Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 14:48 
...Mr. sarcasm...

RED DEAD написа:
може така да плюе собствения си отбор...:!:

Айде покажи ми, къде съм плюл отбора , и кое е било лична нападка?!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 14:54 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Лична нападка имам в предвид нагласите срещу Томов,а за плюене приемам факта например когато се повтаряше почти ежедневно как едва ли не новите попълнения няма да могат въобще да играят за нас...Сещам се как се драматизираха проблемите с Амунике( едва ли не Сетубал щяха да ни съдят,макар неколкократно Костадинов да повтаряше че всичко е ок както и излезе накрая), жълтата карта на Неи или пък картите на Вуядинович и др...Под това имам в предвид нападки защото това създава напрежение между отбор-фенове-ръководство и докато за сините медии това е нещо нормално и разбираемо да търсят провокацията и да ни създават проблеми то сред червената журналистическа гилдия ми звучи анормално да търсиш сензацията в собствения си клуб! Както сам виждаш при говедата медииния комфорт е на висота(макар накрая да им излезе през носа всичко) и не се забелязва излишно създаване на напрежение а напротив моментално се тушира всичко в името на отбора...затова говорим :idea:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 15:06 
...Mr. sarcasm...

И тогава кое е по-добре, да създаваме излишен комфорт на ЦСКА, такъв лъжовен и да паднем като левски... Или да си пишем истината, ЦСКА да се стяга и да оцелява?

Щото искам да ти кажа, че проблеми с някои от новите ще имаме, бъди сигурен...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 15:12 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Нямам нищо протива истината или да се пише без да се плува в розови облаци,обаче не го разбирам и това постоянно да се търси сензацията с отрицателна насоченост в клуба?!?! С ръка на сърцето ми кажи не е ли така,не е ли масово по-всички медии (с малки изключения) именно тази нагласа все в ЦСКА да се търси скандала или сензацията? Едва ли всички БГ отбори са в цветущо състояние и откъм финанси и откъм организация и т.н....Но там се запазва мълчание в сублинните моменти за да не ескалира напрежение,докато при нас именно когато ни предстои нещо важно именно тогава ни залива потоп от сензационни информации за ЦСКА и се започва един ужасен кръговрат от плюене между фенове и ръководство е кому е нужно това?!?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 15:12 

1. CSKA.BG
2.Нямам любим...може би всеки обективен журналист..Може би Томислав Русев, макар че е заблуден левскар горкия..иначе е добър журналист..
3. На първо място- Петър Василев- Ей, докога ще го слушаме този нахален левскар по БНТ...Същото се отнася и за Саръиванов-Фродо,Бебето или както там му викат-той направо изпада в криза, когато коментира Левски
И не на последно място- Крум Савов, заради огромното му,неподплатено с нищо, самочувствие...
Спомням си, че се беше изцепил в "Горещо", че си поръчвал презервативи директно от чужбина, щото тези по аптеките му били тесни... :cska01:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 15:19 
...Mr. sarcasm...

Левски не ги плюят толкова, защото има ред...Има 4 ма шефове, всеки знае какво и как се прави всичко е ясно, играчите мълчат...

При нас е разграден двор...Клубът се управлява от хора, влезли за пръв път във футбола, далавери се правят, колкото си искаш, до сега всичко с е разминава на косъм, но няма да е задълго...

За тези неща, човек не може да си мълчи и няма да си мълчи... Това в левски, защо го няма?!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 15:27 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Е какъв толкова ред има там?! Това пак са журналистически митове за върховната структура в левски?! Кажи ми първо няма ли да те е срам от шефове като Борат( галактически простак), сиракоф( който насред б сектор си свали гащите и сега тия му целуват задника) и тренер като мърльо който показа че късмета не винаги помага трябва и футбол да се играе....Та именно тази невероятна структура докара 2 от най-големите провали на говедата ( Беверен-Тампере) е на тях ли да се възхищаваме?!?!? Да не говорим за международния престъпник чорни,който да не говорим как ако само спремине отново руската граница ще лежи доживот някъде вСибир?!?! Та за тези ли ми говориш?! Та ако бяха толкова уникална структура едва ли щяха да изпуснат невероятния им шанс (след невероятен късмет) след толкова финансови постъпления и имижд да се сринат на ниво Артмедия та и по-ниско?!?! Недей се прехласва по един абсолютно смешен модел,на който му дойде края така както и началото в абсолютна тишина и пародия,,,а и това не им е края повярвай ми тепърва ще има сривове при тях....Затова този техния ''модел'' не МЕРСИ!!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 15:29 

Безпристрастността на коментаторите е едно от най-важните изисквания..и е въпрос на лична култура....Не е въпроса колко хора има отбора в БФС...Журналистите тр да са независими-точно това е същността на тази професия... :!:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 15:35 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Аре стига бе, почна да агитираш за Левски... :lol:
Какъв ред имат? Изнудват собствените си играчи и ги заплашват - пример Пелето.... Що не обърнеш внимание върху това, нали имаш трибуна. И хем виждаш до какво води лъжовният комфорт - Тампере!
Батков и Баждеков разбират от футбол? От сливова ракия - може би... :roll:

А като беше в ЦСКА, дворът беше добре заграден, а?

То вече и на баба Ценка от "В" вход стана ясно, че само си пълните страниците с новини, съчинени на по биричка....

Как пък една сензация не се оказа истина бе, бате Васко? Една поне... И като си толкова информиран, я кажи с кого ще си имаме проблеми!

Разбира се, любимото ми от теб е "като паднем от левски".... Как хубаво ни обрече само :lol:

Кой отбор ще подкрепяш в 14-тия кръг?

Man verdirbt einen Jüngling am sichersten, wenn man ihn anleitet, den Gleichdenkenden höher zu achten, als den Andersdenkenden.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 15:43 

Журналистите в БГ са си нищо повече от платени *********. Това, който не го е осъзнал значи живее в измислен свят. Не става въпрос само за футбола и спорта, а за всички области от живота. Разбирам да си наемаш журналя от икономически и политически интереси, също така да се слагаш на някой бизнесмен или политик за добра службица и "професионално" развитие, но да си продажник и к....а в областта на спорта и по конкретно футбола това си е малоумие. Не разбирам тъпите журналисти, които пишат само простотии как после заспиват, затова и избягах от това"призвание".
За Васко - пич ако искаш уважение не подражавай на останалите. Натам си тръгнал, за съжаление... Ако имаш факти - посочи ги и всички ще ти вярват. Но такива кьорфишеци - "ще видите, че ще съм прав" са абсолютно излишни.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 16:29 

Васе, Васе ............ сам си вкара автогол, пич. Ставаш смешен вече. Защо не рева след Лима и Соуса или след мега селекциятя ни от Шматко, Мутавчич и сие, и то след като беше разпродаден един готов и обигран отбор. Защо не рева след стачката за пари в Правец? Защо не рева за далавери след ритуалното сдаване на титлата в посока подуене?Защо не рева след декларацията за обиграване на отбора и отказване от титлата преди да е започнал сезона?Защо не рева когато затвориха "Г" сектор? Станаха много защо, но отговора е един и същ. Беше на работа в ЦСКА !!! А да даваш за пример селски просто нямам думи. С какво ни превъзхождат? Със селекция? С игра? И какво ни е на резултатите до тук? Кой от преките ни конкуренти се представя по-добре от нас? Кажи ми как сме се мъчили срещу Беласица, че аз не можах да гледам мача. Детето от Павликени ти го каза. Наслушахме се на всякакви простотии колко е черно положението на армията. Но ти направо се престараваш.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 17:25 

ProstoAZ написа:
Левски не ги плюят толкова, защото има ред...Има 4 ма шефове, всеки знае какво и как се прави всичко е ясно, играчите мълчат...
При нас е разграден двор...Клубът се управлява от хора, влезли за пръв път във футбола, далавери се правят, колкото си искаш, до сега всичко с е разминава на косъм, но няма да е задълго...
За тези неща, човек не може да си мълчи и няма да си мълчи... Това в левски, защо го няма?!

Наистина всеки в лефскито знаят какво да прави и как се прави :
Ако вали дъжд покрий терена с найлон, щото иначе е басейн :grin: :grin: :grin:
Не им трябват играчи ама и неги пускат. Май още за Пелето незнаят има ли клауза , няма ли клауза за напускане.
Футболистите като неискат да преподпишат гледат видое - пак лефски знаят :grin: :grin: :grin:
При нас казваш раграден двор,никой незнаел как се управлява защото били нови във упр. на футбола . А тези от лефскито начело с Бай Ганьо като влезнаха в обора колко други отбора бяха ръководели преди това.Май николко ама дали някой тогава рева за това във пресата - НЕ нали.
Далавери казваш имало в ЦСКА(изключвам , че така казано е все едно аз да каза че има извънземни ей така без доказателства) може и да има незнам.В лефскито нямало - пак според теб. Ами я ми кажи тогава защо преди 3-4 години Чорни хвана машинката и острига един ловец от Африка. :wink: :wink: :wink:
Та това за сега че стана дълго ама като казваш за едните , поне за другите не си завирай главата в земята като щраус щото така се преблизаваш до голият гъз на ловеца :wink: :wink: :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 18:35 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

ProstoAZ написа:

Абе екшънгерой, ако ЦСКА беше спечелил 5 млн. евро от ШЛ и после няма и помен от тези евро /понеже са потънали в джобовете на чорни/ ти и такива като тебе щяхте да оревете света...И С ПЪЛНО ПРАВО, но сега да ми говориш, че при тях няма далавери и всичко е изрядно...тва дори не е смешно, а не знам как да го нарека. И да, трябва да има критика, трябва нещата да се казват понякога по-остро, затова и понякога подкрепям освиркванто на футболистите, не може да се радват само на комфорт. Ама ти и остналите не критикувате, а буквално мажете с лайна и то ежедневно. Просто ме е гнус да ви чета евтините статийки, аз и рядко ги чета... Ама от друга страна пък ви разбирам донякъде, нали трябва да си изкарате хляба по някакъв начин, пък бил той и жалък... :lol:

Забравих да те помоля да коментираш как така при този финансов хаос за първи път от много години насам при межународен мач играчите ни не висяха по нощите по летищата из Европа като просяци, а останаха след мача да спят в хотел Хилтън, за да се приберат нормално на другия ден? Жокер - врътката е с Парис Хилтън, пуснали са й отбора да я шиба и ще спят сега без пари във верихата Хилтън :lol: :lol: :lol:

И между другото стига ревахте, че била направена селекция на кредит, защото още древните римляни са казали: "Кредита е душата на търговията". И неслучайно Реал мадрид има над 300 млн дългове, а същеверемнно е най-богатия отбор в света и си купува през ден играчи за по 30 млн.евро. Така че млъкнете, защото само показвате колко ви е изкривила плановата икономика. Всъщност продължавайте, аз обичам да се смея на тъпотии :lol:

Последна промяна zlostar на Пет Авг 24, 2007 18:45, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 18:43 

ProstoAZ ми стани от лефскито като при тях всичко е НАРЕД :grin: !!!"Няма пари в ЦСКА","няма да се картотекират играчите" и тн беше писал ти мисля а какво стана????Щом са картотекирани Гарсес и Неи значи наистина са платени 3 млн лева за тях не мислиш ли????? :P
Аз пък освен футболистите да мрънкат друго не съм чул,видях само 17 нови играчи за няма и половин година....Парите са вложени за играчи въпреки че не сме взимали пари от уефа или шл,а при другите отбори всичко е "НАРЕД" и се изпаряват 6-7 млн ЕВРО от ШЛ!!!Аз НЕ искам при ЦСКА всичко да е наред и Емо Костадинов да ходи на сафари повреме на мач на ЦСКА в евро турнирите!!!
П.С.Нищо аз не съм специалист не пиша статии и не мога понеже правя много правописни грешки....но да се тварди че Митал няма пари е СМЕШНО и несериозно!!!
П.С.2При леФски всичко е "НАРЕД" слушаите специалиста!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 18:45 
...Mr. sarcasm...

Ей за това няма да обяснявам и съжалавям, че се хванах тук на думата на някой...:)

Защо да отварям очите на хора, които не разбират, но си мислят, че много знаят:)

И най ме веселят такива, които "всичко знаят" за журналистиката да речем:) Щото в България, всеки си мисли, че знае и разбира :) Ама не е така:)

Хайде то ще се види, кой е бил прав... И естествено, след като съм работил на армията ми, работат ами е било да предпазвам клуба от глупости и съм го правил...

Сега работа ми е да свеждам информацията до обществеността, но обществеността на желае да я проумее и живее в свой измислен свят:) Тяхна си работа:)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пет Авг 24, 2007 18:46 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Абе отговори бе не се изнизвай като пръдня из гащи...айде сега малко достойнство, нали си достоен стожер, не си подкопавай репутацията.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 69 от 69 [ 2056 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 65, 66, 67, 68, 69

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми