Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 24, 2008 00:32 

Точно обратното се опитвах да кажа , но както и да е , не е доста разбираемо за повечето хора.
Мисля да се придържам към написаното от човека над теб...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 24, 2008 00:34 

DecataNqmatSpira4ki
просто си казах мнението , че ако некой трябва да взима инициатива това трябва да са те.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 24, 2008 01:01 

добре че са УСФ щото .... пък и са само свестни момчета ... а не някви псево хулигани или някви пропаднали наркомани

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 24, 2008 15:40 

Има свестни момчета, да , но за един сезон колко нови песни се вкараха и колко се пеят редовно ? А кои изобщо се знаят ? Само тази където е кавезето и кръвта, друго пеем ли ? Мога поне още 4-5 песни да изброя които са почнали да пеят и нищо не е станало !
Бизон: имам впредвид тази песен алео алео където само се пее, не другата.

Последна промяна 4o7o на Нед Авг 24, 2008 16:05, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 24, 2008 16:01 

И аз ходех с баща ми на мач като беше собственик :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 24, 2008 16:05 

:D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Нед Авг 24, 2008 23:42 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

4o7o нещо против але але але оо.. ли имаш че не ми се търси по на горе.. ако имаш е тъпо щото примерно с латекса на нея се накефих на макс ;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 12:36 

Не тази бе, братле, става въпрос за нещо като хорто магико , смисъл едните викат алео, другите викат алео, и накрая всички викат алео :D

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 13:40 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

А по-голяма пародия от побългарения вариант на YNWA няма... :lol: На мача с Литекс Дучето виеше на умряло докато не се стигна до частта с "Тим един..." :lol:

А УСФ наистина се спукват да вкарват нови песни и не знам дали осъзнават колко е безсмислено. Де факто от всичките 4348292 песни, които са се опитали да наложат в сектор Г, единствено Кръвта се е наложила, а сега и "ЦСКА е отбора".

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 14:00 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

е наистина е безсмислено вече... вкара 3 песни.. стига толко.. нрка тия станат идялно научени .. и до година може още некоя...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 15:59 

абе я си налягайте дрипите, заприличахте на хората от "А" сектор, които само критикуват и коментират, а не пеят.

Върнете се в началото 
 Заглавие: pesenta ot men
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 17:59 

DRACONA написа:
Тва аз съм го измислил и може да го изтрете

Идвате от север идвате от ог
старите говеда до един сте тук
и духът на дунди пак ште е с вас...
нататака всее оште не съм го измислил!
idvate ot sever idvate ot iug , da vi na4ukam vie pak ste tuk , chukah az i dundi chukam vi i vas da vi go nabutam az sas pamna gaz

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 20:45 

emil_mlo написа:
абе я си налягайте дрипите, заприличахте на хората от "А" сектор, които само критикуват и коментират, а не пеят.

:idea:
и престанете да се оплаквате, че се крадат песни - цяла Европа, цял свят пее с едни и същи мелодии песните си и винаги изплагиатстват някоя стара песен или мелодия отнякъде.
взимаите си песнопойките и зубкаите текстове, а не да се правите на ученички и да мрънкате, че са ви много уроците и не можете да смогнете.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 20:51 

Абе как бе друго си е само да се мрънка...

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 21:30 

Абе кавкото и да си говорим най-яката песен на ЦСКА е НАПРЕД АРМЕИСКИ ЛЪВОВЕ :bg: :cska01:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 21:49 

http://www.youtube.com/watch?v=RWt0nk6b ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=WP0YreAU ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=pNRC386s ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=5aDe1uHH ... re=related

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 21:58 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

абе незнам ама ако направиме едно пого кат тия първите ше съм доволен ;)

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Пон Авг 25, 2008 22:56 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

red__ultras написа:
А УСФ наистина се спукват да вкарват нови песни и не знам дали осъзнават колко е безсмислено. Де факто от всичките 4348292 песни, които са се опитали да наложат в сектор Г, единствено Кръвта се е наложила, а сега и "ЦСКА е отбора".

Ми че то тва е идеята бе бате,поне една-две песни да се завъртят,а не като говедата откакто се помня и хода на мачове от 1998 година се едно и също пеят една нова песен нямат- Хисарският поп и какво е небето,две песни накръст !

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 26, 2008 00:14 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Две песни на кръст, ама ги знае целия сектор и целия сектор пее- поне срещу нас е така, за други мачове нямам наблюдения. Дайте да говорим реално. По-добре една песен да имаме, ама като я изпълняваме останалите хора на стадиона да ги побиват тръпки, а не да имаме 100 песни, от които 1-2 се знаят от повече хора.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 26, 2008 08:18 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Gaden написа:
само дет на техния пее цялата зала..старци..жени.. деца ;)
дреме ми на ********* ако ще и президента да хвърли самоделна бомбичка в залата.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 26, 2008 08:43 

locksyst написа:
те имат поне 4 знамена взети за които се сещам в момента.
.
За подобен случай се закриват групировки направо ! В Пловдив преди години групировка на БОТЕВ - Brutal Attack , които допуснаха знаме на БОТЕВ да им бъде наказано от фенове на Локо Пловдив - в последствие на лидера им беше издадена забрана от тарторите да стъпва на стадиона и вече трета година не е ходил на мач , двама от групировката минаха към Локото заради системно пребиване от фенове на Ботев , а останалите се отказаха от футбола ! А тука говорим за цели 4 знамена за бога и групировката още съществува , че и глас надават

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 26, 2008 19:07 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

red__ultras написа:
Две песни на кръст, ама ги знае целия сектор и целия сектор пее- поне срещу нас е така, за други мачове нямам наблюдения. Дайте да говорим реално. По-добре една песен да имаме, ама като я изпълняваме останалите хора на стадиона да ги побиват тръпки, а не да имаме 100 песни, от които 1-2 се знаят от повече хора.

Пълни глупости само феновете на най затънтените отбори в БГ дето са по един асансьор хора има по една две песни. Ако имаме претенций за сме голяма публика трябва да имаме мн песни и не виждам по добър начин от тва те да се популяризират,вече сички знаят 'Кръвта" така че не виждам какъв проблем имаш с това. Хората се опитват да направят нещо кеативно и засега успяват,много по голяма част от сектора им следва идеите,а това че недоволни винаги ще има е пределно ясно

:wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 26, 2008 19:16 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Shotgun написа:
red__ultras написа:

Пълни глупости само феновете на най затънтените отбори в БГ дето са по един асансьор хора има по една две песни. Ако имаме претенций за сме голяма публика трябва да имаме мн песни и не виждам по добър начин от тва те да се популяризират,вече сички знаят 'Кръвта" така че не виждам какъв проблем имаш с това. Хората се опитват да направят нещо кеативно и засега успяват,много по голяма част от сектора им следва идеите,а това че недоволни винаги ще има е пределно ясно

И за тази цел дайте да откраднем химна на ПАОК :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 26, 2008 19:19 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

за тва с 2те песни само ше цитирам мнение на някво момче от Сърбия дет е било на мач на рогатите в ШЛ.. "тия цял мач повтарят 3 едни и същи песни" ..

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 26, 2008 19:35 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Ronnie O'Sullivan написа:

Поясни...защото и "тим един,тим любим" е крадена от ливърпул и още нещо не мисля че да заимстваш мелодията от някоя песен е същото като да я откраднеш,щото нали се сещаш че и село подуене е крадена от Бони М :wink:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 26, 2008 19:42 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Shotgun написа:
Ronnie O'Sullivan написа:

Поясни...защото и "тим един,тим любим" е крадена от ливърпул и още нещо не мисля че да заимстваш мелодията от някоя песен е същото като да я откраднеш,щото нали се сещаш че и село подуене е крадена от Бони М :wink:

Евала на УСФ,че са на всеки мач, без значение баскет,волей,хокей на трева и т.н,евала,че не спират да подкрепят отбора,защото при Коен беше лесно да се ходи на баскет.Понякога обаче прекаляват.Неприятно впечатление примерно прави,че много често не пеят песен,която не са започнали.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 26, 2008 19:53 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Може да не знаят текстовете на някои песни :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 26, 2008 19:56 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Shotgun написа:
red__ultras написа:

Ми мисля, че имаме достатъчно много песни, които трябва да се популяризират, защото все още има хора, които не знаят "В село Подуене" примерно...не е нужно да крадеме от гърци, сърби и патагонци, за да се вкарват все нови и нова песни. Не съм бил в други агитки, ама съм сигурен, че тва никъде го няма по света. ОК-нека се вкарват нови, ама не на всеки мач или на всеки 2 мача да се вкарва нова песен...

Въпреки че...то се вижда резултата. Която песен е читава се запява и от останалите, която е тъпа- не се и няма да се.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 26, 2008 23:00 

Ако нямаме песни и репертуар, а повтаряме едно и също като папагали явно ще сме супер големи тъпанари и инфантили... добре, че ги има УСФ и не е такова положението, а си имаме песни, имаме си хореографии, атмосферата е добра.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Авг 26, 2008 23:42 

red__ultras написа:
Shotgun написа:
red__ultras написа:

Ми мисля, че имаме достатъчно много песни, които трябва да се популяризират, защото все още има хора, които не знаят "В село Подуене" примерно...не е нужно да крадеме от гърци, сърби и патагонци, за да се вкарват все нови и нова песни. Не съм бил в други агитки, ама съм сигурен, че тва никъде го няма по света. ОК-нека се вкарват нови, ама не на всеки мач или на всеки 2 мача да се вкарва нова песен...

Въпреки че...то се вижда резултата. Която песен е читава се запява и от останалите, която е тъпа- не се и няма да се.

Е така излиза че УСФ са виновни че някои хора незнаят текста и на стари песни :lol: Те като не ги знаят на старите песни нема да знаят и на новите...
А това всичко е измислено,и го има по цял сжят,не става дума за крадене на песни...

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 90 от 95 [ 2838 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 95  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми