Регистрация    Влез    Форум    Въпроси/Отговори

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми

Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 25, 2008 21:31 

Бъркаш сезона, Спайк. По-скоро е кисело зеле с червен пипер :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 25, 2008 21:35 

Мисля, че ЦСКА трябва да излезе с акций на борсата- това е решението-
не ни трябва нов собственик точно сега, защото частните капитали винаги са мръсни.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 25, 2008 21:41 

Всичко останало ми стана ясно отново, само не разбрах - кога ще е следващата пресконференция :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 25, 2008 21:43 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Hart написа:
не ни трябва нов собственик точно сега, защото частните капитали винаги са мръсни.

Абе ние феновете на ЦСКА трябва да си купим акциите, ще дойде поредния мастит бизнесмен нямащ нищо общо с идеята ЦСКА и ще издържа уж отбора докато това му е изгодно и после хоп като при Митал и Божков, само че тогава Дуче няма да иска по 50 лева на човек за чистене на терена , а ще го прави безплатно.

Иначе имаме кандидати и моят кандидат все още е в играта :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 25, 2008 21:48 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

ombre написа:
Всичко останало ми стана ясно отново, само не разбрах - кога ще е следващата пресконференция :lol:
НА НЕЯ ЩЕ ИМА СЕНЗАЦИОННИ РАЗКРИТИЯ В СТИЛ: " Батков е виновен за лиценза" ; " Митал всъщност е собственик" ; " Дучето обича пържоли".

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 25, 2008 21:49 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

А Томов - варени хуени глави

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 25, 2008 21:50 
вдига купата
вдига купата
Аватар

Абе не ми е ясно като си купя една акция как ще мога да помагам на клуба?Цащото ако струва да кажем 100 лема тези пари свършват и посли какво :roll: :?: Някой ще ми обясни ли как става точно :?:

ЦСКА София - убиеца на европейски шампиони!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 25, 2008 21:51 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

spike написа:
ombre написа:
НА НЕЯ ЩЕ ИМА СЕНЗАЦИОННИ РАЗКРИТИЯ В СТИЛ: " Батков е виновен за лиценза" ; " Митал всъщност е собственик" ; " Дучета обича пържоли".

Тия пресконференции ми омръзнаха и са доста нелепи, единственото нещо което се каза е че има 4 ри оферти за купуване на отбора и това си е истина и тия оферти ще бъдат предоставени на Митал в Лондон, а те са му вече дадени и той ще реши на кой от 4 мата ще продаде отбора.

Иначе според мен Томов и Дуче много обичат да се показват пред камери и да говорят откровени простотии.

Влез във сайта на Барса и ще разбереш за какво става дума, имаш право да гласуваш и да избираш президент.

Последна промяна pecata на Вто Ное 25, 2008 21:53, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 25, 2008 21:51 

pecata написа:
Hart написа:

Абе ние феновете на ЦСКА трябва да си купим акциите, ще дойде поредния мастит бизнесмен нямащ нищо общо с идеята ЦСКА и ще издържа уж отбора докато това му е изгодно и после хоп като при Митал и Божков, само че тогава Дуче няма да иска по 50 лева на човек за чистене на терена , а ще го прави безплатно.

Иначе имаме кандидати и моят кандидат все още е в играта :P

Peca,
Ние с тебе никога няма да имаме глас в тия акций, но мисля, чер ще е оздравително едно 30%- но участие на фенове и бизнесмени, съпричастни с ЦСКА- това е- хем ще сме съпричастни, хем бизнесмени ще имат повод да увеличават процента си в клуба.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Вто Ное 25, 2008 23:37 
Пазител на славата
Аватар

pecata написа:
Влез във сайта на Барса и ще разбереш за какво става дума, имаш право да гласуваш и да избираш президент.

Пеца , сигурно неволно изпускаш дребния факт , че Барса има официално над 125 000 сосиос , които плащат годишна членска карта за около 800 - 2000 евра ... Ако и нашите фенове почнат да формират ПРЯКО около 35-40 % от бюджета на клуба - да гласуват ... Отделно сосиосите колко кинти още наливат в клуба чрез разните фен-артикули ...
И не се паникьосвай - тя работата вече е станала ! Май въпреки Лупи ... :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 00:25 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Ами нали това говориме и се бием в гърдите как сме имали 2 500 000 привърженици :P

А Меченце знам много неща :P и нали знаеш, че първи аз ще разбера когато Митал си сложи подписа под договора, както стана и с предишната смяна договор от 200 страници:(

Договор няма може и да има може и да няма ще видим :-o

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 11:24 
ветеран
ветеран
Аватар

pecata написа:
Договор няма може и да има може и да няма ще видим :-o

:-o Е това ме разби :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 11:28 
гледа мача
гледа мача
Аватар

pecata написа:
и нали знаеш, че първи аз ще разбера когато Митал си сложи подписа под договора, както стана и с предишната смяна договор от 200 страници:(

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 12:30 

Без на Пецата подписа, договорът е невалиден :evil: :evil: :evil: :twisted:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 16:43 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Ще съдим ЦСКА, потвърди Илич Панчев
26.11.2008 15:57
Бившият юрист на ЦСКА Илич Панчев потвърди, че той и още няколко ексбосове в Борисовата градина смятат да заведат дело заради неполучени пари.

"Да, така е. Обмисляме отдавна какво да правим. Достатъчно време изчаквахме – както аз, така и Емил Костадинов, Сашо Гарибов, Митко Стефанов и Иван Такев. Направихме го заради името ЦСКА, защото отборът ни е на сърцето."

"Но няма как – на път сме да съдим Томов, макар че официално ще заведем дело срещу ЦСКА, тъй като клубът ни дължи пари. Но аз ви казвам Томов, защото в момента той е лицето на ЦСКА и защото вината за случващото се е изцяло негова. Не е важно колко пари ни дължи, лошото е, че този човек те гледа в очите и те лъже”, заяви Панчев пред "Блиц".

Легендата на “червените” Емил Костадинов не потвърди, но и не отрече новината. Ето как коментира Костадинов изявлението на Томов, че ЦСКА му дължи 6000 лева: “Има документи, а и не желая пред медиите да споменавам точния размер на сумата”.

Да го духат сичките 1чифути дето ще съдят клуба,да не ми обяснават колко ги боляло за клуба ама завеждали дело.

И Пламен Марков да го духа,И Емо Костадинов да го духа,а пък за Грибов,Стефанов и Такев мисля че е ясно от преди още да го духат!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 18:25 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Гарибов е говедо, Такев е некакъв смешен измекяр, а за бате Ви Емо който ЦСКА го направи милионер си иска 6000 лева. :(

Мен ме интересува кой ще плати заплатите в края на месеца????? и има ли желаещи от тия големи цесекари да ги плати или Педераса пак ще ги плаща :oops:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 18:29 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Пецата=Ал. Томов - педерас, педерас :lol: :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 18:37 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

D I E S E L написа:
Пецата=Ал. Томов - педерас, педерас :lol: :lol:

Още малко му остана на Томов да го изтърпим , принудени сме дано си тръгне скоро.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 19:12 

Пеца, още ли не си млъкнал бе?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 19:13 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Най-добре да ни купят тие от Ман Сити и да ни пращат да им обиграваме младите, а може да ни пратят Марто и Божинов няма да се разсърдим.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 19:28 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Милен.84, и Рубиньо да ни пратят няма да се сърдим я 8) :grin:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 19:57 
Официално отстранен
Официално отстранен
Аватар

Робиньо не ни трябва само Марто Петров да замести Електричката и сме шампиони.

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 20:02 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

МАРТО ПЕТРОВ? :-o :-o :-o Абе може ли да сте толкова кухи бе деееа маааму деееба...?

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 20:35 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Мечтите са безплатни :P а това го може най-добре Сашко Томов - раздава ги безплатно :P

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 20:40 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Млъквай!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 21:05 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Фенове на ЦСКА ще строят игрища за половин милион - подаряват ги на ДЮШ и първия тим
Ръководството на ЦСКА обяви днес, че започва изграждането на две изкуствени игрища. Едното ще се появи на базата в "Панчарево", а другото е планувано за младите таланти от ДЮШ на "4-и километър". Очаква се двата терена да излязат над 500 000 лева, а парите ще бъдат осигурени от частни инвеститори, които са фенове на ЦСКА.

Първо ще бъде направено това на Панчарево, където изкуствената трева ще бъде поставена в балона, където армейците ще тренират при по-тежки климатични условия.

Теренът на ДЮШ пък ще бъде изграден чак, когато държавата вземе решение относно спортните бази и в частност тази на ЦСКА. Както е известно, именно на "4-и километър" държавата имаше намерение да строи многофункционална спортна зала, на мястото на игрищата където в момента тренират юношите.

:clapping: :clapping: :clapping: :n013:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 21:08 
Пазител на славата
Аватар

pecata написа:
Още малко му остана на Томов да го изтърпим , принудени сме дано си тръгне скоро.

Пеца , нещо напоследък много се дистанцираш от чичо Томофф... :grin: :grin: :grin:
Всеки има право да съди всекиго за парите които си мисли , че му се дължат ! А Историята после съди Всички !!!
И - Пеца - няма договор тук - при Лупи ... :lol:

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 21:11 
Мъмрене
Мъмрене
Аватар

Любовникът на Томов пише в този форум!!!

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 22:24 

Армейци слушайте пецата, той е истински армеец и знам със сигурност, че прави каквото е по силите му, за да помогне на ЦСКА. Аз съм убеден, че когато има подписан договор, той ще е първия човек в тоя форум, който ще знае за това. До сега абсолютно всичко, което е написал е истина. Аз също познавам хора, от който подочувам разни неща и са наистина така, както пецата казва. Така че армейци дайте да не се плюем взаимно, не стига че сме 1000 човека на кръст истинските фенове а и се псуваме от горе на всичко. Оня ден изпълнителния директор много добре го каза, че който и да е на местото на томов, няма как да стане сделка докато някой официакно не поиска акциите на ЦСКА и циганина митал не ги джироса, от тази гледна точка не виждам смислъл да се ругае по томов, за момента той е без алтернатова. От трансфери на футболисти тази година сме взели около 5,5 млн лева, можете да бъдете сигурни, че издръжката на отбора е поне два пъти повече, ако може да ми обясните тези, който сте против томов от къде се взеха парите за да се запълни целия бюджет на отбора. На томов намеренията му да направи ЦСКА голям отбор бяха искрени, обаче не му позволиха. Разбира се и той има донякъде вина за това, което се случва, не го отричам, ама пак казвам за момента е без алтернатива.
И аз всеки ден се моля за коледа и за нова година големия подарък да бъде крупен нов собственик, обаче дали ще стане нещо .
Много се радвам, че тъпите медий още не са разбрали имената на хората, който имат някакъв интерес към ЦСКА, мога да ви гарантирам, че тези хора и фирми, който се пишат по медийте нямат никакъв интерес.
САМО ЦСКА

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: Сря Ное 26, 2008 22:44 
разпява агитката
разпява агитката
Аватар

Няма и да ги разберат тъпите журналисти подлогите на Батков:(

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 119 от 121 [ 3608 мнения ] Отиди на страница Предишна  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121  Следваща

Начало форум » Администрация и Архив » Архив » Архив големи теми