Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие: ВАЖНО!!!Нов ред в официалния форум на привържениците на ЦСКА
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 11:00 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Дойде времето, в което трябва да си кажем някои важни неща!!! Дисциплината във форума е под всякаква критика и това от този момент нататък ще се промени.

В тази тема-съобщение ще засегнем едни от най-важните пунктове, по които този форум ЩЕ се промени за добро или зло!!!

1. Правилата във форума

viewtopic.php?f=2&t=6199 Искам много хубаво да си прочете линка към правилата, за да пишете във форума!

В самото си начало форумът беше администриран от Лабрет и Некс, които бяха въвели железни правила, заради които си навлякоха гнева на много от потребителите/ включително и на мен/ и имаше много критики към тях, НО ТУК ИМАШЕ РЕД И КОНСТРУКТИВЕН ДИАЛОГ/ за който ще говоря по-надолу в изложението/, както казваше Данте: "Беше Сталинизъм"! Явно с добро не става, както видяхме през последните години... тук беше заприличало на разграден двор, в който всеки е БЕЗНАКАЗАН!!!

Влизайки във форума, всеки формално "подписва договор" като се съгласява да спазва правилата и се надявам да няма сърдити след прилагането на правилника! Никого няма да гоним, но ще спазваме реда, който беше едно време и тук пишеха двойно повече хора и то имаше адекватни спорове, а не сега колкото да се намираме на приказка, както обичат да правят някои от потребителите!!!

2. Диалогът, езикът между цесекарите и наказанията.

Във форума всеки пише във всяка тема, за каквото му дойде и прави спам. За да няма сърдити нека се знае и ДЕБЕЛО ПОДЧЕРТАВАМ, който пише за странични неща в дадена тема ще бъде трит.
Пример: Влизаш в темата за мача с Монтата и пишеш за лошото наследство на Тройната коалиция, за Бойко, за Бербо и т.н. НЕ! Това в този форум няма да го има!!!
Пример: Ако сега влезнеш в темата на Платини и коментираш играта му и дадеш пример с Мораеш или Тасио и правиш сравнения - ОК - в 2-3 мнения, но да не се разводнява темата и да се превръща от тема за Мишел за Тасио!!! Това също не е правилно.

Езикът. Хаха - тук темата е безкрайна и както виждате съм подчертал, че става въпрос за езика между нас.

Не може да сме от един отбор и постоянно да се храним - ти си тъп, ти си грозен, ти си дърт, ти си от Две могили, ти си от Атака, ти си от РЗС/ и за политика ще си говорим по-нататък/. Обиди на цесекар към цесекар ще бъдат САНКЦИОНИРАНИ от мен с изтриване на мнения. Това е недопустимо и съм убеден, че МОЖЕМ ДА ВОДИМ ДИАЛОГ БЕЗ ЛИЧНИ НАПАДКИ, ОБИДИ И ПСУВНИ... Който иска да псува да ходи в спирт1, бидоня и където желае.

Наказанията. По-голямо наказание от това да ти бъде изтрито мнението... мисля че няма. Сърдити ще има, но поне ще се опитаме да се върнем към онези "стари времена", в които тук пишеха хора с цел да изказват футболни и спортни възгледи, а не да дразнят.

Как пък веднъж Тоник за 6-7 години не се заяде с някого, не напсува, не обиди, не се лигаваше, не ПИШЕШЕ НЕЩО СТРАНИЧНО, не се поддаде на някоя форумна простотия? Как може едни да могат, а ние да не можем... Бъдете като него, дори и да има простотия я подминете, аз няма да я подмина с метлата!

Мненията ще бъдат трити по познатата схема/ когато отсъствам/ - затваряме и почистваме.

Искам и вие да сте тези, които да ми помагате - дали ще е на лични, дали по скайп - с докладването не става според мен. Като цяло ви съветвам да не ползвате тази функция, по-добре ми сигнализирайте на мен лично.

Наказания ще има и за полит. пропаганда - тук искам да обърна внимание на моя приятел f117a, както и на Пецата, Андреев и другите производни.
Във ВСЕКИ РАЗДЕЛ, РАЗЛИЧЕН ОТ СВОБОДНА ЗОНА И ТЕМАТА ЗА ПОЛИТИКА , Е НЕПРИЕМЛИВО и смешно за ФУТБОЛЕН форум да се пише за избори, политика и прочие. Не желая да виждам в тях полит. лозунги и величаене на посткомунистите Бойко, Сергей, Костов и т.н.

3. Другите във форума на ЦСКА.

Започвам с левскарите и с потребителя с никнейм Voivoda.

Всички мнения на Войводата В РАЗДЕЛ ЦСКА ПРИВЪРЖЕНИЦИ ще бъдат трити БЕЗ ДА БЪДАТ ПРОЧИТАНИ!!! ПФК ЦСКА - раздел само за ПРИВЪРЖЕНИЦИ на ЦСКА Щом е за привърженици той няма място там!!! Искам да му обърна внимание и да внимава какво пише в темите КЗЛ, както и останалите. Ако се подразбира и нотка на заяждане мненията му заминават. Решавайки да пише тук, той трябва да си е направил сметката, че няма да бъде посрещнат най-топло и трябва да е готов да търпи някои обиди. Това е.
Нека повечето "сини" фенове, които искат да пишат тук взимат пример от Тампико, той също е със своите си разбирания, но много рядко си е позволявал просташкия тон характерен за подуенци!

Защо точката е другите? Наблягам повече на нашите-други, а не на епизодични влизания на слависти, бултраси, разградчани и други... Фенове на ЦСКА от другите градове - ИСКАМ САМИ ЗА СЕБЕ СИ ДА РЕШИТЕ ОТ КОЙ ОТБОР СТЕ и за кой сте, за да си знаем, защото ако ще пишете тук и ще сте фенове на Ботев, Черно море, Пирин и Лудогорец... е аз няма да спра никого да ви храчи, защото ПРЕДАТЕЛЯТ е по-гнусен от врага!!!

Това е нашият форум и няма да позволим никой да се гаври с нас!!!

4. Администраторите.
Последно време имаше доста критики, че били занемарили форума и се държали нехайно...
От страната на човек, който колкото и малко да ги познава знам, че това са много сериозни хора със семейства и куп други работи на главите им и съм сигурен, че ще се съгласите, че интернет е последното, което е приоритет на човек при тези обстоятелства.

И тримата отделят много време за сайта на ЦСКА - ДАНТЕ в много периоди го прави сам/ за което всички сме за бой/, защото той е за нас..., Младостбг се занимава с поддръжката на форума, Ро също си има своите задачи и си ги гони.

Виновните не са те, а ние, че "серем" и не пазим форума, а пишем за каквото ни скимне.

Сигурен съм, че в най-скоро време и с това ще се намери решение как да се разпредели работата тук.

5. Форумното общество

Тук всички се пишем гоУеми армейци, готови на всичко за ЦСКА, но където се вика нищо не сме направили - ние форума не можем да си оправим, та какво остава за другото...

Предлагам на всички ДА СЕ ВКЛЮЧИМ АКТИВНО в помощта за cskasofia.com, както и физически, така и финансово. Ако трябва да преместим/ разбирасе ако е възможно/ форума и ние да плащаме хоста, както и другите неща.
Искаме да ни е ок всичко, но друг да плаща... Едно време форумът беше цитиран от ежедневници и беше със статут на уважавана интернет-организация и журналята знаеха, че тук пишат хора с акъла си и влизаха и четяха яко, че и преписваха директно от форума, за да сглобят материали за вестниците си. ТРЯБВА ДА ВЪРНЕМ СЛАВАТА СИ, КАКТО СЕ КАЗВА.

Ако съм пропуснал нещо в точките пишете, за да допълним, но промени в това, което написах няма да търпя и искате или не ЩЕ СПАЗВАТЕ правилата, както вие, така и аз - и съм сигурен, че е за ДОБРО.

Искам съдействие от вас за нещата, които написах и съм убеден, че с вашата помощ ще направим форума едно по-хубаво място за писане и прекарване на времето с любимия ни отбор!

Това беше целта на "предстоящото случване", за да привлека вниманието на повечето от вас/ имаше доста оригинални идеи, на които доста се смяхме :clapping: / и да чуя И ВАШЕТО МНЕНИЕ - как виждате нещата.

Вие сте!

Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ВАЖНО!!!Нов ред в официалния форум на привържениците на
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 11:09 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Подкрепям те Spike. Нека наистина върнем нивото на Форума на ЦСКА от 2005 г. :thmbup:

Oh When the REDS Go Marching In

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 11:18 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Така е, и аз ще се радвам форумът малко от малко да върне старата си харизма. :) Нещо, което доста му липсва и се усеща от по-старите юзъри.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 11:26 
ветеран
ветеран

Винаги съм бил ЗА дисциплината във форума! Подкрепям идеята :thmbup:

Не се бойте, момчета! Турция ке падне! Продължавайте боя! Приберете ми пушката!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 11:37 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

ПИЧОВЕ, НЕ ОТВАРЯЙТЕ ТЕМАТА ПРЕЗ РАЗДЕЛА ЗА "ПРАВИЛА", А ПРЕЗ ВСЕКИ ДРУГ, ЗА ДА МОЖЕТЕ ДА ОТГОВАРЯТЕ... НАПРИМЕР ОТ "МАЧОВЕ", "ОТБОР" И Т.Н.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 11:41 
АРМЕЕЦ
Аватар

След дребните пречки да се изкажа и аз. Всичко написано е много хубаво ама едно не ми допада. В хедъра пише ОФИЦИАЛЕН ФОРУМ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ НА ЦСКА. Други тук работа нямат. Ама той бил за Монтана и за ЦСКА. Няма такива песни. Или си за ЦСКА или не си. И телета и други чифтокопитни трябва да се гонят, а не да се цензурират. Цензурирането и всеки сам може да си го направи с филтъра. Просто тия "герои" нямат място тук. Иначе съм с две ръце ЗА да се пише по темите, а не всеки да пише каквото му е на душата в най- активната тема. Може да се случи да се изпуснеш, но не и да е навик.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 12:01 

Надявам се и критериите да бъдат еднакви за всички,а не според лични симпатии/антипатии или споделяне/не споделяне на възгледи.Тоест всичко да бъде безпристрастно и по правилата за всички,защото до сега имам други впечатления.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 12:04 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Ще има симпатии - към правилата на форума.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 12:11 
Dreammaker
Аватар

Връщаме се към прекрасната епоха на форумния сталинизъм, не разбрахте ли :grin: :lol:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 12:31 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Що не му дадете малко повечко права на спайки - най-вече да банва? И отдавна според мен е добре да направите още 2-3 модератори. Но момчето отделя много време тук и според мен е напълно закономерно да има повече контрол.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 12:50 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Адмирации за Спайк, първо вдигна интереса, разбуни духовете и дани сме му разбрали тежката дума!
Аз съм твърдо зад правилата, те са за всички и всички трябва да ги спазват. Искам да питам ще мога ли да си псувам феновете на други отбори, когато са в нашия раздел!
Относно двойните фенове, фенове от друг град със двоен стандарт ясно, а
КАКВО ЩЕ Е ОТНОШЕНИЕТО КЪМ ТЕЗИ, които обичат безрезервно и миг не мога да живеят без ЦСКА, но нямат късмета да работят или да са от София, и да са по близки до отбора и форума е един вид начин да си всеки ден с отбора, не само когато пътуват за мачове. Все така пренебрежително ли ще е отношението към тях.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 12:55 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Няма смисъм да се псува като цяло, защото рано или късно ще влезна и ще изтрия говедото, което е писало в някоя тема... ако ще и КЗЛ да казва...

Никога, но ако реализираме това, което съм замислил, има банки, сметки, а-у ... Споко.

От вас зависи, вие трябва да желаете форумът да стане по-приятно място.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 14:17 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

stannn написа:
След дребните пречки да се изкажа и аз. Всичко написано е много хубаво ама едно не ми допада. В хедъра пише ОФИЦИАЛЕН ФОРУМ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ НА ЦСКА. Други тук работа нямат. Ама той бил за Монтана и за ЦСКА. Няма такива песни. Или си за ЦСКА или не си. И телета и други чифтокопитни трябва да се гонят, а не да се цензурират. Цензурирането и всеки сам може да си го направи с филтъра. Просто тия "герои" нямат място тук. Иначе съм с две ръце ЗА да се пише по темите, а не всеки да пише каквото му е на душата в най- активната тема. Може да се случи да се изпуснеш, но не и да е навик.

Подкрепям! Който не е от ЦСКА, да ходи да си реди словата във форума на отбора си!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 14:35 
ветеран
ветеран
Аватар

Ако на чуждите елементи им се набива канчето правилно, няма да пречат. Онзи и Тампико си бяха добър цвят във форума едно време.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 14:43 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Да ама онзи прекали, буквално започна да си прави гаргара с нас и където го засега, ще си го плювам.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 15:42 
гледа мача
гледа мача
Аватар

Случи се, юпиииии ! :clapping:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 18:21 
ще си купи билет
ще си купи билет

Това че половината от феновете на ЦСКА са от провинцията е нормално да се радват на успехите на отборите от родните си места, но не трябва да ги споделят тук във форума...
Много притеснително за мен е присъствието тук на фенове на чужди отбори. Когато им прочитам изчерпателните и тактически мнения за мачовете им аз не мога да ги приема като истински ЦСКА ри. Може да се засегнат някои но като им видя имената и веднага ми се привижда английската лига без да я искам........

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 20:37 
просто минава
Аватар

Браво,имаш пълната ми подкрепа.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 21:58 
просто минава
Аватар

Цитат:
3. Тъй като това е ОФИЦИАЛЕН форум на ФК ЦСКА, не се допуска псуването, ругаенето и обиждането на лица, свързани служебно, или по друг начин с ФК ЦСКА, като членовете на ръководството на отбора, фен клуба, треньора, играчите и собственика на клуба.

Spike,
Това е цитат от правилата на форума. Или тази точка трябва да отпадне или трябва да се банне 9/10 от форума начело с модератора Ro, защото обиждат Титан.
Форумът не е официален - не се финансира от ЦСКА, не се модерира от хора на хонорар към клуба и т.н. Така че по-добре да се редактира някакси точката, щото сега е страшно лицемерно положението.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 22:39 

Много отдавна не съм писал, огорчен от дръзкия език на някои момчета, само чета и не смея "уста да отворя". Става ми понякога тъжно и тегаво, заради напереното поведение и менторския тон на неколцина от нас. А всички сме в правата футболна вяра, обичаме един отбор, страдаме за него. Радвам се за усилията на Спайки да въведе ред във форума, създавайки правила. Затова, да не се гневим на другомислещия, да прочетем няколко пъти съчинението си, преди да кликнем върху "изпрати". Спайки, благодаря ти, моето момче и САМО ЦСКА!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 23:00 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Дядо Хавано, и ти да си ни жив и здрав. Трябва да го направим почетен член на форума него... Без майтап.

James Moriarty, шегуваш ли се или да? Тук никой от нас не е свързан с ръководството... не виждам нужда да бъде баннван 9/10 от форума.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 23:20 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Той имаше предвид че масово сипваме на боклуците :D

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Пет Дек 07, 2012 23:50 
ще си купи билет
ще си купи билет
Аватар

Време беше да се въдвори някакъв ред във форума :clapping:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Съб Дек 08, 2012 21:47 
Пазител на славата
Аватар

Леле, леле - пироманите стават пожарникари... :-o :lol:

"fight fire with fire..." :oops:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 09, 2012 11:33 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

:arrow_u:
Единственият човек, който е против всичко добро. Кажи си какъв ти е проблема и цирка, че си ни писнал на всички!

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 09, 2012 15:39 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Спайк, сега ще ми е мн интересно след днескашния мач как ще се приложат правилата. Полажавам ти успех, ще имаш/имате доста работа тая вечер :D

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 09, 2012 16:36 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Засега всичко е под контрол и гледам, че има ефект от тая тема.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 09, 2012 18:10 
Пазител на славата
Аватар

spike написа:
:arrow_u:
Единственият човек, който е против всичко добро. Кажи си какъв ти е проблема и цирка, че си ни писнал на всички!

Spike, няма нищо добро в лицемерието! А е пълно лицемерие пироман като теб да се "назначава" за пожарникар.... :wink:
Колко дни ще изтраеш преди да "к.росаш" някой съфорумец?

Хората неслучайно са казали "Нов бардак със стари к.урви не става..." :)

П.П. Мисленето на феновете ни ми е проблема!!! Елементарното, плоско,почти дебилно "мислене"...
П.П.П.Искаш ли да пуснем една анкета кой е най-писналият човек на останалите, а? :think:

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 09, 2012 18:55 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

:lol: :lol: :lol: :lol:

Няма да прецаквам хубавата тема. Знам че това ти е целта и се изяждаш от злоба, но не мога да ти помогна. Не знаех, че е лицемерие, че искам да се спазват правилата... Даже не ми отговаряй и недей разваля и тази тема.

Върнете се в началото 
 Мнение Публикувано на: Нед Дек 09, 2012 19:55 
Пазител на славата
Аватар

Цитат:
Не знаех, че е лицемерие, че искам да се спазват правилата...

Верно? Всичките ли или само тия, които ти отърват? Ти изобщо чел ли си всички правила на форума? И спазвал ли си ги всичките? :roll:
Не ми отговаряй, защото ще излъжеш писмено! Отговори сам на себе си... :)

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 1 от 5 [ 124 мнения ] Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми