26, 2005 12:03 

31 написа:
А някои чел ли е списанието Мач Магазин, че още не съм си го купувал. 5 кинта нещо ми се виждат множко...

Ми да, добро е. В него наблягат на двете неща без които мъжът не може- футбол и мацки.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 26, 2005 23:50 
Аватар

Списанието Мач Магазин е много добро...с удоволствие сядам на чаша кафе и чета ЧАСТ от него, за до мога утре да опитам от същото удоволствие!
1. 7 дни, ММач, Агенция Фокус, Съквартиранта - спортен журналист, Топспорт
2. Нямам идея, почти никога не обръщам внимание на автора на статията...а пък и от съквартиранта знам, че не винаги под подписа наистина стои човека написал статията.
3. Коментаторите на БНТ - е те такива бездарници просто няма никъде...Къде е златният скункс?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 02, 2005 23:36 

Айде бе хора, давайте мнения, нещо темата заспа, а аз мисля, че е много добра. Сега вестниците, радиата и телевизиите бълват информация за ЦСКА. Ако сега не ги коментираме и не си кажем какво мислим, кога...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 03, 2005 09:13 
Маниак
Маниак
Аватар

Добро утро ! Днес сме в ММ като гласът на феновете!! :grin: Лека по-лека ставаме институция, ха ха Червена Трибуна!.
Пише следното :
"Почти всички фенове на ЦСКА останаха недоволни от цените на билетите за мача с Ливърпул. "Клубът на привържениците на ЦСКА настоява цените на билетите да бъдат драстично намалени, за да може отборът да се възползва от фактора домакинство"- казва го Дучето."
Следват постовете на Master_Cool, KOBAKA, TheOnly1, perlsite, tonick.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 13, 2005 21:56 
вдига купата
вдига купата

Някой гледа ли предаването "Трето полувреме" по 'АНАЛ 1. Разбра се че нашата държавна телевизия няма пари дори да откупи правото да излъчи частичен репортаж от мача и поне да ни покаже головете. Коментара на някакъв сульо се въртеше на фона на мача ни с Тирана. После ни цитираха мнение от някакъв ливърпулски вестник с изключително крайно мнение против ЦСКА. Споменаваше се , че публиката е реагирала прекалено добре на фона на "смазващото" превъзходство на Ливърпул в мача и всякакви други глупости. Как не цитираха някакво положително мнение за нас. И като за капак коментара завърши с мнението на левскаря Ангел Станков. Просто не знам...тази телевизия е обречена на провал...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 13, 2005 22:27 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Защо въобще се занимаваш с тази смешка наречена АНАЛ1? Аз го включих без да искам по средата, но коментарите на Ангел Станков по наш адрес не съжалявам, че съм ги пропуснал. Култово беше обяснението, че говедата било нормално да си падат от словенски скиори, защото.....били от една черга! Това Станков го изръси и всяко говедо трябва да си го запише на челото :) Да не говорим, че аз лично давам премия на този, който ми каже КАКВО по дяволите каза словенският играч от Публикум! Как може да пуснеш оригиналния глас на макс и върху него някакъв кретен да дублира на български?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 13, 2005 23:35 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

1.цска.бг-там квото пише е истина и само на сайта вярвам.Иначе чета с удоволствие буламачите на сички спортни вестници без изключение!!!Разбира се за мен са много важни и вестник Червените и списанието ни-така се информирам за това какво мислят други хора,подкрепящи отбора!
2.Ники Александров,Тодор Шабански,Георги Атанасов-най-великия има и още доста и разбира САШО ДИКОВ-ОБИЧАМЕ ТЕ САШЕЕЕЕ :P
3.Жаклин Михайлов-това е единствоното говедо,което ме дразни,защото сички статии и коментари са му за ЦСКА-Що не кажеш нещо и за твоя любим клуб бе болкук-но реално не трябва да го нападаме щото той е болен човека-доколкото знам с диагноза-шизофрения :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 13, 2005 23:36 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

TheOnly1: Бате.. ами то да перефразираме мисълта на Станков:
ЦСКА е нормално да пада от Ливърпул.. нали сме от една черга 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2005 08:07 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

perlsite: LOL! За нашия мач не го чух какви ги плещи тоя нещастник и имам усещането, че добре съм направил :) Само не ми става ясно докога по дяволите доказани говеда ще се изказват за нашите мачове по ТВ? Все едно да ме извикат мен да коментирам мача на рогатите с Публикум! Не че няма да е интересно за публиката, но все пак.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2005 10:05 

Канал 1 са пълни комедианти. Вече не ги и гледам. То бива аматьорщина, ама това тяхното никъде го няма. А иначе както и очаквах медията, която отрази най-добре мача ни с Ливърпул бе "Меридиан Мач". 7 дни и Топсмях, просто са класи под Меридиана. Взимах си и трети вестника в дните преди и след мача с Ливърпул и просто няма база за сравнение между Мач и останалите два.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2005 13:27 
Аватар

Какъв ти Канал 1, това е най-смешната телевизия. Петела да коментира мач, бастун.

Слушам си Ники, Томето и Вальо по "Гонг" и всичко е тип-топ :lol:
Иначе Меридиан Мач е най-тъпият вестик на света, заедно с Топспорт. Аз залагам на 7 Дни, бил той левскарски.

Последна промяна Stuffa на Чет Авг 18, 2005 20:03, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2005 15:57 

Абе Стафа, ти май си говедо щом си слушкаш Томето и Вальо и четеш 7 дни. Предполагам не си чувал за списание "ЦСКА" или вестник "Червените"...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 14, 2005 16:36 

Дам, "Червените" рулз 8) Томето, и особени Вальо-тъпото съкс!!! :twisted:
За 'анал1: има вариант довечера да не съм на мача, което значи да го гледам по ТВ-то. Ако случайно стане, ще отнема думата на култовите коментатори на БНТ и ще си пусна радиото с коментара на Ники Александров :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 17, 2005 18:12 

За преките предавания според мене най-добре се справя бТВ. Винаги имат много камери, качеството е добро, горе-долу коментират обективно...а като гледам някой мач по Анал 1, все едно се намирам през 80-те-много често цветовете са супер ярки/не знам дали и вие сте го забелязали, но от това ти става направо неприятно да гледаш.../, да не говоря за коментарите на Василев, за който всяка крачка на Гай е "смъртоносно влизане", а канибалските балтии на Топчо, Борето, Рендето и други "герои" са просто "професионални фаулове"...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 18, 2005 15:53 

Нито една българска телевизия не се справя добре при преките предавания на мачове. А коментаторите са пълна скръб с изкючение на говедата Боре Касабов и Спиридонов, които просто са си добри. Разбират го футбола и тове а най-важното. За разлика от тоя пълен малоумник Петела, който само заучени фрацзи повтаря. Деба и олигофрена.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 18, 2005 15:57 
Аватар

Борето Касабов е нещастник, голям дръвник, тъпо говедо!
Що се касае за пряко предаване Нова и БНТ са трагични!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 18, 2005 15:58 

Хвалите ги вие бтв, ама май не смятат да плащат за реванша с Ливърпул. Да видите как ще прекараме следващия вторник пред радиоприемниците да слушаме гонг

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 18, 2005 16:54 

DS написа:
Хвалите ги вие бтв, ама май не смятат да плащат за реванша с Ливърпул. Да видите как ще прекараме следващия вторник пред радиоприемниците да слушаме гонг

БТВ когато оповестиха дни преди първия мач ЦСКА-Ливърпул, че ще го предават, добавиха и нещо от рода на "ако си заслужава ще платим и ще предаваме и втория мач".
Под това "заслужава" аз разбирам само едно, а именно ако има някакъв интрига или по мое мнение бяхме направили поне равен. Другото което би могло да ги накара да го предават и без интрига е ако "рекламно си заслужава", защото това е пари, но то пак опира до същото. Рекламодатели би имало при интрига.

Никога не са казвали, че са купили реванша и че ще го предават. Казаха при покупката на първия мач, че съществува възможност да го направят ако преценят, че имат интерес. По мое мнение при 3:1 няма да го предават или поне шансовете затова са много малки.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 18, 2005 17:55 

Кво ще кажете за новия ежедневник Темаспорт.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 18, 2005 18:01 
Dreammaker
Аватар

Разкажи какво има в него...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Авг 18, 2005 18:39 

Ами само ч брой съм чела. Имаше интервю с Йешич във вторник. 2 или3 страници, има и за другите спортове...
бе не знам.
още продължавам да си след 7 дни спорт. не ме кефи ТС

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 2 от 69 [ 2056 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 69  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми