Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие: Първи футболен дуел във форума!
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 12:18 

Така.тъй като в една друга тема стана дума за спор и двете страни се съгласиха ще се проведе дуел.Между Скини и Просто Аз. 8) (Просто Аз,чакам те в Басове... 8) )
За арбитри на спора предлагам ТНТ и Данте и Тони-мастер(ако са съгласни,естествено).
За условията на спора.
Моята идея е другите потребители да задават въпроси за футбола(какви по точно,ще определят съперниците),а двете страни да си пращат отговорите на модераторите,а те да ги пускат(за да няма преписване... :P )

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 12:41 
просто минава
Аватар

Идеята е добра, но ми се струва леко неосъщесктвима. Готов съм за арбитър, но я си представете какво ще стене. Въпрос от рода- кой е вратар на Честърфийлд през сезон 82-83 или либеро на Кълмърнък през меналата година. Това само Интернет го знае :grin: :grin: :grin: и страницата с историята на отбора, ако има изобщо такава. Пък и както каза самата Скини това кой какво разбира от футбол е много субективно- статистиката я има в Интернет, така че не е особен критерии. Вижданията за тактиката също е въпрос на лично виждане. Не знам точно как ще стане...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 13:00 
"Евробоец"
"Евробоец"
Аватар

За да се осъществи спор, трябват някакви правила и конкретно за какво ще спорим, то футбола е обширна тема...спортно-технически, история, разлика в стила и тактиката, схеми... :roll:
Принципно смятам за излишно да се "доказвам" колко знам, и това да бъде само защото съм жена, писала съм достатъчно тук и ако ПростоАз имаше забележка за това, че не разбирам от футбол, защо не я е казал по рано, а в тази тема(или сега разбра, че съм от женски пол :roll: )... :roll: :roll: :roll: Далеч съм от феминистките идеи, но и не разбирам подобни заключения...а още повече, че някой би го било срам, момиче да разбира повече от мъж за футбол... :roll: :roll: :roll: Футболът да не е привилегия на мъжете... :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 13:11 
гледа мача
гледа мача
Аватар

опс, пуснах мнение в другата тема.... :oops: ще го махне ,защото е за тази........

В www.escup.com, има една игра наречена quiz, там ти задават въпрос с възможно 3 отговора, от които единият в верен и имате 10 секунди за отговор !!! И пак успявам да намеря в интернет верния отговор и то на въпроси от сорта.
"''Колко е бил резултата през първото полувреме на мача м/у Колумбия и Гвинеа Бисау през 1922 год , големия дъжд..... :grin: "

Така че , онлайн не става , само на живо приятели, това е !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 13:17 
гледа мача
гледа мача
Аватар

ето ви един пример, дръъъън 10 секунди..........

кюиз пита написа:
How many goals did Borges URU scored in World Cup 1954 ?

a) 2

b) 4

c) 3

дай да ви видя :)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 13:22 
Маниак
Маниак
Аватар

Не е зле идеята, спор да става, ще можете ли да ми прехвълите мнението (въпроса) от Общи приказки/ Вижте какво написах/... понеже не ми се пише пак?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 13:22 

е......ли му мамата... :twisted:
Ама,Тони,не е в това смисъла.Идеята е да поразсъждават върху футболната игра,да направят по някое разборче,примерно...Нещо такова.... :roll: :roll:
И,Тони,наистина,прехвърли тук въпроса на Казибой,мисля че е перфектен като пример.пък и не само.кефи ме като въпрос...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 13:30 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Казибой написа:
Добро е, пиши човече и дано имаш все по-често поводи за вдъхновение.
Но спора, о този спор ще е къде, къде по-интересен от Арийската раса серщу останалият свят. Та да питам и аз едно нещо на което хич не мога да му намеря отговор. Какво е оптимална форма на футболист? Как играча влиза във върхова форма, защо не може да се задържи, или пък как се задържа? Има ли начин, правила, за постигане на това нещо?

не става ,за да го прехвърля, трябва да му измисля нова тема,затова така..............

Ми4о, така е добре, като начало може да се почне с въпросите на Казибой и те да развият мненията си по тях !!! После можем да ги оценяваме и да задаваме други въпроси ,остроумни от сорта на Казибой !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 13:32 

Екстра.
Сега идеята е двамата да си подготвят отговорите и да ти ги пратят на лични,пък ти ще ги пуснеш и ще ги оцените. :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 13:40 
"Евробоец"
"Евробоец"
Аватар

Готин въпрос, ще му напиша отговор, предупреждавам за субективния му характер и отговора ще е изцяло съобразен с "аматьорските ми познания" за играта футбол ;) :wink: :wink: все пак аз във футболен клуб не работя ;) Значи като го напиша, пращам го на лични на Тони! :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 13:50 

Постнете после отговорите да видим кои по-назнаива,а иначе много лесно може да се прецени кои кфо разбира когато гледате мач заедно.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 14:19 
гледа мача
гледа мача
Аватар

ОК, приемам, чакаме само ПростоТой да се съгласи !!!! 8)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 14:21 
Dreammaker
Аватар

ПростоАз - помисли още веднъж... Да няма после хрън-мрън... :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 15:14 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Може да направим специална тема, която ще я заключа и който е готов с материала си, ще ми прати лично само да я отключа за да го постне и пак ключ !!! да не минава през лични , а кфо ше ка'ете ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 15:43 
"Евробоец"
"Евробоец"
Аватар

Тони, така май е най-добре, нека дойде ПростоАз и да каже кога ще е готов с отговора, аз вече съм готова, малко е дългичък, ама като за дуел... :grin: :grin: :grin:
Само кой и как ще ни дава оценките?! :roll: :roll: :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 15:52 

Тони,Данте иТНТ ще ви оценят.Също така и Казибой,все пак въпроса е негов. :D Е,и другите ще коментират,но тяхните оценки ще са определящи.....
Тони,само не е лошо двата отговора едновременно да ги пуснете,да не знаят съперниците кой какво е направил. :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 16:12 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Добре, заедно ще ги пуснем отговорите, може да се пусне нещо като анкета и там всички да си казват мнението , ние с Данте и ТНТ ,ще сме безпристрастни и ще махаме пристрастните мнения!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 17:24 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Имам честа да обявя, че и двамата са готовои с отговорите, какво да правим ?
Отделна тема ли или да ги постна тук ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 17:28 
"Евробоец"
"Евробоец"
Аватар

То и без това не е много ясно как ще ни оценяват, за какво ще правиш друга тема, май тук е най-добре, после като започнат да ни критикуват и оценяват, може да решите какво да правите... :roll: :roll: :roll: Ще я заключвате или ще отсявате въпросите... :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 17:28 
...Mr. sarcasm...

Отделна тема, много ясно:) тук ще стане мазало...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 19:01 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Сега, след като прочетох мненията на Скини и ПростоТой, мисля че като идея е добра, даже доста добра ,защото ще се напрягат мозъци и ще имаме добри мнения по теми за футбола !!! Идеята е още в зародиш и затова може да изглежда прибързано и малко не добре изпипано,това с коментарите на Скини и ПростоАз !!!Ще го изпипаме и мисля, че е по-добре да се направи някой коментар за мач или профил на играч от него ,защото въпросите , на които трябваше да се отговаря, може да се ползва и странични мнения литература и т.н. !!
Надявам се ,че занапред ще участват и други в този така да се каже двоен коментар за една тема !!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 19:26 

И аз прочетох мненията,няма да давам оценка,само кдето и двамата са пропуснали 1-2 неща,добрите футболисти навлизат във върхова спортна форма за около 10-15 мача и после се стараят да потдъражът прилично ниво в останалите мачове,не е възможно цял сезон да се играе на 100%-та.Както и всички видове трениори имат много важна роля за постоянството на играча.Но няма да говоря повече.
Аз ще задам един въпрос към двамата кото е кратък,отговаря се с да и не.Имаше ли дузпа в полза на Българая(България-Швециа) при падането на Боримиров през първото полувреме(при центрирането)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 20:11 
"Евробоец"
"Евробоец"
Аватар

Държа да подчертая, че не съм ползвала допълнителна литература при писането на отговора, просто нямам нужда. :oops: :roll:
А за ПростоАз, точно заради последното ти изречение за повърхностните мнения на момичетата се съгласих да пиша и да влизам в спор, защото направи нечестно обобщение...Не съм авокат на жените, но това изказване беше изсилено, без да има аргументация. А и не съм убедена, че знаеш чие мнение тук е на жена и кое не.
Иначе Тони, наистина това може да даде начало на някакви нов вид дискусии и анализи за играч или мач... :roll: :roll: :roll:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 22:11 
CSKASOFIA.com
Аватар

Значи да се изкажа и аз тук...

Вече писах какво мисля още да включим..прогнози....и то на ръш,.,.,всмисъл без много време за мислене, защото мачовете са утре и в сряда.,....

Иначе...определено не съм съгласен с ПростоНего, най-малкото защото трябва да се гледа с уважение на дамите, които мислят (не говоря за фенките на бербо, данчо и незнамкой си, защото за мен те не мислят...поне не го показват). Тук сме се събрали сбирщина изверги, кой от кой по-разбирачи и изведнъж идва жена, която започва да ни мачка с коментари и постове...изплашихме ли се нещо, че скочихме да и казваме, че не разбира? Големи мъже ли сме? Сигурно...
Аз ще ви кажа защо мисля, че този спор не трябва да се състои....и защо докато пиша това си мисля да се откажа от арбитража си....ама няма...

1. Самият факт, че това нещо започва със зверска дискриминация на един човек тук, който случайно носи сутиен, а не е като повечето от нас - да ходи с боксерки, говори само по себе си, че тук правим нещо, което не е много редно....всмисъл, че в този форум на жените се гледа като на хора втора ръка...аз в такова нещо няма да участвам.... :x

2. Другата дискриминация е, че случайно човекът е левскарка, което ще доведе до интересни коментари от велики типове като Хироуса и Шейкърите....а представете си ако ТУК в този форум ние провъзгласим синя фенка за по-умна и разбираща от човек, който работи в ЦСКА.....нали трябва всички да се скрием и да не се показваме повече....баси...не мислите ли за тези неща...веднага ще плъзнат яки хилежи в говеждия форум и ще ни счупят от подигравки.....това е и причината, поради която Мичо задължително трябва да е един от журито, за да избегнем приказки, че ПростоТой е победил, защото ние сме все цесекари в журито....схващате нали?

3. Никога няма да можем да дефинираме какво значи да разбираш от футбол....вижда се, че даже хора, завършили онези работи, които ПростоТой изреди някъде, пак бъкел не чаткат от тактики и така нататък...което само по себе си води до окепазяване на спора и битката.....

4. Всички, които сме замесени в спора четем яко форума, нали? значи всеки сам за себе си има фаворит....защо да избираме трима, които просто да си кажат фаворита накрая, независимо кой какво е казал от двамата.....?А да сложим анкета кой е по-разбирач няма смисъл....

5. Този спор може да се превърне в нещо доста по-мащабно и не ми се иска да го започваме без да са обмислени последствията за всички нас.....защото на мен няма да ми мигне окото да провъзглася Скини за победител, ако заслужава...и после се започва старата игра на лошия DANTE. който все защитава говедата....а аз съм един от МНОГО малкото тук, който още от началото на епоса за кирилицата имаше подпис анти-говеда....и какво, накрая пак ще излезна толератор.... :x

6. Не, че искам да ви плаша...това все пак е само форум, но е и мястото, където ние се "събираме" и се "срещаме"....това е едно място, което трябва да се опитваме да пазим чисто и спокойно....и трябва да се грижим за хората, които идват тук....какво ще стане ако започнем да се караме помежду си....? А караниците ще започнат неминуемо, замесено ли е футболното разбирачество...

Днес ще кажем, че определението на ПростоТой за награда феърплей е по-добро от това на Скини, а утре ветерана ще се изкаже някъде другаде, че всъщност феърплейа има и други измерения....или ще засегнем нещо от великата кариера на Стойчо и Спайки ще скочи да псува....ми нещо се натрупват нещата ми се струва....

Все още ли мислите, че трябва да правим това? Интересно е, определено, но готови ли сме да сме обективни и да посрещнем последиците....

Ще си кажете, "тоя пък за какви последици говори, като това е само спор и само форум."...ми колкото пъти съм казвал какво ще стане, все е ставало....и сега ще стане....

Успех на играчите...ако ще се играе....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 22:13 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

DANTE написа:
....или ще засегнем нещо от великата кариера на Стойчо и Спайки ще скочи да псува........

е защо и аз бях засегнат в поста ти не разбрах ама аре!Кой съм псувал(освен говедата) за СТОЙЧО?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 22:14 
CSKASOFIA.com
Аватар

да добавя....не, че са неграмотни нашите бойци, но примерно аз не съм филолог и ако споря с някой, няма да мога да му развия 3 страници определение на добра форма...значи ли това, че не чаткам и, че като видя някой да ми се лигави няма да знам в каква форма е...?

Да не се превърнем в конкурс за най-добро съчинение по тема или да се преместим при Ро....? :x

И още неща ще се сетя...споко....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 22:15 
CSKASOFIA.com
Аватар

spike написа:
е защо и аз бях засегнат в поста ти не разбрах ама аре!Кой съм псувал(освен говедата) за СТОЙЧО?

Пичове, ето ви отговор на едната точка,..за отрицателно време се върза.....направо се плаша колко съм прав.....

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 22:31 
"Евробоец"
"Евробоец"
Аватар

ДАНТЕ е прав, с всяка точка, и аз приех спора само заради прекалената самоувереност на ПростоАз за това кому принадлежи "разбирачеството" от футбол...и смятам да спра дотук, който иска да ме оценява, го прави достатъчно по постовете ми в темите за футбол, друго няма нужда. Тук едно че съм на гости, по клубна принадлежност, второ, последното нещо, за което присъствам е конфликтността, така че този иначе безкраен спор, е всъщност безпредметен. Надявам се, че ПростоАз сам ще се убеди, че не е прав, (за това колко жени са се появили във форума и все разбирали)пък аз нямам какво да състезавам с него, защото нямам нужда да се "доказвам". Така че, тази тема би могла да се превърне в нещо друго по полезно за форума, вид дискусия или каквото решите. Има други къде къде по интересни теми за спор от тази, и нека там се изявим с ПростоАз, пък всеки ще може сам за себе си да оцени.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 22:35 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Хайде да забравим Левски и ЦСКА по тази тема !!!! Става въпрос на гледни точки, примерно по мачове от ШЛ или дербита от други първенства !!! Нама да си мерим работите от към тази част на говеда и чорбари, забравете за това !!! Може да се коментира тактиката на отбор, защита , игт-рач или като цяло мач от някое истинско дерби !!!!
За БГ не говорим ,защото тук няма футбол и съответно няма какво да се коментира, освен глупости !!! Въпроса е да се поговори за футбол от истинско естество, какво лошо има ???!!

Аз определено харесвам гледната точка на жените и не ги отричам, защото има някои тънкоси дето на нас ни обягват мъжкарите !!

Има една разлика и тя е ,че ние го практикуваме на 100% и се мислим за спецове в това ,но жените имат повече време/тези дето ги влече де :)/ да го гледат отстрани и да усетят някой финес, дето потните ни мозъци го подминават !!!

На мен определено ще ми е доста по-интересно да чета смислени разбори отколкото ....
"Аве ние бяхме 2000, не ве бяхте 259 и т.н." ,скука и клишета дето зациклят на едно място и нищо повече..........

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 22:37 
CSKASOFIA.com
Аватар

ок...нека правим дискусии, а не битки и състезания....става ли?

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 1 от 2 [ 52 мнения ] Отиди на страница 1, 2  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми