Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:43 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Спрете да й отговаряте на тая *********. Да почне да си говори сама искам. :idea:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:47 

мустак,

и на теб ли ти попривършиха аргументите и фактите?

ето ти още една говежда новина. този път от топспорт:
Неизвестни хакери блокираха сайта на ЦСКА

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:49 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Току що я отворих, путко. :)

А... същинският сайт верно не се отваря.

За което са виновни хакерите, разбира се!
:lol:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Последна промяна Fletcher Lind на Вто Юли 10, 2007 20:52, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:52 

Mustak въведи кибер-ред :lol:

edit: само да вмъкна 95% съм сигурен че веднага след като не са успели да отворят сайта някой от супер-професионалния екип на топ-спорт е получил видение-новина че "неизвестни хакери" пробили сайта на ЦСКА без въобще да са проверили нещо..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 21:01 

мдам.

ако същите, които бориха форума, са го метнали и него, в други ден ще е тука. апачето е нещо пооплескано. опенссл-а тоже.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 23:48 
легенда
Аватар

Ами говеждиО беше размазан 5 пъти поне,но нямаше истерии. А сега-има. Защо ли?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 23:58 
Модератор бе, Уили

Вие хакер, хакнал сайт и не оставил никакво съобщение за деянието си виждали ли сте? :-)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 00:07 
легенда
Аватар

Въпроса ти е ретори4ен....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 05:50 
"Евробоец"
"Евробоец"

Като потребител на форума на официалния сайт на ЦСКА съм твърдо против всяка подобна дейност, която би довела до нарушаване на достъпа ми до форума. А напоследък се навъдиха много хакери, майка им де**ба мр*с*на.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 11:03 

младост,

да, виждал съм. ако целта му не е да дифейсва страницата, а иска да руут-не сървера например, за да може да спами или каквото там се сети.

а истински хакери в бг почти няма. само разни script kiddies се пробват с изтеглени от нета готови нещица.

ето нещо по темата:

Простреляха Манол Велев

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 13:05 

onzi написа:
младост,

да, виждал съм. ако целта му не е да дифейсва страницата, а иска да руут-не сървера например, за да може да спами или каквото там се сети.

а истински хакери в бг почти няма. само разни script kiddies се пробват с изтеглени от нета готови нещица.

ето нещо по темата:

Простреляха Манол Велев

onzi ти рулираш ....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 15:19 
вдига купата
вдига купата
Аватар

don balon написа:
Шакиб Бензукан: Благодаря на Аллах за Мъри, моя втори баща

:oops: :oops: :oops:
no comment...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 15:23 
Модератор бе, Уили

онзи и смяташ, че някой такъв ще "хакне" сайта на ЦСКА, а не някой левскар, който ще напише на него "Мамка ви мръсна прасета, много се прости" ... разбра още първия път какво исках да напиша, мисля...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 15:38 

не виждам какъв е проблемът някой патагонец примерно да пусне един скрипт с ранг от адреси (примерно с маска 16, т.е. 65536 адреса) и да чака да изскочи нещо. а това, че един от тези адреси бил на машината, хостваща официалния клубен червен сайт патагонецът може да го знае, ама е по-вероятно да си няма хал хабер. и хич да не го интересува. и да си дреме в някой ирц канал или да си проверява мейлите и да събира адреси на машини, от които после да може да си спами. или оттам да пуска следващите скриптове. или каквито там дос, ддос атаки се сетиш, флудове и т.н.

най-безобидното, за което се сещам, е да ти използва машината като прокси за торент сайтове или бнц, с което да си крие ип-то в ирц.

патагонец може да бъде подменено с китаец, кореец, руснак, украинец и т.н.

разбра още първия път какво исках да напиша, мисля...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 15:40 
Модератор бе, Уили

И кое от двете е по-вероятното, многоуважаеми?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Юли 11, 2007 16:04 

ами вероятни са и двете. нет голям - далеч не се изчерпва само със сините и червените фенове. плюс трета вероятност - някой да е напитил машината да прави нещо там (ъпгрейд примерно), да е омазал конфигурациите и да не е забелязал. и такива неща стават.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 12, 2007 07:36 

ето ти един пресен-пресен пример - снощи са ме атакували с този скрипт (руснаци). при това на машина, която все още не е включена никъде - даже име не съм и сложил в днс сървера, да не говорим за регистрации в търсачки и т.н. само по ип са обхождали.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 12, 2007 07:40 

а линка за кво си го сложил да ни е ужас ли :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 12, 2007 07:47 

отвори го де. на windows машини не е опасен. ще му видиш соурс кода. между другото, ип-то, откъдето е дошла атаката, е някъде в швеция.

едит: за да те бумнат, трябва да имаш пуснат уеб сървер с пхп. и пхп-то да е с дупка.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 12, 2007 13:49 
CSKASOFIA.com
Аватар

и тия неща какво общо имат с журналистите и медиите? :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Чет Юли 12, 2007 14:39 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Към Prosto_AZ: Пич, престани да заключва интересни теми. :roll: Говоря за темата за "Пич, къде ти е футболът?". Писал си "тема за медиите има" и си я затворил. Е добре де, не можеше ли там да обсъдим малко състоянието на талантите в България, ДЮШ..? На мен пък не ми се пише в темата за медиите, където разни потребители се карат с някво зелено говно. Айде изчаквайте темите да се поизчерпят поне малко, а не веднага да ги заключвате, много тъпо става във форума така..!

Та за талантите... Определено мнението на автора на статията е пресилено. Как може да твърдиш, че нямало таланти, при положение, че две от момчетата във финала отиват в Ливърпул и Леверкузен!? Ами това е смешно направо! А във финала естествено, че няма да правят супер-дупер шоу, нали е ФИНАЛ, важното е да се спечели, Милан да не играха привъзходну на финала на ШЛ... Така че целите над всичко! В 1/8 финал може да се играе и зрелищно, на финала - не е препоръчително. А че таланти има, това е безспорен факт. Айде със здраве!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 13, 2007 12:45 
вдига купата
вдига купата
Аватар

http://www.sport1.bg/sport1/node/58174

Епохално!!! :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 13, 2007 13:29 
Маниак
Маниак
Аватар

:laugh_many: :laugh_many: То тренира!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Юли 13, 2007 13:58 

Медиите са наистина важно нещо и според мен трябва да започнат отново да говорят за проблема с базите и да се направи голям протест ... примерно да спре да се играе тото ,което е пряко свързано със спортта у нас

Иначе аз симпатизирам на Ринг :P :P :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юли 14, 2007 09:54 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Госпожи журналисти, вече никой не ви чете парцалите. Безинтересни сте. Най-добре ходете да си теглите *********, щото само дишате въздуха и ядете от храната на обикновените хора.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Юли 14, 2007 17:34 

Абе тоя Жаклин Михайлов луд ли е? Вече стават адски жалки. Не съм виждал уеб страница на европейски клуб, в която да се пускат статии на първа страница с директни и индиректни обиди по адрес на всички. Използват думи като "олигофрен" и не знам си какво. Според мен сами се излагат жалките говеда и затвърждават мнението, че трупат активни чрез медийни манипулации. А дали Батков е заплашвал Станислав Ангелов? Уверен съм. Жалка, жалка история...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 15, 2007 11:21 
легенда
Аватар

Педалите-джурналя пак по4ват да нагнетяват обстановката...сега пък питат Стой4о,защо не се изплащали заплати в ЦСКА??? Откъде пък разбраха тая строго секретна и съвършенно несъстоятелна информация?Отговор-непрекъснато да създават напрежение. Затова хи4 не е 4удно,4е ги бият. В скоро време о4аквам още някое говедо-псевдар-пишман-джурналя да бъде пребит,и това ще е добре за цялата футболна общественост. :lol:По4ти вси4ки,измежду тях не разбират що е това толерантност,а разбират само и единствено от сопата.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 15, 2007 15:23 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Сега гледах Спортен Свят по Нова и един от техните журнали постоянно повтаряше,че има финансови проблеми
Ах да е.а майкати тъп журнал такъв

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 15, 2007 16:12 

Добре бе, да приемем че има забавяне на плащания и т.н
Какво им дреме на журналиститите и говедата за това, те и да има и да няма пари пак няма да получат от тях
Ако липсват пари най-засегнати ще са треньори и футболисти от това,така че когато те кажат че нямат пари и искат да напуснат отбора тогава да коментират...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Юли 15, 2007 18:43 
вдига купата
вдига купата
Аватар

На мен ми е чудна как няма пари за заплати според журналите,а ние купихме толкова много класни играчи
Чудно ми какви ли са тези източници за които говори Крум Савов,защо нямат източници за говеда,защо гафа с пелето не се раздуха много,а ако бе с нас щяха да ни обявят за некъдърни

Гледах Зона Спорт по БТВ и там казха,че не би трябвала да има проблем със заплатите щом има трансфери и аз съм на това мнение
Тези от Нова са анти-ЦСКА все ни критикуват и все нещо намират което в последствие се оказва не вярно Крум Савов е добър журналист и добър водещ,но понякага не се държи като префесионалист и е заобиколен от говеда

В сезон 2002/2003 на една пресконференция журналите се заятоха със Стойчо и той трясна на масата и каза,че ЦСКА ще стане шампион
И сега ще кажа същото ЦСКА ще е шампион на пук на всички журнали,на пук на Борат и Наско педераса на пък на треньорският "гений" Мъди ще размажем деградиращият говежд отбор на пук на жалкото им участие в ШЛ ще сме първи
Ще направим голям пробив в УЕФА и след това в ШЛ,но не такъв като говеда както те казват "играхме "добре",но паднахме "Защо ли ще направим голям пробив ШЛ? отговорът е един Защото Ние сме ЦСКА

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 60 от 69 [ 2056 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 69  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми