Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 22:51 
гледа мача
гледа мача
Аватар

DANTE написа:
ок...нека правим дискусии, а не битки и състезания....става ли?

Точно това имам предвид ,идеята е за това да се поговори по-сериозно, без битки, без пристрастия !!! Точно затова в тези дискусии,ще има място за всеки, Хосе би дал интересно мнение/ако има време от това бачкане/ и изобщо искам да си поразмърдаме малко мозъците !!! Иначе ,за двата "гранда" си има достатъчно място за вечните спорове !!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 22:55 
CSKASOFIA.com
Аватар

тогава можем ли да считаме "игрите" за приключили?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Апр 11, 2005 23:52 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Нещо не те разбрах, ДАНТЕ ?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 12, 2005 00:03 
CSKASOFIA.com
Аватар

можем ли да обявим официално, че съревнование кой по-разбира няма да правим?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 12, 2005 00:13 
гледа мача
гледа мача
Аватар

DANTE написа:
можем ли да обявим официално, че съревнование кой по-разбира няма да правим?

да определено , според мен ще е по-добре и за темата и за нас . Нека да покажем какво мислим за футбола, защото забелязвам / и както ти го каза някъде/, че за един и същи мач има 10 различни и противоречиви мнения , но за БГ !! Нека се отърсим някъде от паразитния ни футбол и поговорим за истинския.....

п.с. и да не влагаме пристрастия разбира се :grin: , а дисекция :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 12, 2005 11:32 
...Mr. sarcasm...

Каквото решите вие, това правим. По-нагоре Мастер Тони изказа добри предложения за по нататъшна борба:), а пък Данте призова за не дуел:) Каквото решите, това ще е...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 12, 2005 17:00 
CSKASOFIA.com
Аватар

мисля, че Скини вече каза, че няма да и е приятно това...така, че се съобразяваме...
ПростоТи, предполагам, че не си супер настървен да се доказваш пред някого, била тя синя и умна...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Апр 12, 2005 22:28 
"Евробоец"
"Евробоец"
Аватар

Да, казах вече, че няма да участвам в безпредметни спорове, защото няма какво да "доказвам". Не забравям и че тук съм на гости, учудена съм малко от това, че все още съществуват хора, които смятат, че футбола е мъжка територия, че и смятат за необходимо да влизат в спор, че е така, но всеки има право на мнение. :roll: :roll: :roll: Поне да ме беше "захванал" за футболен пост... :roll: :roll: :roll: В по-нататъшни дискусии ще участвам, и както казах и преди, всеки може сам да прецени...дори и ПростоАз ако вземе да прочете и какво пиша...особено за Астън Вила, да видим може ли да се сети?! :wink:
Благодаря на Тони, че пусна отговорите на въпроса в отделна тема и на ДАНТЕ за това, че ми даде повод да размисля... :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 08:44 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Няма да се доказваме пред никого, можем да си направим по-приятен форума,когато сиизберем тема за някой мач и всеки напише по-ззадълбочено неговото мнение ,какво ще кажете ? :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 10:25 
...Mr. sarcasm...

skinnie написа:
Да, казах вече, че няма да участвам в безпредметни спорове, защото няма какво да "доказвам". Не забравям и че тук съм на гости, учудена съм малко от това, че все още съществуват хора, които смятат, че футбола е мъжка територия, че и смятат за необходимо да влизат в спор, че е така, но всеки има право на мнение. :roll: :roll: :roll: Поне да ме беше "захванал" за футболен пост... :roll: :roll: :roll: В по-нататъшни дискусии ще участвам, и както казах и преди, всеки може сам да прецени...дори и ПростоАз ако вземе да прочете и какво пиша...особено за Астън Вила, да видим може ли да се сети?! :wink:
Благодаря на Тони, че пусна отговорите на въпроса в отделна тема и на ДАНТЕ за това, че ми даде повод да размисля... :D

Чел съм това-онова и си заставам зад моите думи... Няма да участваме в безпредметни спорове, така да бъде...

Смятам че футболът е мъжка територия единствено и само от гледната точка на това, че съм горял по футболните терени, тренирал съм известно време, играл съм във всеки свободен час, секунда, миг... Гледал съм толкова футбол, чел със стотици неща на тази тематика и сега работя във футболен клуб...

Специялно ти имаш някакви познания, но те са по-скоро повърхностни, без да се обиждаш. Не може една жена просто да усеща нещата така, както ние ги усещаме. Все едно аз да почна да се изказвам за месечния цикъл, кога и как идва, защо и какво го спира и така нататък...

И така натрупаните ти съждения на тема футбол са един вид изброяване на факти съчетани с излишна многословност... Това е!

Не съм искал да споря, не съм те визирал и специално теб в ония постове. Говорих общо. За всякакви там фенки и други разбирачки, дето ги четох по форума. Но се случи да отговоря на твой пост и Мичо ме грабна "А тук ще сбъркаш, а тя това, тя онова, ще те разбие, айде на бас, айде на тема". Това е един изкуствено създаден спор. Не се "доказвам", просто отбелязвам.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 10:41 
"Евробоец"
"Евробоец"
Аватар

Знаех си, че ще опрем до това, че си играл футбол, а аз като жена не съм! Примерът с месечния цикъл е повече от нелеп, мъжете гинеколози са най-добри, както и мъжете дизайнери, мъжете готвачи...всичко в т.нар. "женски" области, като мода, работа в кухнята и дори най-личното- женската физика...
Колкото до играенето на футбол, ще ти кажа само думите на един от наблюдателите на ФИФА, треньор на един отбор спечелил 5 купи за един сезон: "Няма нужда да си бил кон, за да си добър жокей"...та и той човека не е играл футбол, ама нейсе...така е и при един от ръководителите на РЕАЛ Мадрид...
А това, че можеш да си позволиш да наричаш потребители на форума "всякакви си там фенки и други разбирачки" е достатъчно само по себе си!
Прав си, че е изкуствено създаден спор и няма нужда да го продължаваме, бих могла и аз дажа много неща, съвсем без да те обиждам, но си мисля че дотук беше достатъчно. Радвам се, че смяташ че имаш повече от повърхностни знания...винаги съм се възхищавала на такива хора...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 11:12 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Я да видим знаят ли двамата дуелисти защо спира футболната война между Хондурас и Салвадор.
Пишете отговорите на ЛС

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 11:16 
Dreammaker
Аватар

Защото Папата е обявен за почетен гражданин на Тегусигалпа и Ел Салвадор? :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 11:27 
...Mr. sarcasm...

skinnie написа:
Знаех си, че ще опрем до това, че си играл футбол, а аз като жена не съм! Примерът с месечния цикъл е повече от нелеп, мъжете гинеколози са най-добри, както и мъжете дизайнери, мъжете готвачи...всичко в т.нар. "женски" области, като мода, работа в кухнята и дори най-личното- женската физика...
Колкото до играенето на футбол, ще ти кажа само думите на един от наблюдателите на ФИФА, треньор на един отбор спечелил 5 купи за един сезон: "Няма нужда да си бил кон, за да си добър жокей"...та и той човека не е играл футбол, ама нейсе...така е и при един от ръководителите на РЕАЛ Мадрид...
А това, че можеш да си позволиш да наричаш потребители на форума "всякакви си там фенки и други разбирачки" е достатъчно само по себе си!
Прав си, че е изкуствено създаден спор и няма нужда да го продължаваме, бих могла и аз дажа много неща, съвсем без да те обиждам, но си мисля че дотук беше достатъчно. Радвам се, че смяташ че имаш повече от повърхностни знания...винаги съм се възхищавала на такива хора...

О, моля ти се... Вкарваш излишни сарказми и ирония...Казвам, каквото мисля, както може и ти да го сториш.

И стига с тези клишета от рода за коня и жукея... Треньорите, които не са играли футбол са много малко, ако ще се хващаме за това...Пък и ти не си явно от тези изключения, за които намекваш...В това се убедих...

Това е от мен... без да се обиждаш...:)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 11:37 
Dreammaker
Аватар

Не съм съдия в спора, но няма начин да не изкоментирам.

ПростоАз, дай по-коректно, бе, братче! Ако Скини трябва да ти каже пък за твоите коментари, после веднага някои ще скочат, че се толерират такива изказвания! Нали съдиите трябваше да дават оценка? Защо в този случай си присвояваш това право? "Повърхностни познания" н'ам си к'во... Стига с говоренето наизуст! Ако искаш да сравним двата отговора като факти, като различни аспекти, които са засегнати, па ако щеш и като обем!?

Видях, че имаше решение да не бъде продължаван спорът, но сега се обръщам настоятелно към арбитрите да си кажат все пак мнението по отговорите! Обективно.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 11:38 
"Евробоец"
"Евробоец"
Аватар

И от мен, аз не съм изключение от нищо, не разбирам ти защо се имаш за нещо по специално от някой, само по полов признак?!
И аз казвам каквото мисля...а то е, че ти с нищо не можеш да превъзхождаш по усет за футболната игра, някой, който се интересува от футбол, гледа футбол и чете за футбол, само защото си играл, чел и работиш във футболен клуб...последното е най-малкото условие, като гледам колко лоялен служител си...
И изобщо не влагам сарказъм и ирония, няма нужда от тях...А за клишетата, това с месечния цикъл какво беше?!
Но дай да спрем, ок? Ще излезем от рамките на спора, мисля че няма нужда...Уважавам мнението, че жените не могат да усетят играта, уважи и ти моето, че не е така. И спираме. Не ме познаваш ни най-малко за да си правиш заключения, аз също ще се въздържа от тях, поради същата причина.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 11:50 
просто минава
Аватар

Ако позволите и аз ще се изкажа в спора между Скини и Просто АЗ.
Не искам да влизам в ролята на адвокат на никого от двамата, но далеч не съм съгласен с доводите на Просто АЗ. Пич, аз не съм играл футбол, тренирал съм друго. Но гледам страшно много мачове. Това, че не съм играл и не работя в ЦСКА означава ли че не мога да имам собствено мнение върху тактика, схеми и прочее, защото от твоя пост така излиза. В това отношение съм точно като Скини, значи ли това че право да разбират играт имат тия които под някаква форма са тренирали професионално футбол. Излиза, че ти трябва да имаш мнение само са футболната игра и ако кажем че харесваш волейбола или баскетбола или Формула 1, нямаш право да даваш мнение.
Относно дискриминацията- защо реши че футбола е само мъжка територия, че само ние мъжете имаме право да разбираме от футбол. Това ми звучи като обобщението, че за да си шофьор, трябва да имаш три крака и жена шофьор няма. Съгласен съм че повечето жени това не им е природа, но има жени шофьори, които слагат в джоба си повечето карачи мъже, така е и с футбола и изобщо спорта. Това, че е прието жените да се наричат по-слабия пол, не включва интеллектуалният им потенциал и погледа върху играта.
колкото до месечния цикъл- това че няма начин да ти дойде, не значи
че не можеш да имаш поне познания от обща култура. Горе долу на 28 дни, при всяка жена е различно, обиктовенно продължава 4-7 дни, пак индивидуално, дойде ли няма начин да го спреш, просто трябва да си мине. Може да се стимулира да дойде по-бързо с витамини, но не е сигурно. По слредата на цикъла е периода на овулация, когато шансът за зачеване е най-голям.
А и още нещо- по време на цикъл, сексът не е препоръчителен, особено без презерватив. Наистина жената е доста по-чувствителна, т.е желанието за секс е по-голямо, но всеки си поема рисковете... Но пък няма опасност от забременяване. :grin: :grin: :grin: Дет се вика трябва да се потърпи малко :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 12:08 
...Mr. sarcasm...

Ех...общи познания за цикъла имаме всички...А пък и доста от нещата ги префасонирате...Аз не съм продължавал спора и спирам съвсем, защото всяко мое мнение после отива на към дискриминация и тем подобни...

Ние вече не спорим, написахме по-горе по нещо и за това, Ро, така си говоря. Ако разни съдии искат да ни оценяват, да оценяват:)

Излизам вече лошия комплексар тук, дето напада миличката скини на полови дискриминации...и парадира, че работи в клуб...

В тази тема няма да пиша повече

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 12:31 
"Евробоец"
"Евробоец"
Аватар

Ей ПростоАз, айде стига глупости, няма да пишеш повече в тази тема, разрешихме спора, на две противоположни мнения сме и толкова. Никой не е казал, че си лошия комплексар, всеки си има мнение, защо и другите да нямат... :roll:
Нали наистина работиш в ЦСКА, никой не е казал, че претендираш за нещо!Айде спираме наистина, миличката Скини се оправя и сама, някой ден ще си поспорим и ще се опитаме да се убедим взаимно!Като дойда следващия път на Армията (доста ваши мачове съм изгледала, та не ми е чуждо посещението там) ще знам кого да търся и ще видим, дали не го усещам, пък ти ако решиш да дойдеш някой път на Георги Аспарухов, обещавам и без да работя в клуба да те посрещна подобаващо, с пропуск за паркинга и места в ложите...Така че айде стига, спираме! :friendly:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 12:36 
...Mr. sarcasm...

Skinnie :) Мъдро:)

Добре дошла на нашия стадион:) Ако се обадиш предварително ще имаш хубави места и паркинг:)

Стискаме си ръцете с един достоен противник;) :thmbup: :friendly:

Радвам се, че отстояваш своето:) Такива хора обичам:)

В крайна сметка, ако не сте вие жените, то ние на къде сме:))!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 12:52 
"Евробоец"
"Евробоец"
Аватар

Да, стискаме ръце и благодаря за офертата, като дойда следващия път ще се възползвам! :grin:
Не знам за къде сте без нас, но и ние обичаме футбола и ще се радвам, ако поне мъничко успея да те убедя, аз и другите момичета за които този спорт не е просто тичащи хубави и не толкова хубави мъже след една топка...а доста повече...магия, и още много неща зад тази магия, която и ние можем да разомагьосаме без да ни пречи женската ни същност... :grin:
Винаги отстоявам своето, и макар че малко остро премина беше полезен този дебат! Благодаря! :friendly: :thmbup: :friendly:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Апр 13, 2005 14:48 
CSKASOFIA.com
Аватар

И накрая батко ви да каже, че ако хокеистките на Швеция хванат нашите мъже на хокей, не в Д група ще изпаднем, ами не знам къде....

Благодаря на всички, че се показахме кавалери към една гостенка тук и, че не се опитахме да я изкараме малоумна....

А на нея благодаря, че не се разсърди и, че показа уважението си към нас като домакини....

Темата се заключва.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 2 от 2 [ 52 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми