Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 05, 2007 12:32 
Образцов съфорумец
Аватар

А ако беше ударил по един шамар на тях ,нямаше сега да се пеняват и да пишат глупостите си !! :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 05, 2007 20:53 
CSKASOFIA.com
Аватар

амаранто, не знам защо нашите журналисти не подкрепят ревностно отбора и никога няма да го узная.
Според мен никой не може да каже 100% защо тенденциите са такива, но те са такива. Сензациите се купуват. Обикновени анализи на отборите и статистика не се продава. Никой не търси това.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 05, 2007 21:29 
легенда
Аватар

Говеждинята в действие..парт 138 продължава.. :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 05, 2007 22:03 

ДАНТЕ, идеята ми беше, че вместо "нашите" журналисти да търсят сензацията в ЦСКА, трябва да я търсят при рогатите. Нали техните колеги се занимават предостатъчно с нашия клуб...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 07, 2007 12:58 
легенда
Аватар

А ИЦО отново е натрил носа на тъпите джурналя и продажните политици..така е като никой у нас не смее да изре4е високо истините,които вси4ки знаем.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 07, 2007 17:07 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Това българските журналисти и медии са яко залухав материал.В три разли4ни вестника про4етох три разли4ни мнения за жребия за УЕФА.За едни е приемлив,за други е тежък,за трети е отли4ен.На кой сега да вярваме?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 08, 2007 00:34 

Факт е, че в медиите се води кампания срещу ЦСКА. В медията в която работя едно говедо на име Драгомир Антонов подписва всички материали за ЦСКА с псевдонима Марко Руменов и непрекъснато създава интриги около тима. Много ми е интересно сега какво ще напише утре този вестник, като се има предвид, че всички отговарящи за футбола са левскари.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 08, 2007 00:36 
легенда
Аватар

Смърт за савов ,смърт за другото смърдящо говедо от нова..

Върнете се в началото 
 Заглавие: цитат
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 08, 2007 07:17 
разпява агитката
разпява агитката

Верно, Гена Даскалова от Нова ТВ е много гнусно говедо :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 08, 2007 08:37 
гледа мача
гледа мача
Аватар

redmaniac мен ме изкефи как другото говедо беше казало преди мача 4:0 за лефски, а Тампере като вкараха гол и почна да подсмърча в ефир. :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 08, 2007 09:17 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

AС-23, за съжаление наистина там всичко до крак е рогато... дори и главния редактор не може да се оправи с тази сган :evil:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 08, 2007 09:20 
Аватар

Страх ме е да си помисля какво ще напише сега Г.Атанасов :twisted: :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 08, 2007 10:29 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

HEROES написа:
Това българските журналисти и медии са яко залухав материал.В три разли4ни вестника про4етох три разли4ни мнения за жребия за УЕФА.За едни е приемлив,за други е тежък,за трети е отли4ен.На кой сега да вярваме?

На нас, на нас... :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 08, 2007 13:36 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Е на теб ти вярваме :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 08, 2007 13:46 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Дами и господа, на вашето внимание Г.Атанасов :grin: :grin:

http://www.sport1.bg/sport1/node/60524

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 08, 2007 13:47 

Май палачинката позагоря и я обърнаха:
Цитат:
Наско Сираков е уволнен от Левски?
Сря, 2007-08-08 13:51

Изпълнителният директор на Левски по спортно-техническите върпоси - Наско Сираков и снощи не присъства по време на двубоя от ІІ предварителен кръг между шампионите и финландския първенец Тампере Юнайтед, завършил 0:1. Загубата бе втора за 25-кратните шампиони на България, което коства на отбора продължаването в следващата фаза на надпреварата, а с това и отпадането от евротурнирите през този сезон.

Наско Сираков не присъства и на първата среща преди седмица във Финландия, която също бе загубена от "сините" с 0:1. Тогава легендарният голмайстор на "сините" бе на сафари в Африка. Sport1.bg научи, че причината за пребиваването на Наско на Черния континент не е продиктувано само от страстта му към лова на животни.

Изпълнителният директор на Левски не е в много добри отношения със собственикът на тима Тодор Батков, като адвокатът го е отстранил от дейността на клуба.

Собственикът в сянка - Майкъл Чорни преди време накара Сираков да се остриже "нула номер" заради провинения, а сега действията са били по-радикални.

Днес, в късния следобед, ръководството на "сините" ще има заседание, на което ще бъдат оповестени някои от предстоящите промени на "Герена" и последствията от отпадането от Тампере Юнайтед. Както е известно вчера адвокат Тодор Батков напусна стадион "Васил Левски" в мрачно настроение и отказа да говори пред медиите, като само отрони: "Утре".

Близки до Левски пък вече започнаха да изпускат информация, че липсата на трансфери се дължи на един човек - Майкъл Чорни. След като "сините" приключиха участието си в груповата фаза на Шампионската лига през миналия сезон, голяма част от постъпленията от най-комерсиалния турнир в света, са били преведени в банкова сметка в Израел...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 08, 2007 13:50 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Обаче балоните цепят мрака няма по-големи кретени от тях.....

http://www.donbalon.bg/index.php :grin: :grin: :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 08, 2007 14:10 

1. Еми аз се информирам от весниците най- често " Меридиан Мач" или " Топ Спорт"
2. За журналисти такива се сещам само за Ники Александров!
3. Определено Томислав Русев!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Авг 08, 2007 20:46 

********* Савов и гост-коментаторчето Недев снощи избиха не само рибата, направо цялата фауна, обитаваща вода! След подробната характеристика, която двамата титани на мисълта направиха на българското първенство, се каня (но вероятно ще забравя) да се обадя в "Спортен свят" и да попитам ********* защо по дяволите се занимава с най-прокисналото състезание на Планетата :-o Като е толкова слаба и корумпирана А-група, да предават и коментират спортен бридж и кърлинг - там май уговорки, корупция и допинг няма...
А по начина си на изразяване докато коментира мач, Савов се нарежда на 2ро място при най-големите смешници в българския ефир, настигайки с гигантски крачки безспорния досега първенец Пепката Василев :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 10, 2007 11:41 
вдига купата
вдига купата
Аватар

http://www.sport1.bg/sport1/node/60747

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 10, 2007 13:07 
CSKASOFIA.com
Аватар

мен това не ми се отвори първона4ално...ако някой има проблеми -
http://sportni.bg/?tid=40&oid=1083279

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 10, 2007 13:22 
...Mr. sarcasm...

Разкошна статия:) БРАВО, БРАВО!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 10, 2007 13:32 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Само да отбележа, че това е от "М.Мач" на Зарков.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 10, 2007 14:22 

Наистина страхотна статия. Крайно време е говедата да слязат на земята.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 10, 2007 15:18 
просто минава
Аватар

Me4o написа:
Наистина страхотна статия. Крайно време е говедата да слязат на земята.
Ще слезат ама друг път,това са боклуците на света-Човек ги плюе а те си мислат че дъж ги вали.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 10, 2007 15:58 

Страхотна статия.Най-сетне някой журналист да им каже истината в очите. :thmbup:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 10, 2007 19:20 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Язък - една страхотна статия да има и да не ми я отваря... :(

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 10, 2007 19:32 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Има я и в sport1.bg :)

http://www.sport1.bg/sport1/node/60747

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 10, 2007 20:43 

О, да, каква статия само.
Цяло лято медиите сраха против новото ръководство, а журналистите от червения спектър бяха най-усилени в лайномета. По неясни за мен причини истината всеки път бе изкривявана по гнусен почин, а същевременно от лагера на лефски се чуваше само как Шуменския Деко печели на джитболче. На нито един червен журналист не му трепна сърцето да защити с нещо отбора си и с изключение на Шабански НИКОЙ не написа очевидното за лефски и надутия им балон.....да, до мача с Тампере. След него изведнъж небето се отвори. Огромна част от "нашите" журналисти доказаха само едно - че повече мразят фк подуене, отколкото обичат ЦСКА. Откъде накъде, по дяволите, първите
статии след поредния провал на евро-дебилите ще бъдат писани от тях ?! Вие, малоумни ли сте ? Давате ли си сметка, че така само консолидирате говеждите редици срещу нас - общия им враг, вместо да ги оставите да се самоизядат в кочината си ? Какво постигате по този начин - всеки от нас, които гледаме български футбол, беше наясно с гигантските количества тъпоумен хелий, с които се пълнеше говеждия балон. И то далееееееч преди епохалните сблъсъци с финландския шампион. И какво ?.. Посмяхме им се, порадвахме им се, позлорадствахме и поне аз на другата сутрин вече не изпитвах нищо друго освен срам затова, че заради говедата, цяла Европа отново се смее на БГ футбола. И това е ! ФК Подуене спря да ме интересува и така ще бъде до началото на декември, когато е дербито. Убеден съм, че така е с огромна част от феновете ни. Но неееее....Великите червени журналисти си съдраха перата да плюят, забравяйки собствения си отбор. За да стигнем до ситуация - ето сега, три часа преди края на срока няма една шибана медия, която да е пратила шибания си отговорник за ЦСКА, който да има благоразположението да вземе да каже на милионите червени фенове кои са картотекирани за шибания мач, който е след 24 ЧАСА ! Нее, защото Н.В. Червения отговорник се е сгънал на Word-a и ситни статия за говедата. Ей, комплексарчооо, мама не те ли е учила, че като хвърляш камъни по лайна резултатът може да е само един ? Да ми беше писал за говедата преди - сега те вече са смешни и безинтересни, а ти бая си закъснял с новините и анализите! Вземи се хвани в ръце, г-ин отговорнико, осъзнай, че животът ти е дал шанс ние, милионите червени фенове да разчитаме на такива като теб за информация и, ако обичаш ни я давай - точно и безпристрастно. А за тия, на които им се чу името по Европа, защото част от публиката ни намира за просто невероятно уместно да скандира "КЗЛ" по евро-мачове, просто не си струва да си хабиш перото. Остави ги - на некадърника човек само му се смее, но не и нахъсва, защото онзи само ще го оцапа !

А за почитаемия Владко Зарков --- за тези думи, пунто нещастна, :
"Станахме свидетели как един голям отбор пропусна да стане велик, просто защото в неговата история генетически е заложено това - да намира смъртта си миг преди да гръмне революцията. Заложено е в името му. Във вторник Левски умря"

ти пожелавам да ти се изпотрошат всички кости и да пукнеш в лайна, комплексарче нещастно, и ако имаш желание мога да ти помогна и за двете. И хич не ми пука, че си го поомацал малко, за да изглежда по-добре от първоначалния вариант, който сутринта четох в спорт1. Апостола няма нищо общо с ФК Подуене !!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 10, 2007 21:10 
легенда
Аватар

ефрем димитров-капутО е готов за психиатрията..къде гледат наблюдаващите лекари? Ина4е санитарите са готови да тръгнат веднага,носят и ЗАДЪЛЖИТЕЛНАТА усмирителна риза.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 67 от 69 [ 2056 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми