Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 19:28 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Хаос, принципно и аз това правя, не чета статии на тъмно сини журналисти, за да не си съкращавам живота. НО... Но това не е норламно. Не може цял живот така. Все пак медиите са медии, за да информират, а не да показват отявлено клубните си пристрастия. Да, трудно е да задържиш емоцията, все пак и журналистите са хора (хмм.. :roll: дали..), но има една граница! А тази граница е редовно прескачана от разни "професионалисти". И смело мога да твърдя, че багрите, в които са "оцветени" 90% от медиите в България, бият доста на синьо!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 19:39 

Хаосе именно сега е много по-лесно да се манипулира мнението на хората, народа като цяло затъпява. Тва за жалост си е световна тенденция...неща като истинско и стойностно стават твърде непонятни за много хора.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 19:44 
"Евробоец"
"Евробоец"

дали 90% от тях са сини не знам, но не ми се вярва. Определено обаче 90% са или неграмотни или крайно пристрастни, или и двете. Хубаво е когато човек е достатъчно критично настроен към нещата които чете и не вярва на всяка втора дума. Големи хора сме - надявам се, че можем да правим разлика между долна манипулация и факти....

Ред Жолио,
имам чувството, че и ти както много от двата форума, издигате футбола у нас на прекалено високо положение и всичко се върти около него - фенщина, конспирации, заговори, повсеместни манипулации....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 19:53 

невървяща сама,

сигурно щото поне 90% отг медиите са сини, та затова дедо боре стана футболист на годината. само щото са сини.

мустак,

не мога да не отбележа, че избор винаги има. клубни сайтове, уефа, фифа, разните му ройтерси, снн-и, евроспортове... така че посещаването или избягването на даден сайт е въпрос на личен избор

гледал ли си "интимни части" (private parts)? там имаше една интересна анкета за рейтинга на хауърд стърн

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 19:53 

футбола е просто отражение в тоя случая.
Не го издигам въобще даже.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:03 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

onzi написа:
невървяща сама,
сигурно щото поне 90% отг медиите са сини, та затова дедо боре стана футболист на годината. само щото са сини.

Онзи, боли ме мене за оня дъртак. Става дума за това, че уж има избор, а каквото и да отбориш, само едни малоумни драсканици. Писва вече. Избягвах да чета Жаклинчо, ама като него вече има не един и двама... Остана само да чета... хм... в-к Червените! Това ли е нормално! Толкова ли е трудно да се напише статия без убийствени емоции и страсти, а просто за да се информират феновете...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:08 

ами да де. всичките журналя сини и затова дедо боре е футбалер на годината. или може би не са точно всички? или не са точно сини? мммм?

писали в спортал, че дублиращият тим няма бюджет - айдеееее станаха говеда. писали топспорт, че рейса бил по-възрастен от пасажерите си - говеда мръсни станаха и те. спорт1 отбелязаха как рейса са си го взели - айде и те говеда. то така не 90%, а 105% от журналята ще са говеда. и драсканиците все едни такива малоумни.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:08 

Хахах ********* наглото същество
А С КАКВО БОРЕ ЗАСЛУЖАВА ДА Е НОМЕР 1 ?

БЕРБАТОВ- Звезда от ТОП 3 В ПРЕМИЕРШИП и МПЕТРОВ -БЕЗЦЕННИ ГОЛОВЕ ЗА НАЦИОНАЛНИЯ
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

- Дедо Боре и успеха му с Левски европейки 1:17

Това е нещо като футболна хранителна верига, илюстрирам ти го за да го възприемеш по-лесно...наистина виждам че ти е трудничко.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:10 

а защо трябва да заслужава? нали журналята са сини и гласуват под строй? нали всичките са говеда?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:11 
вдига купата
вдига купата
Аватар

onzi написа:

мустак,

не мога да не отбележа, че избор винаги има. клубни сайтове, уефа, фифа, разните му ройтерси, снн-и, евроспортове... така че посещаването или избягването на даден сайт е въпрос на личен избор

гледал ли си "интимни части" (private parts)? там имаше една интересна анкета за рейтинга на хауърд стърн

Така е, в Ройтерс има ежедневна информация за любимия ми отбор.
:lol:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:12 

Защото нямат повод да го направят номер 1 - еУементарно дарги ми шрек.
Защо Гонзо и Алекс Кривие станаха Номер 1... Ако небеше ТОТАЛНАТА РАЗЛИКА М-У БЕРБА, МАРТО И БОРЕ... бъди сигурен че Боре щеше да се кичи на 45 години с титлата Футболист Н1.

И специално за тебе Шрек, днеска в Люлин видях чисто ново автобусче мисля че Исузу- чисто червено с емблемка ЦСКА. не ,не е рейса на мъжете той не е исузу и е по-голям (понеже знам че ще ме питаш)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:16 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Онзи, с теб не може да се води нормален разговор... Не възприемаш... ама хич :?
Футболист на годината става този, който най-много е заслужил. При всички положение Бербо и Марто са много пред всички останали футболисти в БГ било то лефскари, армейци и т.н.
Става дума за друго. Просто като четеш не малко пъти усещаш напрежение бликащо от статията, напрежение за и към ЦСКА и феновете на отбора, примесено с кофти стил, целящ да изкара извън нерви. Има статии, които не се правят да информират за... лошото положение в ЦСКА, а се правят с цел да оплюят. Всичко се разбира от начина , по който е написана статията. Аз нямам нищо против да се пише, че в еди кой си мач не сме играли добре. Нека се пише ако наистина е така. Или да се изкарат истини за нечестни игри в ЦСКА наяве. Друг е въпросът това как го напишеш... Чаткаш?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:20 
"Евробоец"
"Евробоец"

да, има такива статии..
има обаче и подобни статии за Левски и според мен нещата са 50/50

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:21 

футболист на годината става този, когото изберат спортните журналисти. не феновете, треньорите, съдиите или футболистите. журналята. така че или не са всички сини, или ако са сини, то дедо боре е нумеро уно. простичко. или-или.

а то сега става нещо от типа на "хем сърби, хем боли". хем са подли говеда всичките, хем не са чак толкоз подли и не са чак толкоз говеда. мамата им и журналя - така да забъркват правоверните фенове червени :grin:

мустак,

напълно е възможно точно сега ройтерс да отделя по някой ред ежедневно на вашия тим. при толкоз трансфери и такъв вървелик от проби...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:23 

Обяснил съм ти защо НЕ Е НОМЕР1 !какво се правиш на приятно разсеян?
вече почвам да си мисля че си правиш пишка с целия форум :x

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:25 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Онзи, моля те, дай линк за поне три новини за ЦСКА в последните 7 дни. Едва ли ще ти отнеме повече от 5 минути. :oops:
И за да не се правиш на грък - от Ройтерс да са :) Все ще отделят някой ред...

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:29 

що да се правя - аз съм си грък.

няма ли в ройтерс, та ме питаш?

едит: жолио, аз пък ти обясних, че ако всички журналя бяха сини, то дедо боре щеше да е пръв.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:32 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ми, да ти кажа, няма.
И трябва да ползвам тенденциозните български медии.
Които не ми дават реална представа за нещата, а се опитват да ме озлобят срещу любимия ми отбор.
ДГД.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:37 

верно нямало. само московския тим присъства. те и от ройтерс са говеда сигурно. всъщност може и да не са - и за левски няма нищо.

а какво не ти харесва на официалния клубен сайт?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:41 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

onzi написа:
едит: жолио, аз пък ти обясних, че ако всички журналя бяха сини, то дедо боре щеше да е пръв.

Онзи, току що и ти сам потвърди синьото беочие. Ти искаш да кажеш, че всички сини журналисти са гласували за дедо Боре в анкетата за най-добър футбалер. Ако е така , то това може да говори само едно, че сините журналисти са адски пристрастни и не разбират.
Има друг момент - сините журналисти- говеда хах, да са доста, както аз казвам, но да не са си позволили да проявяват толкова свръх крайно (защото да гласуваш за дедо Боре при наличието на имена като Берба и Марто е сууупер крайност) своята отборна принадлежност... И така, дедо Боре остава 3-ти (хм.. защо не 2-ри... ВЕЧНО ДА СИ ВТОРИ :lol: ) поради причината, че ще е вече върхът на нахалството да гласувате за такава куца калинка, при това на години и да се пренебрегнат Петров и Митака...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:42 

red_Jolio написа:
Защото нямат повод да го направят номер 1 - еУементарно дарги ми шрек.
Защо Гонзо и Алекс Кривие станаха Номер 1... Ако небеше ТОТАЛНАТА РАЗЛИКА М-У БЕРБА, МАРТО И БОРЕ... бъди сигурен че Боре щеше да се кичи на 45 години с титлата Футболист Н1.

хайде кажи ми какво не ти е ясно :?:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:44 

ааааа, не. аз потвърдих мнението, което вие тук имате за спортните журналисти. и се постарах да напиша какво всъщност следва от това мнение. щото ако мислиш, че даден журналист е способен да излъже, защото е син, то какво му пречи на същия този журналист да гласува тенденциозно в една анонимна анкета?

а за дедо боре щяха да стигнат и 34% от гласовете.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 20:49 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Онзи, :grin: , казах , че 90% от медиите в БГ бият на синьо. Това щ рече, че в тези медии журналистите, колкото и каквито и да са, не гледат да дават информация, а да всяват напрежение.Напрежението е принципно насочено към нас. Какво пак не е ясно деа!? :-o

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 21:22 

според теб 90% от журналята бият в синьяо или са сини. нали така?

или иначе казано, ти ги обвиняваш 90% от тези журналя, че не изпълняват основната си дейност достатъчно професионално поради фенщина. правилно съм разбрал, нали?

е ако е така, то какъв е ш.бания проблем да проявят фенщината си и в една анкета?! в която се гласува анонимно? значи излиза, че в основната си дейност са посинени до не знам си къде си, ама виж като доде футболиста на годината, и те се съвземат, проглеждат и виждат верния избор. и ден след това пак са заслепени говеда.

да виждаш известно противоречие?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 21:24 
легенда
Аватар

Вси4ко е ясно-вси4ки ПСЕВДО джурналя са педали..но най-педали са говеждите такива.. :D и това отдавна го разбра цялата Родина.Всяват само смут,напрежение,инсинуации..затова и предвиждам 4е и други ще бъдат бити като Гнусислав Тъпорусефффф...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 21:29 

Практически повечето сини журналисти не биха сложили Борето Н1 по 2 причини - първата е че евентуалното 1во място на Боримиров ,значи да се озакони един вид и покаже твърде безочливо пред всички синята журналистика у нас. Просто самите сини журналисти нямат интереса да се изложат тотално по този начи. Просто е прекалено казвам ти го възможно най-просто. Защо нищо не ги спря да сложат Кривия футболист Н1 ?
Разбира се в минимален процент у някой сини журналисти може би се е обадило и някакво чувство на самоуважение, което не им позволява да сложат Боре пред Марто и Берба- това е втория варянт.

Недей минава с некви логики 90% от сини журналсити сини => Боре Н1.. ако разсъждаваш така значи мозъка ти трябва да е някъв съвършен овал :lol: НЕСЛУЧАЙНО те попитах защо Гонзо стана 2пъти ако не се лъжа и Кривия веднъж Н1?

edit: не казвам че всички журанлисти са сини просто са огромно мнозинство, червените също са смешни, но сините водят убедително и по брой и по наглост,провокации и са тъпи комплексари в огромната си част

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 21:46 
легенда
Аватар

много просто защо-щото тогава Бербо и Марто бяха на по 18-19 годинки..а и как да не отли4иш 4овека,който е вкарал на ЦСКА,макар и с цената на разбитите носове на защитниците, и 4е съдията в това време е гледал на друга страна. Отдавна споделих как говедорес взеха връх в дербитата...последните 10на години, и то с помощтта на това 4е съдиите не виждат,когато трябва да се гледа, и със говеждото БФС..та то кога ли е било друго през последните 60 години. Отговор- НИКОГА.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Юли 09, 2007 21:46 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Онзи, мисля че Джолио ти го обясни мнооогооо хубаво, а тези сини журналисти, всяващи напрежение в армейскитре редици, не са показали своята фенщина в анонимната анкета, защото иначе хоп- ДЕДО БОРЕ Н1! Това имаш ли идея какъв скандал щеше да стане и как ясно щеше да проличи тяхната непрофесионалност...
Да не говорим, че щеше "Господари на ефира" да имат материал за цяла година напред! :roll: И знаеш ли нещо такова как щеше да рефлектира в/у националния? Щото не дедо ти Боре, а Марто и Бербо го носят този отбор!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 19:56 

Искам да изразя "възхищението" си от Георги Алипиев от "Диема Вижън". Голямо шоу направи вчера за нас, показа "най-доброто" от себе си. Може да бъде спокоен, че ако не му провърви като спортен коментатор, ще го вземат в цирка :n016: Ах, колко жалко е да си леФскар...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Юли 10, 2007 20:20 

инва,

жолои се оплете сам в твърденията си като пате в кълчища точно. значи излезе, че щото видиш ли щяла "да се озакони един вид и покаже твърде безочливо пред всички синята журналистика у нас", то не може дедо боре да е първи, а после сам си се пита "Защо нищо не ги спря да сложат Кривия футболист Н1 ?" - нали се е узаконила тогава :!: :?: излиза, че щом е за кривия, са сини да немай къде, а щом е за дедо боре - вече ги е страх от озаконяване.

другото - за тези, дето в работата си лъжат и синеят, а в допълнителните си ангажименти се разкайват - е толкоз смешно, че не смятам да го коментирам.

а за да не става скандал беше достатъчно 34-35% гласове за дедо боре и по 32-33 за марто и бербо.

последно - класацията е за най-добър бг футболист като цяло, а не само за националния тим

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 59 от 69 [ 2056 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 69  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми