Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 03, 2007 21:07 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Койнарев май иска да вижда мачове а ла Марек - ЦСКА с 2 положения на мач и то едното в нашата врата... а?

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 03, 2007 21:17 
...Mr. sarcasm...

Мустак...Учудваш ме... Нима смяташ, че с всички тези играчи, ще гледаш футбл с повече от две положения на ст. Цар Самуил в Петрич или къде и да е по селските стадиони...?

Играеш, колкото противника ти позволява да играеш... Ако ще и Реал мадрид да е в Петрич...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 03, 2007 21:19 

Васе, искам да те питам защо не пишеш нищо позитивно за ЦСКА?Всички твои статий са с яко негативизъм, а си ЦСКАр, ходи ли сме по мачове - викали сме...Не мога да си го обясня...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 03, 2007 22:02 
CSKASOFIA.com
Аватар

Банкс, не си ли разбрал, 4е позитивните статии за който и да е отбор не се 4етат и не се продават.....хем си голямо мом4е... :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 03, 2007 22:24 

Не съм голям, бе! :oops: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 03, 2007 22:43 
вдига купата
вдига купата
Аватар

ProstoAZ написа:
Мустак...Учудваш ме... Нима смяташ, че с всички тези играчи, ще гледаш футбл с повече от две положения на ст. Цар Самуил в Петрич или къде и да е по селските стадиони...?

Играеш, колкото противника ти позволява да играеш... Ако ще и Реал мадрид да е в Петрич...

Добре, каква ти е тезата? Че Марек и Беласица ще ни оставят (?!) да направим по 2 положения на мач? Ако сме с Чиликов - най-вероятно. Но разликата спрямо миналия сезон е очевидна. Няма го Яки, няма го и Жоро Илиев, та и Дани Моралес го няма. С Маркиньос и Кабус (ако е във форма) ще си развиваме разиграванията много по-добре, до нападателите ще достигат много повече топки, а ти второто полувреме видя какво могат Неи, Гарсес и Митко когато им се остави пръстче (разбирай - когато имат възможност да овладеят макар и с гръб към вратата). Дано Амунике да се освести и да заиграе както си може, същото се отнася и за Петре... А дори и Зе Руи да оставим на крилото, ще се справи много по-добре от Тиаго Силва, който си беше чист ляв бек и бе ползван там по принуда.
Въобще разликите с миналата година са очевидни. Вече ги няма Трика, Тиаго, Жоро Илиев, Моралес, Яки, Фуртадо, Пицку или пък Гийом. На терена са много по-креативни футболисти, много по-удобни за концепцията на Стойчо.... ама няма кой да види :lol:

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 03, 2007 22:54 

С една забележка -Тияго бе много по-добър на левия фланг от този астматик Зе Руи

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 03, 2007 23:23 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Тиаго не беше играч за нашето първенство, да... но си е ляв бек, а не крило. А и беше демотивиран през целия сезон - може би и заради играта на непривична позиция.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 01:43 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Мосю Койнарев , от както станахте пишещ брат чета тези неща които публикуват Спорт 1 бг понеже уважавам Атанасов а сайта е негов , вие там се изявявате с мнение , вашия вестник не го купувам не ме вълнува , 1 стотинка няма да дам за него както и всички останали 7 дни спорт и М мач щото установих че тея вестници не осланят на свой източници ами чилу недочули аз и Маняка ксво си говориме и хоп вие го преписвате у вестника , аз хонорар не получавам , лимонада никой от вас не ме е почерпил , затова спирам да пиша некви неща които зная и анализи а започвам да си правя ташак като Хироуса и Фена на невена просто няма смисъл , отделно от това хубаво турнира е на Боби Божинов а източник на вашите статий Дучето ли ви е и той ли ви казва че някой прави бойкот , ами слушайте го него тогава достоверен източник пожелал анонимност е Дучан ????????? Хубаво щом това смятате че е реално аз съм на принципа щом новите са на терена значи всичко е наред почне ли да ги няма по финансови причини пръв ще стъпя на гушата на Томов че ме е излъгал до тогава негова си работа кво ще прави аз искам ЦСКА да бие и да играе , а попитах на вас ако не ви дадат заплата на 5-ти кво правите на 6ти не отивате ли на работа ??????????22

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 02:13 
легенда
Аватар

Не..отиват на 7-ми... :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 10:12 
просто минава
Аватар

Във Спортал пише че новите играчи не са картотекирани за УЕФА ,това пак ли е правокация на говедата или не са им платени траншовете и за това не са изпратени жълтите карти?Говедата ли пак ще са виновни че срещу Омония ще излеземе с половин отбор и като се сетя преди няколко години как ги отстранихме с клизма -има вероятност тоя път да гризнеме дървото.Говедата ли пак ще са виновни като се повтори случката на Лима и Соуса ?Тия класни играчи само за вътрешното първенство ли ги взехме?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 10:14 

Пак е провокация да :) Вчера по БТВ казаха че от БФС са се изказали по случая и че процеса по картотекирането на новите върви нормално и ще са готови за първия мач в УЕФА и шампионата.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 10:24 
просто минава
Аватар

Скоро ще разбереме :thmbup:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 13:07 
...Mr. sarcasm...

Скоро ще разберете:)

Мустак:) Аз гледам от толкова години повечето нови и смея да твърдя, че имам наблюдения и от вътре и от вън...:)

Така бяха посрещнати възторжено и Аянда, Мутавджич, Линдпете, Роберт Цаха... Вие не помните сигурно, но аз помня:)

А ветерана, че го черпя една лимонада:) Исках и една бира онзи ден, ама той не пиел:)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 13:12 
Образцов съфорумец
Аватар

Ами Манияка пие....и бира и други неща... :lol: :lol: ,защо не почерпи него ...!!! :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 13:24 
...Mr. sarcasm...

Него пък за кво да черпя::) Ни съм ги слушал:) ни нищо:) Ветерана съм му обещал бири отдавна:)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 13:26 
Образцов съфорумец
Аватар

Аааа.... :grin: :grin: Ветерана ти е източник на инфо...а?? :lol: :lol: Ей този Геле...човек излезе....от утре и аз ще го цитирам в моя вестник... :grin: :roll: :idea: !!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 15:11 
легенда
Аватар

Геле ке ги даде на мене,щото ми е приятел и ме уважава.. :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 16:01 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Странно какво общо имат левите бекове Цаха и Мутавджич по отношение на креативността в играта с Неи, Гарсес, Ододжи и Маркиньос... :roll:

Ама аре нали виждаш нещата и отвътре, кажи какво се случи през пролет'06 :?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 16:04 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ами случи се случката че Ч4репаха продаде титлата и си изми ръцете с Йешич нарочно продаде Гай и Забавник и Максич и каза че заради тях сме я загубили , говедата за това спечелиха от лигата милиони а не са купили никой щото върнаха дължимото на Черепа , а болката и мъката на претаковоноста остана в нас феновете ! :roll: :? :roll: :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 16:18 
...Mr. sarcasm...

Ветерана ти го каза, Лайно Малко Лойдско... Че ми паднеш ти в ръчичките:)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 16:36 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Òî òîâà ìóñòàêà áå :lol: àìà ìíîãî Õîóìúðîâöè ñå ñúáðàõà :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 16:45 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ахахаха! Време за диоптри! :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 16:46 

ProstoAZ написа:
Мхм... 5-6 пропуснати положения имаме горе-долу на всеки мач:) А нали с тези играчи ТРЯБВА ДА ГИ ВКАРВАМЕ, а не да ги пропускаме:)
Фамозните каскади от Финтове, до какво доведоха:)? До аплодисменти от публиката, а до нещо ефективно? тц... Но това ще схванете по-натам:)
Извинявай за моето невежество :oops: Нормално е с твоя с 2-3 години по-голям житейски опит да ги схващаш нещата още в зародиша им. Къде съм тръгнал на диспут с теб...
Надявам се, че освен да ми опонираш, си отделил време и да се замислиш какво точно ти казвам.
ДАНТЕ, защо само проблемите в ЦСКА продават в-ците бе дъгуебъ?! Защо не вземат "нашите" журналисти да нападнат рогатите - има за какво!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 17:06 
...Mr. sarcasm...

Амаранто...Говориш доста неща на изуст...

Изобщо тук почти никой няма представа как се развиват нещата по медиите, всички говорят малко наизуст...

Нека все пак, работейки от 6 години, да познавам материята...

Тук всеки "капацитет" има своето мнение:) Но те много се различават от истината...:)

Но както казах и по-горе;) Такава е българщината, да не разбираме от конкретното нещо, но да плуеме и да даваме становища безброй:)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 17:17 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Ами разясни ни, просветителю :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 17:28 
...Mr. sarcasm...

Тебе ще ти рязясня с една тояжка като те набарам...!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 19:02 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Еш.... гледай го.... аз с добро питам, пък той.... :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Съб Авг 04, 2007 22:38 
Модератор бе, Уили

Какво не му е ясното? Медиите търсят сензации, за да си продават стоката... никой няма да седне да пише позитиви и хвалби, които никой не чете. Трябва да има екшън, пикантерия, клюкинка, за да се продава. Нормално е. Собственикът на нашия горд основен съперник определено Е някой в пресата, така че е къде-къде по-лесно да се пишат сензациите основно за ЦСКА, защото ние хем даваме повод, хем нямаме кой знае какво положение сред медиите. Пък и аз скандали в ЦСКА си спомням много от 94-та година насам... всяка година. Така че - всичко е в реда на нещата, макар миналата година да достигна някакъв безумен апогей...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 05, 2007 12:29 
просто минава
Аватар

Злетата от ММагазин:"Ако Жоро Илиев беше набил по-сериозно Стоичков,днес Ицо нямаше да мирише колкото ваги**та(те са си го писали без цензура) на Чичолина". :x

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 66 от 69 [ 2056 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми